Strona 1 z 50 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 1245

Temat: Tatuaże

  1. #1
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Wink Tatuaże

    No więc dziewczynki chwalcie się swoimi jeśli posiadacie

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja mam już nieładny, bo mi trochę wyblakł i muszę iść na odświeżenie. Robiłam go ponad 9 lat temu i kosztował mnie bardzo dużo jak na tamte czasy - 150 zł. Jest to mała różyczka w kolorach nad kostką.

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Załącznik 3822
    haha a to mój miałma 14 lat(1gimnazjum) jak go zrobiłam...
    kolega był pijany miał być rekin a jest

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    a mi się nie podoba przepraszam za szczerość
    Zapraszam na mojego bloga

  5. #5
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    ja mam zamiar na małe co nieco
    co sądzicie o tym?


    oboje z moim chłopem myslimy, żeby zrobić sobie coś, co będzie naszym symbolem...ale nie możemy się zdecydować ...ciężko też ustalić kompromis...
    M. chce moją twarz na prawej piersi... ale ja jego sobie nie! wole jakis znak, symbol.. litere.. ale on na razie jest nieugięty... uparł się na moją twarz....

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    Cytat Napisał afterglow Zobacz post
    ja mam zamiar na małe co nieco
    co sądzicie o tym?


    oboje z moim chłopem myslimy, żeby zrobić sobie coś, co będzie naszym symbolem...ale nie możemy się zdecydować ...ciężko też ustalić kompromis...
    M. chce moją twarz na prawej piersi... ale ja jego sobie nie! wole jakis znak, symbol.. litere.. ale on na razie jest nieugięty... uparł się na moją twarz....
    Fajny tylko jeszcze wszystko zależy gdzie go zrobisz, ja też mam zamiar w tym roku zrobić tatuaż,

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Otkińska Zobacz post
    a mi się nie podoba przepraszam za szczerość
    mi tez nie

  8. #8
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Dziewczyny ja chce zrobic sobie tatuaż na kostce (u nogi). Wrzuccie jakis fajne tatuażyki na kosteczke bo nie wiem jaki

  9. #9
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał pisiowa21 Zobacz post
    Załącznik 3822
    haha a to mój miałma 14 lat(1gimnazjum) jak go zrobiłam...
    kolega był pijany miał być rekin a jest
    no taki sobie... a gdzie go masz?

  10. #10
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał afterglow Zobacz post
    ja mam zamiar na małe co nieco
    co sądzicie o tym?


    oboje z moim chłopem myslimy, żeby zrobić sobie coś, co będzie naszym symbolem...ale nie możemy się zdecydować ...ciężko też ustalić kompromis...
    M. chce moją twarz na prawej piersi... ale ja jego sobie nie! wole jakis znak, symbol.. litere.. ale on na razie jest nieugięty... uparł się na moją twarz....
    Mówisz, że się uparł. W takim razie Ty też upieraj się przy swoim. Życzę Ci, aby Twój związek trwał całe życie, ale co jak kiedyś się rozstaniecie nie daj Boże Co wtedy z tymi wytatuowanymi twarzami Myślę, że lepiej jak to będzie jakiś symboliczny znak, ale uniwersalny, aby pasował dla kobiety i mężczyzny. W dobrym salonie powinni Ci doradzić.

  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    no taki sobie... a gdzie go masz?
    do dupy jest....
    na brzuchu...

  12. #12
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Mówisz, że się uparł. W takim razie Ty też upieraj się przy swoim. Życzę Ci, aby Twój związek trwał całe życie, ale co jak kiedyś się rozstaniecie nie daj Boże Co wtedy z tymi wytatuowanymi twarzami Myślę, że lepiej jak to będzie jakiś symboliczny znak, ale uniwersalny, aby pasował dla kobiety i mężczyzny. W dobrym salonie powinni Ci doradzić.
    ivv, źle mnie zrozumiałaś, bo niedbale napisałam. Moj M. nie chce nic innego tylko moja twarz, nie chce wzorku, a co ja sobie zrobie to on nie ingeruje w to. Też uważam, że to lekkomyslne z jego strony bo to nie jest mazak, czy długopis który można zmyc. Powiedział, że jemu jest obojętne co ja sobie wydziergam, bo to mnie sie ma podobać. Ale wolałabym, żebysmy oboje mieli delikatny i subtelny tattoo, a nie ja dyskretne małe coś a on moją buzie!

  13. #13
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    my z mężem zrobiliśmy sobie razem tatuaże ja na karku a On na przedramieniu... Mamy po hebrajsku napisane imiona... ja mam RAFAŁ a On ma Marta Ładnie to wygląda bo zrobił nam takie cieniowane z białym. Acha i tatuażysta powiedział że w razie "czego" jak mi sie w życiu zmieni to nikt sie i tak nie dowie co tam jest napisane albo doda mi parę znaczkó "krzesełek" i bedzie dobrze Jutro zrobię zdjęcie to Wam pokażę
    SZCZĘŚLIWA

  14. #14
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Słońce rozumiem Cię, że to on chce Twoją twarz mieć wytatuowaną, ale właśnie fajnie jakbyście mieli coś wspólnego, co będzie Wam o sobie przypominało i łączyło. Może jeszcze uda Ci się go przekonać. A może każde z Was zrobi sobie połówkę jakiegoś wzoru w miejscu, gdzie po zbliżeniu będzie tworzyć całość.

  15. #15
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    Pisiowa ja Cię rozumiem bo ja tez mam tatuaż który robił mi kumpel jak mialam 16 lat i to był pierwszy tatuaż jaki robił w życiu :/ Poprawiałam go już dwa razy ale ciągle nie jestem zadowolona Miał być smok ale wszyscy się śmieją , że wrona, papuga, kuguar, orzeł....ehh A najgorsze że jest na całą łopatkę No ale cóż nie będę się ciąć z tego powodu i tak chcę sobie w przyszłości całe plecki wytatuować bo kocham tatuaże więc może jeszcze coś się z tym zrobi
    Załącznik 3836
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    Cytat Napisał pisiowa21 Zobacz post
    do dupy jest....
    na brzuchu...
    heheeh dobra jesteś cieszę się że się nie obraziłaś
    Zapraszam na mojego bloga

  17. #17
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Noo faktycznie na smoka to ten stwór nie wygląda.

  18. #18
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Słońce rozumiem Cię, że to on chce Twoją twarz mieć wytatuowaną, ale właśnie fajnie jakbyście mieli coś wspólnego, co będzie Wam o sobie przypominało i łączyło. Może jeszcze uda Ci się go przekonać. A może każde z Was zrobi sobie połówkę jakiegoś wzoru w miejscu, gdzie po zbliżeniu będzie tworzyć całość.
    tak jest on chce moja twarz, a ja chce wzorek ale taki symboliczny jak sama powiedziałaś. Ale podsunełaś mi fajny pomysł. Tylko, że ja robie tatuaż dla siebie i dopiero dla Niego ;p wiec wolalbym miejscwe, ktore na codzien bedzie zakryte a np tylko on bedzie widział, wiesz... podczas roamntycznej nocy
    no nic, musze próbowac wybić mu to z głowy... bo sama bym sie głupio czuła widząc swoją podobiznę na jego piersi...




    co do smoka to powiem Ci, że wygląda jak wygląda. Raczej jak szkielet, ale nie jest najgorszy! Może lekkie cienie i ciemniejsza glowa jego

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Tatuaz

    Czy ktoras z was ma tatuaz
    Jesli tak to czy dalej wam sie podoba czy moze to byl mlodzienczy wybryk
    Ja chetnie bym sobie zrobila ale boje sie boluheheh moze ktoras z was wie gdzie w okolicach katowic mozna zrobic tatuaz z henny

  20. #20
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Tatuaz

    Ja powiem tak podobaja mi sie tatuaze ale nie wszystkie i nie u wszystkich.Pozatym tez kiedys zastanawialam sie zeby sobie zrobic ale tak jak kiedys gdzies uslyszalam opinie na temat tatuazu u kobiety na piersi.Bylo pytanie do mezczyzny czy podoba mu sie np.na piersi wytatuowana rozyczka,oczywiscie ze tak tylko gorzej jak pozniej z rozyczki zrobi sie tulipani tak to jest obojetnie gdzie,najpierw jest ladny a pozniej robi sie brzydki,trzeba poprawiac,albo niewiemy co z nim zrobic bo juz nam sie nie podoba.W miejscach widocznych nie wyglada ladnie u kobiety w pieknej sukience na jakims wystawnym przyjeciu,a w niewidocznym to jaki sens go robicJedynie u facetow niektore tatuaze sa super


    Kobieta zmienna jest i basta
    Ostatnio edytowane przez Jade ; 11-08-2010 o 09:11

  21. #21
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Tatuaz

    przeniosłam, bo był już temat o tatuażach

  22. #22
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Tatuaz

    zanim zrobicie sobie tatuaz to dobrze poszukajcie odpowiedniego tatuatora!
    obejrzyjcie jego prace,porozmawiajcie a wszystko powinno byc ok.nie rob tatuazu ''bo tanio''nie tedy droga.pomysl dobrze a mysle ze bedziesz zadowolona.
    ja mam swojego tatuatora i nie musze duzo mowic,zawsze wie jak i co chce zeby wygladalo.

  23. #23

    Domyślnie

    a to mój tatuażyk na łydce ... chciałam na kostce ale niestety puchną mi strasznie stopy i bałam się że mi się zrobi bleeee. Robił mi go kolega 7 lat temu , do tej pory nie miałam żadnych poprawek ogólnie jestem zadowolona, najlepsze jest to że moja mam przez kilka miesięcy myślała że mam tatuaż na wode hihi no ale w końcu się skapnęła a co do bólu , zanim mi zaczął robic nastraszył mnie tak że jeszcze igły nie prytknął a ja już płakałam hehe ogólnie mnie nie bolało ale to przez to że to łydka , na kostce to pewno by napierdzielało jak nie wiem co ,.,.

    tylko na zdjęciu włoski widac bo mi się nyżek nie chciało golic hihih
    Ostatnio edytowane przez aga ; 08-07-2009 o 22:42
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  24. #24
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    ja mam na łopatce...jak cykne foto to wrzuce....koles co mi go robil (8 lat temu) stwierdzil ze on by go bardziej na kostce widzial ..

  25. #25
    Wczytuje się Avatar mloda8712
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Tatuaże

    Ja swój robiłam jakoś roczek temu i tak teraz myślę jeszcze nad jego poprawą

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •