Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 168

Temat: POMOCY- Śmierdzący Liquid

  1. #101
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: sposob na zapach liquidu

    kiedyś daaaaaaaaaawno temu były takie jabłkowe kropelki do liquidu (takie specjalne które nie kolidowały z jego składem) z firmy YASMIN o ile dobrze pamietam nazwe

    kiedys dzwoniłam do siedziby głównej ale ok rok temu pani powiedziała ze owszem były ale nie ma i juz nie bedzie bo juz ich nie produkują

    ---------- Dodano o godzinie 10:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:40 ----------

    ja znalazłam spoób na smrodek taki że mam przykrywane kileiszki.. jeden mam kryształowy Emiga - ozdoby do paznokci - Kieliszek do liquidu - szklany*z pokrywką

    a drugi mam taki z GN taki porcelanowy z gumowo-plastikowa pokrywką.. i nawet jak zostanie liquidu po stlizacji to zamykam i nie smierdzi a nnie musze go wylewać

  2. #102
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    ale ze mnie gluptak ja sie glowie dwoje i troje a ty mozna przeciez przykryc w koncu nie do arady ktos to wymyslil

  3. #103
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    4

    Pet Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Dziewczyny a co sądzicie o bezwonnym liquidzie NSI Spa? Jest wart zakupu? W domu mam wojnę o smrodek zwykłego więc muszę zmienić
    Bardzo proszę o odpowiedź!

  4. #104
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Bogna, wlasnie zamowilam ów "cudowny" liquid wiec na dniach powiem co i jak.. tez mam upierdliwych sąsiadow narzekających na zapachPodobno lekko poprawia atmosfere wrzucenie kilku ziarenek kawy do kieliszka z liquidem lub zapalenie świeczek czy patyczkow zapachowych o zapachu lawendy
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  5. #105
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Dzięki bardzo i czekam niecierpliwie na wiadomości a póki co mam nadzieję że mnie z domu nie wyeksmitują

  6. #106
    Szkoleniowiec Avatar Kamilia B.S.
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    ja pracowałam na bezwonnym NSI Spa -tzn. próbowałam, ale to była porażka
    to bardzo specyficzny liquid, coś jakby hm... ekstremalnie wolnoschnący, trzeba dużej wprawy, żeby go opanować no i niestety kompletnie nie nadaje się do kwiatków
    a zupełnie inna sprawa, że nie jest znowu taki bezwonny
    na moje to śmierdzi tak samo intensywnie jak inne tylko ma inny zapach -dla mnie jeszcze gorszy
    natomiast jeżeli mogę polecić własne odkrycie , to zwykłe cięte lilie -białe, pachnące z powodzeniem znoszą zapach liquidu
    Instruktor i Dystrybutor GNC tel.: 603-843-209
    "Kami-Art studio" pełna stylizacja dłoni i paznokci
    Kraków CHT ul. krzywda 1/302

  7. #107
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    No i bądź tu mądry i pisz wiersze... Czytałam kilka opinii gdzieś i każdy mówi co innego Niektórzy mówią że w ogóle nie ma zapachu a inni że śmierdzi jeszcze bardziej. Chyba jednak trzeba się przekonać na własnym nosie A to że są wolno-schnące te 'bezwonne' to niestety też słyszałam ale to jak dla mnie chyba mniejszy problem niż smrodek.

  8. #108
    Debiutantka Avatar kiziamizia80
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    ja do zapaszku liquidu już się przyzwyczaiłam i praktycznie go nie czuję, szczególnie gdy dobrze go schłodzę, więc może to jest jakiś sposób na walkę ze smrodkiem?

  9. #109
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    ja tez mam taki sam problem, zakupiłam sobie zestaw do akrylu i chciałam się trochę poduczyć no ale oczywiście w domu mi żyć nie dają jak tylko odkręcę buteleczkę to śmierdzi w całym domu, help me... no a jak ten bezwonny jest taki beznadziejny to co tu zrobić

  10. #110
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    ja raz używałam do ćwiczeń bezwonnego z alle (i tak m specyficzny zapach) ale myślałam, że mnie krew zaleje....utwardzał się jakby chciał a nie mógł.... niby minęło 5 min a akryl dalej miękki...nigdy więcej
    ja ogólnie lubie zapaszek liquidu



  11. #111

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    "bezwonny" to prawda dosc dlugo zastyga. Ja proponuje kieliszki z przykrywka, w tedy ten zapach tak sie nieroznosi i warto kupic swieczki zapachowe i miec w kontakcie np air wick, wiadomo,ze zapachu calkiem niezniwelujemy,ale dosc mocno go "stlamsimy" innymi "smierdziuszkami". Czasami fajnie tez zapalic kadzidlo,bo tez rewelacyjnie "wchlania" zapach liquidu.
    Ewelina Kaźmierczak
    instruktor
    For-Nails team
    721941118
    gg: 5383373
    www.4yournails.pl.tl

  12. #112
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    mi osobiście tez nie przeszkadza zapach liquidu, ale w domu wszyscy narzekają wg mnie przykrywka się nie spr...wczoraj wypróbowałam zapachowe świeczki no i do kociołka wlałam kilka kropli olejku pomarańczowego i cynamonowego, no i muszę przyznać ze nawet pomogło

  13. #113
    Szkoleniowiec Avatar DianaT
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    645

    Domyślnie Co zrobić z zapachem liquidu?

    Hej dziewczyny!
    Mam problem, chodzi o smród liquidu. Przeszukałam już forum ale jedyna rada jaka znalazlam to zeby dolac olejku o zapachu jabluszka do liquidu. Jednak mam nadzieje ze macie moze jakies inne jeszcze sposoby na to, poniewaz dzis spotkala mnie niemila sytuacja. Otoz mieszkam w bloku i robie paznokcie u siebie. Dzis zapukali panowie z gazwoni poniewaz ktorys sasiad zadzwonil z donosem ze cos od nas z mieszkania smerdzi i to chyba gaz. Wiec jak same widzicie musze cos z tym zrobic, a paznokcie robie dosc czesto i intensywnie wiec samo wietrzenie mi nie pomoze, poniewaz czasami moge wietrzyc pokoj kilka dni a i tak czuc ten zapach. Pomocy.

  14. #114
    Rozkręcanko Avatar anetta280
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    malutkapumcia możesz jeszcze zapalić kadzidełka, świece zapachowe itp. no i oczywiście wietrzenie, innych sposobów niestety nie znam. Też pracuję z akrylem i ja osobiście się przyzwyczaiłam a nawet polubiłam ten specyficzny zapaszek

  15. #115
    Szkoleniowiec Avatar DianaT
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    mi osobiscie ten zapach nie przeszkadza ale dla sasiadow tak az do tego stopnia zeby wezwac panow z gazownictwa

  16. #116
    Rozkręcanko Avatar anetta280
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    he he podobnie jest u mnie, ja się przyzwyczaiłam ale domownicy nadal mnie ścigają, oj nie mamy łatwo

  17. #117
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Witam jeśli chodzi o zapach to też stawiam na kieliszki z przykrywkami i na szybkie wynoszenie z domu materiałów użytych do stylizacji do zsypu lub śmieci na zewnątrz domu. Mimo zakończonej pracy nadal paruje i roznosi ten wstrętny zapach po domu.
    To co mnie interesje to jesli możecie napiszcie jakie konkretnie zapachy maskuja skutecznie zapach liquidu... wiemy że jabłko ale np jakie zapachy kadzideł... chodzi żeby nie pogorszyć efektu.
    druga sprawa to skutecznośc liqudiów. pierwszy moj liquid miałam z sn i był przezroczysty, teraz mam niebieski tej samej firmy.. i trochę zgupiałam.
    Używam róznych produktów .. dobra rada, star n , alle paz. etc raczej mogę powiedzieć że szukam sobie produktów które będą naprawde mi pasowac pod każdym kontem.
    Nie sądziłam że liquidy maja takie znaczenie.Oczywiście zawsze teoretycznie sa liquidy rekomendowane tych samych firm jak proszki ale firmy maja lepsze i gorsze produkty... wiec drogie Panie jaki liquid możecie mi polecic który ( zapachem sie nie martwmy i cena) współgra z wiekszościa pudrów i pudrów do zdobnictwa średnio-szybko schnacy. Który uważacie w swojej pracy za najlepszy.


    Pozdrawiam

    Może mały ranking z odrobina charakterystyki ... jaki użuwacie i plusy i minusy

  18. #118
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Turza Śl.
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Mało śmierdział Rendesvous, cena ok 40zł, CND - cena ok 120zł(nie śmierdział mi aż tak strasznie), Allepaznokcie ok 25zł - zapach standard, DR - zapach standard, mam jeszcze Prestige ale nie używany - nie wypowiem się.

  19. #119
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Cytat Napisał olexa Zobacz post
    Mało śmierdział Rendesvous, cena ok 40zł, CND - cena ok 120zł(nie śmierdział mi aż tak strasznie), Allepaznokcie ok 25zł - zapach standard, DR - zapach standard, mam jeszcze Prestige ale nie używany - nie wypowiem się.
    ja mam z allepaznokci i jak robię choćby samotniaczka u siebie w pokoju u góry, to jak ktoś jest na dole to za minutę krzyczy, że śmierdzi ja już się przyzwyczaiłam do zapachu ale śmierdzi bardzo.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  20. #120
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Turza Śl.
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    ja mam z allepaznokci i jak robię choćby samotniaczka u siebie w pokoju u góry, to jak ktoś jest na dole to za minutę krzyczy, że śmierdzi ja już się przyzwyczaiłam do zapachu ale śmierdzi bardzo.
    Pod hasłem standard miałam na myśli to, że śmierdzi mocno, jak chyba 90% liquidów na dostępnych rynku

  21. #121
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    doszliśmy do kompromisu i u mnie brise poszedł w ruch
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  22. #122
    No to..wpadłam Avatar paula99996
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    nowy dwór maz
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    muszę wam dziewczyny powiedzieć że ja też pokusiłam się na ten bezwonny liquid i więcej go nie użyje bo zrobiłam wtedy klientce piękne paznokcie przy których się ostro namęczyłam ale niestety musiałam je spiłować bo akryl wcale nie wysechł kobieta siedziała 2 godziny i czekała aż akryl wyschnie zeby go można było opracować, a ten ni cholery nie chciał wyschnąć ciągle się wałkował:/ horror wtedy przeżyłam bo kobieta się na mnie patrzyła jakby chciała mnie zabić (ale nie dziwię jej się). Historia na szczęście się dobrze skończyła bo Pani wyszła zadowolona i jest stałą klientką ale to zasługa śmierdzącego liquidu
    więc nie polecam tych bezwonnych bo się do d... nadają
    lepiej się trochę pomęczyć ze smrodkiem i mieć super efekt niż się denerwować ze coś nie wychodzi
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 18-01-2011 o 12:18

  23. #123
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Turza Śl.
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Zacznijmy od tego, że przy liquidzie bezwonnym zostaje lepka warstwa, którą trzeba spiłować, a pod spodem jest normalnie utwardzony akryl.

  24. #124
    Rozkręcanko Avatar SweetGrapes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Koszalin/Leeds
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    z tym liquidem to rzeczywiście masakra

    ja zawsze po "pracy" wietrzę mieszkanie, albo w trakcie, o ile na dworze ciepło..
    a tak to zapalam świece zapachowe.. co prawda jak siedzę nad akrylem to się przyzwyczajam ale jak np. wyjdę z pokoju i wrócę to jest tragedia..

    szkoda że nie ma liquidów o zapachu owoców albo kwiatów..
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."

    Paulo Coelho

  25. #125
    ceris
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: POMOCY- Śmierdzący Liquid

    Dziewczyny poradźcie proszę, bo mnie krew zaleje . Zapach liquidu jest problemem, ale szybkość schnięcia jeszcze większym. Kupiłam liquid od DR dekorynka I-NAILS LIQUID PREMIUM 100ml (1476074570) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy. Zapach rzeczywiście ma do zniesienia (choć mało luquidów jeszcze wąchałam ). Jednak szybkość schnięcia, jak na moje możliwości, jest porażająca. Nie zdążę linii uśmiechu zrobić. Dwa ruchy pędzlem i już gruda. Masakra po prostu. Kuleczka akrylu na pędzlu jest super - ani za sucha, ani za mokra, a na paznokciu natychmiast się ścina. Czy powinnam kupić coś wolniej schnącego do arylu od DR? A może do mojego liquidu dolać trochę jakiegoś bezwonnego, który spowolni zasychanie? Doradźcie proszę, bo robienie frencha, to koszmar!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Poncho !! Pomocy!!
    By Patii in forum Nasze Hobby
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-01-2010, 23:09
  2. Pomocy! -materiały dot. lat 60-tych
    By Sylwunia83 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-11-2009, 00:08

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •