Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 26

Temat: szeroki paznokieć

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie szeroki paznokieć

    Mam taką koleżanke która ma malutkie i w dodatku poobgryzane paznokcie. Kieszonka sztucznego tipsa zajmuje cały paznokieć a w dodatku paznokcie wyglądają jak małe łopaty . Ona mnie bardzo prosiła żebym jej zrobiła tipsy . Co zrobić żeby minimalnie przedłużyć jej paznokcia i żeby on nie wyglądał jak łopata ? prosze podpowiedzcie mi coś

  2. #2
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja bym zrobiła na szablonie, ale jeśli ona koniecznie chce tips... trzeba by dobrać taki tips żeby nie był za duży lub za mały co jest ważne i chyba każdy o tym wie kieszonka musi być bardzo skrócona,a pazurki nie mogą być bardzo grube. Ja proponuję króciutkie, naturalne migdałki. Jak pazurki trochę podrosną wtedy będzie można zrobić jakiegoś frencha, kwadratu, brokaciki, czy inne ozdóbki Piszę jak ja bym to zrobiła ty nie musisz jeśli nie chcesz

    ---------- Dodano o godzinie 15:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:03 ----------

    możesz je później pomalować ciemnym lakierem, np. czarnym lub bordo takie lakiery optycznie zmniejszają troszkę płytkę, lecz bardziej jednak nadają się jasnekolory –nie uwydatniają kształtu płytki, nie przykuwają uwagi, dajeąwrażenie przedłużenia i wysmuklenia palców pomogą też kreseczki wzdłuż paznkcia , podłużne, wąskie wzory, itp.

  3. #3
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Rzeczywiście przedłużenie na formie byłoby najlepsze, ale najpierw trzeba by było zrobić żelem przedłużki, A jeśli nie masz jeszcze wprawy, to byłby dla Ciebie problem, bo dużo czasu byś na tym straciła. Jeśli już tipsy to musisz je przyciąć, aby wyglądały jak z krótką kieszonką. Paznokcie nie mogą być długie, bo będzie to brzydko wyglądało i jest niebezpieczeństwo, że się szybko połamią. Tips musisz do każdego paznokcia dobrać tak, aby nie był za mały, ani za duży, musi ładnie przylegać od końca do końca. Szpila ma rację, że najkorzystniejszy kształt to migdał, bo przy kwadracie będą wyglądały szeroko.
    Narysowałam Ci jak powinnaś przyciąć tipsa. Najlepiej zrobić to cążkami do paznokci odwracając je w odwrotnym kierunku.

  4. #4
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ja odradzam migdalki..nie wiem czy to mloda czy starsza kobieta ale migdalki wyklucza mlode osoby..jezeli paznokiec jest szeroki to na pewno szablon,tips rowniez ale na pewno za dlugo ich nie ponosi i co dwa tygodnie wizyta,koniecznie...tu wrzucam fotke bardzo szerokich paznokci i po stylizacji wygladaja na prawde ciekawie i wcale nie sa szerokie,zalecam jednak zakupienie zaciskarki ktora pomaga w przcy stylisty a przy szerokich paznokciach sprawuje sie idealnie i klientka na pewno wroci...Załącznik 3984

  5. #5
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Faktycznie rewelacyjny efekt. Masz rację, że migdał dla młodych dziewczyn się nie nadaje, ale przy tipsie nie miałam innej propozycji.
    Ostatnio edytowane przez ivonna70 ; 09-06-2009 o 16:10

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar sylwias
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łaski-Jasło
    Postów
    48

    Domyślnie

    Też bym polecała przyciąć kieszonke, tak żeby zajęła ona tylko połowe naturalnego paznokcia. A jeżeli chodzi o kształt, to zdecydowanie migdałki, wydłużą one optycznie paznokieć

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    dzięki za podpowiedzi niestety moge jej przedłużyć paznokieć tyko o 1 milimetr lub 2 ona nigdy nie miała długich paznokci i ma 3 dzieci długie paznokcie były by dla niej katastrofą a z kolorami też nie moge zaszaleć bo ona pochodzi z maroka i nie wiem czy by jej mąż nie krzyczał na mnie że za bardzo krzykliwe ma paznokcie . Zastanawiam sie czy nie mogła bym jej jakieś brokaciki zrobić ona ma ciemną karnacje brokaciki by pasowały ale sama nie wiem może jakiś wzór optycznie wydłużający paznokieć?

  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ah te obgryzki.... ja napewno bym migdałków nie zrobiła bo ten kształt mi sie babciny wydaje.Ja też mam zrobione teraz krótkie pazurki ze tylko z 3mm mają po za opuszkiem palca i mam zrobiony french biały +kwiatka na długość nie wyglądają na krótkie
    co do kieszonki to jasne ze przyciąć a niektóre kobietki jeszczepiłują
    co do kształtu to dobrze przypiłuj paznokcia nie powinny być łopatki
    powodzenia

  9. #9
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    ja odradzam migdalki..nie wiem czy to mloda czy starsza kobieta ale migdalki wyklucza mlode osoby..jezeli paznokiec jest szeroki to na pewno szablon,tips rowniez ale na pewno za dlugo ich nie ponosi i co dwa tygodnie wizyta,koniecznie...tu wrzucam fotke bardzo szerokich paznokci i po stylizacji wygladaja na prawde ciekawie i wcale nie sa szerokie,zalecam jednak zakupienie zaciskarki ktora pomaga w przcy stylisty a przy szerokich paznokciach sprawuje sie idealnie i klientka na pewno wroci...Załącznik 3984
    Aniu, co to ta zaciskarka?kurcze pierwsze słysze i to można przy tipsach stosować?

  10. #10
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał martakolo Zobacz post
    Aniu, co to ta zaciskarka?kurcze pierwsze słysze i to można przy tipsach stosować?
    zaciskarki używasz przyciskając mocno przy brzegach pazurka żeby robić bardziej wypukły tunel, przy metodxie żelowej myslę że trzeba by zaciskac w lampie przy utwardzaniu...

  11. #11
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    wyglada ona tak i do tego rureczki i paznokcie wychodza perfekt.idealnie..bez tego rowniez ale potrzebna wprawa...Załącznik 4007

    Załącznik 4008

    Załącznik 4009

  12. #12
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    mam takie rurki, nawet idetyczne kolorki są świetne tylko rzadko ich używam bo rzadko robie akrylem a na żelu chyba nie umiem

  13. #13
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Moj maz ma taka zaciskarke w narzedziach,musze mu swisnac,hihi

  14. #14
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    sie usmialam...Jade Ty to masz czasami pomysly...

  15. #15
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    hehe niektóre narzędzia przypomninają narzędzia z warsztatów
    jade napisała, że mąż ma taką jakiś czas temu gdy czytałam o kuferkach, to było,, mój mąż trzyma w takiej narzędzia"

  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Ja bym przedluzyla jej pazurki ale bardzo ,,delikatnie" na taka naturalna długość, no i zrobiła bym deliaktne zdobienie na taka długość paznokietka.

  17. #17
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: szeroki paznokieć

    No to ja się przyłączę jeśli chodzi o szerokie pazurki.
    Ja mam kciuki dość szerokie, powiedziałabym że nawet bardziej niż dość. Przestudiowałam już jak dobierać tipsy żeby były odpowiednie, nie za szerokie i nie za wąskie. Ale ja nadal mam problem ... przymierzam 1-ki i jak nie przyłożę do bocznego wału to albo mi brakuje milimetra z prawej, albo z lewej... I co teraz? Wygląda to mniej więcej tak... sorry, ale rysowanie nie jest moją mocną stroną zwłaszcza z zepsutą myszka

    Załącznik 35020


    Ręce mi opadają... Nie wiem jak tą sprawę załatwić
    Tylko nie padnijcie ze śmiechu
    Pozdrawiam

  18. #18
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: szeroki paznokieć

    załatwisz tą sprawę podkładając szablon
    nie wszystkie pazurki nadają się pod tips i nie wszystkie pod szablon, ale jak sama zauważyłaś, największy tips jest nawet za mały, więc pozostaje ci tylko szablon ja oczywiście robiłabym paznokcie akryle, gdyż później można pięknie tunel zacisnąć i pazurki same się zwężają ( żelem tak nie potrafię )

  19. #19
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: szeroki paznokieć

    ok, szablon... tylko, że ja w życiu nie robiłam na szablonie
    czy można zrobic powiedzmy wszystkie na tipsie a tylko kciuki na szablonie?

  20. #20
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: szeroki paznokieć

    Coralick, nie bój się form Naprawdę warto na nich robić, a jaka satysfakcja potem! Spróbuj a nie będziesz chciała wracać do tipsów, mówię Ci Jasne że można zrobić tak jak napisałaś, ale wydaje mi się, że jak poćwiczysz na szablonie to będziesz bardziej zadowolona
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  21. #21
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: szeroki paznokieć

    Matko z córką....
    Ok... a możecie mi powiedzieć jaki wybrać do tego najodpowiedniejszy żel

  22. #22
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: szeroki paznokieć

    najlepszy będzie bardzo gęsty, taka galaretka, wtedy nie będzie Ci spływał Wydaje mi się, że temat o żelach na formę gdzieś był, ale nie pamiętam gdzie musisz tu poczytać: http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/138-na-jakich-zelach-pracujecie-28.html#post232915
    a o formach tu: http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...tml#post233162
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  23. #23
    Rozkręcanko Avatar anetta280
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: szeroki paznokieć

    ja też mam bardzo szerokie kciuki i w grę wchodzi tylko forma, jak dobrze zaciśniesz to można uzyskać naprawdę super efekt

  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: szeroki paznokieć

    Tutaj musze przyznać rację dziewczynom,lepszy w Twoim wypadku bedzie szablon-nie ma sie czego obawiać chociaż pamiętam że ja takze byłam do tego nastawiona bardzo negatywnie i bałam się. Ale wszystko wyszło pięknie,w sumie to najgorszy jest ten pierwszy raz. Jak zobaczysz efekt to nie beziesz chciał odejśc od tej formy

  25. #25
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: szeroki paznokieć

    Cytat Napisał coralick Zobacz post
    ok, szablon... tylko, że ja w życiu nie robiłam na szablonie
    czy można zrobic powiedzmy wszystkie na tipsie a tylko kciuki na szablonie?
    Pewnie, że możesz ale na Twoim miejscu, zaczęłabym ćwiczyć przedłużanie paznokci na formie. Nie ma się czego bać, jestem pewna, że jak użyjesze formy kilka razy zobaczysz sama jakie ma zalety i nie będziesz chciała powracać do tipsów Osobiście uważam, że paznokcie na formie są lepiej ukształtowane a poza tym oszczędza się czas pracy
    The world is mine

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Podchodzenie powietrza pod paznokieć
    By gabi in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 489
    Ostatni post / autor: 27-05-2015, 20:24

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •