Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Małe dziecko a okulista

  1. #1
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie Małe dziecko a okulista

    Mam do Was pytanie...jakiś czas temu zauważyli w przedszkolu u mojego syna, że ma on chyba wadę wzroku bo mu ,,ucieka oczko''
    Ja też mam taką wadę tylko plusy i z wiekiem widze lepiej, wzrok mi się nie pogarsza bo podobno z plusów sie wyrasta a minusy to wada wrodzona
    waham się czy i gdzie isć lub jechać do okulisty bo syn ma 3,5 roku i nie chce aby sie nie zniechecił, muszę się udać do jakiegoś okulisty dziecięcego jeśli taki jesti czy któraś z mam wie na czym polega takie badanie bo napewno nie nie będzie trzymał główki prosto nieruchomo po zakropleniu oczek w tej maszynie jak dorosły człowiek, jeśli wiecie, to prosze o rady
    dziękuje

  2. #2
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    o jejc
    ja bylam z malm u lekaza okulisty ostatnio jak mial 3 miesiace to pani tylko patrzyla jak mu oczki chodza ze tak powiem,czy reaguja.u nas badaja to na badaniach przesiewowych ale dopiero jakdziecko rozpoznaje znaki
    idz do okulisty jakiegos dobrego na pewno i nie boj sie.lekaz na pewno bedzie wiedzial jak si ezajac twoimsynkiem
    na pewno nie bedzie mialkomputerowego badania
    nie boj sie
    idz i zaufaj lekazowi

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Ja bym najpierw poszła do pedjatry i poprosiła o jakieś namiary na dobrego okuliste dziecięcego .

  4. #4
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    albo tak
    tez dobry pomysl

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    marta, normalnie twoj lekarz moze ci polecic dobrego okoliste a jezeli nie to poprostu zaadzwon do tego ktorego znasz i zapytaj czy przyjmuje dzieci,
    ja bylam niedawno z moim synkiem mial 10 miesiecy, lekarz powiedzial ze jedno oczko mu ucieka wiec zadzwonilam do okolisty i zapytalam czy przyjmie bebe 10-m-cy, powiem ci ze najpierw machala przed nim rzeczami aby popatrzec czy oba oczy przcuja a potemkazala mi wziac synka na kolana i przytrzymac glowke zeby prosto byla przed aparatem, maly troche plakal ale nie z bolu bo przeciez oni nic specjalnego nie robia
    idz smialo, nie martw sie lepiej sprawdzic wczesniej niz zalowac w razie czego ! nie martw sie okolista to nie dentysta

  6. #6
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Dziękuje dziewczyny tylko ja jestem tak uprzedzona do lekarzy, że szkoda słów ale nie każdego należy traktować na równi

  7. #7
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    rozumiem, ja tez bylam uprzedzona do lekarzy zwlaszcza dentysty jak mi raz w polsce na zywca wyrwali zeba i chirurga ktory mi robil punkcje na kolanie przy peknieciu rzepki bez znieczulenia, przy tym okolista to po prosztu pryszczyk! ale wierze bo jak kazda mama nie lubimy chodzic do lekarzy z naszymi malcami

  8. #8
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    właśnie...dobrze, ze to tylko okulista, masz racje...powiem Wam, że jak oglądam reportaże z dziećmi które są bardzo chore i wymagają ciągłej hospitalizacji, to zawsze płaczeale dobrze, ze te dzieci mają opiekę wspaniałych rodziców czy fundacji które walczą o ich byt....
    ale najgorsi są sla mnie ludzie zwyrodnialcy którzy katują dzieci, dla mnie mogłaby być kara,, oko za oko"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •