Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 76

Temat: Cienie pod oczami

  1. #51
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    sama mam ten problem ( nic nie daje efektów nawet kwas hialuronowy ( mezoterapia igłowa),może ciut lepiej jest poprawa ale efektu jaki oczekiwałam nie ma...

  2. #52
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Domowe sposoby i ogórek najlepsze, a na szybko pomaga mi Korektor do twarzy Dream Lumi Touch Maybelline

  3. #53
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Jeżeli chodzi o cenie pod oczy to polecam bardzo VICHY AQUALIA THERMAL -> VICHY AQUALIA THERMAL Balsam rozbudzający spojrzenie (15ml) NOWOŚĆ! - Sklep Vichy.
    Od razu widać efekty

  4. #54
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Spróbuj maska serum pod oczy Floslek

  5. #55
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Płatki pod oczy Wine - Therapy Efekitmy. Cudo.

  6. #56

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Cytat Napisał JadziaDax Zobacz post
    Spróbuj maska serum pod oczy Floslek
    Ja stosowałam, mogę polecić naprawdę fajne serum. Stosowałam kilka razy i za każdym razem dobrze zakrywało cienie, później też było widać poprawę

  7. #57
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Spróbuj płatki pod oczy Efektimy.

  8. #58
    Wczytuje się Avatar venus
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Na cienie pod oczami dobre są kremy pod oczy z torfu znanej marki Tołpa. Jak raz spróbowałam, tak teraz tylko ich używam.

  9. #59
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Spróbuj WHITE-COMPRESS Hydrożelowe płatki pod oczy Efektimy. Fajne, łatwe w użyciu, a na dodatek za sensowną cenę.

  10. #60
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Cytat Napisał venus Zobacz post
    Na cienie pod oczami dobre są kremy pod oczy z torfu znanej marki Tołpa. Jak raz spróbowałam, tak teraz tylko ich używam.
    Tez je mam, są świetne

  11. #61

  12. #62

  13. #63
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Na mnie pięknie podziałał żel z aloesem i świetlikiem od Floslek. Doskonały jeśli masz wrażliwą, alergiczną jak moja skórę.

  14. #64
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Ja staram się wyspać, to też jest ważne i wpływa na nasz wygląd. Oprócz tego używam korektora, jasnego podkłdu który ładnie zatuszje wszelkie niedoskonałości i właśnie lekkie cienie pod oczami...

  15. #65
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Wiesz co cieni pod oczami raczej nie usuniesz samą pielęgnacją. Po prostu powinnaś nauczyć się z nimi żyć i stosować kosmetyki aby je ukryć, ale delikatne, nic mocno kryjącego i wysuszającego

  16. #66
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Albo taką już masz urodę,albo niedobory żelaza albo jakiś inny problem dlatego udaj się czym prędzej do lekarza. Ja kiedyś poszłam do http://cmp.krakow.pl i mi tam zrobili badania z krwi i z moczu, bo chcieli sprawdzić moje nerki. Okazało się,że ma m trochę niedoboru żelaza i stąd moje worki pod oczami. Teraz muszę dbać o to aby w mojej diecie były produkty bogate w żelazo, od czasu do czasu także suplementuję żeby znów sytuacja nie miała miejsca. Nie ma co tuszować trzeba się pozbyć problemu

  17. #67
    whisper
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    niestety mam, mam taki sam problem. ale rozwiązania nie znalazłam. przeczytałam artykuł o tym, że takie coś jest wrodzone - układ naczynek krwionośnych pod cienką skórą pod oczami - i nie jest to żadną patologią ani oznaką zmęczenia itd. czyli należy to po prostu przyjąć i używać podkładów

  18. #68
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Cytat Napisał solarskaa Zobacz post
    Wiesz co cieni pod oczami raczej nie usuniesz samą pielęgnacją. Po prostu powinnaś nauczyć się z nimi żyć i stosować kosmetyki aby je ukryć, ale delikatne, nic mocno kryjącego i wysuszającego
    a no wlasne, ja sie z korektorem nie rozstaje Fajna jest tez paletka kamuflazu, z golden rose np

  19. #69
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Rano masaż kostką lodu okolic oczu, aby zmniejszyć obrzęk i obkurczyć naczynia krwionośne, potem dobrze nawilżający krem pod oczy i po wchłonięciu kremu, korektor jeżeli jeszcze mamy problem z cieniami.

  20. #70
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Korektory z Catrice są bardzo fajne i niedrogie.

  21. #71
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Pytasz o zabiegi gabinetowe czy pielegnację domową ? Jeśli cera wrażliwa - to polecam Ci dermo krem do cer alergicznych na bazie ektoiny, kolagen liposomalny - krem nawilży pięknie, uspokoi podrażnienia - moja cera też na wszystko reaguje zaczerwienieniem. Kolagen zacznie ją ujędrniac, regenerować. Jeśli chodzi o zabiegi - to możliwości jest tutaj sporo ... zabiegi z kwasami, mikronakłucia, mezoterapia igłowa...
    https://milomibeauty.pl/blog/2021/co...erapia-iglowa/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 01-03-2021 o 11:35

  22. #72
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Mi kompletnie nic nie pomaga na cienie pod oczami.. już nie wiem co mogę z nimi zrobić..

  23. #73
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Hej! Chciałabym prosić o pomoc w znalezieniu kremu/serum, które mogłyby zniwelować cienie pod oczami. Ostatnio trafiłam na informację, że cienie mogą wynikać albo z cienkiej skóry pod oczami i prześwitujących naczynek (w tym przypadku warto stosować peptydy, kofeinę), albo ze zmian pigmentacyjnych pod oczami. Jest masa poleceń jeśli chodzi o cienie naczyniowe, ale jeśli chodzi o pigmentacyjne to nie mogę nic znaleźć.

  24. #74
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Pewnie nie to chcesz usłyszeć, ale skoro cienie pod oczami towarzyszą ci od zawsze w sumie i nie wpływają na nie czynniki takie jak wyspanie się, itp. tooooo najpewniej są genetyczne po prostu. I raczej niewielka szansa na to, ze jakiś kosmetyk je usunie.
    Sama mam takie upierdliwe cienie, calutkie życie. ogólnie dbanie o skórę, odpowiednia długość snu itd, ociupinkę poprawiły ich wygląd. ale nadal są mocno widoczne, a ja po prostu je zaakceptowałam. Kupiłam sobie dobry korektor i jak zrobię make up, to nie rzucają się w oczy A tobie też pozostaje albo pogodzenie się z tym, że taka twoja uroda albo zabiegi medycyny estetycznej. Aczkolwiek polecam unikać zabiegow tak długo jak możesz bo nie jest to zmiana kremu na inny oraz mogą przynieść wiele negatywnych efektów na Twojej twarzy.

    Zerknij sobie również na kosmetyki naturalne do twarzy od Resibo. Aktualnie marka ma naprawdę fajny krem pod oczy w ofercie. Który nawilża skórę oraz poprawia wyglad ( obecnie jest to pierwszy krem, po którym widzę jakąś różnicę jesli chodzi o skórę pod moimi oczami).

  25. #75
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Ja długo myślałam, że taka moja natura i nic się nie da z tym zrobić... A tu dostałam w prezencie taki krem https://www.e-polana.com/kosmetyki/k...pod-oczy-15-ml i po kilku tygodniach efekt WOW! Cieni brak, naprawdę. Do tego skóra ładnie nawilżona, zmarszczki mniej widoczne. Przetestujcie koniecznie, ja na pewno będę go już używać cały czas. Do tego odpowiednia dawka snu i naprawdę można odzyskać wyraziste spojrzenie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KURS MAKIJAŻU - cz5. CIENIE DO POWIEK
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2023, 12:04

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •