Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 27

Temat: czy moge zrobic usluge?

  1. #1
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie czy moge zrobic usluge?

    mam takie pytanie.klientkamoja pytala czy jej kolezanka by moglaprzyjsc na paznokcie bo bardzo chciala alejest maly problem
    ona pracuje jako fryzjerka i na rekach od tych detergentow i farb i wody ma rany i skora jest sucha i az gru´ba.ich szefowa kotra tez zajmuje sie pazurkami (o higienieitp nie ma pojecia -wiem odklientki) powiedziala jej ze to zaszkodzi jej paznokciom.pytalamoczywiscie czy to zarazliwe ale ona mowi ze nie ze to tylko od tych srodkow.
    takze co na to powiecie?

  2. #2
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Nie jestem specjalistka az taka ale jak sa rany na palcach to lepiej nie dotykac takich dloni,moze dopiero jak sie wygoja te rany?

  3. #3

    Domyślnie

    no też bym powiedziała że lepiej jak się rany pogoją , ja mam kumpelę która ma uczulenie na detergenty , robi u mnie tipsy tyle ze ona nie ma ran tylko jej skora schodzi ...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #4
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    to co ona robi ze ma takie rany... wedlug mnnie fryzjerka nie powinna miec poranionych rak... i przynajmniej sie ztym nei spotkalam...

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Mala zaproponuj jej najpierw regeneracje tych dloni i paznokci,najpierw dobrze sie przyjrzyj,zaloz rekawiczki i obadaj to..jak nie jest tak zle zaproponuj jej pielegnacje a z czasem stylizacje...czy dostalas moja wiadomosc chyba komp Mi si ewtedy zawiesil..

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    jestem tego samego zdania co ania też mam koleżankę fryzjerke.Zawsze zrobie jej zabieg pielęgnacyjny a pozniej dopiero pazurki.

  7. #7
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja sie narazie tak umowilam ze zobacze te rence bo nie wiem czy ona ma duze te rany czy tylko kilka czy tylko ma ta skore schodzaca.ona mi mowila ze ranki tez ma.w sumie taksobie mysle ale jakto rzobic zeby jej sie to zagoilo skoro ona caly czas w wodzie robi

    ps annamon tak dostalam jesli to ta przed poludniem hihh
    jesli potem to nie hihbi

  8. #8
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    MALA JA JESTEM FRYZJERECZYKA i powiem szczerze ze często fryzjerki maja takie dłonie NIESTETY TO WSZYSTKO WINA CHEMI Wystarczy ze używa badziewnego szamponu do wlosów lub jest uczulona na jakis składnik produktu do wlosów i juz ma rączki brzydkie Całe czerwone, suche a przy palcach taka gruba twarda i czerwona skure z chrostkami... To jest do wyleczenia, najlepiej kuracjami z parafina. A załozenie pazurków w niczym nie przeszkadza Ta fryzjerka musi bardziej zwrócic uwage na pielegnacje codzienna swoich rączek i bedzie dobrze
    SZCZĘŚLIWA

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    co maja rany na dłoniach do paznokci żeleu nie kładziemy na dłonie tylko na paznokcie jesli paznokcie ma ok to mozna przedłużyć chyba że ma ranki na opuszkach i skórkach to przy przemywaniu może ja piec
    na zniszczone ręce jest dobra maść witaminowa a na ranki trybiotyk szybko goi
    Zapraszam na mojego bloga

  10. #10
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    dziekuje dziewczyn
    to samo pow klientce ze raczej przeciwwskazan nie ma i dziwilam sie czemu ta babka co robi paznokcie (ich szefowa w salonie) pow ze to niedobrze zeby sobie zrobila.ale wolalam spytac bo nie chcialam potem czegos zle zrobic.a wiadomo co 2 glowy to nie jedna i kto pyta nie bladzi hih

  11. #11
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ja mialam kiedys klientke ktora pracuje w holandi przy papryce no i ona od tej roboty dostala jakiegos uczulenia ze jej te dlonie pekaly strasznie i skora sie luszczyla .... ale tak jak ania mowi ... pazurki byly ok ... wiec ja nie widze problemu

  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Fryzjerki powinny do mycia włosów itp. również używać rękawiczek Przecież to strasznie niszczy dłonie. Może jej to podpowiedz przy wizycie aby w miarę możliwości zakładała rękawiczki jeśli chce mieć ładnie dłonie
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  13. #13
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    mi sie wydaje ze moje gadanie nic nieda
    bo ta klientka co do mnie przychodzi zawsze ma od farby ciemne paznokcie
    mowila m jej o rekawiczkacha le powiedziala ze juz probowala i nie umie w nich pracowac

  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    No tak to uparciucha ci sie trafiła. To niech kremem jakimś chociaż sobie wykremuje. Takiej to jużchyba nie da się za dużo pomuc...
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  15. #15
    Wczytuje się Avatar sylwia12314
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ateny Greece
    Postów
    29

    Domyślnie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Dziewczyny znalazlam taki filmik i mam pytanie czy tak zniszczone paznokcie mozna przedluzac?

  16. #16
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    mi sie wydaje ze tak
    tylko pytanie czy na tych gorach i dolinach bedzie sie to trzymac?

  17. #17
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    jest to wogole stylizacja bezdotykowa juz zaczeli ja reklamowac ale nie wierze w jej powodzenie,na naszym rynku pojawily sie juz tipsy do tej metody
    ,cala stylizacje nawet dowolna,french...moga byc rowniez zatopione ozdoby oczywiscie z wczesniejszym zmatowieniem plytki przygotowuje sie na tipsie i po tym przeklada sie to na paznokiec ale nie na chore ,uszkodzone...
    i jak dla Mnie te paznokcie to jakas masakra i jeszcze pokazuja na nich stylizacje...a bleeeeeeeee i wrrrrrrrrrrr...i gdzie tu profesjonalizm tylko dobra reklama na sprzedaz nastepnego czegos...czyli tych tipsow

  18. #18
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    a ot nie byly przypadkiem te tipsy co o nich juz jest zalozony temat?
    takie gumoweczy cus

  19. #19
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    nie wiem kochana nie widzialam na forum tego tematu,ja o gumowych nie slyszalam,ja posiadam normalne plastiki tyle ze sa bardzo elastyczne...

  20. #20
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    a to moze plastiki
    juz gdzies tu onich pisalismy

  21. #21
    Wczytuje się Avatar sylwia12314
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ateny Greece
    Postów
    29

    Domyślnie

    Jak zobaczylam te paznokcie to sie przestraszylam mam nadzieje ze nie bede miala nigdy takiej klientki

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    To są specjalne ,,formy" -dual system

    Co paznokci to dziewczynki bez paniki, przecież robi sie rekonstrukcje płytek po urazach mechanicznych itp. Jesli płykta jest zdrowa( jeśli w danej chwili płytka nie ma żadnego stanu bakteryjnego) to można zrobić rekonstrukcje

  23. #23
    Wczytuje się Avatar an28ia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: czy moge zrobic usluge?

    Posiadam te formy, ale niestety nawet na zdrowych paznokciach jakoś się nie chcą trzymać nie wiem może wykonuje jakieś błędy, ale wole pozostać przy tradycyjnych metodach czuję się pewniej. Jeden plus form: skraca pracę z akrylem

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: czy moge zrobic usluge?

    Mam taka dziewczyne która ma ranke na paznokciu, dosłownie dziurkę bez paznokcia na może milimetr i zastanawiam się czy mogę jej zrobić stylizację na takim paznokciu? Czy jeśli pokryje to żelem nic sie nie stanie?
    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  25. #25
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: czy moge zrobic usluge?

    jak tak jest naturalny paznokieć z taką dziurką to zawsze można spróbować ale jak zacznie się coś dziać to zaraz zdjąć, chyba że to jakas nie typowa rana to wtedy bym tego nie ruszła niech samo się zagoi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •