Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 76

Temat: Cienie pod oczami

  1. #26
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    rano codziennie wodę z cytryną przed jedzeniem

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie

    Mam straszne cienie pod oczami i na gornych powiekach.
    Kolor jest bardzo intensywny żeby nie powiedziec ciemno brazowy.
    Niektórzy myślą że msm tsk pomalowane oczy. Jest to udreka bo ciezko jest mi to zatuszować.
    Ja jakoś nie potrafię się z tym pogodzić.

    Znajdę popołudniu jakieś zdjęcie to wkleje.

    Wysłane z mojego GT-I9300

  3. #28
    Debiutantka Avatar celina
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Ja też mam z tym problem. Próbowałam wielu korektorów, rozświetlaczy itd, ale średnio to wszystko zdaje egzamin.

  4. #29
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    A ja nie dość, że sińce to jeszcze podpuchnięte i to odkąd pamiętam nawet w dzieciństwie miałam tak. Podłoże genetyczne. Mój brat też miał, teraz ma mniejsze. Nie pomagają żadne herbaty, kremy, ogórki, już się do tego przyzwyczaiłam, ale bez makijażu z domu nie wyjdę i korektor zawsze musi być

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Cytat Napisał asiek Zobacz post
    A ja nie dość, że sińce to jeszcze podpuchnięte i to odkąd pamiętam nawet w dzieciństwie miałam tak. Podłoże genetyczne. Mój brat też miał, teraz ma mniejsze. Nie pomagają żadne herbaty, kremy, ogórki, już się do tego przyzwyczaiłam, ale bez makijażu z domu nie wyjdę i korektor zawsze musi być
    tez myslalam ze tak musi byc, ale na szkoleniu Bielendy dostalam krem pod oczy rozswietlajacy do pielegnacji domowej, przy systematycznym uzyciu cienie znikaja a wory pod oczami ulegaja wygladzeniu :O ostatnio na reszte twarzy nalozylam jeszcze ich krem perlowy :O i jak nie moja twarz, kupilam tez koncentrat pod oczy od nich i wprowadzam ultradzwiekami. praktycznie sie ich pozbylam, a teraz chodze mocno zaniedbana i wsystko wrocilo, ale przy systematycznosci da sie tego pozbyc

  6. #31
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Mysiaczeq a weź linka podaj tego kremu

  7. #32
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Moja znajoma ma cienie pod oczami odkąd pamiętam. Używała już tyle kremów i podkładów i nie było i nie ma żadnych efektów;/ Ktoś jej kiedyś powiedział, że po prostu taka już jej uroda. Pogodziła się z tym i przyzwyczaiła się do nich.

  8. #33
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami


  9. #34
    Rozkręcanko Avatar karnityna
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Ja też mam cienie pod oczami, ale już się poddała, jeżeli chodzi o walkę z nimi, bo wszystkie moje starania okazały się bezskuteczne. Pozostaje mi tylko ukrywać je pod makijażem, ale i to nie zawsze działa.

  10. #35
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Skóra wokół oczu jest bardzo gęsto unaczyniona i często robią się tam zastoje bo krew przepływa po prostu wolniej w tych miejscach. Dlatego też objawia się to jak sińce i worki pod oczami. Do tego jest to obszar, który nie ma systemu nawilżania ani żadnych gruczołów łojowych, potowych. Żadnej obrony od wew. organizmu :/

  11. #36
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Ja osobiście używam kremu pod oczy Revitol Eye Cream. Dostałam go na gwiazdkę od mojej siostry. Łączy on w sobie działanie przeciwzmarszczkowe, a jednocześnie redukuje cienie pod oczami. Widzę już zadowalające rezultaty. Kolejnym jego atutem jest to, że jest hipoalergiczny, co przy mojej wrażliwej skórze ma dla mnie ogromne znaczenia. to bardzo dobry krem na cienie pod oczami, choć jest dość drogi, bo w internecie kosztuje około 150zł.

  12. #37
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Ja tam nie widzę u was cieni ,naprawdę rutinoscorbin codziennie jedna tabletka rozjaśnia te cienie? a w ogóle dziewczyny latem lub jak ide na solarium to zasłaniam te miejsca plastrami i się wyrównuje,bo same okulary nic nie dają.

  13. #38
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Ja ograniczyłam spożycie soli, do minimum.. jadłam rutinoscorbin i wszystko ładnie zeszło..
    Ale odkąd nie mam czasu na gotowanie z narzeczonym i stołujemy się w Mc Donaldzie to cienie zaś wróciły.
    I wiem że w moim przypadku sińce powstają przez za duże spożywanie soli.

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  14. #39
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    o holerka a ja tyle soli ładuje do wszystkiego ,muszę to zmienić i zaraz skoczę po rutinoscorbin dzięki dziewczyny

  15. #40
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    ogranicz, ogranicz bo sól naprawdę przyczynia się do powstawania cieni :/
    i rutinoscorbin
    Ja od tygodnia zaczęłam jeść witaminki no ale zaś ta sól :/

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  16. #41
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    biorę już rutinoscorbin no i z solą to tak stopniowo jeszcze ale dam radę dzięki

  17. #42
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Na cienie pod oczami polecam plastry zimnego, świeżego ogórka. Jak się zgłodnieje po zabiegu to można go zjeść. Ewentualnie okłady z zimnej, żelowej maseczki mogą pomóc.

  18. #43
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    cytryna rozjaśnia cienie i przebarwienia

  19. #44

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    hej dziewczyny

    ja u siebie tez to zauwazyłam i zrobiłam tak odstawiłam fajki , kawe, cukier dolożylam do tego regularnie aktywnosc fizyczną , zieloną herbatę przynajmniej 2 razy dziennie i staram się regularnie wysypaić i po sińcach nie mam śladu . oczywiście nie zawsze mi się to uda aby sie wysypiać ale w tych czasach to ogólnie jest z tym cięzko poprostu 23 ide spac i tyle

    Stosowałam kiedyś płatki pod oczy kolagenowe Revitale ne były złe ok 6 zł na necie i w sume sprawdziły sie ale raczej ujędrniły skóre pod oczami i fajnie chłodziły sinców nie zniwelowały

    taka toż moja historia z sincami mam nadzieje że komuś pomoglam

  20. #45
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    No to godne podziwu,bo np u mnie nie ma takiego efektu- ciężko odstawić mi kawę, z aktywnością fizyczną nie jest tak źle,ale inne rzeczy nie pójda póki co na bok. Teraz rozglądam się za jakimś dobrym kremem pod oczy.

  21. #46
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Stosuję na co dzień krem pod oczy z oeparol - wybrałam go głównie z tego względu, że jest antyalergiczny. Ładnie nawilża, ale czy aż tak bardzo rozjaśnia cienie? Polemizowałabym. Do tego raz na jakiś czas uskuteczniam maseczkę z ogórka zielonego, o wiele skuteczniejsza metoda.

  22. #47
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Polecam krem Dermiki - Gold 24 Koktajl młodości. Świetny na cienie, worki pod oczami.

  23. #48
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    a może wystarczą zimne okłady + kremy z wyciągiem z kasztanowca, rumianku, aloesu lub ogórka?

  24. #49
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Zimne okłady z ogórka jak najbardziej będą wskazane,podobni jak rumianek,z tym że może on pozostawiać ślady na naszej cerze i powodować przebarwienia więc uważajmy. Najlepsze będą kosmetyki naturalne z minerałami znad morza Martwego.

  25. #50
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Cienie pod oczami powstają na skutek nieszczelności naczynek przez które wypływa krew i zbiera się pod skórą. W procesie utleniania zmienia kolor na niebieskie, a że przeważnie skóra w tym miejscu jest cienka, cienie stają się widoczne. Trafiłam na serum Serum na Cienie Pod Oczami z Haoloxylem 10ml z haloxylem, doskonale niweluje efekt sińców. Do tego jest to kosmetyk o w 100% naturalnym składzie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KURS MAKIJAŻU - cz5. CIENIE DO POWIEK
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2023, 12:04

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •