Strona 50 z 50 PierwszyPierwszy ... 404647484950
Pokaż wyniki 1 226 do 1 245 z 1245

Temat: Tatuaże

  1. #1226
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    A co powiecie na takie?
    Tatuaże na zimę

  2. #1227
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    uwielbiam tatuaze, sama jestem szczesliwa posiadaczka czterech <3 duzo zalezy od studia, wjakim robimy tatuaz. moja kolezanka np. chciala poleciec po taniosci i niestety efekt wyszedl opłakany i na dlugo zrazila sie do tatuowania :/ ja z kolei wiem, ze za profesjonalne wykonanie trzeba zaplacic i tatuuję się w jah love studio w wawie. i warto zdecydowanie, bo to co ci ludzie wyczyniają z igłą to czasem przechodzi ludzkie pojecie sa swietni

  3. #1228
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Cytat Napisał ladymakbet Zobacz post
    uwielbiam tatuaze, sama jestem szczesliwa posiadaczka czterech <3 duzo zalezy od studia, wjakim robimy tatuaz. moja kolezanka np. chciala poleciec po taniosci i niestety efekt wyszedl opłakany i na dlugo zrazila sie do tatuowania :/ ja z kolei wiem, ze za profesjonalne wykonanie trzeba zaplacic i tatuuję się w jah love studio w wawie. i warto zdecydowanie, bo to co ci ludzie wyczyniają z igłą to czasem przechodzi ludzkie pojecie sa swietni

    A byłaś ostatnio w ich nowym salonie na Wilczej? Ja tatuowałam się u Zuzi w wakacje, a miesiąc temu byłam u Adolfa. Oczywiście z obu tatuaży jestem baardzo zadowolona Ale dla mnie dużym plusem jest też nowe studio- znacznie większe, przyjemniejsze, dzięki sporej przestrzeni wygląda profesjonalnie.

  4. #1229
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    o prosze, nie wiedzialam, ze jah love zmienilo swoją siedzibę- przynajmniej będę wiedziała, gdzie się kierować, kiedy znowu zamarzy mi się nowy tatuaż

  5. #1230
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    marzy mi sie cos nie wielkiego, ale sie boje :/

  6. #1231
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Cytat Napisał dobulka Zobacz post
    marzy mi sie cos nie wielkiego, ale sie boje :/

    Ja też się boję, ale raczej marzyłby mi się jakiś drobny tatuaż, który raczej byłby w zasłoniętym przez ubrania miejscu. Może kiedyś zdobędę się na odwagę?

  7. #1232
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    nie jestem zwolenniczką tatuowania, ale nie bardzo rozumiem osoby takie jak invisible20, które chcą sobie zrobić tatuaż w zasłoniętym przez ubrania miejscu, to tak jakby zrobić makijaż i zasłonić go maską (jeżeli brać po uwagę, że tatuaż jest formą ozdobną)

  8. #1233
    Debiutantka Avatar Wrare
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Bieszczady
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Tatuaże to jest coś pięknego, niestety dobry tatuażysta kosztuje i nie mogę sobie na to pozwolić jak na razie

  9. #1234
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    TO jest kwestia gustu .. mi sie akurat nie podobaja tatuaze.

  10. #1235
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    A ja mam 6 sztuk, glownie na plecach wiec nie mam jak fotek zrobic Teraz planuje kolejny na ramieniu, imie syna z jego stopka Jak sie zdecyduje ktos z was to polecam profesjonaliste i wizjonera tatuazyste Piotrka Nowackiego z Warszawy. Tu jesgo strona dla zainteresowanych https://www.facebook.com/PP-Tattoo-127237137346559/ Ja go uwielbiam, ma super podejscie, duzy talent i 20 letnie doswiadczenie. Jak robic to tylko u Piotrka

  11. #1236
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Ja planuję sobie zrobić psią łapkę (ale taką bardziej udziwnioną). Jeszcze co prawda nie wybrałam miejsca (a szukam właśnie w Warszawie), ale najbardziej się skłaniam żeby udać się do studia ASUKA https://www.facebook.com/tattooasuka. Wiele osób sobie chwali przede wszystkim za doświadczenie i jakość (tusze najwyższej jakości i doświadczeni artyści). Co ważne, przynajmniej dla mnie, to możliwość ingerencji w projekt. Mam swoją wizję, mniej więcej wiem jaki tatuaż chcę, więc ich doradztwo i realizacja mojej koncepcji na projekcie to bardzo fajna sprawa. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, to zawsze może skontaktować się bezpośrednio studio@asuka-art.com Musze sama też wypytać, kiedy mają wolne terminy.

  12. #1237
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Mnie tatuaże jakoś nie kręcą. Jak widzę, w jaki sposób młodzież chodzi podziarana to naprawdę w szoku jestem. Przecież usunięcie tatuażu to spory koszt i kasa - jest to zdobienie trwałe. Ale co tam - dziaram się a potem zdziwienie, że pracy nie można dostać.

  13. #1238
    Rozkręcanko Avatar Maggy
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Cytat Napisał heniutek Zobacz post
    Mnie tatuaże jakoś nie kręcą. Jak widzę, w jaki sposób młodzież chodzi podziarana to naprawdę w szoku jestem. Przecież usunięcie tatuażu to spory koszt i kasa - jest to zdobienie trwałe. Ale co tam - dziaram się a potem zdziwienie, że pracy nie można dostać.
    Ale właśnie chodzi o to żeby potem nie usuwać. Poza tym już od jakiegoś czasu nie robi się problemów z racji tatuaży jeśli chodzi o pracę. Zwłaszcza w korporacjach i biurach. Poza tym nie zawsze je w końcu widać. Bo akurat tatuaży na gardle, twarzy czy dłonie nie bardzo popieram. Ale większość da się spokojnie zakryć jak już dla kogoś to taki wielki problem. Nawet polska idzie z upływem czasu i tatuaż staje się normą.

    Ja osobiście uwielbiam i mam dwa. Zastanawiam się nawet nad kolejnym

  14. #1239
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Mnie tatuaże nigdy się nie podobały.

  15. #1240
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Ja ogólnie lubię ale to trzeba robić z głową, widziałam jak moja koleżanka musiała usuwać jakiś czas temu, co prawda udało jej się z pomocą tego lasera - Disovery Pico laser - Klinika Miracki ale przez pewien czas chodziła załamana tym co jej niedoświadczony tatuażysta wykonał

  16. #1241
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Podobają mi się tatuaże ale z umiarem. Sama mam mały tatuaż na żebrach i myślę o następnym, ale nie podoba mi się gdy ktoś ma całe ciało wytatuowane.

  17. #1242
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Mnie podobają się takie bardzo drobne, na kostce lub nadgarstku. Ale u kogoś - sama nigdy nie zrobiłabym sobie tatuażu...

  18. #1243
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Mam 2 tatuaże ( 2 napisy), ale jeden niestety mi się nie podoba. Zastanwiam się czy wybranie jakieś wzoru jest możliwe aby zakryć ten stary.

  19. #1244
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Mi się nie podobają duże tatutaże, ale takie skromne gdzieś na dłoni czy nodze super się prezentują! Ja mam jeden na kostce i robiłam sobie w zeszłym roku jak byłam na wakacjach w http://www.skytattoo.net/ . Niesamowitą pracę wykonał tatuażysta, wzór był naprawdę trudny

  20. #1245
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Mam delikatny tatuaż na palcu, pod obrączką dodatkowo zrobiłam sobie wizerunek bliskiej mi osoby na łopatce. Długo szukalam dobrego studia tatuażu aż w końcu traiłam do warszawskiego Jah Love Tattoo. Zespół liczy kilku pracowników ale ja wybrałam Jacka https://www.facebook.com/pg/studio.t...55094193981226. Efekty nieziemskie, fajny człowiek, luzna atmosfera. Już myślę o kolejnym tattoo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •