Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Temat: Polecane kwasy

  1. #1
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Polecane kwasy

    Witam,
    Jakich firm i jakie kwasy polecacie? Zbliża się jesień więc czas oczyścić i wygładzić swoją twarz. Szukam dobrych i skutecznych kosmetyków, oczywiście nie za drogich. Ja mogę jedynie wypowiedzieć się na temat Clareny, z której w ogóle nie byłam zadowolona, miałam kwas migdałowy a efektów zero, Bielenda juz lepiej choć też nie zachwyciła i Bandi - po 1 zabiegu już widziałam zmiany. Niestety z tego co wiem żeby zakupić Bandi trzeba miec swój salon kosmetyczny (samo wykształcenie i kursy z kwasów nie wystarczą). Czytałam też pozytywne opinie o Norelu, czy któraś z was pracowała na tej firmie? Co możecie doradzić?

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Ja używałam kwasu migdałowego marki Taovital. Świetnie oczyszcza i wygładza, mogę szczerze polecić. Mają również kwas glikolowy, jabłkowy i salicylowy.

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Ja mam ziaje 35 proc. Na twarzy tez mialam norela i bielende. Dla mnie wszystkie te to porazka. Zero efektu. Teraz kupilam czysty kwas glikolowy ze zrob sobie krem.pl dzis zaczynam kuracje

  4. #4
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    Ja mam ziaje 35 proc. Na twarzy tez mialam norela i bielende. Dla mnie wszystkie te to porazka. Zero efektu. Teraz kupilam czysty kwas glikolowy ze zrob sobie krem.pl dzis zaczynam kuracje
    daj znać jakie wrażenia

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Jestem juz po. Buzia wydaje sie gladsza i czystsza. Robilam 10 proc na poczatek. Wrazenia podczas zabiegu jak przy ziaji. Nie ma zadnego sciagniecia czy dyskomfortu. Podejrzewam ze co do dalszych efektow i ew zluszczania trzeba bedzie z pare dni poczekac. Nie moge sie doczekac kolejnych zabiegow.

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Cytat Napisał krysia_p Zobacz post
    Ja używałam kwasu migdałowego marki Taovital. Świetnie oczyszcza i wygładza, mogę szczerze polecić. Mają również kwas glikolowy, jabłkowy i salicylowy.
    tego? 20 Kwas Migda owy Jab kowy Peeling Zabieg 30ml

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    Jestem juz po. Buzia wydaje sie gladsza i czystsza. Robilam 10 proc na poczatek. Wrazenia podczas zabiegu jak przy ziaji. Nie ma zadnego sciagniecia czy dyskomfortu. Podejrzewam ze co do dalszych efektow i ew zluszczania trzeba bedzie z pare dni poczekac. Nie moge sie doczekac kolejnych zabiegow.
    A czym neutralizowałaś? Miałaś jakiś preparat z innej firmy, czy też coś kupowałaś na ZSK?

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Roztworem sody oczyszczonej

  8. #8
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    każda firma ma swój preparat ,zarówno kwasy albo ich przygotowanie ale żeby przerwać działanie kwasów są odpowiednie preparaty, .KONIECZNE zależy od producenta

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Kosmetyki z kwasami są najczęściej drogie,zawierają niepotrzebne substancje typu konserwanty i inne zapychacze, po drugie zawierają często bardzo małe stężenie kwasów.
    Warto sobie kupić kwasy w jednym ze sklepów z półproduktami, ze swojej strony polecam na początek glukonolakton, ale coś silniejszego to kwas salicylowy i kwas migdałowy.

  10. #10
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    ja z kwasów Bielendy jestem zadowolona i wystarcza mi 40% stężenie migdałowego, spelnia moje oczekiwania, osobiście nie uważam zeby nie dawały efektów bo leczyłam nimi skórę potrądzikową i efekty były zaskakujące
    co do neutralizatora to podstawowa zasada to stosowanie kwasu i neutralizatora tej samej marki
    a jeśli chodzi o kupowanie kwasów w "czystej" postaci to chyba byłaby daleka od takich rad, kwasy to nie żarty i ktoś na podstawie wyczytanych informacji w internecie nie powinien się za nie brać

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Zgoda,że takie kosmetyki z kwasami są drogie,ale pamiętaj że w zamian za to otrzymujesz też pewną skuteczność i można polegać na ich działaniu,więc moim zdaniem są warte swojej ceny. Zresztą taniej można kupić je w sklepach internetowych.

  12. #12
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Ja od wielu lat borykam się z hormonalnymi przebarwieniami skóry.Poczytałam z waszą pomocą jak sobie z tym radzić, ale domowe efekty były słabe,wręcz żadne.Zdecydowałam się na kwasy.W związku z tym ,że nie jestem profesjonalistką nie chciałam eksperymentować sama i postanowiłam wybrać się do kosmetologa.Dziś jestem czwarty dzień po zabiegu,wybrałam peeling kwasem witaminy A,czyli kwasem retinowym.

    Na razie trudno mi powiedzieć czy jest efekt,skóra mocno zaczerwieniona,część uległa złuszczeniu,ale pod oczami ciągle nie,duża drażliwość,którą łagodzę olejkami do twarzy(kremy za bardzo piekły).Zobaczę za kilka dni,będę jeszcze pisać.

    Najśmieszniejsze jest to,że umówiłam się już na drugą turę za miesiąc i zaczynam się bać czy wytrzymam kolejny raz


  13. #13
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Ooo moja Imienniczka Marilyn czy ten zabieg nie nazywa się przypadkiem Retix C? To takie kontrolowane poparzenie skóry, myslę ze po kilku zabiegach bedziesz mogla ocenic efekty

    Tymczasem z łagodniejszych kwasów mogę polecić Natinuel- migdalowy

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Zakupiłam kwas pirogronowy azelainowy i salicylowy z BANDI. Zakupiłam z myślą o swoich przebarwienia. Pierwsze 4 zabiegi wg zaleceń producenta. Kolejne 6 zabiegów to 4 warstwy , każda po 10 minut. Efekt. Trochę się rozjasnily ale dziadostwa się nie pozbylam. Jestem zawiedziona . Jako klientka raczej nie przyszłabym na taką serię od października do lutego i nie pozbyć się problemu. Ile kasy A efekty mizerne. Zawsze zimą skóra robi się jaśniejsza nawet bez zabiegu
    Najbardziej boję się że przebarwienia wrócą latem czy wiosną skoro nie zeszły całe.
    Na pewno to nie jest dobry zabieg na przebarwienia

    Ale polski peeling ziołowy z firmy JADWIGA podobno dobrze usuwa przebarwienia. Na jesieni wypróbuję. A jak nie to chyba już tylko laser mnie czeka....

    Ktoś wie jaki jest koszt usuwania przebarwień laserem?

  15. #15
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Cytat Napisał Marilyn* Zobacz post
    Ooo moja Imienniczka Marilyn czy ten zabieg nie nazywa się przypadkiem Retix C? To takie kontrolowane poparzenie skóry, myslę ze po kilku zabiegach bedziesz mogla ocenic efekty

    Tymczasem z łagodniejszych kwasów mogę polecić Natinuel- migdalowy
    Rzeczywiście minęło już trochę czasu,jestem po trzech zabiegach i jestem bardzo zadowolona,nie żałuję,jesienią na pewno wybiorę na kolejne kwaszenie.
    W tej chwili z racji pory roku i żeby nie zmarnować efektu stosuję MEZO SERUM Bielendy z kwasami migdałowym i laktobionowym i oczywiście kremy z dużymi filtrami.


  16. #16
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    U mnie dobrze sprawdził się peeling DermoExpert Floslek.

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Polecane kwasy

    Ja polecam wszelkie kwasy i kaniule z cosmed24, link do strony www, znajdziesz tu. Jest hurtownia,która zaopatruje salony kosmetyczne i spa. Mają dobre jakościowo produkty

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 04-07-2019, 15:58
  2. Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2
    By samaron in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 3888
    Ostatni post / autor: 08-02-2019, 09:46
  3. Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 03-09-2018, 16:43

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •