Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 106

Temat: Dlaczego żel piecze w lampie UV

  1. #51
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    ja robie narazie swoje, ale moja plytka znatury jest bardo cienka, a jak juz robie ktorys razz kolei to piecze jak cholera. wiec mysle ze u mnie to wina mojej plytki

  2. #52
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    to piluj delikatnie,nie piluj do konca zelu,przeciez chcesz sie uczyc tez zdobic,spiluj tylko ozdoby,nie dokopuj sie do pazurka
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  3. #53
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Dziewczyny ja tez odkąd zmieniłam żarówki w lampie mam problem z pieczeniem pazurków klientek. Ale dają sobie radę Wyciągaja rękę i wkładają po chwili spowrotem. A nieraz wystarczy tylko przydusic. Zobaczymy co bedzie jak żarowki osłabną. Moze znow będzie jak przed zmianą na nowe

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    To zupełnie ja u mnie Nówki maja taką moc,że szok Co masz na myśli pisząc"przydusić"

  5. #55
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    wydaje mi sie ze chodzilo o ucisk na nerwy tzn wyjac z lampy i delikatnieopuszki so stolu przycisnacpomoze napewno

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #56
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    a mi się wydaje że przydusić znaczy przetrzymać ten ból w lampce (te kilka sekund). ale też ciekawa jestem

  7. #57
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    ja kupiłam kiedyś tak gęsty żel z firmy dcd bardzo dobrze sie go nakłada i niezacieka na skórki ale jak dawałam grubsza warstwę to aż mi gwiazdki przed oczami migały tak szczypało mocno i zmieniłam żel bo po co sie tak męczyć

  8. #58
    No to..wpadłam Avatar maboul
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    o kurde laski ja dopiero będę zaczynać swoją przygodę z żelkami, czekam właśnie na paczki- lampa już doszła dziś (swoją drogą polecam, od samaron ) i mnie tu straszycie pieczeniem hihi niech to!

  9. #59
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Cytat Napisał korcia225 Zobacz post
    ja kupiłam kiedyś tak gęsty żel z firmy dcd bardzo dobrze sie go nakłada i niezacieka na skórki ale jak dawałam grubsza warstwę to aż mi gwiazdki przed oczami migały tak szczypało mocno i zmieniłam żel bo po co sie tak męczyć
    czyżby ESN?super gesty jeszcze bardziej super sie łuszczy (10 osobom na 15 ) a piecze tak,że zejść rzeczywiście można

  10. #60
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Wydaj mi sie, ze to co napisala sylwia-p_86 wydaje sie byc sensowne i chyba nasz problem zostal rozwiazany ;-)
    ,, Kiedy żel "twardnieje" ulega polimeryzacji w tej reakci czasteczki łącza się w łańcuchy,ale aby do tego doszło to te czasteczki pocierają o siebie i wówczas tworzy się ciepełko,które przeradza się czasem w oooogromne pieczenie''

  11. #61
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    zgadzam sie z Aniką..stad tez czym gestszy zel i grupsza warstwa tym wieksze uczucie pieczenia...czasami zele pieka równiez w przypadku bardzo osłabionej naturalnej płytki paznokcia..

  12. #62
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Mnie zawsze kluje tak jak by mi igly wbijali okropne uczucie...

  13. #63
    Rozkręcanko Avatar anoxa
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    z tym pieczenem to zalezy od grubosci nakladanej warstwy od firmy od plytki ale po co ja sie powtarzam

  14. #64
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    a ja przewaznie robie sobie szkielet z akrylu i potem zele, nigdy zaden mnie nie zapiekl,
    ale jak kladalam sam zel ,to zdazalo sie ze podpiekało czasem

  15. #65
    No to..wpadłam Avatar goonis
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    no cóż, dziwna sprawa, ponieważ ostatnio, z koleżanką zaczęłyśmy próbować żel na formie, używam żelu silcare i galareta nie piekła w lampie, a no name to była po prostu masakra... Dodam, że grubość żelu była mniej więcej taka sama...

  16. #66
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    ja na szczęście nie mam tego problemu. choć dopiero zaczynam to żadna z dziewczyn którym robiłam pazurki nie narzekała ale tak jak mówicie to zależy od żelu i płytki naturalnego pazurka

  17. #67
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    może jako pierwszy użyłaś galaretki. a za drugim razem koleżanka miała już bardziej naruszoną płytkę?

  18. #68
    No to..wpadłam Avatar goonis
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    jeśli to było do mnie, to nie , po prostu próbowałyśmy sobie żelki na formie, którym się da robić , więc jeden był na jednym pazurki, a drugi na drugim... a płytkę sama opiłowywałam, bólu nie lubię, więc delikatnie

  19. #69
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    piweim wam że chciałam przetestowac przy jakiej warstwie bedzie piekł żel z allepaznokci i (i tak mam odrost i będę robic nowe więc pozwoliłam sobie na experyment). spiłowałam warstwe nabłyszczacza, połozyłam wielka kulę coś mniej wiecej jak ziarno fasoli na pazur i wlożyłam do lampy... powiem wam że nawet tak wielka kula nie piekła aż tak mocno jak (mój ulubiony z resztą) cieniuteńka wartwa basica galaretki...

  20. #70
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Żel podczas utwardzania w lampie UV szczypie gdy:
    żarówki są świeżo wymienione, wówczas szybciej utwardzają masę żelową,
    żel aplikowany jest grubą warstwą. Im grubsza jest warstwa żelu tym bardziej odczuwalny jest dyskomfort utwardzania masy,
    żel mocniej szczypie w okresie letnim, wyższa temperatura żelu i otoczenia wpływa na mocniejsze szczypanie w lampie,
    płytka klientki jest cieniutka i mocno unerwiona. Szczypanie nie jest odczuwalne przez paznokieć, który sam w sobie jest martwy, tylko przez unerwione łoże.
    Uwaga! Aby żel nie był tak bardzo dokuczliwy w czasie utwardzania, zaleca się po odczuciu pierwszego zakłucia wyjęcie dłoni z lampy i późniejsze pełne utwardzenie.

  21. #71

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Mam dwa doswiadczenia zwiazane z pieczeniem w lampie.
    Na poczatku jak zaaczynalam robic zel to nie nakladalam zbyt duzej warstwy budujac "C" i wszystko bylo ok potem w miare nabeirania doswiadczenia moja krzywa stawala sie bardziej pełniejsza a ten sam żel (SF 1fazowy) szczypal coraz bardziej, wymienilam go na SF3fazowy ale bez zmian. Postanowilam kupic all i one nails company i faktycznie jest bardzo delikatny i przy nawet duzej ilosc zelu na plytce szczypanie da sie zniesc i nie ma potrzeby wyciagania lapki z lampy ale niestety odpada on od plytki... teraz planuje zakup IBD, na szkoleniu nic nie pieklo ale czytalam gdzies na forach ze on sie zalicza do tych piekacych rowniez...

  22. #72
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Wrażliwy klient

    ja mam jedną bardzo wrażliwa klientkę coś w stylu zabieranie rąk przy piłowaniu ciągle ała ała nawet przy matowieniu bloczkiem wyobraźcie sobie że nawet nabłyszczacz ja piecze taka cieniunia finalna warstwa końcowa dla niej rezerwuję ponad 4 godziny i sobie pomaluniu dziubiemy, ma szczęście że jest moją dobrą koleżanką bo nie wiem czy inaczej bym to zniosła to jest bardzo uciążliwe w tym czasie mogłabym zorbić dwie babeczki i mieć podwójną kasę ale nie zawsze to się tylko liczy

  23. #73
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Wrażliwy klient

    Oj te zabieranie ręki jest okropne kiedyś się tak przestraszyłam ze żel potrąciłam i się wylał. Raz w twarz dostałam, od tamtej pory te babki już łapkami nie rzucają.

  24. #74
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wrażliwy klient

    ja mam kumpele ktora zawsze piecze zel... obojetnie jaki... robilam jej pazurki oczywiscie nie przepilowując paznokcia i robie jej pierwsza warstwe mowie moze zaszczypac... a ona przy kazdej czula pieczenie bardzo wrazliwa a poza tym dosc wrazliwa na kosmetyki i nie moze stosowac wszystkiego
    jakbym nie znala dziewczyny to bym pomyslala - ha, pewnie stylistka jej plytke zalatwila

  25. #75
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Wrażliwy klient

    jeżeli chodzi o żel to i mnie czsami piecze.. na tym punkcie jestem też wrażliwa ale zacisne zeby i za chwile pieczenie ustepuje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. dlaczego metoda żelowa
    By agusiaani in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 15:59

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •