Pokaż wyniki 1 do 25 z 219

Temat: Nasza zmora - CELLULIT

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Nasza zmora - CELLULIT

    Ponieważ jeszcze nikt nie zaczął tego tematu a zbliża się okres negliżu na plażach to może ja zacznę...
    Rok temu z czystej ciekawości postanowiłam zrobić sondę wśród moich koleżanek na uczelni na temat cellulitu i zauważyłam (nie tylko własnie na sobie,) że większe kłopoty z cellulitem maja dziewczyny chude i szczupłe. Trudno mi to wytłumaczyć ale nawet gdzies w jakiejś gazecie o tym czytałam... postanowiłam więc już w tamtym roku walczyć z tą zarazą i po roku eksperymentów mogę wam poradzić jak się tego pozbyć.

    Wtedy kiedy zaczynałam walkę z „pomarańczą” nie byłam w dobrej kondycji finansowej więc uciekłam do najtańszych i najprostszych metod:
    Stwierdziłam że moja skóra nie jest wystarczająca ukrwiona więc beż żadnych specjalistycznych masażerów postanowiłam to zmienić. pewnego pięknego wieczoru biorąc prysznic wpadłam na genialny pomysł: wzięłam zwykłą szczotkę do włosów (taką okrągłą do modelowania z plastikowimi włoskami) i jeździłam nią lekko po udach i pośladkach... robiłam tak 3razy w tygodniu, a w pozostałe dni masowałam uda pośladki i brzuch najpierw zwykłą, ale bardzo szorstką gąbką, a potem kupiłam taką szorstka rękawicę (ok5zł). Pomyślałam też, że będę wcierać jakiś kremik na cellulit, więc kupiłam zwykły krem najtańszy jaki znalazłam (w BIEDRONCE za ok7zł) i wcierałam go codziennie. Ale koleżanka mi doradziła żebym go tak często nie używała, bo jak mi się za bardzo napnie skóra to zaczną się robić rozstępy. Odstawiłam więc go i zastąpiłam kremem nivea soft aby skórę nawilżyć. Natomiast (skojarzyłam ten „zabieg” z „zbiegiem” jaki robię na włosy) 3 razy w tygodniu smarowałam się tym kremem na cellulit na noc, obwijałam się folią spożywczą (oj mroziło strasznie) na to spodnie dresowe i kładłam się tak spać... czasem się budziłam w nocy i musiałam to ściągnąć. Jeśli macie czas w ciągu dnia to wystarczy tak siedzieć pod kocem we folii około godzinki i tez będzie OK. w każdym razie po masażach szczotką a potem rękawicą 3razy w tyg, i takie zabiegi „foliowo-kocowe” też 3 razy w tyg, doprowadziły moje nogi do stanu używalności po 4tygodniach...

    Aha Co jeszcze pomaga ukrwić nogi
    Ciepłe i zimne polewanie się na zmiane... no i peeling oczywiście

    Że byłam leniwa od jesieni i nic dalej z tym nie robiłam to znów się pojawiła ta zmora Ale od weekendu się za nią biorę

    Sama się przekonałam że wcale nie trzeba wydawać nawet 50 zł żeby pozbyć się cellulitu::

    więc do dzieła dziewczynki Cierpliwości i powodzenia
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 11-06-2009 o 22:44

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •