Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki 101 do 106 z 106

Temat: Dlaczego żel piecze w lampie UV

  1. #101
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Pamiętajmy że nie zależy to od jednej rzeczy a od szeregu warunków: stan płytki, rodzaj żelu i sposób wykonywania stylizacji, nawet pogoda a także indywidualne predyspozycje klientki (wrażliwość, aktualny moment cyklu - hormony itp)



  2. #102
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Pogoda, to na pewno, gdy jest gorąco, to polimeryzacja jeszcze intensywniej zachodzi. Dużo tez zależy od lampy, bo ja na mojej starej z allegro, która była lipna wykonałam kilkadziesiąt stylizacji,ledwo utwardzała, ale nie piekła. Natomiast po wymianie lampy na Euro i nowe żarówki, klientki tylko kwiczały na krzesełku he he
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  3. #103
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Moje klientki czasami az krzykna i podskocza jak przypiecze ale to malo kiedy... Jak paznokiec jest cienki.
    Praacuje na La Feem i Ra. Jest ok.

  4. #104
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Hm..przeczytałam wszystkie wypowiedzi i powiem wam że pracując na IBD nie było pieczenia,zaczełam prace na ACTIV i kazde zrobienie paznokcie = ogromnym pieczeniem na poczatku myslalłam że może za silna lampa bo nowa:|. A teraz to juz sama nie wiem;/

  5. #105
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    ja tez mialam activ tez pieklo zmienilam i koniec z pieczeniem

  6. #106
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wielka Brytania
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Dlaczego żel piecze w lampie UV

    Hej dziewczyny, ja również dopiero raczkuje w paznokciach żelowych i jestem samoukiem- obserwuje inne stylistki przy pracy, porównuje ze stylami innych i szukam własnego sposobu by wszystko wychodziło jak trzeba. Pracuje na żelach IBD i mam lampę 36 wat, ale odczuwam może nie tyle co pieczenie, ale ukłucie jakby igła od strzykawki- ale może to smieszne- tylko w miejscu gdzie tips łączy się z płytka paznokcia. Po sekundzie dosłownie wszystko przechodzi, ale zastanawia mnie dlaczego tak jest i dalczego w tym miejscu. Paznokcie moje naturalne mam bardzo mocne i twarde (mogę zrobić dziurę w płycie pancernej ) i jeśli chodzi o matownie płytki to rad udzielała mi bliska stylistka i poprawiała moje błędy, ucząc co i jak. Do zdejmowania masy używam frezarki i jak do tej pory nigdy nie przepiłowałam swojej płytki. Czy to, że jest takie sekundowe ukłucie bólu w miejscu tipsa jest normalne? Czy to jest np jakaś reakcja kleju albo cholera wie co jeszcze? Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź. A i ps jeszcze jedno- nie wiem jak to nazwać, ale jakis czas temu kupiłam nowe tipsy i po nałożeniu żelu i utwardzeniu go okazało się, że dół tipsa tak jakby się rozpłaszczył, przez co paznokci wyglądają jakby na dole były szersze....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. dlaczego metoda żelowa
    By agusiaani in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 15:59

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •