Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 219

Temat: Nasza zmora - CELLULIT

  1. #176
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    co do masażu bańkami to polecam robić go na jakiejś oliwce/olejku do masażu, np. z ziaji mają fajny antycellulitowy. Ja jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw takich baniek w sklepie zielarskim (tam często mają takie cuda) i powiem wam, że to czy boli zależy po prostu od stopnia zassania skóry, jeżeli zrobimy to delikatnie to siniaki nie mają prawa wychodzić. no i ważne żeby robić to płynnymi ruchami a nie przystawać dłużej w jednym miejscu.
    Ja niestety po kilku takich masażach musiałam zaprzestać, bo mimo że robiłam delikatnie to zaczęły mi pękać naczynka więc dałam sobie spokój.
    Ale ogolnie sporo czytałam w necie na temat tych baniek, że są bardzo skuteczne, także jesli nie macie takich skłonności do pękających naczynek to polecam, bo same bańki drogie nie są

  2. #177
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Ja ze swojej strony mogę polecicić ćwiczenia. Kiedyś podała mi je zaprzyjaźniona dietetyczka. Jak ujędrnić uda i pokonać cellulit
    1. Stań w szerokim rozkroku i zrób przysiad "sumo". Przenieś ciężar ciała na lewą nogę, a prawą powoli unieś na wysokość talii. Biodra wypchnięte do przodu. Wytrzymaj chwilę i powoli zejdź do przysiadu. Powtórz ćwiczenie 15 razy i zmień nogę.
    2. Stań i unieś prawą nogę. Ręce trzymaj przed sobą - dłonie w piąstki. Powoli prostuj prawą nogę i przenoś ją do tyłu najwyżej, jak potrafisz. Wytrzymaj w tej pozycji chwilę i przyciągnij nogę do klatki piersiowej. Powtórz to ćwiczenie 10 razy.
    3. Połóż się na lewym boku. Lewą nogę lekko ugnij, a prawą wyprostuj przed sobą - stopę trzymaj 5 cm nad podłogą. Powoli unoś prawą nogę pionowo w górę, a następnie powoli ppuść nogę. Powtórz to ćwiczenie 15 razy i wykonaj całą serię, leżąc na prawym boku. Mięśnie ud musza pracować, aż będziemy czuć zmęczenie.
    4. Połóż się na brzuchu i czoło oprzyj na przedramionach. Prawą nogę zegnij w kolanie pod kątem prostym i unieś ok. 10 cm nad podłogę. Ćwiczenie polega na obniżaniu i unoszeniu kolana o ok. 5 cm przez minutę. Po krótkim odpoczynku zmień nogę. Możesz także unosić nogę do zewnątrz i z powrotem.
    5. Uklęknij i w zgięciu prawego kolana umieść hantlę. Oprzyj następnie tułów na przedramionach i powoli unoś nogę z hantlą najwyżej, jak zdołasz i opuszczaj ją, ale tak, aby nie dotknąć podłoża. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy i zmień nogę.
    Jak jest ładna pogoda ćwiczenia te robię w parku, zimą raczej w domu. Po kilku tygodniach stosowania już zauważyłam efekty.
    Kilka fajnych uwag można znać w artykule Celuj w cellulit. W walce z cellulitem najważniejsza jest systematyczność i dobre kosmetyki

  3. #178
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cellulit to faktycznie zmora każdej z nas,pytanie tylko co zrobić aby móc w pełni skutecznie z nim walczyć. Sama dieta nie wystarczy,kosmetyki i aktywność fizczyna ze szczególnym uwzględnieniem basenu będzie moim zdaniem mieć kluczowe znaczenie.

  4. #179
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    jakie (skuteczne) kosmetyki polecacie do body wrappingu ? macie taki zabieg w swojej ofercie? czy jest duże zainteresowanie?

  5. #180
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Widziałam ostatnio, że jest coraz więcej różnych zajęć w wodzie - nie tylko aquaerobik, ale także są takie maszyny jak na siłowni, tylko że w wodzie. Podobno jest to świetny sposób na cellulit.

  6. #181
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Na cellulit używam passione body dermika - żelu antycellulitowo - wyszczuplającego. Poleca, bo bardzo dobrze działa.

  7. #182
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Słyszałam o tym żelu antycellulitowym,jednak naprawdę w praktyce jeżeli nie zaczniesz być aktywna to on sam nie przyniesie aż takich pozytywnych efektów. Aqua aerobik czy też bicze wodne będą wskazane,dodatkowo polecam także biegać powiedzmy 2 razy w tygodniu.

  8. #183
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Dołączam się do tematu, czytałam ostatnio artykuł nt. domowych sposobów na walkę z cellulitem i wspomniany tam był peeling z soli i fusów kawy i powiem Wam - DZIAŁA! 1-2 razy w tygodniu stosowany po 3 tygodniach już daje efekt, ujędrnia skórę wyraźnie i do tego jest taka przyjemnie gładka i miękka Dla zainteresowanych tutaj artykuł: Cellulit - dieta i domowe sposoby na walkę z cellulitem
    Ostatnio edytowane przez gabii ; 25-01-2015 o 00:01 Powód: zdublowany post

  9. #184
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Na celulit znalazłam świetny balsam z kofeiną Cellurase Balsam Anty-Celulitysowy z Kofein Lypocare L-Karnityn i Bodyfit 100ml. Używając go codziennie wraz z dermarolerem już po 3 tygodniach celulit zniknął niemal całkowicie! Ja jestem zachwycona efektami bo testowałam już naprawde wiele balsamów i rezultaty były marne. Wreszcie znalazłam złoty środek na moją zmorę!

  10. #185
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Niestety chyba każda z nas ma z tym problem. Myslalałam o jakims zabiegu na wiosnę, znalazłam zabieg MedShape, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz Therma lifting, może byc ciekawe, podobno sa efekty i krótko wszystko trwa więc może się skuszę

  11. #186
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    SPORT + KOSMETYK jak dla mnie nie ma lepszego połączenia... Używam tego Celluli Eraser Koncentrat redukujący cellulit 200ml - Biotherm - Tagomago.pl i sporo ćwiczę i... jest dobrze

  12. #187
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Mi pomaga bieganie, jakieś peelingi domowe i zdrowa dieta a z kosmetyków polecić mogę... Oil Beauty - upiększający olejek do ciała | Garnier - wbrew pozorom zauważyłam zmianę

  13. #188
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Dobra dieta, ruch i kosmetyki. W tej ostatniej kategorii mogę polecić cellu off z Floslek.

  14. #189
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Dieta plus dobre kosmetyki. Mi sprawdził się Cellu Lift od Floslek.

  15. #190
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    aktywność fizyczna to po pierwsze, ale częste robienie peelingów także daje lekkie efekty, przynajmniej w moim wypadku. Staram sie raczej uzywać peelingów dosyć mocnych z grubymi ziarnami, aktualnie mam cukrowy z bielendy w rózowej tubie i fajnie sie sprawdza

  16. #191
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Ja własnie zaczynam walkę z cellulitem wodnym i ogólnie nadmiarem wody w organizmie bo strasznie przez to puchnę :/ Najgorzej dłonie i stopy. Mam już specjalnie ułożoną dietę, ustalony plan treningów z trenerem personalnym oraz suplement wspomagający pozbycia się nadmiaru wody z organizmu therm line hydrofast - Therm Line HydroFast dla odchudzających się| Olimp Laboratories Sp. z o. o. . Jeszcze dojdzie do tego rower bo podobno idealnie kształtuje uda i pośladki

  17. #192
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Ostatnio testuję z bardzo dobrym rezultatem Cellu Lift z Efektimy

  18. #193

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał gosia1986 Zobacz post
    Niestety... tak jak piszecie - cellulit jest zmorą Nas wszystkich. Ma go 96 % kobiet. Więc warto sobie zadać pytanie czy W DZISIEJSZYCH CZASACH nie jest czasem to normalne zjawisko? Przy dzisiejszym trybie życia, odżywiania - nawet nie wiadomo czy w owocach i warzywach jest jeszcze choć 50% tych wartości odżywczych, które tam powinny być, a nie mówię o mięsie, makaronach itd. Wszystko ma pęłno chemii.... I stąd mamy tą "zmorę".
    Oczywiście w tych 96% kobiet znajdują sie osoby które są w 1 stadium (z 4). Pierwsze stadium charakteryzuje się tym, że na gołe oko nie widać cellilitu, dopiero po zmarszczeniu skóry rękoma widać, że on tam JEST. Trzeba robić wszystko, aby się on nie przekształcił w stadium 2 - widoczne dla wszystkich
    Wiele osób ma 2 stadium na udzie od tylnej strony - warto wtedy sprawdzić czy cellulit wtedy nie jest również na ŁYDCE od tylnej styrony - w 1 stadium- u 60% osób tak jest
    Znam wiele osób które walczyły z cellulitem - takie, które ważą 50kg i takie ważące 70 kg. Waga nie ma znaczenia - tylko - chemia jaką spożywamy. Uważam, że w dzisejszych czasach nie da się tego ustrzec. Nie znam kobiety, której zniknął celluluit... I chyba to już nie jest możliwe...
    A może jest tak, że my jesteśmy normalne bo jestesmy w większości 96% ?

    Dokładnie tak, lub też po prostu trening i coś do ujędrniania skóry

  19. #194
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Najlepsze rezultaty miałam z Cellu Lift z Efektimy

  20. #195
    Wczytuje się Avatar Maleneka
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Ech, rzeczywiście z tym cellulitem to problem na bardzo szeroką skalę. Co z tego że jestem bardzo aktywną osobą, nie jem słodyczy i ważę 55kg, skoro grudki na udach są widoczne... Wydaje mi się, że genetyka też ma duże znaczenie, podobnie jak z żylakami czy siwymi włosami i innymi zmianami, które się wytwarzają u jednych wolniej, u drogich szybciej, a u trzeciego prawie wcale.

    Ostatnio wprowadziłam do swojej pielęgnacji antycellulitową gąbkę Syrena (baaaardzo ostra, mój facet się boi nią myć ), a do tego peeling gruboziarnisty czekoladowy z Ziai https://makeup.pl/product/160181/ i się tym szoruję w problematycznych miejscach przez minutę dziennie. Skóra jest już cudownie gładka, ale na efekty antycellulitowe chyba trzeba poczekać jeszcze trochę Ale liczę, że się uda!

  21. #196
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    A słyszałyście o zabiegach karboksyterapii? One świetnie wpływają na cellulit, ujędrniają skórę i redukują tkankę tłuszczową. Wykonuje je Pani Kamila w Vici Clinic w Krakowie, bardzo sympatyczna i kompetentna kobieta. Poczytajcie, może to jest właśnie rozwiązanie dla Was.

  22. #197
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Ja polecam Cellu Lift Efektimy, w końcu skóra wygląda tak jak trzeba.

  23. #198
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Niestety nie mam czasu na domowe zabiegi, a wiem, że trzeba robić je regularnie. Skorzystałam z oferty zabiegów Venus Freeze w salonie Vici Clinic w Krakowie. Efekt był już widoczny po pierwszym zabiegu - cellulit widocznie uległ zmniejszeniu. Teraz, kiedy jestem po serii zabiegów (6) mam fajną, napiętą skórę

  24. #199
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Niestety nie mam czasu na domowe zabiegi, a wiem, że trzeba robić je regularnie. Skorzystałam z oferty zabiegów Venus Freeze w salonie Vici Clinic w Krakowie. Efekt był już widoczny po pierwszym zabiegu - cellulit widocznie uległ zmniejszeniu. Teraz, kiedy jestem po serii zabiegów (6) mam fajną, napiętą skórę.

  25. #200
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    u mnie tez kiepsko z czasem, dlatego raczej po prostu postawilam na najprostsze metody ;p moj trener doradzil, ze tak naprawde wszystko jest kwestia cwiczen i odpowiedniej diety. Dlatego codziennie staram sie cwiczyc chociaz po 10 minut. Dodatkowo zmienilam nawyki zywieniowe. W mojej diecie jest mnostwo warzyw i owocow i oczywiscie duzo wody, gdzies czytalam ze ona uelastycznia skore. Dodatkowo ważne jest tez oczyszczanie organizmu. Ja co jakis czas robie sobie detoks - kilka dni w oparciu o dicopeg 10g ktory swietnie przyspiesza metabolizm. Stosuje sie do tych wskazowek juz jakies pół roku i widze spore efekty. Nie ylko lepiej sie czuje i cera jest bardziej promienna, odzyskala naturalny blask i chyba jest bardziej sprezysta, ale tez mam wiecej energii! Probujmy zaczac od siebie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •