Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 71314151617
Pokaż wyniki 401 do 421 z 421

Temat: Aranżacje wnętrz

  1. #401

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    U nas w salonie wyróżniamy się tym, że posiadamy meble w stylu tradycyjnego snycerstwa . Klienci są zawsze pod wrażeniem

  2. #402
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Jeżeli chodzi o wymiary dywanów, to warto zerknąć na www.dywanowy24.pl, by zobaczyć, jakie są dostępne wymiary. Czasem to właśnie wybieranie wedle rozmiaru powinno być najlepszym rozwiązaniem. Ja tak u siebie musiałem zrobić i trzeba przyznać, że wybór wedle rozmiaru był najlepszym rozwiązaniem - cała podłoga jest pokryta, dzięki czemu nie widać brzydkich paneli.

  3. #403
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Ja własnie jestem na etapie aranżacji mojej łazienki, wybieram do niej meble i dodatki, chciałabym kupić solidne i stylowe meble łazienkowe i chciałam was spytać czy macie może jakieś dobre oferty dla mnie? No i cena też oczywiście gra rolę, nie chcę przepłacać więc dobrze aby meble były w miarę tanie.

  4. #404
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Aranżacja wnętrz to dość indywidualna sprawa, trzeba jednak wziąć pod uwagę swoje własne gusta i upodobania.

  5. #405
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Ja interesowałam się aranżacją wnętrz od dawna dlatego postanowiłam nauczyć się tego, tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/sketchup.html wykupiłam sobie odpowiedni kurs do programu do projektowania i teraz zaczynam pomału tworzyć swoje projekty. Jak ktoś z was też się tym interesuje to zachęcam.

  6. #406
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Cytat Napisał Ajsi Zobacz post
    Aranżacja wnętrz to dość indywidualna sprawa, trzeba jednak wziąć pod uwagę swoje własne gusta i upodobania.
    Dokładnie też tak myślę. Dopasowanie projektu do swoich indywidualnych upodobań to podstawowa sprawa.
    Jak waszym zdaniem w nowoczesnych wnętrzach sprawdzają się tapety dekoracyjne tego typu https://innetapety.pl/ - ostatnio słyszałem, że są bardzo modne.

  7. #407
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    A co myślicie o krzesłach tapicerowanych do jadalni? Mnie się one bardzo podobają, za to mojemu mężowi już nie... Przeglądam różne rodzaje krzeseł, szukam informacji i inspiracji w internecie tego typu https://www.meblobranie.pl/porady/ro...alni-i-salonu/ , ale ciągle nie potrafimy znaleźć kompromisu... Powiedzcie mi, czy krzesła tapicerowane serio wyglądają jakoś dziwnie?

  8. #408
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Również sie zastanawiam

    ___
    Apartament mielno

  9. #409
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    My jakoś nie mamy z żoną problemu z aranżacją wnętrz. Mam nawet wrażenie, że wychodzi czasem lepiej niż od architekta.

  10. #410
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Fajnie zaaranżować wnętrze można teraz naprawdę w łatwy sposób. Ja przykładowo polecam Wam sprawdzić firanki na metry z tego sklepu: https://firaneo.pl/firany-na-metry Mają opcje białe, żakardowe i wiele innych. Odpowiednio dobrane firanki mogą odmienić wygląd całego wnętrza - naprawdę świetna sprawa!
    Ostatnio edytowane przez chanah ; 11-07-2021 o 15:30

  11. #411

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Jeśli urządzacie swoje wnętrze, to zerknijcie koniecznie na kamień ozdobny od producenta Baran-Trans. Znajdziecie u nich wiele materiałów budowlanych oraz produktów do dekoracji. Bardzo fajną mają ofertę, polecam zapoznać się.

  12. #412

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    A jak podoba Wam się deska barlinecka w salonie ? Ja zobaczyłam ją pierwszy raz na jakimś zdjęciu, konkretnie był to jesion, w odcieniu Milkshake i wiedziałam,że właśnie taką podłogę chcę Jeśli podoba Wam się deska barlinecka w najlepszej cenie w tym sklepie

  13. #413
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Okna też robią dużą robotę w kwestii aranżacji. Ja z reguły wybieram Drutex, sprawdzona firma od lat, znajomi też sobie chwalą. Okna mają wytrzymałe, prezentują się bardzo fajnie i cenowo nie wychodzi to najgorzej. Pamiętajmy, że to jednak bardzo duża jakość.

  14. #414
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Co się sprawdziło u mnie przy remoncie:
    Duze okna na całą ścianę. Jest jasno, ogród wchodzi do salonu i nie potrzeba budować ogrodu zimowego. Rolety w oknach
    Kuchnia z dużą ilością szuflad. Mam 100, 80 i 60. Te 100 cm to rewelacja. Mam tam garnki, talerze itd
    Automatyczne podlewanie ogródka sterowane przez internet.
    Klimatyzacja w całym domu
    Jak również wygodny narożnik 5 osobowy - jest bardzo wygodny przy spotkaniach ze znajomymi ale na co dzień kiedy cała rodzina wygodnie może usiąść na sofie przed telewizorem.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 25-02-2022 o 08:53

  15. #415
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Jeśli szukacie ciekawego materiały na posadzki to Capetown sprawdzi się piaskowiec długopole. Moi znajomi zlecili to firmie Piasmar http://piasmar.com/schody-z-piaskowca robili również schody, które mocno zostały wybłyszczone i wyglądaja jak marmur. Naprawdę elegancko to wygląda.

  16. #416

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Całkiem nie dawno wpadłam na pomysł, żeby kupić dywan do swojego mieszkania. Zależało mi na tym ,żeby wybrać ładny i funkcjonalny dywan. Dużo porady w tym temacie znalazłam na https://4wall.pl/blog/porady/modne-d...e-sa-na-topie/

  17. #417
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Chciałabym jakoś urozmaicić i zarazem odmienić wystrój swojej sypialni tanim kosztem. Koleżanka podpowiedziała mi, że dobrym pomysłem może być zawieszenie na ścianach kilku plakatów w antyramach. Spodobał mi się ten pomysł i pomyślałam dlaczego by nie...? Na tej stronie internetowej: https://www.drukarniaonline.pl/page/...plakat-do-sypi troszkę pogłębiłam temat i tym bardziej przekonuje mnie takie rozwiązanie. Myślicie, że to rzeczywiście polepszy wygląd pokoju? Nie jestem zwolenniczką wieszania obrazów, ani tym bardziej zdjęć, ale wydaje mi się, że plakaty, na przykład roślin, na prawdę bym lubiła.

  18. #418

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Osobiście niezwykle podoba mi się klatka schodowa styl skandynawski Jestem ciekawa czy istnieją nie wymagające dużego nakładu sposoby na to by odmienić wnętrze na ten styl. Myślę, że ten trend wnętrzarski utrzyma się jeszcze długo ze względu na swoją uniwersalność w kolorach i fasonach.




  19. #419

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Ja teraz tak naprawde szukam odpowiednich farba akrylowa a lateksowa różnice bo chce sobie całe mieszkanie na nowo odmalowac, uważam, że lepszej jakości produktu na rynku po prostu nie ma. Piszę to z pełną świadomością, bo testowałem masę podobnych farb. Polecam!

  20. #420

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Co do kuchni, u mnie sprawdziła się jedynie kuchnia na wymiar, którą zrealizowaliśmy z pomocą firmy http://woj-drew.eu/kuchnie-na-wymiar/ Na pewno to odpowiedni wybór jeśli masz małe pomieszczenie

  21. #421

    Domyślnie Odp: Aranżacje wnętrz

    Jeśli chodzi o dobre farby to słyszałem, że niezła jest farba akrylowa dulux podobno dobrze kryje i nie trzeba tylu warstw



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •