Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 219

Temat: Nasza zmora - CELLULIT

  1. #101
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    strasznie to skomplikowane,ja znam tylko normalne banki,ktore stawia sie na plecach w razie choroby,a jesli chodzi o roollo to nie znam osoby ktora schudla po tym,u nas bylo to swego zcasu bardzo modne,ale nie pomagalo babkom i splajtowalo
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  2. #102
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    mi pomógł rolletic ale nie jeśli chodzi o wage tylko o obwód...
    a bańki chińskie wyglądaja tak

    one są z gumy
    a tu filmik
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  3. #103
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał Paulistka Zobacz post
    Ja na zwiotczałą skóre po porodzie polecam zabiegi aparatem MABEL 6 RADIOFREQUENCY
    -- Likwidacja miejscowego nagromadzonego tłuszczu(głębokie działanie na wszystkie jego warstwy)
    -- Wygładzenie zmarszczek
    -- Likwidacja zwiotczeń skóry
    -- Zwiększenie gęstości i elastyczności skóry
    -- Zabieg całkowicie bezbolesny
    ale ile cos takiego kosztuje i ile zabiegow trzeba przejsc zeby byly efekty?
    Myslalam jak pojade do Polski bo tu w niemczech to ani nie wiem jak sie co nazywa i gdzie sie zglosic-pytalam dermatologa to on mi na to ze nic sie nie da zrobic ginekolog to samo...juz normalnie nie wiem-wczoraj bylam w sklepie chcialam sobie kupic krotkie spodenki no i... nogi wygladaja oki rozmiar moj to 36 ale jak zapielam sie to cala ta pomarszczona skora na brzuchu wylala sie nad spodenkami az sie normalnie poplakalam nie moge na to patrzec-mylse co raz czesciej o operacji...Nie moge zadnej obcislejszej bluzki ubrac bo wygladam jak pasztet z wiszacym workiem...

  4. #104
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Napisałam Ci na PW cennik

  5. #105
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    ahaha jeśli ty myślisz że ja sie masuje zwykłymi szklanymi bańkami takimi jakie były kiedyś to tylko pogratulować
    czemu jesteś milenka zadziorna? pisze o rzeczach na ktorych sie znam

    wiem o czym mowie bo przeszlam szkolenie z tego sprzetu i z zawodu jestem kosmetyczką nie jestem tylko stylistka paznokci i chcialam wam troche pokazac pare metod ktore ja znam i ktore dzialaja odchudzam klientki w spa sama schudlam ok 10 kilo co pewnie Kasiasss wie z dzialu odchudzanie a ta bańke ktora ty pokazujesz to ja znam, tyle ze przy urzadzeniu masaz bańkami mozna regulowac stopien zasysania
    czyli na poczatku gdy tluszcz jest mocno zbity nawet lekkie uderzenie w ta partie ciala moze byc bolace i dlatego zaczyna sie na nizszych obrotach i z zabiegu na zabieg zwieksza sie moc poza tym masaz nalezy wykonywac okreslonymi ruchami od dolu do gory, zaczynając od uda, potem na lydke i znowu udo a na tylniej czesci ciala trzeba ciągnąc przez udo zawijając na posladku nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi bo to latwiej pokazać niz wytlumaczyć dlatego powiedzialam ze zycze powodzenia ze sobie sama wykonasz masaz na ciele musi ci w tym pomoc inna osoba ktora ma jako takie pojecie o ukladzie limfatycznym i drenazu do wezlow chlonnych
    wiem ze stosuje sie masaz taka bańka ktora przedstawilaś na zwalczanie cellulitu ale na ten temat nic nie powiem bo filmik to ja moge sobie obejrzec ( wykonujaca w filmikunie ma pojecia o drenazu albo udaje ze go wykonuje bo banka musi zassac fald skory i nalezy go troche przeciągnąc ale mniejsza z tym)... mowie o tym co znam i gruntownie zostalam przeszkolona mozliwe ze dzialanie jest takie samo jednak ja wole opierac sie na sprawdzonych metodach

    Cytat Napisał Ewelina83 Zobacz post
    ale ile cos takiego kosztuje i ile zabiegow trzeba przejsc zeby byly efekty?
    u nas fale radiowe na brzuch, uda, posladki 400zl
    brzuch -100zl
    uda -200zl
    posladki -100zl
    jest to pelen zabieg bo najpierw na wysokiej temperaturze rozbijamy tkanke tluszczową a potem na niskiej wtlaczamy preparat wspomagający czyli mezoterapia beziglowa zabieg na sam brzuch jest krociotki ale na calosc juz ok 2-2,5h

    minimium 10 zabiegow

  6. #106
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    wcale nie jestem
    tą bańką też sobie możesz przecież regulować stopień że tak powiem zasysania
    mam koleżanke masażystke więc mi wytłumaczyła co i jak


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  7. #107
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    ale odchudzanie to wlsnie stratya obwodu w biodrach,talii itd,zadnych rezulattow
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  8. #108
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    no chyba ze ale ja na temat tej banki nic nie powiem bo jej nie znam
    a skoro masazystka robi taki zabieg to jak ty sama mozesz go sobie wykonąc? awykonalne

    mam gdzies w swoich notatkach masaż domowym sposobem ale taki masaż nalezy wykonywac 30 min dziennie (licząc peeling pod prysznicem i wsmarowanie kosmetyku antycellulitowego) jak chcecie to wam tu przepisze jak to zrobic domowym sposobem

    niestety wszelkie zabiegi w gabinecie kosztuja jak ktos chce sobie ulatwic zycie... ale jesli ktos ma zapal to moge wam wrzucic ten masaż tutaj

  9. #109
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    wrzuc zyza,ja napewno skorzystam
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  10. #110
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    masąz wspomagający ograniczanie cellulitu ma na celu usuwanie zlogow, toksyn pobudzając wlasciwe funkcjonowanie skory. w gabinecie ok 5-10 serii takich masazy w domu dziennie 20-30 min. Efekt : bardziej napięta, jedrniejsza skora
    1. masaż nalezy wykonywac po kapieli o naprzemiennej temperaturze wody. Nakladmy rekawice z trawy morskiej (mozna to robic na peelingu zamiast rekawicy i pod prysznicem takze) masaz zaczynamy od kostek do posladkow ruchami kolistymi i spokojnymi.
    2. przyjmijmy pozycje siedzaca z lekko uniesionymi nogami do gory (te cwiczenia juz na oliwce antycellulitowej po prysznicu) Ruchem pociąglym masujemy od kostki do pachwin i po zewnętrznej stronie, zawsze do gory ciala
    3. delikatnie uciskamy miejsca objete cellulitem (wykonywac piescia kilkakrotnie)
    4. chwytamy fald skory i uciskamy miejsca objete cellulitem (jedna reką)
    5. chwytamy fald skory obiema dlońmi i przesuwamy w przeciwnych kierunkach
    6. na koniec wmasowujemy preparat antycellulitowy

    mozna caly masaz wykonywac na kremie anty cellulitowym ale najlepsza do tego jest oliwka ja polecam z ziajki bo zaijka ma dosc tania wlasnie oliwkę antycellulitowa
    no i namachać sie trzeba bo ciezko sobie zrobic na posladkach i tylniej stronie ciala jak mowilam przetestowane i daje fajne efekty
    ja jeszcze podobne ruchy robilam na brzuchu tyle ze brzuch inaczej bo okręzne ruchy zgodnie ze wskazowkami zegara odwrotnie masowane moze sie zdarzyc ze klientowi bądz samemu sobie przyspozymy rewolucji trawiennych

    ps. masazystka tez jestem częsciowo bo ukonczylam kursy masazy ayurwedyjskich

  11. #111
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    dzieki,slyszalam ze robic mozna masaze z kawy z namydlona gabka,bedzie to piling polaczony z masazem,stosowalam,fanie dziala
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  12. #112
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał Ewelina83 Zobacz post
    ale ile cos takiego kosztuje i ile zabiegow trzeba przejsc zeby byly efekty?
    Myslalam jak pojade do Polski bo tu w niemczech to ani nie wiem jak sie co nazywa i gdzie sie zglosic-pytalam dermatologa to on mi na to ze nic sie nie da zrobic ginekolog to samo...juz normalnie nie wiem-wczoraj bylam w sklepie chcialam sobie kupic krotkie spodenki no i... nogi wygladaja oki rozmiar moj to 36 ale jak zapielam sie to cala ta pomarszczona skora na brzuchu wylala sie nad spodenkami az sie normalnie poplakalam nie moge na to patrzec-mylse co raz czesciej o operacji...Nie moge zadnej obcislejszej bluzki ubrac bo wygladam jak pasztet z wiszacym workiem...

    Ewelinko bardzo Ci wspolczuje , moja kuzynka ma ten sam problem z brzuchem , wiec wiem jak to wyglada . Nie wiem jak bylo w twoim przypadku ale u mojej kuzynki wygladalo to tak ,ze w ciazy przytyla bardzo duzo , a raczej jej brzuch byl ogromny.
    No i skutkiem pojawienia sie tej marszczacej, zwisajacej skory byl szybki powrot do wagi sprzed ciazy, a nawet o 5 kg mniej. Narazie z tym nic nie robi, bo planuje 2 dziecko ,wiec nie ma to zabardzo sensu .Ale z tego co wiem to ma zamiar isc na zabieg ktory nazywa sie :lipoliza laserowa , podobno dziala , wiec jest jakas nadzieja glowa do gory!

    mozesz poczytac na ten temat :
    Lipoliza - Medycyna Estetyczna i Laserowa- Małgorzata Kocot
    Wszystko o lipolizie laserowej - Estemedia.pl
    KAFETERIA - lipoliza laserowa - Forum dla kobiet
    Koszt bodajze od 600 zl

    nie używamy koloru czerwonego...
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 13-06-2010 o 18:37

  13. #113
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Ale z tego co wiem to ma zamiar isc na zabieg ktory nazywa sie : lipoliza laserowa, podobno dziala , wiec jest jakas nadzieja glowa do gory
    o to fajan nowosc
    lipoliza zwykla (czyli wstrzykniecie srodka w tkanke tluszczowa ktory to rozpuszcza tluszcz) jest mocno bolesna i z tego co ja wiem efekty sa po 6 tygodniach mialam klientke ktora niedlugo lipolizie ud robila sobie fale radiowe i w tym miejscu gdzie miala nie dala sie dotknąc bo miala siniaki i stwierdzila ze woli zainwestowac w fale radiowe bo to nie boli mimo ze sie dluzej czeka tyle ze efekty u niej byly super po tej lipolizie ale drugi raz by tego nie chciala
    a to co wyczytalam o lipolizie laserowej to mnie zaciekawilo "Lipoliza laserowa powoduje nieodwracalne zniszczenie tkanki tłuszczowej przy użyciu światła lasera, które wykorzystując efekt optomechaniczny rozbija błony komórkowe adypocytów (komorek tluszczowych moj dopisek ) - nieodwracalne zniszczenie komórek przy jednoczesnym uwolnieniu zawartych w nich trójglicerydów. Zniszczeniu podlegają rownież struktury włókniste (tzw. cellulit!)'"

    a fale radiowe dzialają wlasnie na takiej prostej zasadzie, mowiac po ludzku: jesli sie odchudzamy to komorki tluszczowe sie zmniejszają ale pozostają bo organizm wyciaga z nich tluszcz... fale radiowe bądz ultradziwiekowe lub tez wlasnie tal laserowa lipoliza powoduje ze komorki tluszczowe sa rozbijane czyli likwidowane nie daje to gwarancji ze jak bedziemy opychac sie slodki i tlustym ze nowe komrki tluszczowe nam nie wyrosna ale efektu jojo po tym nie ma w przypadku samej diety efekt jojo praktycznie zawsze bedzie
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 13-06-2010 o 18:38

  14. #114
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    ja mysle ze jakby mnie bylo stac to stosowalabym wszytsko zeby troche lepiej wygladac,heheh
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  15. #115
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał kasiasssss Zobacz post
    ja mysle ze jakby mnie bylo stac to stosowalabym wszytsko zeby troche lepiej wygladac,heheh
    kasiulka nie tylko ty

  16. #116
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    znam kobirty ktore sa grubsze ode mnie i nie maja ochoty sie odchudzac
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  17. #117
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał nutella Zobacz post
    Ewelinko bardzo Ci wspolczuje , moja kuzynka ma ten sam problem z brzuchem , wiec wiem jak to wyglada . Nie wiem jak bylo w twoim przypadku ale u mojej kuzynki wygladalo to tak ,ze w ciazy przytyla bardzo duzo , a raczej jej brzuch byl ogromny.
    No i skutkiem pojawienia sie tej marszczacej, zwisajacej skory byl szybki powrot do wagi sprzed ciazy, a nawet o 5 kg mniej. Narazie z tym nic nie robi, bo planuje 2 dziecko ,wiec nie ma to zabardzo sensu .Ale z tego co wiem to ma zamiar isc na zabieg ktory nazywa sie :lipoliza laserowa , podobno dziala , wiec jest jakas nadzieja glowa do gory!

    mozesz poczytac na ten temat :
    Lipoliza - Medycyna Estetyczna i Laserowa- Małgorzata Kocot
    Wszystko o lipolizie laserowej - Estemedia.pl
    KAFETERIA - lipoliza laserowa - Forum dla kobiet
    Koszt bodajze od 600 zl

    nie używamy koloru czerwonego...

    no u mnie wlasnie bylo podobnie bardzo duzy brzuich i szybki powrot do wagi sprzed ciazy tez planuje drugie dziecko wiec nie chce sie na razie decydowac na operacje a z drugiej strony strasznie sie jej boje..
    Najgorsze jest to ze jak jeszcze pare miesiecy temu bylam przekonana ze chce miec drugie dziecko to z czasem jak patrze na ten brzuch to mi sie odechciewa bo boje sie ze bede wygladac jeszcze gorzej....tak zlle tak nie dobrze...

  18. #118
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    ja balam sie tez ze przytyje ale po ciazy waze mniej niz przed takze moze byc i tak
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  19. #119
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał Ewelina83 Zobacz post
    no u mnie wlasnie bylo podobnie bardzo duzy brzuich i szybki powrot do wagi sprzed ciazy tez planuje drugie dziecko wiec nie chce sie na razie decydowac na operacje a z drugiej strony strasznie sie jej boje..
    Najgorsze jest to ze jak jeszcze pare miesiecy temu bylam przekonana ze chce miec drugie dziecko to z czasem jak patrze na ten brzuch to mi sie odechciewa bo boje sie ze bede wygladac jeszcze gorzej....tak zlle tak nie dobrze...
    Ewelinko , Kasiula ma racje , po drugiej ciazy moze byc lepiej , nie poddawaj sie .
    Zawsze warto sprobowac no nie gorzej byc nie moze .No i z pewnoscia widok drugiego dziecka wynagrodzi Ci ten brzuszek

    Ja rowniez staram sie z mezem o drugiego bobasa,ale kurcze jakos nam nie wychodzi
    , z pierwszym synem bylo bez problemu, a teraz juz zaczynam watpic ,ze zajde.

    pozdrawiam i glowa do gory

  20. #120
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Jeśli będziesz systematycznie dbałą o skórę na brzuchu, to nawet jeśli po ciąży zostanie Ci parę kilogramów, to będziesz mogła cieszyć się jędrną skórą, a to naprawdę ważne. Nie przejmuj się, jestem pewna, że nie będzie źle.

  21. #121

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Dziewczyny, a używała może któraś z Was pasa Vibroaction
    Ostatnio robiłam pazurki dziewczynie, która bardzo go sobie chwaliła i tak się zastanawiam czy sobie niu kupić... Na allegro są w całkiem przystępnej cenie (ona miała właśnie z allegro)
    http://allegro.pl/listing.php/search?sg=1&string=vibroaction
    jak myślicie, warto inwestować

  22. #122
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Moja kumpela go ma i szczerze to nie widzi/my ,żadnych efektów po nim.
    Ale sadze ,ze za ta cenę warto spróbować ,bo każde ciałko reaguje inaczej

  23. #123
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    lepiej zainwestuj w karnet na platforme wibracyjną sam pas to jest do duszy... o platforme jestem pewna ze daje efekty sama sie na tym trenowalam

  24. #124
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    potwierdzam co zyza napisała

    ja mam w domu platformę i rzeczywiście trzeba na niej ćwiczyć codziennie systematycznie,efekty widoczne
    a do tego dietka i będzie super sylwetka

  25. #125
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    co prawda poreownujac platforme wibracyjna a fitnesuu za 20 000 zl a ta z domu za 2 tys to nie ma co ale na prawde jest boskie
    od strony technicznej moge ci to wytlumaczyc

    twoje komorki tluszczowe czyli adypocyty przy sile wstrzasowej na paltformie ocieraja sie o siebie doprowadzajac do rozbicia tkanki tluszczowej i uplynnienia jej co pozwlaa organizmowi lepiej wydalic bo jak wiadomo organizm wydali kwasy tluszczowe nie zbity tluszcz...

    ja na swoim klientkach korzystajacych tylko z platformy zauwazylam znaczne zmniejszenie obwodow, po sobie wraz z dietą i dodatkowym ruchem zrzucilam 10 kilo w 6 miesiecy co sie zamienilo nie w obwisla skorna ale w ladne delikatne kobiece miesnie

    uczucie na platformie jest swietne... skora swędzi co oznacza ze spala sie tkanka a potem zostaje uczucie ciepla... i na tej platformie na ktorej ja ciwczylam wystarcza 5 rodzajow cwiczeń znaczy sie ustawień ciala w ktorycvh stoisz max 5 min calos 25 min lub 15 zaleznie od partii ktore chesz zrzucic
    a i wazne szukaj platformy wibracyjnej ktora dziala jak hustawka nie jak mnot pneumatyczny czyli taka ktora husta sie na boki w szybkim tempie a nie uderza gora dol poniewaz te gora dol strasznie szkodza na kręgoslup

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •