Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 219

Temat: Nasza zmora - CELLULIT

  1. #126

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    wiem o czym mowie bo przeszlam szkolenie z tego sprzetu i z zawodu jestem kosmetyczką nie jestem tylko stylistka paznokci i chcialam wam troche pokazac pare metod ktore ja znam i ktore dzialaja odchudzam klientki w spa sama schudlam ok 10 kilo co pewnie Kasiasss wie z dzialu odchudzanie a ta bańke ktora ty pokazujesz to ja znam, tyle ze przy urzadzeniu masaz bańkami mozna regulowac stopien zasysania
    czyli na poczatku gdy tluszcz jest mocno zbity nawet lekkie uderzenie w ta partie ciala moze byc bolace i dlatego zaczyna sie na nizszych obrotach i z zabiegu na zabieg zwieksza sie moc poza tym masaz nalezy wykonywac okreslonymi ruchami od dolu do gory, zaczynając od uda, potem na lydke i znowu udo a na tylniej czesci ciala trzeba ciągnąc przez udo zawijając na posladku nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi bo to latwiej pokazać niz wytlumaczyć dlatego powiedzialam ze zycze powodzenia ze sobie sama wykonasz masaz na ciele musi ci w tym pomoc inna osoba ktora ma jako takie pojecie o ukladzie limfatycznym i drenazu do wezlow chlonnych
    wiem ze stosuje sie masaz taka bańka ktora przedstawilaś na zwalczanie cellulitu ale na ten temat nic nie powiem bo filmik to ja moge sobie obejrzec ( wykonujaca w filmikunie ma pojecia o drenazu albo udaje ze go wykonuje bo banka musi zassac fald skory i nalezy go troche przeciągnąc ale mniejsza z tym)... mowie o tym co znam i gruntownie zostalam przeszkolona mozliwe ze dzialanie jest takie samo jednak ja wole opierac sie na sprawdzonych metodach


    Gratuluję tych 10 kg
    I zgadzam się w zupełności, gumową bańka nie jesteśmy w stanie tak dokładnie regulować stopnia zasysania. A urządzeniu wystarczy nastawić odpowiednia moc i większy komfort dla klientki i dla nas samych w trakcie pracy. Można by pisać bez końca o ile więcej ma plusów masaż urządzeniem jak bańką chińską. Wystarczy spróbować jednego i drugiego i porównać

  2. #127
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    zyza Ty powinnas w raklamie albo w sprzedazy bezposredniej pracować chyba wszystko bym od Ciebie kupila
    ale powaznie.....poczytałam co napisalaś i w poniedzialek ide wypróbowac platformę wibracyjną

  3. #128
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    kurcze tak to wszystko czytam i juz sama nie wiem co zrobic.. bo zaczyna mi sie robic lekki cellulit na posladkach i troszke udach w gornych partiach(pod posladkami) i sie zastanawiam co z tym zrobic zeby sie nie zaczelo poglebiac... slyszalam,ze pic duzo wody, rowerek.. ale to chyba za malo... wiadomo ze chcialabym szybki efekt poprawy ale juz sama nie wiem jak to zrobic...

  4. #129
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    dzoanka najpierw wiecej wody ruchu i mniej slodyczy celulit nie robi sie od wieku tylko od zlego trybu zycia im wczesniej zaczniesz leczyc tym lepiej

    Tusia w koncu na to sie szkolilam i znam pare tajnikow marketingu wiesz 'chłyt martetindowy"

    Seqoya nie ma co gratulowac bo ze w ciazy wrocilo mi z dodatkowymi 10 kg... ale jeszcze troche i wroce do chudniecia moj cel 75 a jak na razie z dzieckiem to 104 hihihi przed ciaza bylo 79

  5. #130

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał zyza Zobacz post

    Seqoya nie ma co gratulowac bo ze w ciazy wrocilo mi z dodatkowymi 10 kg... ale jeszcze troche i wroce do chudniecia moj cel 75 a jak na razie z dzieckiem to 104 hihihi przed ciaza bylo 79
    aha

    choć samo odchudzanie to jedno, pełen sukces, to po odchudzaniu utrzymać wagę, pewnie wiesz
    Ale uważam, że dla chcącego nic trudnego
    Również odchudzałam się po ciążach, więc nie masz co przejmować się tymi dodatkowymi 10kg A jak tam z cellulitem przy tych paru kilo więcej?

  6. #131
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    dzoana zacznij stosować kremy antycelulitowe,najlepiej takie które podnoszą termogenezę tzn rozgrzewają ,jest ich sporo na rynku

    ja polecam Guam (okłady)na mnie działa świetnie

  7. #132
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Seqoya ja ogolnie nie ma tendencji do cellulitu u siebie... pojawia sie przy nadmiarze kg dopiero i jest to ten miekki latwiejszy do usuniecia... mam mocno zbita skóre i zabieg na bańkach strasznie mnie boli
    no i obecnie trocxhe mam ale on zniknie jak tylko rozprostuje nogi na mojej trasie biegowej takze u mnie pikus

    gorzej z rozstepami

    no wlasnie seqoya co u was ise stosuje na terapie rozstepową? pomimo smarowania sie olejkami rozstepy mnei zaatakowaly i najlepiej jakbym sobie fale radiowe zafundowala na cialo ale sam brzuch kosztuje u nas 100zl za zabieg a nogi to juz 200zl za zabieg... no i tych zabiegow conjamniej 7 to ja sie wykosztuje
    myslisz ze mikro bedzie lepsza? laser?

  8. #133
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    no jak wroce z urlopu to cos trzeba zaczac robic
    z tym,ze wlasnie zyza ja jem malo slodyczy raczej no i chuda jestem ale wlasnie tak jak mowisz malo wody i ruchu... siedze przy pazurach, przy rzesach, przy depilacji stoje, przy kompie siedze i jak starczy czasu to maly spacer z dzieckiem.. no i przy tym pije zazwyczaj wieczorem kiedy mnie pragnienie zlapie i w dodatku chyba jakies problemy z kregoslupem mam heh... caly czas przygarbiona przy tych czynnosciach to niedlugo chyba padne masakra normalnie...

  9. #134
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    mniej slodyczy ale takze mniej tluszczu nasyconego

  10. #135

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    Seqoya ja ogolnie nie ma tendencji do cellulitu u siebie... pojawia sie przy nadmiarze kg dopiero i jest to ten miekki latwiejszy do usuniecia... mam mocno zbita skóre i zabieg na bańkach strasznie mnie boli
    no i obecnie trocxhe mam ale on zniknie jak tylko rozprostuje nogi na mojej trasie biegowej takze u mnie pikus

    gorzej z rozstepami

    no wlasnie seqoya co u was ise stosuje na terapie rozstepową? pomimo smarowania sie olejkami rozstepy mnei zaatakowaly i najlepiej jakbym sobie fale radiowe zafundowala na cialo ale sam brzuch kosztuje u nas 100zl za zabieg a nogi to juz 200zl za zabieg... no i tych zabiegow conjamniej 7 to ja sie wykosztuje
    myslisz ze mikro bedzie lepsza? laser?

    To masz szczęście , skoro bańki są bolesne, to spróbuj masażu podciśnieniem, gdyby gimnastyka nie dała takiego efektu jakiego byś chciała. Osobiście również nie miałam nigdy cellulitu, rozstępów, ale niestety dobra passa nie trwa wiecznie (kobiety, to się mają i gdzie tu sprawiedliwość ) kolejna ciąża i śladowe ilości cellulitu niestety zaczęły mi się pojawiać. Ale zbytnio się tym nie martwię, po porodzie załatwię go na cacy Choć przyznam, że strasznie działa mi na nerwy.
    Jak wspomniałaś w terapii rozstępów wykorzystuje się wiele metod, najlepsze efekty przynoszą specjalnie opracowane indywidualnie dla każdego pacjenta programy postępowania. Przed jakimkolwiek zabiegiem na pewno nie obejdzie się na początku bez złuszczania, co przygotowuje skórę dp lepszego przyjęcia substancji aktywnych znajdująch się w preparatach.
    Robimy również mikrodermabrazję, co wiadomo dodatkowo regeneruje i uelastycznia skórę, pobudza krążenie, pobudza produkcję kolagenu. Również wprowadzanie kolagenu wzmacnia, uelastycznia skórę i znacznie spłyca istniejące rozstępy, mezoterapia. Osobiście jestem przekonana do zabiegów łączonych, zwyczajnie dają lepsze efekty. I niestety im chcemy mocniejszy efekt, tym zawartość naszego portfela zmniejsza się
    Jednak uważam, że zawsze warto, bo robimy to dla siebie. A nie warto godzić się na to ...

  11. #136
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    niom j atezwlasnie najchetniej to bym polaczyla i fale i mikrodermabrazje...
    niestety nie pocieszylaś mnie trzeba oszczedzac hahaha

  12. #137
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    no i byłam dzisiaj na platformie
    pierwsze wrazenie jest takie, że zapisalam się na srode i piatek
    spędziłam na niej 10 minut ale zanim wlazłam....Pani poinformowała mnie o przeciwskazaniach, podpisalam oswiadczenie, chciala mnie mierzyc bla bla bla
    pokazala mi co i jak, jak stać ...jak sie wypinac itp i właczyla
    wytrzęsło mnie za wszystkie czasy spocilam sie jak szczur i wyszłam czerwona jak burak, hyyy
    polecam, fajna zabawa

  13. #138
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    a ile taka jednorazowa przyjemnosc kosztuje i ile ich trzeba powtorzyc?

  14. #139
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    8 zł za 10 minut...co do ilosci, to zapewne jest to sprawa indywidualna

  15. #140
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    minimalne jest 15minut na platformie

    i jak tusia kolysze sie na boki czy uderza gora dol?

    zobaczysz jakie fajne beda efekty

  16. #141
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    zyzka kołysze na boki, jak dzwoniłam to od razu się pytałam czy kołysze na boki czy tylko góra dół... jak następnym razem zajdę to negocjuje po 15 minut

  17. #142
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    I jak bede dobrze sie odzywiac, pic duzo wody + np. 10 takich wejsc i cellulit zniknie? (bo jest niewielki)

    Aha i gdzie moge ta platforme uraczyc? Silownia, salon kosmetyczny?

  18. #143
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    dzoanka szukaj w fitnessach raczej
    u nas jest ale u nas jest dosc duze spa wiec miejsca na platforme jest

    no tuska to teraz bedzie w oczach chudla a na reće tez masz cwiczenia?

  19. #144
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    za pierwszym razem nie mialam ale babeczka mi pokazywala i na ręce cwiczenia.... takze spodziewam sie, ze bedą

  20. #145
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    az mi sie chce... jutro szukam gdzie takie cos jest u nas.... heheheh

  21. #146
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    no to trzeba poszukac a noz sie cos zmieni

  22. #147
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  23. #148
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    a ja od dwoch tygodni stosuje serum firmy lirene i powiem wam ze moje nogi wygladaja o niebo lepiej! Nigdy nie wierzyłam w moc takich kremó∑ a ten działa i co najważniejsze jest formie zelu i nei zostawia lepiacej warstwy na udach, co dla mnie zawsze bylo zmorą. Ja uzywam dwoch na dzien i na noc mam na dzieje, ze do wiosny pozbęde się w całości tego świństwa z nóg
    Intensywne serum antycellulitowe Lirene Body Antycellulite Program

    skoczylam dzis do rossmana i sa w promocji po 16zł
    Ostatnio edytowane przez kasiek2501 ; 11-03-2012 o 22:05

  24. #149
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    ja mam taki delikatny cellulit i jakos specjalnie nigdy mi nie przeszkadzal. przed latem uzywam kremow na cellulit, jak lato mija zapominam o nim. w tym sezonie uzywalam tabletek: Inneov Cellulit pomyslalam, ze jesli walczyc to od srodka. i chyba mialam racje - bo zniwelowal mi sie tak, jakby go juz nie bylo! uzylam jednej kuracji i mam problem z glowy do przyszlego lata :-) polecam, sprobujcie.. skoro na mnie zadzialalo - na was tez powinno...
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 03-10-2012 o 12:01

  25. #150
    Rozkręcanko Avatar Edytkaa
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Nasza zmora - CELLULIT

    Dziewczyny a co myslicie o tych tabletkach co teraz reklamują Hydrominum? kupiłam je dopiero kończę pierwszy listek z opakowania. Narazie nie wiem czy cos sie poprawiło, ale myśle ze napewno jeszcze na efekty musze poczekac, gdy skończe opakowanie to dam znac jak zobacze jakies rezultaty. Może któraś z Was juz używała go dłużej ode mnie?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •