Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 219

Temat: Nasza zmora - CELLULIT

  1. #76
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    podobno mustella i perfecta pomagaja. i sa jakies specjalne masaze, ale musisz cos na ten temat poszukac juz w necie.
    KAMIS AJ LOF JU

  2. #77
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    kup jakieś ujędrniajace żele najlepiej do biustu bo naprawdę pomagają i smaruj brzuch
    a jeśli chodzi o Rolletic to ja korzystałam z karnetu i szczerze polecam może celulit nie zniknął ale w obwodzie zginęło nawet po 6-7cm.... ja chyba zapisze się jeszcze raz na to


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  3. #78
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    ja stosuje diete bialkowa,kupilam linee i plastryodchudzajace musze zniszczyc ta cholere,jeszcze balsamy stosuje i masuje uda,ciezka sprawa
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  4. #79
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    ja dzisiaj ide umówić sie z tym rolletic-em juz czuje jak mi ubywa tu i ówdzie

  5. #80
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    nie polecam,ale jak chcesz sprobuj,ja musze jeszcze cwiczenia dolaczyc,bo tak to nie wiem czy zdaze schudnac przed 50tka
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  6. #81
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    a czemu nie polecasz


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  7. #82
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    dlaczego nie polecasz? az mnie zaciekawilo.....bo teraz juz nie wiem, iśc....nie iść....

  8. #83
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Tuska idz u mnie to wszędzie i tak 1 masaż jest gratis więc wiesz przetestować można... no chyba że łatwo robią ci się pajączki na nogach i pękają zyłki... ale jak nie to śmigaj śmiało ja przed tym zabiegiem jeszcze w domku smarowałam się antycelulitowymi kremami


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  9. #84
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał Ewelina83 Zobacz post
    dziewczyny a jak poradzic sobie z wiotczala skora na brzuchu?Pop porodzie dwa lata temu wrocilam do swojej wagi ale skora na brzuchu zostala naciagnieta i jak sie zginam to sie marszczy jak u starej babci wyglada to strasznie Stosowalam kremy anty cellulitowe i inne ale nic nie pomaga....
    Ja na zwiotczałą skóre po porodzie polecam zabiegi aparatem MABEL 6 RADIOFREQUENCY
    -- Likwidacja miejscowego nagromadzonego tłuszczu(głębokie działanie na wszystkie jego warstwy)
    -- Wygładzenie zmarszczek
    -- Likwidacja zwiotczeń skóry
    -- Zwiększenie gęstości i elastyczności skóry
    -- Zabieg całkowicie bezbolesny

  10. #85
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Tusiaa ja wiem! rolletic jest super, sama nie korzystałam, ale dużo osob u mnie w rodziny na to chodzi, przyjaciołki tez sobie chwalą. Nie znam osoby ktora nie bylaby po nim zadowolona.
    Cena jest u nas taka sama tez 10zl, ALE. nawet po 10 zabiegach nie bedzie WIDOCZNEJ RÓZNICY, no chyba ze wlasnie przed zabiegiem wetrzesz krem antycelulitowy to oczywiscie.
    Na zabiegi najkorzystniej pojsc 2-3 razy w tygodniu (to ja juz wole fitness..
    Moja ciocia, która miała taką samą galarete jak ja ( rozlazłe ciało po szybkiej utracie wagi, plus sklonnosci do bardzo dużego cellulitu, ja niestety nie moge nakladać nawet spodniczek bo cellulit jest bardzo widoczny gołym okiem juz dookola kolan) a po 3-4 miesiącach wyzbyła się go nie dosc ze całkowicie, to schudła ok 8 kg, mimo ze nie byla na zadnej diecie, nie cwiczyla dodatkowo itp.
    Ja bym chetnie na to pochodzila ale u nas jest wszedzie do 18, a ja przyjezdzam z pracy przed 19;/
    Ale wszystkim dziewczynom bardzo polecam i nie jest inwazyjny przede wszystkim!
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  11. #86
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    też właśnie polecam i co Tuśka byłaś
    jak u mnie był ten pierwszy etap z masażem stóp to myslałam ze się posikam ze śmiechu


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  12. #87
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał Paulistka Zobacz post
    U mnie w salonie jeden 150zł + ubranko.
    10 zabiegów 1500zł + 2 abiegi gratis

    Nie orientuję sie jak tak w innych
    u nas 90zl a ubranka nie trzeba kupowac bo my wynajmujemy na zabieg swoje i pozniej w pralni chemicznej pierzemy
    u nas nazywa sie to body optimizer i daje rewelacyjne efekty ale zeby to znależc nalezy szukać pod haslem endermologia
    jednak bąnki chinskie dzialaja na tej samej zasadzie i kosztują 45zl za zabieg tyle ze banki sa bardziej odczuwalne... endermologia czesto nie sdparwdza sie u klientek ktore musza poczuć ze cos je boli... i nie wazne ze efekty rewelacyjne... one nie widza bo to takie pitu pitu przy bankach czuć w przypadku mocno zbitego ciala nawet dosc mocno

    Cytat Napisał mulinka Zobacz post
    A co myślicie o zabiegach antycellulitowych? Niedawno czytałam na stronie Kliniki Pielęgnacji Urody Amaya o zabiegu Lipo Shock - to zabieg polegający na likwidowaniu cellulitu przy pomocy ultra dźwięków. Podobno przyszło to do nas z zachodu, tam jest to bardzo popularny zabieg i ma bardzo pozytywne opinie. Czy ktoś z was stosował?
    ja bym ultradziweki polaczyla wlasnie z endermologią lub bańkami poniewaz najpierw nalezy przedrenowac potem porozbijać ultradziwieki rozbijaja ale zeby wydostać to na zewnatrz musi byc dobra cyrkulacja w skorze

    Cytat Napisał Paulistka Zobacz post
    Ja na zwiotczałą skóre po porodzie polecam zabiegi aparatem MABEL 6 RADIOFREQUENCY
    -- Likwidacja miejscowego nagromadzonego tłuszczu(głębokie działanie na wszystkie jego warstwy)
    -- Wygładzenie zmarszczek
    -- Likwidacja zwiotczeń skóry
    -- Zwiększenie gęstości i elastyczności skóry
    -- Zabieg całkowicie bezbolesny
    fale radiowe tez wprowadzilabym po uprzednim drenowaniu... i na brzuch mozna zrobic jesli są rozstępy mikrodermabrazję

    pomysly ze spa w ktorym pracuje
    efektowne

  13. #88
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    jeszcze nie bylam na rolleticu, jutro sie wybiorę i obczaje co i jak i odrazu umówie sie na 3 x w tygodniu

  14. #89
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Tusiu, moja mama jak byla to tylko mówiła zeby brzucha za mocno nie rolować bo potem żołądek bardzo boli..
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  15. #90
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    A robiła któras z was Mezoterapie bezigłowa ?

  16. #91
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    jesli ktoras chce odpoczac i byc wymasowana to polecam roletik ale nie na odchudzanie,bo wogole nie pomaga,
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  17. #92
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał karna26 Zobacz post
    A robiła któras z was Mezoterapie bezigłowa ?
    kochana mezoterapia beziglowa to jeden z programow... dziala to na zasadzie wtloczenia kosmetyku w skore a nie usuniecie cellulitu
    mozna mezoterapie stosować przy pomocy ultradzwiękow, pradow galwanicznych albo fali radiowych

    pytanie o jakich falach mowisz? ablo lepiej spytać kosmetyczki na jakiej zasadzie dziala ten sprzęt? ultradziweki, prądy czy fale radiowe

    u nas robi sie zabieg tak: najpierw zabieg ultradzwiękami do rozbicia tkanki tluszczowej a dopiero mezoterapia ultradzwiekami zeby kosmetyk wtloczyć
    samo wtloczenie nic ci nie da bo trzeba najpierw przedrenowac cialo zeby poprawic mikrokrązenie 9dzieki temu szybciej pozbedziemy sie nagromadzonych toksyn)
    potem nalezy rozbić tluszcz w komorkach i go przepalić, dopiero w postaci plynnej jest w stanie wydostac sie z organizmu, a wydostanie sie z organizmu dzieki prawidlowemu mikrokrazeniu
    czyli jak sie nie zacznie od drenazu i oczywiscie spozycia odpowiedniej ilosci wody niegazowanej to nici z rozbijania bo beda sie odbudowywac na nowo
    wazne zeby wrzucic w kuracje jakis sposob spalania jak rowerek bieganie albo cuś

  18. #93
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    czyli najlepiej wybrać się na masaz odchudzający i drenaż limfatyczny?

  19. #94
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    jak rolletic nie pomaga na odchudzanie jak pomaga... zmniejsza obwód nieźle...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  20. #95
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał tusia Zobacz post
    czyli najlepiej wybrać się na masaz odchudzający i drenaż limfatyczny?
    tusiu kochana najlepiej przedrenowac sobie cialo ze 2-3 razy tak raz w tygodniu i wtedy masazem tym na pewno da efekt
    a dodatkowo polecilabym rowerek na przepalenie bo ten masaz ci rozbije a jeszcze to trzeba przepalic

    dlatego przy odchudzaniu tak wazne jest masaż, dieta i cwiczenia masaz rozbija, dieta i cwiczenia spalają, cwiczenia aerobowe cyzli calego ciala jak rower czy bieganie wspomaga krązenie czyli poniekąd drenuje

    ---------- Dodano o godzinie 13:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:34 ----------

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    jak rolletic nie pomaga na odchudzanie jak pomaga... zmniejsza obwód nieźle...
    moze byc tak ze jednej pomoze drugiej nie Kasiasss z tego co pisala w odchudzaniu moze miec problemy ze zrzuceniem zbednych kilo ale mi np. samo wklepywanie kremikow pomaga na jakosc skory (chociaz celulit dopiero teraz mi sie ujawnil i przy ciezszych gabarytach sprzed ciazy to on sam mi znika) to wszystko zalezy od stopnia cellulitu i wlasnie odpowiedniego mikrokrazenia nie u kazdego dzieje sie tak samo takze ty bedziesz miala efekt Kasiasss moze go nie miec wogole

  21. #96
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    a no to bardzo dobrze bo z drenażem jest tak samo


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  22. #97
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    a no to bardzo dobrze bo z drenażem jest tak samo
    dokladnie! nie kazda dziewczyna ma problem od razu z zatrzymywaniem wody albo zastojami w ukladzie limfatycznym takze dobrze zacząc od drenazu i zobaczyc czy zaraz po przedrenowaniu nie chce sie od razu siku, jesli sie chce to znacyz ze organizm ma tendencje do lapania wody, tak samo jak pije sie za malo plynow to organizm zatrzymuje... a takz epuchniecie nóg moze oznaczac zastoje
    i jesli nic nie pomaga na cellulit to zacząc od drenazu

    acha drenaz mozna sobie zrobic wlasnie endermologia albo bańkami chińskimi nie jest on bolesny

  23. #98
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    no to bańki chińskie można samemu sobie kupić i się masować i zapłaci się za nie w aptece 36zl + 10zl oliwka a nie 60zl za zabieg


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  24. #99
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    milenko widze ze nie wies zo czym mowie mylisz pojecie baniek chinskich stawianych do baniek chinskich do endermomasażu, te o ktorych ja mowie dzialaja na zasadzie ze szklana bańka podlaczona jest do rurki ktora urzadzenie zasysa powietrze i masz modulacje roznych programow do tego urzadzenia mozna podlaczyc takie kubki na biust albo posladki i pulsacyjnie ujedrnic te partie program w ktorym zasysanie skory jest ciągle jest do drenazu i rozbijania tkanki tluszczowej a te pulsacyjne moga sluzyć wlasnie do zassania miesnia posladkowego i na zasadzie wciagania i opuszczania masuja daną partię rozumiesz? i nie jest powiedziane ze po tym bedziesz miec siniaki czy kolka jak po bańkach stawianych
    a i zycze pwodzenia w wykonywaniu baniek tych zwyklych do masazu samemu

    to jest to urzadzenie
    duze kubki sa biust i posladki (swietne uczucie
    male szklane banki sa do drenazu i rozbijania tkanki
    a te plastikowe sa z kulkami metalowymi ktore dodatkowo rozbijaja tkankę poniewaz przy przesuwaniu glowicy masują skorę


  25. #100
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    ahaha jeśli ty myślisz że ja sie masuje zwykłymi szklanymi bańkami takimi jakie były kiedyś to tylko pogratulować


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •