Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 168

Temat: POMOCY- Śmierdzący Liquid

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Dziewczyny zabieram sie za kombinowanie z kwiatkami z akrylu. Niestety zapach bardzo przeszkadza mezowi. Po pierwszej probie rozbolala go glowa (mnie wlasciwie tez) Chce kupic ten bezwonny Liquid. Mam akryl produkty z sun flower wiec raczej bedą dobre. Co powicie o tym M&M*LIQUID DO AKRYLU*100ml***BEZWONNY (654683529) - Aukcje internetowe Allegro Jaki wplyw na jakosc ma liquid? Nie mam kursu z akrylu i nie mam zielonego pojecie ile znaczy LIQUID w calej pracy z akrylami.

    Powiedzcie mi cos na ten temat
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 11-06-2009 o 09:40

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Hej Ewelinko...nie kupuj bezwonnego liquidu..jego wlasciwosci sa ciut inne od normalnego liquidu i nieswiadomosc dziewczyn kupujacych ten liquid konczy sie fiaskiem,poniewaz pracuje sie nan nim calkiem inaczej i o wiele trudniej..potreba wprawy,praktyki by moc na nim pracowac,tak jak w przypadku z akrylami pod lampe...
    Jego proporcje sa nie jak w normalnym 1;1 tylko 2:1....plusem jest to ze nie ma zapachu a minusem...aplikacja, polaczenie tego liquidu z proszkiem na nalozony paznokiec nie twardnieje automatycznie pozostaje jakby gumowa warstwa i trzeba odpowiednich proporcji...coraz wiecej salonow spa zaczelo na nich pracowac...Ja moge polecic aby do tego normalnego,wystarczy dolac krople do naczynka olejek jabluszkowy ja tak robilam i pomoglo....

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    Hej Ewelinko...nie kupuj bezwonnego liquidu..jego wlasciwosci sa ciut inne od normalnego liquidu i nieswiadomosc dziewczyn kupujacych ten liquid konczy sie fiaskiem,poniewaz pracuje sie nan nim calkiem inaczej i o wiele trudniej..potreba wprawy,praktyki by moc na nim pracowac,tak jak w przypadku z akrylami pod lampe...
    Jego proporcje sa nie jak w normalnym 1;1 tylko 2:1....plusem jest to ze nie ma zapachu a minusem...aplikacja, polaczenie tego liquidu z proszkiem na nalozony paznokiec nie twardnieje automatycznie pozostaje jakby gumowa warstwa i trzeba odpowiednich proporcji...coraz wiecej salonow spa zaczelo na nich pracowac...Ja moge polecic aby do tego normalnego,wystarczy dolac krople do naczynka olejek jabluszkowy ja tak robilam i pomoglo....
    A czy nie straci na jokosci dodajac OLEJEK Przeciez paznokcie sie starannie odtłuszcza a tu OLEJEK Dziwna sprawa.

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Z tym olejkiem to ciekawy pomysł, ale też chciałabym wiedzieć czy to nie będzie miało wpływu na trwałość akrylu

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    wiedzialam ze o to zapytasz...powiem Ci ze chyba nie bo u Mnie jakos dzialalo i bylo dobrze...

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    To muszę wypróbować przy najbliższej okazji, choć mnie zapach za bardzo nie przeszkadza.

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Aniu a mam jeszcze jedno pytanie. Jestem w drugim miesiacu ciazy (Olus bedzie mial siostre lub brata) i nie wiem czy moge bawic sie w te kwiatki. Troszke sie boje. Podobno jest zbyt male stezenie w skladnikach zeby bylo grozne. A na Olusia nie wplynie zle To jeszcze maluszek, ma 8 miesiecy

  8. #8
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Gratuluje Kochananic nie zaszkodzi...ciaza nie choroba aco do Olusia jednak staraj sie aby jednak nie przebywal na ten czas w miejscu gdzie to robisz,robisz tylko kwiatuszki wiec za dlugo tez nad tym nie siedzisz,sa pecjalne kieliszki z przykrywka ktore sa bardzo pomocne i liquid nie paruje..a Ty uzywaj maski przy stylizacji,uwazaj na oczy i chron swoje dlonie chodzi mi o rekawiczki,wiecej sie dotleniaj i miejsce w ktorym pracujesz...

  9. #9
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Aniu a mam jeszcze jedno pytanie. Jestem w drugim miesiacu ciazy (Olus bedzie mial siostre lub brata) i nie wiem czy moge bawic sie w te kwiatki. Troszke sie boje. Podobno jest zbyt male stezenie w skladnikach zeby bylo grozne. A na Olusia nie wplynie zle To jeszcze maluszek, ma 8 miesiecy
    ja gdzieś wyczytałam, że dłuższe wdychanie opar liquidu może mieć negatywny wpływ na płód a z drugiej strony to kolejny artykuł gdzieś dostrzegłam, że nie ma potwierdzonych naukowo badań, że robienie tipsów w ciąży szkodzi i przyznam, ze sama byłaby ciekawa jaka jest faktycznie prawda

    ---------- Dodano o godzinie 10:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:26 ----------

    Evelinko poczytaj znalazłam u nas na forum
    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...iwe-palce.html

  10. #10
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    .Ja moge polecic aby do tego normalnego,wystarczy dolac krople do naczynka olejek jabluszkowy ja tak robilam i pomoglo....
    droga Aniu chętnie bym kupiła taki olejek ale nie wiem jaki to konkretnie... czy masz może dostęp do jakiegoś linku żeby chociaż zobaczyć jak to wygląda

  11. #11
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Dziewczyny zabieram sie za kombinowanie z kwiatkami z akrylu. Niestety zapach bardzo przeszkadza mezowi. Po pierwszej probie rozbolala go glowa (mnie wlasciwie tez) Chce kupic ten bezwonny Liquid. Mam akryl produkty z sun flower wiec raczej bedą dobre. Co powicie o tym M&M*LIQUID DO AKRYLU*100ml***BEZWONNY (654683529) - Aukcje internetowe Allegro Jaki wplyw na jakosc ma liquid? Nie mam kursu z akrylu i nie mam zielonego pojecie ile znaczy LIQUID w calej pracy z akrylami.

    Powiedzcie mi cos na ten temat

    Ja gdzieś wyczytałam, że ten bezwonny posiadając mniej rozpuszczalników organicznych - tych które śmierdzą, niestety wolniej schnie, co w efekcie wydłuża pracę, a potęguje ból głowy, bo wdychamy więcej par przez dłuższy czas.
    Ja przykrywam wieczkiem i robię mały przeciąg.


    Jeśli chodzi o ten z aukcji to dobrze się przyjrzyj, jest na nim napisane LIQUID UV.

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    dziewczyny a jaki liquid najbardziej polecacie?

  13. #13
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    taki jaki masz puder akrylowy Ja juz gdzies w postach pisalam,ze zele nie ma problemu mozna mieszac roznych firm tak jak akryl kolorowy ale jesli chodzi o biel,clear czy pink uzywaj tego samego liquidu co pudry nie wszystkie sie dobrze lacza i pozniej pojawiaja sie problemy i niespodzianki...

    ---------- Dodano o godzinie 18:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:28 ----------

    a jeszce i co do liquidow UV sa oczywiscie pod lampe...

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    dziękuję za pomoc a jeśli chodzi o akryl kolorowy? mam go z różnych firm... do tej pory korzystałam z liquidu Spn, ale teraz niestety brak fuduszy (kosztuje 90 zł) i narazie muszę kupić jakiś zamiennik wzięłam na próbę RaNails, ciekawe jak się będzie sprawował

  15. #15
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    powiem ze Ja z ra nails bylam zadowolona i bez problemu mozesz mieszac kolorowe akryle....ale jesli chodzi o biel akrylu to lepiej uzywac tej samej marki liquid co akryl,by szybko nie zzolknal...

  16. #16
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Ja kupiłam bezwonny bo już mi głowa pęka od smrodu liquidu i wszyscy w domu też narzekają, że śmierdzi...

  17. #17
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Ja kupiłam bezwonny bo już mi głowa pęka od smrodu liquidu i wszyscy w domu też narzekają, że śmierdzi...
    Opowiedz nam czy widzisz duzą roznice w pracy na liquidzie bezwonnym a na tym śmierdzacym. Czy robi sie duzo trudniej czy moze nie jest tak zle

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Ewelinko różnica jest taka że ulepic kwatki systemem bezwonnym to super wyczyn. Baardzo dlugo schnie co jest odczuwalne nawet przy robieniu paznokietków ( dla osoby poczatkującej moze byc dobry bo moze dluzej poracowac nad usmiechem).

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    A moze któras z dziewczyn wie gdzie dostane liquid troche mniej zapachowy niz tradycyjny

  20. #20
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał karna26 Zobacz post
    A moze któras z dziewczyn wie gdzie dostane liquid troche mniej zapachowy niz tradycyjny
    Wiele firm ma w swojej ofercie liquidy "bezzapachowe", ale są one zazwyczaj wolnoschnące, a nawet baaardzo wolnoschnące.
    W alle jest taki odourless czy jakoś tam, sama nie używałam, ale ktoś kiedyś polecał


  21. #21
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał karna26 Zobacz post
    A moze któras z dziewczyn wie gdzie dostane liquid troche mniej zapachowy niz tradycyjny
    normalny liquid z astonishing jest mniej smierdzacy zapach ma ale nie tak drazniacy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  22. #22
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Mala w takim razie powodzenia i nie opuszczaj akrylu
    a co do bezzapachowego liquidu słyszalam, że nfu ma taki i ponoć szybko schnie a nawet szybciej niz normalny czy ktos moze próbował ?

  23. #23
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    ja slyszalam ze te bezzapachowe nie sa dobre
    ja mam normalny ale prawie wcale nie smierdzi
    ok jka sie wejdzie do pokoju to czuc ale jak robie to nie czuje nic a kiedys mialam taki ze jak otworzylam to lezalam

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    No własnie ja mam taki liquid ze niekiedy az mnie głowa od niego boli,takze musze wkoncu zmienic na inny,pózniej jest wietrzenie na całego

  25. #25
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Liquid do Akrylu- Bezwonny

    Witam
    Mam mały problem... chce wrócic do robienia akryli na pazurkach po połtora roku ( mam malutkie dziecko) ale nie chce aby moje dziecko wachało ten smród ... czy któraś z Pan używa bezwonnego liquidu do proszku akrylowego? Prosze o rade bo niestety musze ostro potrenować a przy bąblu to niemożliwe.
    Ja nie mam wiedzy a nie chce kupic g

    Za porade bede bardzo wdzieczna


    Dziekuje z góry

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Poncho !! Pomocy!!
    By Patii in forum Nasze Hobby
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-01-2010, 22:09
  2. Pomocy! -materiały dot. lat 60-tych
    By Sylwunia83 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-11-2009, 23:08

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •