Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 168

Temat: POMOCY- Śmierdzący Liquid

  1. #26
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Ja kupiłam bezwonny bo już mi głowa pęka od smrodu liquidu i wszyscy w domu też narzekają, że śmierdzi...

  2. #27
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Ja kupiłam bezwonny bo już mi głowa pęka od smrodu liquidu i wszyscy w domu też narzekają, że śmierdzi...
    Opowiedz nam czy widzisz duzą roznice w pracy na liquidzie bezwonnym a na tym śmierdzacym. Czy robi sie duzo trudniej czy moze nie jest tak zle

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Ewelinko różnica jest taka że ulepic kwatki systemem bezwonnym to super wyczyn. Baardzo dlugo schnie co jest odczuwalne nawet przy robieniu paznokietków ( dla osoby poczatkującej moze byc dobry bo moze dluzej poracowac nad usmiechem).

  4. #29
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    też używam ra, i liquidu i akrylu oraz żelu 1 fazowego, są naprawdę dobre, niedługo będę próbować 3fazowego ra, bo gdzieś wyczytałam że jest niezły. dobre jest też sunflower, ale nie polecam kruszonego lodu bo to zwykły żel z drobinkami (tzn można go zrobić samemu)

    evelino może na wszelki wypadek spróbuj pracować w tej małej siatkowej maseczce? kosztują paredziesiąt groszy. ja mam tak że jeżeli cały dzień pracuje tylko z akrylem okropnie boli mnie głowa i mam mdłości więc zawsze kilka takich maseczek mam na wszelki wypadek

    ---------- Dodano o godzinie 14:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:08 ----------

    Cytat Napisał gocha723 Zobacz post
    też używam ra, i liquidu i akrylu oraz żelu 1 fazowego, są naprawdę dobre, niedługo będę próbować 3fazowego ra, bo gdzieś wyczytałam że jest niezły. dobre jest też sunflower, ale nie polecam kruszonego lodu bo to zwykły żel z drobinkami (tzn można go zrobić samemu)

    evelino może na wszelki wypadek spróbuj pracować w tej małej siatkowej maseczce? kosztują paredziesiąt groszy. ja mam tak że jeżeli cały dzień pracuje tylko z akrylem okropnie boli mnie głowa i mam mdłości więc zawsze kilka takich maseczek mam na wszelki wypadek
    Ewelinko różnica jest taka że ulepic kwatki systemem bezwonnym to super wyczyn. Baardzo dlugo schnie co jest odczuwalne nawet przy robieniu paznokietków ( dla osoby poczatkującej moze byc dobry bo moze dluzej poracowac nad usmiechem).
    __________________

  5. #30
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    annamon masz już nazwę tego olejku który można dodać do liquidu? Właśnie doszedł mi liquid z Perfect Lady i "troszkę" jednak śmierdzi nawet w zakręconej buteleczce jak nie wykończy mnie ten smród to zrobi to moja mama ze złości.

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Dziewczyny doradzcie mi proszę który lepszy jest liquid?
    dekorynka I-NAILS LIQUID PREMIUM 100ml (699375332) - Aukcje internetowe Allegro
    dekorynka LIQUID PŁYN DO AKRYLU 100ml UNIWERSALNY (707878435) - Aukcje internetowe Allegro

    Zamierzam kupić ale nie wiem który będzie lepszy, dodam że to będzie mój pierwszy raz z akrylami
    Z góry dzięki za odpowiedzi
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  7. #32
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Cytat Napisał dorotkaa2007 Zobacz post
    Dziewczyny doradzcie mi proszę który lepszy jest liquid?
    dekorynka I-NAILS LIQUID PREMIUM 100ml (699375332) - Aukcje internetowe Allegro
    dekorynka LIQUID PŁYN DO AKRYLU 100ml UNIWERSALNY (707878435) - Aukcje internetowe Allegro

    Zamierzam kupić ale nie wiem który będzie lepszy, dodam że to będzie mój pierwszy raz z akrylami
    Z góry dzięki za odpowiedzi
    Mam oba i polecam premium.

  8. #33
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    ja też mam premium. i jest super.

  9. #34
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    dzięki dziewczyny teraz już nie mam wątpliwości który kupić
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  10. #35
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    a jak wydajne sa liquidy i pudry? na ile starczy mi puder 15g i liquid 60ml? chcialabym zaczac pracowac na akrylu, na dobry poczatek kwiatki a raczej platki na kartce i cwiczyc na sobie... czy 15g proszku to w porownaniu do zelu 5g to samo? czyli wielkie NIC?

  11. #36
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Cytat Napisał agaciorka Zobacz post
    a jak wydajne sa liquidy i pudry? na ile starczy mi puder 15g i liquid 60ml? chcialabym zaczac pracowac na akrylu, na dobry poczatek kwiatki a raczej platki na kartce i cwiczyc na sobie... czy 15g proszku to w porownaniu do zelu 5g to samo? czyli wielkie NIC?
    Do ćwiczeń to spokojnie Ci wystarczy, 15g to b. dużo akrylu jak na kwiatki.

  12. #37
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    15g proszku to wiecej niz 5g zelu do cwiczen starczy na dlugooo

    acha zeby nie marnowac liquidu mozesz zakupic sobie takie porcelanowe naczynko szczelnie zamykane, a najlepiej 2 jedno do czyszczenia pedzelka a drugie do maczania przed zrobieniem kulki

  13. #38
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Bezwonny akryl jedzie prawie tak samo jak ten normalny chyba że ja natrafiłam na bubel.

    Ja polecam na smrodek wrzucić do kieliszeczka dwa ziarenka kawy, i zrobić lekki przeciąg. Mnie to pomaga chociaż rzadko uzywam (najczęsciej przy długotrwałej pracy na akrylu) bo lubię zapach liquidu

  14. #39
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    15g proszku to wiecej niz 5g zelu do cwiczen starczy na dlugooo

    acha zeby nie marnowac liquidu mozesz zakupic sobie takie porcelanowe naczynko szczelnie zamykane, a najlepiej 2 jedno do czyszczenia pedzelka a drugie do maczania przed zrobieniem kulki
    o takie chodzi? :

    Naczynie szklane z przykrywką, PERFECT LADY. (712638618) - Aukcje internetowe Allegro

    bo to jest szklane a liquidu ile mam kupic? jak kupie 50-60ml to dam rade cwiczyc pazurki i kwiatki przez jakis czas?
    PS.na filmiku jak widzimy ze pedzel na chwile znika z pola widzenia to znaczy ze kobieta go czysci?:> czyli zostawiajac kulke na paznokciu na pedzlu wciaz zostaja resztki akrylu?

  15. #40
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    ona wtedy przeciera pędzlem o ręcznik papierowy żeby usunąć resztki akrylu, pędzel zawsze musi być czysty

  16. #41
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    zgadzam sie

  17. #42
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    pedzel musi byc czysty i przy uklepywaniu kulki i przy wkladaniu go do liguide

    to na ile starczy ligued to zaelezy od tego jak nim praacujemy, jak duz wsiaka nam go w serwetke itp, co robimy czy tylko kwiatki czy budujemy ppaznokcia a jesli budujemy to np jakiej dlugosci

    nie da sie tak jednoznacznie stwierdzic ile czasu nam zejdzie do konca liguiedu

  18. #43
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    zależy od tego jak często i intensywnie będziesz ćwiczyc zresztą poprzednicka bardzo dobrze ujeła to w słowa

  19. #44
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    w takim razie na dobry poczatek kupie 50-60ml a potem sie zobaczy dzieki dziewczyny!

  20. #45
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140


  21. #46
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    to ja może dopiszę kilka ważnych rzeczy przy pracy z liquidem
    pędzel zawsze musi być czysty,
    dokładnie wypłukany po kazdym kolorze,
    nigdy nie zlewamy resztek liquidu spowritem do butelki
    lepiej jest naleć mniejszą ilość i potem dolac niż zmarnować i wylać
    do nalewania liquidu polecam pipetę
    naczynko do liquidu równeiż czyścimy po każdym kolorze proszku
    ręcznik papierowy w którym wycieramy pędzel powinen być biały (bez kolorowych wzorków) kolor może zostac na pędzlu a potem na masie

    co do proszków akrylowych sa naprawde wydajne liquid najszybciej się zuzywa polecam więkrze pojemności
    Zapraszam na mojego bloga

  22. #47
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    miałam go średnoschnący, miesza się super ze wszystkimi kolorowymi akrylami od kogo by one n ie były, czy ze skleu, czy z allegood innego uzytkownika... ale śmierdzi jak cholera, proponuje dołożyć i kupić ten M&M*LIQUID DO AKRYLU UNIWERSALNY*100ML*NEW*HIT (747094473) - Aukcje internetowe Allegro naprawdę mniej smierdzi a jest tak samo dobry... wiem bo oba przetestowałam...

  23. #48
    Rozkręcanko Avatar ciotka69
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Tromsø
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Ja mam liquid nsi spa(bezwonny) nie smierdzi tak jak zwykły! Mnie to mnie szlak trafia jak mam na nim pracowac! Długo jest plastyczny,a jak już zacznie twardnieć ...to nie wiem nawet kiedy jest twardy I nic sie już nie da zrobic Nie mam cierpliwosci do niego!

  24. #49
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    miałam go średnoschnący, miesza się super ze wszystkimi kolorowymi akrylami od kogo by one n ie były, czy ze skleu, czy z allegood innego uzytkownika... ale śmierdzi jak cholera, proponuje dołożyć i kupić ten M&M*LIQUID DO AKRYLU UNIWERSALNY*100ML*NEW*HIT (747094473) - Aukcje internetowe Allegro naprawdę mniej smierdzi a jest tak samo dobry... wiem bo oba przetestowałam...
    Hmm... chętnie bym kupiła ale mama chyba nie będzie zadowolona jak poproszę o płyn 100 militrowy za prawie 40 dychy .... może coś tańszego

    ---------- Dodano o godzinie 20:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:43 ----------

    A taki?
    TipsyNails Markowy Płyn Liquid 100ml.+DODATEK (753150653) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 20:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:44 ----------

    Tenne * LIQUID do akrylu OPTIMUM SCULPTING * 100ml (755747637) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 20:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:45 ----------

    LIQUID 50ml SUPER JAKOŚĆ NAIL-COSMETICS SZCZECIN (750899445) - Aukcje internetowe Allegro
    Liquid w plastikowej butelce 100ml ! NeoNail ! (750883769) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 20:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:45 ----------

    Liquid 100ml Płyn do akrylu tylko 22,98 ISABELLE (731014396) - Aukcje internetowe Allegro
    Tenne * LIQUID do akrylu PREMIUM* 100ml SUPER CENA (746144112) - Aukcje internetowe Allegro


  25. #50
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: POMOCY- Liquid

    szpila właśnie mi przyszedł ten liquid od tenne, dziś już nie będę próbować bo robiłam już akrylki moim ra i już dziś więcej nie mam siły, jutro napiszę jak mi się łączy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Poncho !! Pomocy!!
    By Patii in forum Nasze Hobby
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-01-2010, 23:09
  2. Pomocy! -materiały dot. lat 60-tych
    By Sylwunia83 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-11-2009, 00:08

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •