Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Temat: Kolor włosów - dylemat

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar natuss2707
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Tułowice / Opole
    Postów
    41

    Domyślnie Kolor włosów - dylemat

    Cześć
    Uważam was za specjalistki od mody, fryzur itp., wiec postanowiłam spytać się was o poradę.
    Od jakiegoś czasu chodzę strasznie zdołowana, potrzebuję chyba jakiejś zmiany. Zazwyczaj farbowałam włosy na brązy, wpadające trochę w czerwień/rudości, ogólnie ciemniejsze kolory. Z natury jestem ciemną blondynką. Teraz farba się wypłukała i włosy są takie wypłowiałe, bez wyrazu.
    Teraz rodzi się pytanie: co zrobić? Myślę o przejściu na blond, powoli - robiąc pasemka albo baleyage. Ewentualnie taki brązowo-rudy jak u Ashlee Simpson, bo przy ciemnych kolorach strasznie widać sińce pod oczami.
    Wrzucam kilka zdjęć, te blond robiłam w photoshopie i wyszły chyba ciut za jasne Zdjęcie w rudych było zrobione w trakcie przygotowań przed nurkowaniem, ale jest to jedyne zdjęcie jakie mam w tym kolorze.
    Bardzo proszę o opinie Mam nadzieję, że ilość tekstu nie zniechęciła was i dobrnęłyście do końca

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Wiem, miny robię straszne, ale nic na to nie poradzę Dziękuję za uwagę
    Ostatnio edytowane przez natuss2707 ; 21-11-2011 o 18:54
    Fairytales don't always have a happy ending, do they ?


  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Nie proponuje farbować się na blond.Ładnie Ci w ciemnych włosach a kolor Ashlee jest super.Też mi się podoba,ale ja póki co już nie eksperymentuje

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar natuss2707
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Tułowice / Opole
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Wśród znajomych zdania są podzielone, a mnie ciemny kolor strasznie przytłacza... Sama już nie wiem
    Fairytales don't always have a happy ending, do they ?


  4. #4

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    moim zdaniem blond można zawsze zmienić na ciemny trudniej jest zrobić odwrotnie

    Mi się podoba to drugie foto w blondzie i ten brąz z przedostatniego zdjęcia
    Możesz spróbować jasnego koloru włosów jak będzie lipa to co to za problem zafarbować je na ciemno

  5. #5
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    nie nie, blond zdecydowanie nie!
    w ciemnych jest Ci pięknie, ale moim zdaniem najlepiej na tym ostatnim zdj w rudym
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    nie nie, blond zdecydowanie nie!
    w ciemnych jest Ci pięknie, ale moim zdaniem najlepiej na tym ostatnim zdj w rudym
    Myślę dokładnie to samo!

  7. #7
    ceris
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Masz cudne zielone oczy i moim zdaniem kolor rudy jest stworzony dla Ciebie

  8. #8

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    dziewczyny ale czytając temat widać że natuus chce zmiany ( widocznej zmiany) więc warto spróbować np. ciemnego blondu Nie wydaje mi się że było dobrze w utlenionych włosach ale średni bądź ciemny blond powinien być ok

  9. #9
    Rozkręcanko Avatar natuss2707
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Tułowice / Opole
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Ten blond jak na tym przerobionym zdjeciu jest zdecydowanie za jasny, raczej myślę o ciemnym blondzie, albo pasemkach na początek Tak jak pisałam, nie potrafię posługiwać się dobrze photoshopem wiec efekt wyszedł marny Jestem bardzo częstym gościem na basenie więc rudy szybko się wypłuka, a grzywka będzie mi przeszkadzała... Z drugiej strony obcięcie prawie półmetrowych włosów nie wchodzi w grę.
    Katarynka89 ma rację, potrzebuje odmiany, ale nie chce popełnić głupoty i później płakać.
    Dziękuję za wypowiedzi


    Co powiecie na takie blondy ? Mi się osobiście strasznie podoba ten pierwszy, bardzo naturalnie wygląda

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    źródło: google.pl
    http://www.google.pl/search?hl=pl&no...og&sa=N&tab=wi
    Ostatnio edytowane przez natuss2707 ; 21-11-2011 o 21:09
    Fairytales don't always have a happy ending, do they ?


  10. #10

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    pierwszy jest niezły ale jak na początek ( i ze strony technicznej bo farba za pierwszym razemich raczej pięknie nie rozjaśni ) może ciut ciemniejszy blond np.


    Załącznik 48924

    Załącznik 48925

    źródło : google
    http://www.google.pl/imgres?q=ciemny...t:429,r:2,s:82

    Proszę podać źródło zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez katarynka89 ; 20-11-2011 o 23:59

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar natuss2707
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Tułowice / Opole
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Podoba mi się ten pierwszy, zobaczę co mi powie fryzjerka i będę szukać koloru idealnego
    Fairytales don't always have a happy ending, do they ?


  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Też w tamtym roku miałam dylemat, bo czekoladowy kolor zaczął mnie drażnić, chciałam mieć taki jak modelka na pierwszym zdjęciu które wrzuciłaś, ale wyszedł jaśniejszy i czuję się super, tylko to farbowanie jest upierdliwe, chociaż z natury mam średni mysi blond to przy jasnych włosach ten odrost wydaje się bardzo ciemny, teraz planuje lekko przyciemnić blond, na taki słomkowy. Moim zdaniem super wyglądasz i w brązie i w rudych i w jasnym blondzie, także o to się nie martw, wybierz taki w którym będziesz się dobrze czuć i w zależności od tego jak często planujesz farbować odrosty myślę, że jak na rudy/brąz zrobisz dużo jasnych czy miodowych pasemek to też będziesz super wyglądać. Może idź do sklepu z perukami i przymierz kilka kolorów

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar natuss2707
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Tułowice / Opole
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Dziekuje za wsparcie Byłam dziś u fryzjera, zrobiłam dużo drobniutkich blond pasemek, takie ładne żółtawe wyszły Może faktycznie blond to nie mój kolor, ale ten artystyczny misz-masz kolorów wygląda uroczo. Jeszcze raz dziękuję Wam
    Fairytales don't always have a happy ending, do they ?


  14. #14
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    dziewczyny, ja też mam dylemat. Od roku rozjaśniam włosy, fajnie czuję się w blondzie, ale od kilku miesięcy kusi mnie rudy. Pytanie tylko jak rudy będzie zachowywał się na rozjaśnianych włosach?
    taki kolor mam teraz:

    myślę o takim:
    źródło Naturalna Henna | Khadi

    źródło:http://szafiarenka.pl/file.php?47,file=270169

    źródło:Ostrzeżenie o przekierowaniu
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #15
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Jakiś czas temu miałam identyczny dylemat w końcu odważyłam się i machnęłam się na rudo kolor utrzymał się u mnie jakiś tydzień a po dwóch już prawie nie było śladu...został mi tylko taki miodowy odcień blondu... fajnie było ale krótko...

    Na sylwestra pomalowałam znowu kolor jeszcze się trzyma ale jest już coraz bledszy

    Zastanawiam się czy jakbym przyciemniła włosy jakimś jasnym brązem, który by się po jakimś czasie sprał i wtedy pomalowałabym znów rudym to by coś dało ?

  16. #16
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Czyli do blondu wcale nie jest potem tak trudno zejść? Rudy na 100% chcę, ale nie wiem jak długo będzie mi się chciało tak często farbować
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #17
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Ja nie miałam z tym problemu

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar Taisia90
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    170

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    hej dziewczyny Chciałabym zrobic sobie kolorek jak miała rihanna ale nie wiem jaka farba będzie odpowiednia aktualnie mam rudy miedziany i chcę zaszaleć jeśli któraś by wiedziała jaka farba by była dobra to była bym wdzięczna .


    Mam zakupioną farbę z matrixa so red czerwień ale boje się że wyjdzie mi michał wiśniewski a nie rihanna

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Taisia zależy jaki masz obecnie kolor włosów i jakie odrosty, czyli naturalnie. Jeśli ciemne masz włoski, to może Ci wyjść, jeśli jasne to na bank będzie michał w To jest takie ja bym powiedziała raczej bordo :-)
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kolor włosów - dylemat

    Dziewczyny, ja nigdy nie malowałam włosów, a teraz na święta chciałabym coś zmienić, zastanawiałam się nad farbami loreal majirel, bo czytałam na ich temat wiele pozytywnych opinii, jednak chciałabym usłyszeć je od kogoś, kto naprawdę je wypróbował. Macie z nimi jakieś doświadczenia?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •