Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 51

Temat: Kosmetyki naturalne-używacie?

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    25

    Domyślnie Kosmetyki naturalne-używacie?

    Cześć,
    Kupując kosmetyki sprawdzacie ich skład? Zawsze się dziwiłam czemu mimo używania balsamów moja skóra jest sucha. Okazało się, że używałam zbyt chemicznych preparatów do pielęgnacji. Najpierw kupowałam kosmetyki w aptece, ale ceny były dosyć wysokie. Teraz sprawdzam polskie kosmetyki ekologiczne z naturee.pl i muszę powiedzieć, że znaczną poprawę widzę już po tygodniu używania mleczka do kąpieli z kozim mlekiem. Zamierzam kupić sobie też żel pod prysznic z kwasemhialuronowym. A wy z jakich naturalnych kosmetyków korzystacie?

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    1

    Thumbs up Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja używam, powiem więcej - moja skóra się w nich zakochała. Stosuję kolagen i kremy polskiej marki Anna Pikura. To tak niezwykłe kosmetyki, że jak raz zaczniesz stosować to nie będziesz mogła przestać. Tak dokładnie było ze mną. Koleżanka pierwszy słoiczek kolagenu AP BIOAKTIV WHITE podarowała mi w prezencie. To doskonały środek napinający i odbudowujący skórę twarzy - w skrócie napręża skórę twarzy i likwiduje zmarszczki. Trzeba go wmasowywać na wilgotną skórę twarzy, bo wtedy najlepiej się wchłania. Po kolagenie zawsze nakładam krem nawilżający. Po miesiącu zauważyłam znaczną poprawę wyglądu mojej twarzy, więc postanowiłam się zapoznać bliżej z całą marką. To kosmetyki często używane przez profesjonalne salony kosmetyczne, są w 100% naturalne i hipoalergiczne. Niesamowite opinie można przeczytać na głównej stronie firmy (annapikura.com). Zaczęłam stosować całą serię (albo prawie całą w zależności czy miałam środki na zakup tych kosmetyków, jednak zawsze starałam się mieć na półce chociaż kolagen i krem) w skład której wchodzi woda z białej róży Rosarium, Kolagen (najlepszy jest AP BIAKTIV PLUS - działa najszybciej i najskuteczniej ze wszystkich), krem Douxmatique lub Sacrum oraz kolagen w kapsułkach Sensation do stosowania od środka. Taka kuracja, mimo, że sama w sobie droga, zaoszczędziła jednak mi wszelkich wizyt w salonach kosmetycznych czy klinikach urody. Nie mam w ogóle zmarszczek a skóra jest odżywiona i świeża, rzadko nakładam podkład, bo nie widzę takiej potrzeby. Kosmetyki często można kupić w promocji - warto zapisać się do newlettera, bo wtedy mamy pewność, że pierwsi dowiemy się o okazjach. Ja totalnie polecam wypróbowanie kosmetyków naturalnych. Jestem zdania, że powinniśmy myśleć o przyszłości naszej skóry, a takie specyfiki sprawią, że ta przyszłość będzie piękna i wiecznie młoda

  3. #3
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Hildegard Braukmann - wiele produktów od nich mam, chyba nawet o tym pisałam. Kwestia taka czy odpowiednio podejdziecie do tego. Nie ma co ukrywać, że jedynie systematyczne stosowanie przynosi odpowiednie korzyści.

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    A ja kupuję kosmetyki z drogerii i nie mam z tym żadnego problemu. do twarzy tylko garnier Kremy BB - pielęgnacja twarzy | Garnier Używam ich od lat, nie mam żadnych problemów z cerą.

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Zamawiam kosmetyki z Korei. Są świetne jakościowo jak i pod względem składu

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja przestawiłam się na naturalne kosmetyki, ostatnio zachwycam się bardzo olejkiem Marula, jest genialny. Jest genialny, zarówno do skóry jak i włosów. Poczytajcie sobie o nim ten artykuł tutaj http://olejek-marula.pl/ .

  7. #7
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    MałaLee
    mogę prosić o jakiś link do strony gdzie kupujesz teb kosmetyki Anna Pikura bo chcilabym kupic i sprobowac skoro tak polecasz.dziekuje.

  8. #8
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Katowice
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Czytam etykiety ze składem czy to w przypadku kosmetyków, czy żywności. Staram się używać kosmetyków naturalnych i mam sprawdzony sklep internetowy https://magvita.pl gdzie znajdziesz najlepsze kosmetyki z naturalnych składników z całego świata. Kosmetyki z oleju kokosowego z Fidżi, magnesowe kosmetyki Zechsal, czy produkty na bazie marokańskich olejów: arganowego, różanego, z opuncji figowej, z czarnuszki.

  9. #9
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Karmelka
    dzięki za wstawienie tego linka wlasnie wybrałam dwie rzeczy.szkoda ze nie wysylaja za granice bo przysłali by mi od razu do domu ale zamowie do PL i bratowa przesle mi do mnie .uwielbiam takie naturalne kosmetyki dlatego wybrałam na razie na probe dwie rzeczy jak sprawdze jakość mysle ze będzie swietna to od razu wstawie opinie
    na zdjatku pokazuje rzeczy które zamawiam.dlatego bardzo dziekuje linka dzięki takim wstawkom możemy przynajmniej skozystac ze sklepow o których jeszcze nie wiemy.wiec bardzo przydatny link.

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Od jakiegoś czasu jestem wierną fanką kosmetyków vichy. Piszecie tu o redukowaniu zmarszczek - też to przechodziłam i najlepiej poradził sobie ten krem Liftactiv Supreme Vichy ? krem, który odmłodzi Twoją skórę. Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet! Ja nie wiem, co bym bez niego zrobiła.

  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    nie wiem czy znacie naturalne kosmetyki z algami morskimi z Alg Borje? Algi morskie - sklep Alg Borje
    Szczególnie polecam krem na dzień i na noc oraz szampon. Na razie oprócz suplementów od nich tyle wypróbowałam i jestem pod wrażeniem

  12. #12

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja staram się używać tylko i wyłącznie naturalnych kosmetyków. Widzę po nich super efekty, skóra jest taka ukojona. Po drogeryjnych kosmetykach często łapałam jakieś uczulenie

  13. #13
    Wczytuje się Avatar linka78
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja staram się kosmetyków używać jak najmniej no ale jeżeli już muszę i nachodzi potrzeba to staram się wybierać właśnie te naturalne. Od jakiegoś czasu zaraziłam się do tej całej chemii bo wyszło na to, że te wszystkie kosmetyki wcale nie pomagają wręcz szkodzą w pielęgnacji. Staram się leczyć z tych kosmetyków.

  14. #14
    Wczytuje się Avatar ukaska3
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Zgadzam się z linką co do kosmetyków nafaszerowanych chemią. Mam koleżanke w wieku 30 lat. Zawsze miała jakieś kompleksy z powodu swojej cery itp. Jak się domyślacie używała masy kosmetyków. Nie było dnia żeby nie wyszła nieumalowana. Teraz po ponad 10 latach stosowania takich kosmetyków ma niesamowicie zniszczoną cerę. Po prostu masakra...

  15. #15
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Jeszcze ewentualnie takie - Bleuet - Hypoalergiczne kosmetyki naturalne
    Wysokiej jakości kosmetyki wcale nie muszą być bardzo drogie, ale na pewno nie mogą być tanie. Bo jak tanio stworzyć wysokiej jakości produkt?

  16. #16
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Staram się kupować kosmetyki z naturalnymi składami w rozsądnej cenie. O ile za krem do twarzy jestem w stanie dać sporo, o tyle nie wydam np. na balsam do ciała 200zł, bo wiem, że pieniądze nie lecą z drzewa. Z naturalnych kosmetyków polecam serię z olejem z wiesiołka polskiej firmy Gal - tanie i naprawdę godne polecenia.

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja bardzo dokładnie sprawdzam składy kosmetyków i staram się używać jak najbardziej naturalnych

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja zawsze sprawdzam skład kosmetyków, bo wybieram tylko takie z naturalnymi składnikami. Ostatnio odkryłam świetny sklep internetowy https://gramnatury.pl Mnóstwo fajnych kosmetyków w dobrych cenach.

  19. #19
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    ja używam naturalnych olejów. Olej kokosowy stosuję na końcówki włosów i na dłonie w zimie. Bardzo natłuszcza skórę dlatego jest idealny na mrozy ale na całą długość włosów może być za cięzki. Do twarzy i ciała jak balsam stosuję olejek arganowy. Sprawdza się idealnie i jest też składnikiem wielu naturalnych kosmetyków. Oczywiście warto czytać etykiety bo każdy olej jest inny i co innego ma w składzie dlatego najlepsze są te w 100% naturalne oleje, tłoczone na zimno. Swój olej kokosowy kupuję w sklepie olejarnia-gaja.pl, olej arganowy wciąż kupuję inny i dalej testuję

  20. #20
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Z kosmetyków o naturalnym składzie używam żele pod prysznic (w postaci olejku witaminowego) oraz peelingi od Bielendy z serii Twoja pielęgnacja, bo mają proste, naturalne składy i regenerują oraz nawilżają skórę już podczas mycia. Po prysznicu z olejkiem właściwie nie ma już potrzeby smarowania się balsamem czy masłem do ciała.

  21. #21
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    ja w ogóle już prawie nie używam balsamów do ciała ;o
    tylko olej kokosowy

  22. #22
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    A ja zamawiam kosmetyki w slepie naturaleza. pl i nie mam z tym żadnego problemu. do twarzy urzywam kremów marki bababria do włosów zas polecam wam szampon cebulowy babaria.

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja zawsze sprawdzam skład balsamów, dzięki temu o wiele częściej zdarza mi się produkt, który mi służy niż miało to miejsce wcześniej. Zauważyłam, że moja skóra niezbyt dobrze reaguje na silikony i parafinę, za to naturalne olejki i masło shea w składzie są jak najbardziej pożądane

  24. #24
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Używam takich kosmetyków, jednak z mojego doświadczenia wiem, że tak samo, jak w przypadku tych tradycyjnych, cena jest wyznacznikiem jakości.

  25. #25
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Lubie i używam. Chociaż polecam nie ufać tak koniecznie zapewnieniom producentów, że jest to kosmetyk naturalny. Mogą sobie pisać,ze jest to kosmetyk naturalny ale tak naprawdę wcale tak naturalny może nie byc oraz w składize może byc wiele substancji, które w naturalnych kosmetykach nie powinny się znaleźć.. Jak:
    parabeny
    slsy
    edta

    Poza tym warto jest unikać kosmetyków z parafiną oraz olejami mineralnymi ponieważ mogą zapychać. No i dostosować sobie pielęgnację w porze roku. Inne kosmetyki warto jest stosować latem, inne zimą.
    https://rodzinazdrowia.pl/kosmetyki-...ie-od-zwyklych
    Ostatnio edytowane przez ell ; 30-08-2017 o 14:51

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. kosmetyki mineralne i eko kosmetyki
    By Bożena P in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 29-07-2022, 00:35
  2. Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje
    By westa in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 18:37
  3. Kosmetyki Abacosun
    By Eversun in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 19:58

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •