Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 26

Temat: Programy do zarządzania salonem

  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Post System rezerwacji wizyt

    Dziewczynki chciałam Wam dac kilka informacji na temat systemu rezerwacji,
    która ogólnie jako system nie jest jeszcze na tyle popularny, a jednak cieszy
    siê już uznaniem wielu salonów. Firma Binti gdzie robilam strone wlaśnie
    wprowadziła taki system 'Rezervante' . Firmę polecam bo naprawdę jest
    rzetelna, służy pomocą i poradą patrząc na dobro i faktyczne potrzeby klienta.

    Tu macie linka do
    tego sytemu System rezerwacji online, internetowy system rezerwacji, system rezerwacyjny - Rezervante.pl


    Oto kilka zalet tego systemu który ja mam zamiar równie¿ wprowadzic:

    - nowoczesna obsługa klienta - klienci będą zadowoleni, że mogą zapisac się na
    wizytę bez konieczności dzwonienia czy pojawiania siê w Twojej firmie. Klient
    będzie mógł zaplanować sobie termin o dowolnej porze dnia, np. wieczorem,
    kiedy ma chwilę dla siebie po dniu pełnym obowiązków.
    - oszczędnośc czasu - nie musisz już odbierać co kilka minut telefonu od
    klienta i odrywać się od pracy, system Rezervante automatycznie przyjmie
    rezerwacje klientów.
    - mniej niepojawiających się klientów - Wielu klientów nie pojawia się na
    wizytach bo po prostu zapominają. Rezervante automatycznie powiadamia ich o
    nadchodzących wizytach, dzięki czemu nawet połowę niepojawiających się
    klientów, uda Ci się odzyskać.
    - wiesz wszystko o swojej firmie - dzięki pełnym statystykom, będziesz
    dokładnie wiedzieć która usługa dostarcza ci największych zysków, który
    pracownik cieszy się największą popularnością,którzy klienci dostarczają ci
    największych zysków. Możesz także sporządzać notatki na temat klientówaby
    wiedzieć, że np. klientka lubi kawę rozpuszczalną. Nie musisz tego pamiętać.
    - poprawa wizerunku - rezerwacja jest jeszcze rzadkością i dlatego klienci będą
    opowiadać swoim znajomym o tych niezwykłych możliwościach, które mają u
    Ciebie,a u konkurencji jeszcze nie.
    - lepsze relacje - Rezervante pozwala Ci napisać wiadomości email do wielu
    klientów jednocześnie i powiadomić ich np. o nowej promocji lub po prostu
    wysłać jak są ciekawostkę.Rezervante także całkowicie automatycznie wysyła
    życzenia urodzinowe do tych klientów,którym wprowadzisz datę urodzenia.

    Może komuś się przyda

  2. #2
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    świetna sprawa poczytam
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    brzmi interesująco, muszę to prześledzić w wolnej chwili





  4. #4
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    No a i cena jest konkurencyjna według mnie

  5. #5
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    a mi sie wydaje ze to moze spowodowac większe nieprzychodzenie, bo sie pozapisują a potem zrezygnują i juz nie odwołają, takie bezosobowe. jak myslicie?

  6. #6
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    napewno ma to plusy i minusy... bo niby skąd klientka ma wiedzieć czy jej stylizacja będzie trwać 1 h czy 3h? rożne stylizacje zajmują więcej bądź mniej czasu... a tak można zapytać, dowiedzieć się jakie są życzenia klientki i dopasować odpowiednio czas
    no i też w dużych miastach nieuczciwa konkurencja może nabijać zapisy....
    ja osobiście chyba wole przez tel i osobiście z klientką dogadać godzinkę



  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    Dziewczyny z tego co wiem to w systemie mozna ustawic ile czasu trwa dany zabieg i wszystko automatycznie sie zapisuje. Mowiono mi ze niema mozliwosci aby klientka zapisala sie np. w odstepie np. 20 min. Mozna ustawic rowniez rabaty dla stalych klientow. Taki system moze byc dobry rowniez dla stalych klientek i dla tych co zbytnio nie maja czasu na telefony bach ciach wchodza w neta np.w pracy acz kolwiek wiadomo wszystko ma swoje strony

  8. #8
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    zgadzam się z emilką , poza tym nie każdy ma internet
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  9. #9
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    poza tym to zalezy czy pracujemy codziennie w tych samych godzinach czy ustalamy sobie czas indywidualnie. bo jesli w stałych godzinach to spoko, ale jak indywidualne to mała kaszana sie robi wydaje mi sie, klientki totalnie żonglują naszym czasem wtedy:/

  10. #10
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    hm wydaje mi sie ze taki system idealny na solarium na zapisy ale na zabiegi hm chyba bym sie nie podjela

  11. #11
    Nałogowiec Avatar meg19791
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Koszalin tel. 662 033 197
    Postów
    693

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    ja jednak wolę umawiać się telefonicznie

  12. #12

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    hmm w moim salonie, gdzie robią mi piękneee fryzrki mają system http://www.ewizyta.com...
    Fakt - są plusy i minusy...
    ale w biurze nie zawsze mogę i chcę dzwonić przy współpracownikach czy szefie ...
    A tak - zawsze mogę sobie bez stresu sprawdzić wolny termin i umówić się do mojej fryzjerki na spokojnie...

    fajne jest też to, że wysyłają mi przypomnienie o wizycie smsem

    buźka

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: System rezerwacji wizyt

    Skorzystałam a jak z tego systemu poleconego przez Sweetkę. Jestem u nich drugi miesiąc i jestsuper. Klientom siuę podoba to Rezervante bo jest wygodne i można się zapisać na wizyte duzo wczesniej, a mi sie podoba bo moge oszczedzic duzo czasu.

    Do teraz musialam ja albo druga kosmetyczna sie odrywac od pracyv kiedy klient chcial sie zapisac na wizyte, a teraz wszystko klienci robia przez Rezervante. Fajna sprawa bo jakies dwie godziny dziennie mam zaoszczędzone.

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Question Programy do zarządzania salonem

    Drogie koleżanki,
    mam do Was ogromną prośbę o wyrażenie opinii na temat zarządzania salonem kosmetycznym przez systemy komputerowe.
    Chodzi o kalendarze online, kartoteki klientów, możliwość korzystania z groupon itp.

    Piszę pracę na temat idealnego narzędzia do zarządzania, które umiliłoby i ułatwiłoby nam pracę.
    Na podstawie Waszych opinii być moze uda się stworzyć system, który będzie najbliższy ideałowi

    Czego byście oczekiwały od takiego systemu? Jakie funkcje powinien posiadać.
    A może uważacie, że jest to zbędny gadżet i wolicie kalendarz książkowy i kartkową kartoteke klientek.

    Ja osobiście korzystam z komputerowego kalendarza, który synchronizuje sobie z telefonem dzięki czemu mam szybki podgląd w historii wizyt danej klientki ale to kropla w morzu potrzeb jakie bym chciała, aby taki progrm posiadał.

    Przyklady programów do zarządzania:
    obłok.pl
    neohair.pl

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Programy do zarządzania salonem

    dziewczyny żadna z Was nie ma nic do powiedzenia w tym temacie?

  16. #16
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Programy do zarządzania salonem

    ja nie mam programu mam tylko kalendarz taki kartkowy i starcza
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Programy do zarządzania salonem

    "No a i cena jest konkurencyjna według mnie "

    a co powiesz na to, że taki sam system możesz mieć całkiem za darmo?

    Zobacz sobie System rezerwacji dla salonów

    Tam zapłacisz tylko, gdy ktoś zrobi rezerwacje. Jak nikt nie zrobi rezerwacji online, to nic nie zapłacisz, albo zapłacisz złotówkę raz na ruski rok.

    Co więcej ten system jest dedykowany konkretnie dla salonów, a nie ogólnie dla firm, jeśli coś wybierać to to, co jest zrobione dla Ciebie, a nie dla Ciebie i 100 różnych innych rodzajów działalności, takie jest moje zdanie.

  18. #18
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Programy do zarządzania salonem

    Również interesowałam się tym tematem i stworzyłam na swoje potrzeby nawet zestawienie funkcji i kosztów obsługi takiego systemu.
    Program do zarządzania salonem, który wygrał według mnie, a zaproszono mnie do jego testów był zdecydowanie Morten.pl.
    Czy takie systemy staną się z czasem koniecznością, pewnie tak, podobnie jak to miało miejsce z bankowością internetową. Dostęp do internetu to już dzisiaj nie jest problem, w epoce smartfonów, tabletów.

    Klient czy klienta stają się coraz bardziej wymagający, piszecie że wolicie jak do Was dzwonią. Wszystko się zgadza mi także to odpowiada. Dzwonią jednak stali "bywalcy", dzięki takiemu systemowi, w którym otrzymamy wizytówkę możemy zyskać nowych klientów i to jest kolejny plus takiego systemu. Każda z pewnością wybierze doskonałe rozwiązanie dla siebie, myślicie że gdyby taki system oferował jeszcze możliwość zamawiania kosmetyków w hurtowniach byłby zdecydowanie bardziej potrzebny?

    kasiek2501, opublikowałaś gdzieś swoją pracę?

  19. #19
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Programy do zarządzania salonem

    Szanowni Państwo,

    Reprezentuję firmę produkującą system do rezerwacji wizyt i zarządzania salonem i gabinetem - Wizyta.pl. Chciałbym zachęcić Państwa do przetestowania naszego systemu w momencie wybierania podobnego rozwiązania. Przeczytałem obawy i muszę przyznać, że nie zakładam, że taki system zastąpi kontakt telefoniczny czy bezpośredni. Daleki jestem od tego gdyż doskonale rozumiem, że taki styl pracy w dużej mierze bazuje na relacjach i atmosferze. W wielu miejscach nasi klienci po prostu zastąpili tradycyjny terminarz systemem informatycznym po to aby 1. lepiej zarządzać firmą oraz 2. dać klientom opcję innej rezerwacji.

    Mógłbym zachwalać swój system lecz wydaje mi się, że lepiej będzie jak obejrzą Państwo jak system działa: OTO FILMIK


    Oczywiście zapraszam również do bezpłatnych testów na www.wizyta.pl i sprawdzenia osobistego.

    Nasz system ma wiele ciekawych funkcji i proszę zwrócić specjalnie uwagę na automatyczne sugerowanie pierwszego wolnego terminu - dzięki temu mają Państwo skutecznie wypełniony terminarz. Jest jeszcze wiele wyjątkowych, przydatnych i praktycznych funkcji - proszę zerknąć na www.wizyta.pl

    Oprócz tego jak tylko mają Państwo pytania, sugestie, uwagi to proszę o email: bartłomiej.danek@wizyta.pl

    Jeżeli mają Państwo wątpliwości czy podobny system korzystnie wpłynie na efektywność pracy i relację z klientami - zapraszam do rozmowy lub proszę również zerknąć na systemy naszych klientów np:
    https://rzesyelk.wizyta.pl/ - salon kosmetyczny
    https://wirginiaraczkowska.wizyta.pl/ - salon fryzjerski

    Pozdrawiam i zapraszam bo wiem, że warto spróbować i korzystać ... miłego dnia,

    Bartłomiej Danek

  20. #20
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Programy do zarządzania salonem

    cześć

    ja w swoim salonie testuje system rezerwacji wizyt System rezerwacji wizyt,fryzjerzy,lekarze,kosmetyczki,stomatolodzy - Nakiedy.com

    system jest bardzo prosty i przejrzysty

    rejestracja zajęła mi kilka minut i był od razu system rezerwacji jest gotowy do użycia

    na razie jest za darmo bo jeszcze nie skończyli pracy nad nim, ale już można korzystać

    najbardziej podoba mi się jego prostota, nic nie trzeba konfigurować, wszystko po prostu działa

  21. #21
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Programy do zarządzania salonem

    A wiem, że w przypadku wielu osób sprawdza się po prostu klasyczny kalendarz książkowy - PLANNER ORGANIZER DNIA PLANER KALENDARZ LOVESIMPLE I taki organizer im wystarczy.

  22. #22
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    4

    Arrow Odp: Programy do zarządzania salonem

    W salonie, w którym pracuję korzystają z nowego systemu zarezerwujtermin.pl. Miałam okazje się nim pobawić, bo można testować za darmo przez 14 dni Całkiem przejrzysty i ma wiele fajnych funkcji np. kampanie rabatowe. Myślę, że warto go sprawdzić.

  23. #23
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    5

    Mak Odp: Programy do zarządzania salonem

    oo u mnie też jest zarezerwujtermin.pl Mamy go od niedawna i szukam czy coś o nim piszą Dla mnie jest serio super i moge go polecić z czystm sumieniem. Teraz się bawimy kampaniami reklamowymi Każda ma pełno pomysłów hahaha
    Zapisz

  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Programy do zarządzania salonem

    Hej, ja nie korzystam w swoim salonie z rejestracji online ze względu na to, że pytałam się klientek czy by się rejestrowały i nikt w sumie nie wyraził chęci. Zazwyczaj wolą podejść i się umówić, dlatego testuję od kilku dni program do zapisywania wizyt, klientów itd. Mam dzięki temu bazę informacji kto do mnie przychodzi i przenoszę się z wersji papierowej na program online OneIN - program dla salonów i gabinetów obsługi klienta Znalazłam go na innym forum i całkiem fajny, bo nie musiałam się go uczyć.

  25. #25
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Programy do zarządzania salonem

    Ja mam system rezerwacji z mwizyta.pl i naprawdę działa bardzo dobrze, nie zamieniłabym go na inny.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •