Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Temat: Kolor włosów - dylemat

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar natuss2707
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Tułowice / Opole
    Postów
    41

    Domyślnie Kolor włosów - dylemat

    Cześć
    Uważam was za specjalistki od mody, fryzur itp., wiec postanowiłam spytać się was o poradę.
    Od jakiegoś czasu chodzę strasznie zdołowana, potrzebuję chyba jakiejś zmiany. Zazwyczaj farbowałam włosy na brązy, wpadające trochę w czerwień/rudości, ogólnie ciemniejsze kolory. Z natury jestem ciemną blondynką. Teraz farba się wypłukała i włosy są takie wypłowiałe, bez wyrazu.
    Teraz rodzi się pytanie: co zrobić? Myślę o przejściu na blond, powoli - robiąc pasemka albo baleyage. Ewentualnie taki brązowo-rudy jak u Ashlee Simpson, bo przy ciemnych kolorach strasznie widać sińce pod oczami.
    Wrzucam kilka zdjęć, te blond robiłam w photoshopie i wyszły chyba ciut za jasne Zdjęcie w rudych było zrobione w trakcie przygotowań przed nurkowaniem, ale jest to jedyne zdjęcie jakie mam w tym kolorze.
    Bardzo proszę o opinie Mam nadzieję, że ilość tekstu nie zniechęciła was i dobrnęłyście do końca

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Wiem, miny robię straszne, ale nic na to nie poradzę Dziękuję za uwagę
    Ostatnio edytowane przez natuss2707 ; 21-11-2011 o 17:54
    Fairytales don't always have a happy ending, do they ?


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •