Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 168

Temat: POMOCY- Śmierdzący Liquid

  1. #1
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Dziewczyny zabieram sie za kombinowanie z kwiatkami z akrylu. Niestety zapach bardzo przeszkadza mezowi. Po pierwszej probie rozbolala go glowa (mnie wlasciwie tez) Chce kupic ten bezwonny Liquid. Mam akryl produkty z sun flower wiec raczej bedą dobre. Co powicie o tym M&M*LIQUID DO AKRYLU*100ml***BEZWONNY (654683529) - Aukcje internetowe Allegro Jaki wplyw na jakosc ma liquid? Nie mam kursu z akrylu i nie mam zielonego pojecie ile znaczy LIQUID w calej pracy z akrylami.

    Powiedzcie mi cos na ten temat
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 11-06-2009 o 10:40

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Hej Ewelinko...nie kupuj bezwonnego liquidu..jego wlasciwosci sa ciut inne od normalnego liquidu i nieswiadomosc dziewczyn kupujacych ten liquid konczy sie fiaskiem,poniewaz pracuje sie nan nim calkiem inaczej i o wiele trudniej..potreba wprawy,praktyki by moc na nim pracowac,tak jak w przypadku z akrylami pod lampe...
    Jego proporcje sa nie jak w normalnym 1;1 tylko 2:1....plusem jest to ze nie ma zapachu a minusem...aplikacja, polaczenie tego liquidu z proszkiem na nalozony paznokiec nie twardnieje automatycznie pozostaje jakby gumowa warstwa i trzeba odpowiednich proporcji...coraz wiecej salonow spa zaczelo na nich pracowac...Ja moge polecic aby do tego normalnego,wystarczy dolac krople do naczynka olejek jabluszkowy ja tak robilam i pomoglo....

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    Hej Ewelinko...nie kupuj bezwonnego liquidu..jego wlasciwosci sa ciut inne od normalnego liquidu i nieswiadomosc dziewczyn kupujacych ten liquid konczy sie fiaskiem,poniewaz pracuje sie nan nim calkiem inaczej i o wiele trudniej..potreba wprawy,praktyki by moc na nim pracowac,tak jak w przypadku z akrylami pod lampe...
    Jego proporcje sa nie jak w normalnym 1;1 tylko 2:1....plusem jest to ze nie ma zapachu a minusem...aplikacja, polaczenie tego liquidu z proszkiem na nalozony paznokiec nie twardnieje automatycznie pozostaje jakby gumowa warstwa i trzeba odpowiednich proporcji...coraz wiecej salonow spa zaczelo na nich pracowac...Ja moge polecic aby do tego normalnego,wystarczy dolac krople do naczynka olejek jabluszkowy ja tak robilam i pomoglo....
    A czy nie straci na jokosci dodajac OLEJEK Przeciez paznokcie sie starannie odtłuszcza a tu OLEJEK Dziwna sprawa.

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Z tym olejkiem to ciekawy pomysł, ale też chciałabym wiedzieć czy to nie będzie miało wpływu na trwałość akrylu

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    wiedzialam ze o to zapytasz...powiem Ci ze chyba nie bo u Mnie jakos dzialalo i bylo dobrze...

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    To muszę wypróbować przy najbliższej okazji, choć mnie zapach za bardzo nie przeszkadza.

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Aniu a mam jeszcze jedno pytanie. Jestem w drugim miesiacu ciazy (Olus bedzie mial siostre lub brata) i nie wiem czy moge bawic sie w te kwiatki. Troszke sie boje. Podobno jest zbyt male stezenie w skladnikach zeby bylo grozne. A na Olusia nie wplynie zle To jeszcze maluszek, ma 8 miesiecy

  8. #8
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Gratuluje Kochananic nie zaszkodzi...ciaza nie choroba aco do Olusia jednak staraj sie aby jednak nie przebywal na ten czas w miejscu gdzie to robisz,robisz tylko kwiatuszki wiec za dlugo tez nad tym nie siedzisz,sa pecjalne kieliszki z przykrywka ktore sa bardzo pomocne i liquid nie paruje..a Ty uzywaj maski przy stylizacji,uwazaj na oczy i chron swoje dlonie chodzi mi o rekawiczki,wiecej sie dotleniaj i miejsce w ktorym pracujesz...

  9. #9
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Aniu a mam jeszcze jedno pytanie. Jestem w drugim miesiacu ciazy (Olus bedzie mial siostre lub brata) i nie wiem czy moge bawic sie w te kwiatki. Troszke sie boje. Podobno jest zbyt male stezenie w skladnikach zeby bylo grozne. A na Olusia nie wplynie zle To jeszcze maluszek, ma 8 miesiecy
    ja gdzieś wyczytałam, że dłuższe wdychanie opar liquidu może mieć negatywny wpływ na płód a z drugiej strony to kolejny artykuł gdzieś dostrzegłam, że nie ma potwierdzonych naukowo badań, że robienie tipsów w ciąży szkodzi i przyznam, ze sama byłaby ciekawa jaka jest faktycznie prawda

    ---------- Dodano o godzinie 10:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:26 ----------

    Evelinko poczytaj znalazłam u nas na forum
    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...iwe-palce.html

  10. #10
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    .Ja moge polecic aby do tego normalnego,wystarczy dolac krople do naczynka olejek jabluszkowy ja tak robilam i pomoglo....
    droga Aniu chętnie bym kupiła taki olejek ale nie wiem jaki to konkretnie... czy masz może dostęp do jakiegoś linku żeby chociaż zobaczyć jak to wygląda

  11. #11
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Bezwonny Akryl krok po kroku...

    1)Dezynfekcja dloni
    2)Odsuniecie skorek
    3)przygotowanie wolnego brzegu do podlozenia formy
    4)Zmatowienie plytki pilnikiem
    5)usuniecie pylu
    6)nalozenie odtluszczacza
    7)nalozenie primera
    8)podlozenie formy
    9)uzywajac sredniej wielkosci kulki bialego pudru,tworzymy wolny brzeg oraz linie usmiechu...jezeli produkt jest zbyt wilgotny nie zanurza sie ponownie pedzelka w liquidzie gdyz sprawi to lepkosc produktu,by pozbyc sie tego efektu zanurzamy pedzelek w pudrze i wracamy do stylizacji
    10)nakladamy rozowa lub clear mase na okolice walu paznokciowego a nastepnie na punkt stresu
    11)pozostawiamy do wyschniecia,nastepnie pilnikiem spilowujem GUMOWA warstwe w jednym kierunku..nakladajac produkt na paznokiec nalezy wziac pod uwage koniecznosc spilowania tej warstwy
    12)pilujac nadajemy odpowiedni ksztalt i polerujemy powierzchnie paznokcia
    13)nakladamy top coat,najlepiej uv...


    zalety-brak charakterystycznego zapachu,kolor zachowuje swoj blask,tworzy sie bardzo mala ilosc pylu i przedluza okres zastygania masy,daje czas na wymodelowanie doskonalej linii usmiechu...

  12. #12
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    Gratuluje Kochananic nie zaszkodzi...ciaza nie choroba aco do Olusia jednak staraj sie aby jednak nie przebywal na ten czas w miejscu gdzie to robisz,robisz tylko kwiatuszki wiec za dlugo tez nad tym nie siedzisz,sa pecjalne kieliszki z przykrywka ktore sa bardzo pomocne i liquid nie paruje..a Ty uzywaj maski przy stylizacji,uwazaj na oczy i chron swoje dlonie chodzi mi o rekawiczki,wiecej sie dotleniaj i miejsce w ktorym pracujesz...
    Tak bede robic. Olus na czas Zdobienia akrylem na spacerek z opiekunka. Robie w domu pazurki ale pomimo to za niewielka opłata kuzynka pilnuje Olusia. Mam klientki cale dnie i ciezko jest jednoczesnie rozic pazurki i zajmowac sie dzieckiem. Kuzynka nie chciala tylko za bilet ale ja mimo to zawsze jej cos odpale Z rekawiczkami moze byc gorzej bo juz probowalam i nie potrafie w nich robic A z tym olejkiem jak to ma byc? Do kieliszka z liquidem jedna krople tak? Czy moze to byc inny niz jabluszko?

  13. #13
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    no dobra... instrukcja w porządku, ale nie różni sie to nic od śmierdzącego akrylu... a mnie chodziło o ten olejek-jaki to i gdzie kupić

  14. #14
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    podczas pracy tradycyjnymi akrylami przyzwyczajeni jestesmy do czyszczenia pedzla w monomerze w celu wygladzenia produktu ale w przypadku bezwonnego akrylu gdy ,material bedzie zbyt klejacy nalezy delikatnie nabrac na pedzelek nieco pudru i powracamy do stylizacji i to wygladzi jego powierzchnie,nastepny zarzut ze nie wysycha,ktos jak nie jest przeszkolony z tej techniki bedzie mu bardzo ciezko,warstwe trzeba pilowac w jednym kierunku,trzeba pamietac ze produktu trzeba nalozyc ciut wiecej,grubej niz tradycyjny akryl biorac pod uwage warstwe klejaca..

    ---------- Dodano o godzinie 10:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:50 ----------

    sprawdza sie wlasnie tylko jabluszkowy i to nie z kazdej firmy,moj obecny sie skonczyl mialam go z Holandii,jak wroce jutro do domu zobacze bo mialam jeszcze polska buteleczke i tez nie bylo zle..nie ktore posiadaja zbyt intensywny olejek a bardziej ma czuc tym wlasnie jabluszkiem zielonym...uzywajcie kadzidelek jesli lubicie tez pomaga,zmniejsza bardzo zapach liquidu

  15. #15
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja wam moge polecic liquid z tej firmy
    www.nailselection.pl
    niesmierdzi tak jak te taniochy
    ja na nim robie
    moja mala tez ma 8 miesiecy i jest ok nic jej sie nie stanie
    tylko wietrz pokoik

  16. #16
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Dziewczyny zabieram sie za kombinowanie z kwiatkami z akrylu. Niestety zapach bardzo przeszkadza mezowi. Po pierwszej probie rozbolala go glowa (mnie wlasciwie tez) Chce kupic ten bezwonny Liquid. Mam akryl produkty z sun flower wiec raczej bedą dobre. Co powicie o tym M&M*LIQUID DO AKRYLU*100ml***BEZWONNY (654683529) - Aukcje internetowe Allegro Jaki wplyw na jakosc ma liquid? Nie mam kursu z akrylu i nie mam zielonego pojecie ile znaczy LIQUID w calej pracy z akrylami.

    Powiedzcie mi cos na ten temat

    Ja gdzieś wyczytałam, że ten bezwonny posiadając mniej rozpuszczalników organicznych - tych które śmierdzą, niestety wolniej schnie, co w efekcie wydłuża pracę, a potęguje ból głowy, bo wdychamy więcej par przez dłuższy czas.
    Ja przykrywam wieczkiem i robię mały przeciąg.


    Jeśli chodzi o ten z aukcji to dobrze się przyjrzyj, jest na nim napisane LIQUID UV.

  17. #17
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    dziewczyny a jaki liquid najbardziej polecacie?

  18. #18
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    taki jaki masz puder akrylowy Ja juz gdzies w postach pisalam,ze zele nie ma problemu mozna mieszac roznych firm tak jak akryl kolorowy ale jesli chodzi o biel,clear czy pink uzywaj tego samego liquidu co pudry nie wszystkie sie dobrze lacza i pozniej pojawiaja sie problemy i niespodzianki...

    ---------- Dodano o godzinie 18:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:28 ----------

    a jeszce i co do liquidow UV sa oczywiscie pod lampe...

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    dziękuję za pomoc a jeśli chodzi o akryl kolorowy? mam go z różnych firm... do tej pory korzystałam z liquidu Spn, ale teraz niestety brak fuduszy (kosztuje 90 zł) i narazie muszę kupić jakiś zamiennik wzięłam na próbę RaNails, ciekawe jak się będzie sprawował

  20. #20
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    powiem ze Ja z ra nails bylam zadowolona i bez problemu mozesz mieszac kolorowe akryle....ale jesli chodzi o biel akrylu to lepiej uzywac tej samej marki liquid co akryl,by szybko nie zzolknal...

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    dzięki, to dobrze, że byłaś zadowolona, bo już zamówiłam

  22. #22
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Aniu a znalazlas ten olejek jabłuszkowy?

  23. #23
    Rozkręcanko Avatar agata19_11
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Świdnik
    Postów
    56

    Domyślnie

    a tego Liquidu UV można normalnie używać w standardowej metodzie akrylowej bo ja myślałam, że może chodzić o to, że można go używać w metodzie combo - nie będzie żółknąć. O to chodzi

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    dziewczyny wypróbowywałam dzisiaj liquid z RaNails i muszę Wam powiedzieć, że jest super fajnie się nim lepi kwiatki i ładnie zasycha także za taką cenę jestem bardzo zadowolona a kupiłam go w DCD Silhouette (czy jakoś tak).

  25. #25
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    też używam ra, i liquidu i akrylu oraz żelu 1 fazowego, są naprawdę dobre, niedługo będę próbować 3fazowego ra, bo gdzieś wyczytałam że jest niezły. dobre jest też sunflower, ale nie polecam kruszonego lodu bo to zwykły żel z drobinkami (tzn można go zrobić samemu)

    evelino może na wszelki wypadek spróbuj pracować w tej małej siatkowej maseczce? kosztują paredziesiąt groszy. ja mam tak że jeżeli cały dzień pracuje tylko z akrylem okropnie boli mnie głowa i mam mdłości więc zawsze kilka takich maseczek mam na wszelki wypadek

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Poncho !! Pomocy!!
    By Patii in forum Nasze Hobby
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-01-2010, 23:09
  2. Pomocy! -materiały dot. lat 60-tych
    By Sylwunia83 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-11-2009, 00:08

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •