Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

  1. #1
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

    Chcialabym przedstawic Wam metode uzupelniania paznokci akrylowych pani Lynn Lammers, paznokciowego veterana z Californi, wielkokrotnej mistrzyni konkursow nail design oraz nail art, miedzynarodowego jurora oraz trenera wysokiej klasy.
    Metoda jest dosyc prosta, i jak uwaza Lynn, kto raz jej sprobowal,nigdy nie wroci do tradycyjnego uzupelniania odrosnietych paznokci. Do jej wykonania potrzebna jest frezarka. Metoda ta jest gwarancja na idealne linie usmiechu.Probowalam osobiscie, metoda rzeczywiscie jest rewelacyjna, aczkolwiek mozna ja stosowac tylko gdy paznokcie sa w dobrym stanie, czyli nie maja glebokich zapowietrzen, przebarwien itp i nie jest potrzebne usuniecie duzej warstwy materialu.
    Step by Step:
    Krok pierwszy to dezynfekcja, odepchniecie skorek oraz wypilowanie nowej linii usmiechu na odrosnietym paznokciu. Delikatnie nalezy przesuwac frez od lewej strony w strone drugiego konca linii usmiechu, odwrotnie jezeli jestesmy leworeczni.
    Krok drugi to wydrazenie drugiej strony linni usmiechu.
    Krok trzeci to wyrownanie schodka, czyli wyrownanie w poziomie wolnego brzegu do glebokosci rowka wydrazonego wczesniej.
    Krok czwarty to opracowanie materialu na linii wlosa, usuniecie malych zapowietrzen. Nalezy byc ostroznym, by pilowac tylko material, nie dotykajac przy tym plytki paznokcia.
    Krok piaty polega na zdjeciu polysku z sztucznego paznokcia za pomoca pilnika.
    Krok szosty to usuniecie pylu pozostalego po pilowaniu, odtluszczenie paznokcia i aplikacja primera. Nalezy nalozyc kulke bialego akrylu i utworzyc linie usmiechu oraz uzupelnic paznokcia akrylem rozowym lub clear pomijajac wolny brzeg. Opilowac oraz nablyszczyc jak zwykle.

    Zrodla:
    opracowanie wlasne na podstawie artylulu opublikowanego chyba w roku 2009 przez Nail Expert oraz wiadomosci z sieci.
    Zdjecia pochodza ze strony:
    NailsMag.com
    Ostatnio edytowane przez Zuzanna Rzeszewska ; 03-11-2011 o 04:53 Powód: dodanie zdjec

  2. #2
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

    Bardzo fajna metoda juz gdzieś na forum widziałam filmik że jakiś facet tak robił kiedyś nawet raz tak spróbowałam tylko faktycznie nadaje sie tylko do ładnie zachowanych pazurków (a dobrze wiemy że nasze klientki sa zdolne hehe)



  3. #3
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

    Ja tak siostrze ostatnio dopełniałam pazurki bo nie było dużo czasu- ja zazwyczaj spiłowuję dużą część masy

  4. #4
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

    ten facet to z youn nails byl
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  5. #5
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

    Tez niezle sobie radzi, aczkolwiek Lynn ta metode wymyslila bodajze w 1997, takze do niej nalezy palma pierwszenstwa Metoda bardzo fajna, jedyny minus to wlasnie dobrze donoszone pazurki no i posiadanie frezarki

  6. #6

    Domyślnie Odp: Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

    Ja tego na kursie się uczyłam, ale od kiedy mam coverek tego nie robie zazwyczaj robie odnowa albo zmieniam wzorek za dużo zabawy z tym frezowaniem lini uśmiechu :/

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

    Kazdy ma swoj ulubiony sposob.
    Z frezowaniem na pewno jest troszke roboty, ale jest to kwestia parokrotnych cwiczen i naprawde czas stylizacji sie skraca, mniej produktow sie zuzywa i rowniez pylu jest mniej. Pilnikiem tez sie trzeba niezle namachac, takze na jedno wychodzi. Jest to metoda typowo do uzupelnienia, nie odnowy i w tym sie sprawdza. Bo jezeli przyjzec sie blizej, to kiedy klientka przychodzi do nas na zrobienie odrostu na koncowce french, to niestety jestesmy zmuszone do wykonania odnowy, zeby sie dostac do linii usmiechu i ja stworzyc od nowa, prawda? Nie sprawdza sie ten sposob zupelnie do stylizacji bez koncowki frech.

  8. #8
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

    Ale zawsze warto umieć tak zrobić

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Metoda Lammers- uzupelnianie paznokci akrylowych

    a ja musze spróbowac kiedys... moze akurat przyśpieszy to moja prace

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 13:04
  2. Krok po kroku
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 604
    Ostatni post / autor: 18-02-2014, 21:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •