Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Temat: czy towina zelu?czy drogie nie zawsze jest dobre?

  1. #1
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie czy towina zelu?czy drogie nie zawsze jest dobre?

    wiecie co
    zamowilams sobieostatnio zele z innej firmy-drogiejak cholera i nibydobre.obie zrobilam paznokcie i juz tydzien sie trzymaja-jaknigdyu mnie.p tylko uzylam zelu normalnego a jej specjalnego do naturaleki i po 4 dniach dwa odpadly a reszta sie zapowietrzyla.czemu tak sie stalo bo jak robie jej moimi strymi tanszymi zelami to trzyma sie jak kamien
    czemu taksie dzieje?

  2. #2
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    a moze tak wrzucimy to do pytan , problemow itp ? mysle ze tam wiecej odp uzyskasz ... moim zdaniem tak jak napisalas... nie zawsze drogie jest dobre .... albo moze ta firma ma wiesz... " inne zasady " cholera wie

  3. #3
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    dokładnie. nie zawsze znaczy drogie. ja kupiłam sobie tez zele droższe bo stwierdziłam ze warto zainwestować. i są do dupy. myslałam ze robie coś nie tak.zrobiłam najpierw sobie. no i po dwóch dniach zeszły same żele a tipsiki odeszły na 3 dzień. i klej ztej samej firmy kupiłam. a kolezance dla sprawdzenia zrobiłam a tych moich pierwszych żelach i kleju i już drugi tydzień soę trzymają. a rużnica w cenie 15 złotych.no to se zainwestowałam. ze teraz sama na siebie klne bo 200 poszło papa.

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Mała to samo miałam jak przechodziłam z jednej firmy na drugą, też lepszą. Na początku mi się zapowietrzał żel i nie trzymał się dobrze. Pomyślałam sobie nawet, że szkoda było więcej płacić. Okazało się, że muszę zwyczajnie nauczyć się nim pracować. Teraz jest super, a żel trzyma się rewelacyjnie bez poprawek nawet półtora miesiąca. Więc może w tym przypadku jest podobnie.

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    oj a moze trzeba pracowac w calosci na danej marce, to znaczy uzywac bonder primer i caletra la la jednej firmy mi kobitka na ursie mowila ze tak lepiej ale czy napewno?
    a moze jak pisze ivonna, po prostu nalezy innaczej opracowac nowosc?

  6. #6
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    kurcze nei wie
    bo moje sie trzymaja a jej nie
    nie mam pojecia.
    a roznica jest wielka
    bote n nowy za 80 ml kosztuje 90 euro no to macie prawie 400 zl
    i na nim sie uczyl na kursie
    naklada sie super
    wczoraj gadaalm z babka z kursu i tak gadalysmy to powiedziala mi ze jesli dobrze mi sie robi tymi tanszymi to powinnam zostac przy tanszych bo pi co przeplacac
    w sumie ma racje -nie wiem co robic

  7. #7
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    mala, jezeli nigdy nie mialas problemu z twoimi zelami to posluchaj tej babaki i nie zmieniaj, chyba ze narzekasz na terazniejsze,
    ja od 2 lat uzywam tych samych, chcialam zmienic ake tak naprawde to i po co no chyba ze na tanszy, ale 90 euros to sporo dalas! co to za marka?

  8. #8
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    ja tez tak mam mam zele tansze i zele drozsze.I najlepiej i najdluzej trzymaja mi sie te tansze.Wtapialam ozdoby na obu zelach i na tych tanszych po utwardzeniu 2min.mi sie trzymaly a na tych drugich po 2 min.dalej sie sowaly,no chyba ze musze trzymac wiecej niz 2min.?ten tanszy jest gesty a ten drozszy zadszy

  9. #9
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    kurcze nei wie
    bo moje sie trzymaja a jej nie
    nie mam pojecia.
    a roznica jest wielka
    bote n nowy za 80 ml kosztuje 90 euro no to macie prawie 400 zl
    i na nim sie uczyl na kursie
    naklada sie super
    wczoraj gadaalm z babka z kursu i tak gadalysmy to powiedziala mi ze jesli dobrze mi sie robi tymi tanszymi to powinnam zostac przy tanszych bo pi co przeplacac
    w sumie ma racje -nie wiem co robic
    ja zamawiam caly czas tanie zele i naprawde sie sprawdzaja,kiedys zamowilam zel 50 ml. za 10 euro i powiem Ci ze super sie trzymal,nic sie nie dzialo jestem z niego bardzo zadowolona. Mysle,ze duzo ludzi u nih zamawialo,bo ostatnio ten sam zel 15 ml. zaplacilam ok 6 euro,juz nie maja tak tanio jak wczesniej,ale mysle ,ze to i tak nie jest drogo,a zel jest spoko

  10. #10
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    wlasnie jetem zadowolona ale zee ja to jetem taka zakupocholiczka to chyba dlatgego chcialam zminic
    te zele co probowalam sa z nailselection -oni maja tez polska strone
    i z mtc24.ja uzywam tanszych ale nie bardzo tanich.
    no i chyba zostane bo kurde tak sobie teraz kalkuluje ze to bez sensu
    przeplacac

  11. #11

    Domyślnie

    też kiedyś myślałam nad zmiana żelu , ale stwierdziłam , po co Skoro z tych jestem zadowolona bardzo to nie ma sensu przepłacac i się może stresowac że się trzymac nie bedzie...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  12. #12
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Miałam kiedyś żel z peggy sage, dam Wam kobietki porównianie ...za ten z peggy za 15ml płaciłam 115zł a za żel z allepaznokci za 30gr płace 39zł i do tego jakas przesyłka ale jak zamawiam więcej to dzielą się koszty na ilość produktów...żel z peggy trzmał się tydzień i tak jak mała napisała ja też miałam zapowietrzenia a na tym żelu pracuje tak długo
    , nie mówie że jest on rewelacyjny bo nie jest ale za taką cene i na tak małą miejscowośc gdzie klientki chciałyby mieć pazury zrobione najlepeij za free to jest zadowalający
    a to, ze na każdej firmie inaczej się pracuje to też prawda, każdy ma inną technikę jak nakładać wiec napewno żele z peggy sa dobre ale ja nie umiałam na nich pracowac więc po co przepłacać

  13. #13
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    zgodze sie z przedmówczyniami... jeśli pracuje ci sie na teraźniejszych to nie zmieniaj ich... a po za tym to cholernie drogie te zele sa z tej firmy.... ja tez kupuje z allepaznokci i jestem zadowolona owszem jest gesty ale dobry i sie trzyma

  14. #14
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    dzieki dziewczyny
    jednak nie bede zmianiala
    szkoda kasy

  15. #15
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Pewnie, że szkoda bo po co uczyć sie od nowa a nie ma jak to sprawdzony produkt a czasem kombinacje wychodzą na gorsze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 10:26
  2. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 12:12
  4. Ynteligentne teksty :D
    By ivonna70 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 10-06-2009, 12:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •