Pokaż wyniki 1 do 25 z 28

Temat: Promowanie swoich usług na Gruponie i innych portalach z grupowymi zakupami

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Fot Promowanie swoich usług na Gruponie i innych portalach z grupowymi zakupami

    Ciekawi mnie, czy stosowalyscie promocje salonu polegajaca na sprzedazy kuponow na gruponopodobnych stronach zakupowych?

    Czy opłacilo sie?

    Czy osoby korzystajace z tej promocji do Was wróciły?

    Czy usługę wykonałyście tak samo jak pełnowartościową?


    Pytam bo słyszałam bardzo wiele złego, szczególnie dot. usług, tzn robią praktykantki, nie oplaca sie, chinskie produkty, uslugi na odwal sie itd.
    Co Wy o tym sadzicie, jakie sa Wasze doswiadczenia?

    Prosze nie piszmy w tym temacie co kupilysmy z takich portali, to temat o promocji swojego salonu

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Promowanie swoich usług na Gruponie i innych portalach z grupowymi zakupami

    Nie stosowałam,ale znam osoby które promowały swoje usługi w ten sposób(nigdy branża pokrewna z kosmetyczną)
    Zawsze mnóstwo chętnych(tam zdaje się są jakieś wytyczne co do minimalnej ilości sprzedanych bonów)Na początku zadowolenie a później dąsy,że tyle roboty.
    Ach ta mentalność... chciałoby się kasę ale najlepiej za darmo.
    Osobiście myślę,ze przy dobrej organizacji pracy nawet wystawiając usługę,którą później trzeba "ręcznie"odklepać jest to fajna opcja.
    Zarabiając nie będzie się stratnym.
    jest szansa,że klient wróci.
    Jest szansa,ze klient nas poleci innym.
    ja jestem na tak

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Promowanie swoich usług na Gruponie i innych portalach z grupowymi zakupami

    ja bylam na tak dopoki sama nie sprobowalam
    usluge wykonywalam pelnowartosciowa tzn taka za ktora normalnie klientka placi 350zl
    zostalo mi kilka klientek tylko a reszta to jak ja to nazywam grupownowa panienki ktore tylko czychaja na okazje i poleca wszedzie tam gdzie jest tanio i maja kupon nie wazne czy dobrze usluga jest wykonana czy nie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Promowanie swoich usług na Gruponie i innych portalach z grupowymi zakupami

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    ...zostalo mi kilka klientek tylko a reszta to jak ja to nazywam grupownowa panienki ktore tylko czychaja na okazje i poleca wszedzie tam gdzie jest tanio i maja kupon nie wazne czy dobrze usluga jest wykonana czy nie
    Ja zauważyłam,ze w większości internetowe klientki właśnie mają to do siebie.

  5. #5
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Promowanie swoich usług na Gruponie i innych portalach z grupowymi zakupami

    ja znam dwie osoby które promowały się w ten sposób (strzelnica i sklep z częściami do rowerów)
    Z kuponami masa osób, kupa roboty, a później cisza...mało kto zostaje..

    ________________________________________


  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Promowanie swoich usług na Gruponie i innych portalach z grupowymi zakupami

    aaa zapomnialam dopisac
    najlepiej zastrzec sobie ilosc dostepnych kuponow
    jeden salon u mnie w miescie jest na skraju bankructwa po tym jak sprzedali ponad 500 kuponow na manicure hybrydowy+parafina za 29zl(50 % tej kwoty bierze grupon) czyli za usluge otrzymywali 14,50
    i ponad 500 kuponow na koloryzacje wlosow i baleyage za 49zl i rowniez 50% zabiera grupon
    nie musze wspominac ze przyjmowali po 5 klientek na raz paznokcie robila jedna osoba jednej nakladala baze jak trzymala w lampie to innej nakladala kolor a jeszcze innej parafine
    klientki wsciekle i niezadowolone z uslug, kilka moich skozystalo z tej okazji

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •