Pokaż wyniki 1 do 18 z 18

Temat: Londyn - kursy, szkoły

  1. #1
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Londyn - kursy, szkoły

    Dziewczyny! ;*
    Jak już wspominałam w innych postach mój mąż pracuje zza granicą i ma w planie otworzyć tam firmę swoją (nie pewne na 100%) ale ja chciałabym się dowiedzieć jaka tam mogę mieć przyszłość związaną z tym co kocham, czyli kosmetyką. Jak na razie chodzę do szkoły fryzjerskiej (co w ogóle do tego mnie nie ciągnie)... I mam pytania do Was... czy są jakieś w Londynie szkoły Kosmetyczne dla Polaków Czy możecie coś polecić? Opisać mi? Przybliżyć? Jakieś kursy? Czy to jest coś warte? Napisać mi wszystko co wiecie na te tematy? Bo kiedyś myślałam o studium 2-letnim tu w Polsce kosmetycznym ... No ale jak bym wyjechała to jakie mam tam możliwości na szkolenie siebie z tego zakresu. Czy tam zarobi dobrze się na tym zawodzie?

    Będę wdzięczna za odpowiedzi ;*

  2. #2
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    Fajnie ze masz mozliwosc jechac, ja tez mam tate siostre tam i sama z checia bym z tad wyparowala ale niestety siostry mam na glowie zapytam siostry jutro to dam ci znac. Ale wydaje mi sie ze tak. Tam nawet w domu zarobisz na robieniu pazurkow, z fryzjerstwem to chetnie bym sie zamienila, ja niestety musialam rzucic szkole (wlasnie fryzjerska) i dopiero teraz robie liceum. Jako fryzjerka tam tez mozesz zadzialac, moja siostra robi w domu paznokcie i masaze. I bardzo dobrze na tym wychodzi. A z paznokciami nie dawno zaczela a Ty robisz cudenka. Pozazdroscic uciekac z tej Polski jak najdalej
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    oki bede wdzieczna jak mi napiszesz

    tylko nie wiem ale chyba w Londynie przewaza akryl a nie zel?

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    Ja jestem za granica i mieszkam w Liverpool.Zalozona mam firme i robie pazurki w domu. Z tego co ja wiem to nie slyszalam o polskim studium kosmetycznym....zeby byc kosmetyczka w Wielkiej Brytani idzie sie do Collegu i robi sie to w 3 lata (3 level).jezeli sa jakies osoby ktore szkola to pewnie dostajac certyfikat nie jest to certyfikat z collegu i klapaw Angli jest tak ze oni chca tutejszego systemu czyli tych level'ow....ja interesowalam sie w kwesti paznokciowej i ide w kierunku bycia nauczycielka w collegu.Ja mam kilka certyfikatow z paznokci bede musiala zdac ten level 3 pomimo ze ten poziom pewnie mam .Generalnie poziom paznokci jest bardzo niziutki tutaj!i pomimo ze mam certyfikaty (ktore teraz oddalam do NARICU (oni tlumacza twoje dyplomy) pewnie bede musiala zrobic tutaj angielski poziom 3 (level 3).Ty mozesz tez sprobowac tlumaczyc dyplomy i z nimi uderzeac ale moim zdaniem zrob szkole kosmetyczna w polsce bo wedlug mnie to tutaj jakos mi sie to nie widzi.u nas sa piopularne szkolenia , robisz kurs w 3 dni, potem egzamin i juz a tutaj trzeba isc do szkoly...ale jestem w trakcie dowiadywania sie szczegolowo i tez wszystkiego nie wiem.....moze ktos cos wiecej bedzie wiedzial?

    ---------- Dodano o godzinie 19:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:17 ----------

    acha w Angli popularny jest akryl!zel niestety one uwazaja ze jest zlyjedna angielka mi powiedziala ze pewnie tak gadaja bo po prostu nie umieja zelu robic hihihih a widzi moje zelowe i nie moga sie nadziwic ze to zel hahahahah naprawde

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  5. #5
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    Jest ale collage angielski a tak to kursy. Ale z tego co pytalam siostry to nie dorobisz duzo na pazurkach (chyba ze fajnie trafisz) wiekszosc angielek nie dba o siebie nie ukrywajmy tego;/ bardziej sie oplaca FRYZJERSTWO i pazurki z dojazdem do klienta. Moja siostra za zel-akryl bierze do 25 funtow a za balejarz z podcieciem daje 40 funtow Patrz jaka roznica. Ale jest duza konkurencja na pazurki i ogolnie kosmetyke, chinczycy w salonie robia na akord za 10funtow Ale jak dolozysz do tego masaze, jakies oczyszczanie twarzy, maseczki czy nawet depilacje to bedziesz miala wiecej wiadomo. A tam bardziej Ci sie oplaca wziasc nianke niz tutaj. Zycze powodzenia mam nadzieje ze pomoglam
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    dzieki wielkie;**


    eh teraz to juz sama nie wiem ....

  7. #7
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  8. #8
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    Hej Jezeli wybierasz sie do Londynu napewno tam uda ci sie z kosmetyka i stylizacja.Angielki preferuja i akryl i żel.Pozatym Londyn to wielkie miasto i tym samym duzo mozliwosci.Ja kurs robilam w polsce.Stylizacja zajmuje sie w domu,posiadam Treatment Qualification Certyficate (ubezpieczenie)ktore jest potrzebne .Mozesz wybrac sie do Collegu tutaj czy na kierunek kosmetyczny czy na angielski.Postaraj sie o przetlumaczenie w polsce certyfikatow.Tu znalazlam Beauty College w Londynie
    LCBT Home .Jak mi sie uda poszukam jeszcze stronki z ofertami pracy w LondynieJak cos to pisz postaram sie pomoc i zycze powodzenia.Tutaj Wcale nie trzeba isc do Collegu zeby byc stylistka paznokci tu tez sa kursy.Znam kilka instruktorek ktore tutaj mieszkaja i szkola takze jak cos to pytaj
    Ostatnio edytowane przez rudzia1985 ; 26-10-2011 o 23:34 Powód: pop bl

  9. #9
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    Jade o co chodzi z tym Treatment Qualification Certyficate?nie slyszalam o tym....

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  10. #10
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    A masz wykupione ubezpieczenie?Jezeli zajmujesz sie stylizacja paznokci etc.musisz miec wykupione ubezpieczenie.To sie nazywa ABT czyli Associated Beauty Therapists i Treatment Qualification Certyficate jest to dokument potwierdzajace moje kwalifikacje na podstawie ktorego moge wykonywac stylizacje paznokci i przedluzac rzesy.Jestem ubezpieczona w razie jakiegokolwiek wypadku w trakcie wykonywania pracy.Tu jest link http://www.abtinsurance.co.uk/files/16-0.pdf.
    Dodatkowe ,,przyjemnosci ,,wychodzace z tego ubezpieczenia ktore mam to co miesiac magazyn Scratch,zaproszenia na pokazy,targi itd.
    Ostatnio edytowane przez rudzia1985 ; 26-10-2011 o 23:33 Powód: pop bledow

  11. #11
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    ile placcisz za takie ubezpieczenie

  12. #12
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    £49.35 rocznie (manicure,pedicure,
    nail extensions, nail art, tanning, makeup and eyelash extensions)Jezeli inny zakres wykonywanych uslug to napewno inne sa oplaty ,w tym linku wyzej co podalam jest doklady opis co ile kosztuje

  13. #13
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    Jade a nie orientujesz sie moze czy sa w londynie jakies kursy fryzjerskie? Bo bardziej by mi sie oplacalo bo tam mam z kim malutka moja zostawic a tutaj musze czekac do przyszlego roku Moja siostra znalazla, ale to 6miesieczne i tylko co niedziele.
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  14. #14
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    dzieki Jadeja szukalam cos podobnego ale ja pytalam goscia od ubezpieczen....ale mi nie pomogl...ja koniecznie musze to wykupicdzieki kochana za podpowiedzmyslalam ze jak sie zarejestruje rewenu cos podpowie na temat tego tupu ubezpieczen na firme ale niestety..
    dzieki jeszcze raz
    a Tlumaczylas swoje certyfikaty tutaj w uk?

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  15. #15
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    wercia ja tego niewiem ja tamten link znalazlam na necie(ale moge popatrze)
    Giordani ja po ukonczeniu kursu mialam dwa certyfikaty jeden w j.polskim a drugi w j.angielskim.Jedyny dokument ktory tlumaczylam bylo to swiadectwo ukonczenia kursu i tlumaczylam w polsce.Jak cos to sluze pomoca na tyle ile bede mogla

    ---------- Dodano o godzinie 21:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:47 ----------

    Hairdressing courses London: Hairdressing course London: Hairdressing classes London

    Hairdressing Courses in London - Kensington and Chelsea College

    Cos takiego dzisiaj znalazlam ,moze sie przyda Wercia

  16. #16
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    Wiele dziewczyn na szkolenia przylatuje specjalnie z Londynu do Wawy. Bez porównania niższe koszty, a ponoć poziom również diametralnie inny, ale to jest trudno mi ocenić... Po prostu tylko rozmawiałam z jedną taką osobą - sama nie mieszkam w Londynie.

  17. #17
    Wczytuje się Avatar venus
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    Czy dużo różnią się trendy wzorów w UK w porównaniu z Polską? Jaka tam moda?

  18. #18
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Londyn - kursy, szkoły

    Ogromnych różnic nie ma, bo pamiętaj, że jednak Londyn to mnóstwo Polaków ;-) I wiele dziewczyn, które są klientkami to po prostu Polki ;-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kursy makijażu / wizażu
    By monisiak6 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 01:30
  2. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 13:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •