Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Pokaż wyniki 201 do 219 z 219

Temat: Nasza zmora - CELLULIT

  1. #201
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    A znacie rumczyk https://evita.sklep.pl/pl/butchers-b...g-100kaps.html Sprawdza się nie tylko w walce z cellulitem, ale też likwiduje pajączki oraz jest stosowany przy podrażnionej i wrażliwej skórze. Ruszczyk kolczasty, wzmacnia ściany naczyń obwodowych, czym przyczynia się do obniżenia napięcia w układzie żylnym...

  2. #202
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Długo męczyłam się z cellulitem, szczególnie po ciąży. Efekty dały zabiegi Venus Freeze, na których byłam w Vici Clinic w Krakowie - cellulit prawie cały zniknął, a uda znacznie zeszczuplały. Efekty są świetne, warto się na to zdecydować.

  3. #203
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cellulit to niestety bolączka bardzo wielu kobiet, ja też się od tego nie uchroniłam, choć tragedii nie ma. Najlepiej jeżeli w walce stosuje się przede wszystkim naturalne środki, a nie trzeba tu robić wiele, można o tym poczytać: https://podpowiadamy.pl/jak-sie-pozbyc-cellulitu/, a mówiąc w skrócie chodzi o to, by zdrowo się odżywiać, ćwiczyć, masaże też pomagają, no i jest jeszcze cała masa kosmetyków, które warto stosować.

  4. #204
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Banka Chinska podobno najlepsza, ale ja nie stosowalam bo moj cellulit nie jest az tak widoczny zebym musiala z nim ostro walczyc

  5. #205
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Bardzo dobre rezultaty miałam z Cellu Off Floslek, polecam.

  6. #206
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    podobno bardzo fajny wpływ na cellulit mają zajęcia rozciągające - tutaj wiecej Stretching ? Poznaj Moc ćwiczeń Rozciągających | Odchudzanie Bez Kitów nigdy nie próbowałam, ale w sumie idzie zima i moze trzeba cos zaplanowac na zimowe wieczory...

  7. #207
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Mialam dość duży cellulit, jednak wypracowałam sobie sposoby na pozbycie się go Co polecam:

    ćwiczenia - szczeglnie orbitrek ponieaż ma wspaniałe działanie na pupę oraz pośladki
    rowerek
    odpowiednia dietę

    oraz masaże Zastanówcie się nad zapisaniem sie na masaże bańką chińską. Niektóre dziewczyny robią sobie takie zabiegi samodzielnie, jednak nie wiem czy osobiście bym sie na to odważyła.
    http://czytelnia.cefarm24.pl/uroda/c...-sie-go-pozbyc
    Ostatnio edytowane przez cass ; 03-10-2017 o 10:06

  8. #208
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Dużych cudów nie ma, ale małe są. Mi bardzo pomógł krem Cellu Off Floslek.

  9. #209
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    a co sądzicie na temat dermomasażera ? Ja mam akurat bardzo pozytywne odczucia po pierwszym zabiegu, robiłam go we wrocławskim COCO-TIME. Generalnie zabieg bardzo skutecznie stymuluje układ limfatyczny, poprawia przepływ krwi. Podczas zabiegu dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych co ułatwia też pozbycie się szkodliwych skutków przemiany materii. Wiadomo, że jeden zabieg nie wystarczy, trzeba ich zrobić od 6 do 10 w zależności od poziomu zaawansowania.

  10. #210
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Ja jestem szczupła, a też mam problemy z cellulitem. Najlepiej chyba działa dobra dieta, żeby się nie odkładał, do tego jakieś masaże na pobudzenie krążenia no i ćwiczenia. Tak czy siak, już się trochę do tego przyzwyczaiłam.

  11. #211
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Na cellulit z tego co się orientuje bardzo dobry jest napar z zielonej herbaty. Ewentualnie masz np na ichemia.pl gotowy już olejek z zielonej herbaty wystarczy tylko regularnie wcierać go w ciało. Ja osobiście jeszcze nie miałam problemu z cellulitem ale koleżanki stosowały tego typu olejki i polecają

  12. #212
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    JA ostatnio testuję taki peeling: Lirene Dermoprogram, Stop Cellulit, Antycellulitowy peeling myjący - cena, opinie, recenzja | KWC Skóka faktycznie jest jędrniejsza, zobaczymy, co będzie przy dłuższym stosowaniu.

  13. #213
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    No dobra, a powiedz mi, nie myślałaś może o tym, żeby po prostu wybrać się do jakiegoś dobrego spa ? Jak nie znasz nic ciekawego to spokojnie, w dzisiejszych czasach przecież wystarczy wejść sobie na stronę https://www.moment.pl/spa-i-masaz/krakow i tam można znaleźć najlepsze SPA w danym regionie. Sama zresztą znalazłam tam moje ulubione SPA w Krakowie

  14. #214
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Fajny i delikatny żel do mycia twarzy ma Floslek.

  15. #215
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    No ale nie na cellulit Wydaje mi sie,że głowne skrzypce odgrywają tutaj skłonności gentyczne. Jedna osoba będzie miała tendencje do powstawania cellulitu, druga już nie. Sama mam cellulit, pomimo tego, że jestem szczupła i uprawiam sport.Dodam,że w przeszłósci próbowałam bardzo wielu kosmetyków na cellulit, ale żaden z nich nie pomógł na likwidację cellulitu.Co najwyżej nawilżyly skórę.

    Jeśli chcecie rzeczywiście go usunąć to proponowałabym zastanowić się nad jakimś zabiegiem: Zabiegi likwidujące cellulit ? CityMag.pl
    liposukcja
    mezoterapią igłową
    jonoforezą
    endermologią
    Ostatnio edytowane przez ell ; 13-06-2018 o 12:52

  16. #216
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    U mnie podziałał Cellu Off Floslek

  17. #217
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Jednym ze sposobów na pozbycie się cellulitu jest zabieg modelowania sylwetki, wykonuje się go takim https://shar-pol.pl/produkt/aparat-d...wetki-contura/ urządzeniem i jest bezinwazyjny. Moja siostra miała to wykonywane i efekty są nawet lepsze niż się spodziewała, także wam też to polecam.

  18. #218
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Ja juz się pogodziłam z tym, że cellulit mam i będę miała. Nawet jak byłam naprawdę chuda, to miałam cellulit na udach, a bardzo dużo się ruszałam. Teraz nie mam już tyle czasu dla siebie, więc uczę się akceptować swoje ciało i jego niedoskonałości.

  19. #219

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Siłownia i colagen do picia - te dwie rzeczy zdołały u mnie poradzić sobie z cellulitem! Przy okazji zyskałam piękny glow na twarzy i zdrowe i gęste włosy. A to wszystko zasługa kolagenu





Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •