Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 37

Temat: Niezwykle zastosowania zwyklych rzeczy...:)

  1. #1
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Niezwykle zastosowania zwyklych rzeczy...:)

    zaczniemy od lakieru do paznokci co mozna z nim zrobic,a mozna wiele...wiec;
    lakier do paznokci w domu...
    guziki ktore swieca noca...w ciemnym pokoju chwytasz pilot i przyciskasz nieodpowiedni guzik..okazac sie moze ze zmieniasz kanal zamiast przyciszyc telewizor..polakieruj najczesciej uzywane przyciski pilota swiecacym w ciemnosciach lakierem,fluoroscencyjnym lakierem mozesz rowniez pomalowac klucze,dziurki od kluczy i inne niewidoczne w ciemnosciach przedmioty
    jak stosowac lakier do paznokci...aby lakiery zachowaly swiezosc,mozesz przechowywac go w lodowce ale wszystkie niech beda w jakims pojemniczku i na sam spod lodowki polozyc
    potrzasanie buteleczki z lakierem moze powodowac ze powstana w niej pecherzyki powietrza wiec najlepiej poturlac
    przed zamknieciem buteleczki z lakierem,otrzyj gwint i nakretke wacikiem nasaczonym zmywaczem,bez trudu ja pozniej otworzysz
    zabezpiecz etykiety na opakowaniach z lekarstwami...pomaluj nalepki bezbarwnym lakierem,napiy na pewo nie zetra sie w trakcie uzywania
    uczulenia na metale..klamry od paskow,kolczyki,pierscionki cos co styka sie z nasza skora warto przemalowac bezbarwnym lakierem i problem zniknie...
    zabezpiecz perlowe guziki...delikatne perlowe guziki,dluzej beda blyszczaly dluzej jesli pokryjesz je warstwa bezbarwnego lakieru,nie beda ie takze luszczyly...
    zabezpiecz buty...w korzanym obuwiu na zniszczenie najbardziej narazone sa palce i piety...kiedy kupisz nowe buty,zabezpiecz te newralgiczne miejsca,pomaluj szew na piecie i czubki butow bezbarwnym lakierem,potrzyj lakier,aby go zmatowic,zdzieranie noskow i piwt potrwa troche dluzej...
    zapobiegaj strzepieniu sie sznurowadel...sznurowki beda schludniej wygladac i dluzej sluzyc jeli zamoczysz ich konce w bezbarwnym lakierze do paznokci i skrecisz,lepiej zrobic to wieczorem by porzadnie wyschlo
    usun kurzajke...aby sie jej pozbyc czy zabezpieczyc przed innymi palcami czy innych osob,pomaluj lakierem..powtarzaj czynnosc kazdego dnia po tygodniu powinna zniknac lub na pewno znacznie zmniejszyc
    zlap oczko w ponczosze...niewielkie oczko moze powodowac zaklopotanie Nas Kobiet...mozna zapobiec pomalujac nie zdejmujac ponczoch na obu koncach oczka,nawet po kilku praniach lakier ciagle bedzie chronil oczko przed powiekzaniem
    zapobiegnij powiekszaniu sie pekniecia na zybie samochodowej...jesli na szybie pojawilo sie pekniecie,moze sie szybko powiekszyc wystarczy obficie pomalowac lakierem z jednej i z drugiej strony...
    oprocz tego mozna zreperowac;
    rozdarta rolete
    zreperowac dziury w siatce na oknie
    umocowac poluzowane sruby
    wygladzic drewniane wieszaki od zadziorow
    zabobiec rdzewieniu karoserii samochodu
    wygladzic zadziory w bebnie pralki
    zatkac dziure w wiaderku na lod
    zreperowac przedmioty z laki
    przykleic oczko od pierscionka
    wypelnic drobne rysy w podlodze i szkle
    zapobiec strzepieniu sie tkaniny,wstazek
    nawlec bez problemu nitke
    zapobiec odpadaniu guzikow
    zapobiec rdzewieniu srub od deski kloz.....
    zmniejszyc dziurki w solniczce
    zabezpieczyc powierzchnie pod metalowymi pojemnikami
    skleic koperte
    oznaczac sprzet sportowy
    podpisac pojemniki z trucizna
    zaznaczyc pojemnosci na naczyniu
    zaznaczyc ustawienia termostatu
    ustawienia temperatury na kurkach prysznicowych....

  2. #2
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    niezly material ,mozna sie duzo z niego dowiedziec,dzieki

  3. #3
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    ooo kurcze nie wiedzialam ze mozna usunąć kurzajke...ciekawe czy to sprawdzone i czy zawsze daje rezultaty...

    ________________________________________


  4. #4
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    jak widać lakier do paznokci służy do wielu wielu innych rzeczy
    z forum można się wiele nauczyć

  5. #5
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    ooo kurcze nie wiedzialam ze mozna usunąć kurzajke...ciekawe czy to sprawdzone i czy zawsze daje rezultaty...
    ja osobiscie nie zabieralabym sie za usuwanie kurzajki lakierem do paznokci

  6. #6
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja tez tego nie wiedzialam ale faktycznie specjalny preparat do kuzajek ma zapach lakieru do paznokci i konsystencje.

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    zapach i konsystencje moze miec...a skład...az mnie to zaciekawilo musze sie wglebic w ten temat bo jakos nie bardzo mi podchodzi ten sposob usuwania kurzajek.aż zapytam sie mojej babki od dermatologii

    ---------- Dodano o godzinie 17:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:32 ----------

    TO JEST TOTALNA BZDURA Z TYM LAKIEREM...do usuwania kurzajek stosuje sie kwas mlekowy i salicylowy owszem mozna uzyc bezbarwnego lakieru ale SMARUJE SIE NIM TYLKO SKORE WOKOL KURZAJKI ZEBY ZABEZPIECZYC ZDROWY OBSZAR PRZED USZKODZENIEM. BEZBARWNEGO LAKIERU NIE STOSUJE SIE BEZPOSREDNIO NA KURZAJKE!taka informacje dostalam od mojej nauczycielki od dermatologii.

  8. #8
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    powiem tak,tak serio,erio.... kiedys mialam kurzajke gdy mialam 14 lat i bardzo Mi przeszkadzala i posmarowalam ja lakierem i na prawde pomoglo,na logike gdy posmarujemy nie ma kontaktu z niczym innym,tylko trzeba tak z trzy razy pod rzad jedna warstwa wyschnie i na to nastepna...

    ---------- Dodano o godzinie 17:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:45 ----------

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    zapach i konsystencje moze miec...a skład...az mnie to zaciekawilo musze sie wglebic w ten temat bo jakos nie bardzo mi podchodzi ten sposob usuwania kurzajek.aż zapytam sie mojej babki od dermatologii

    ---------- Dodano o godzinie 17:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:32 ----------

    TO JEST TOTALNA BZDURA Z TYM LAKIEREM...do usuwania kurzajek stosuje sie kwas mlekowy i salicylowy owszem mozna uzyc bezbarwnego lakieru ale SMARUJE SIE NIM TYLKO SKORE WOKOL KURZAJKI ZEBY ZABEZPIECZYC ZDROWY OBSZAR PRZED USZKODZENIEM. BEZBARWNEGO LAKIERU NIE STOSUJE SIE BEZPOSREDNIO NA KURZAJKE!taka informacje dostalam od mojej nauczycielki od dermatologii.
    dlaczego bzdura czy Twoj dermatolog jest Bogiem i zna wszystkie przypadki chorob i ich przebieg...jesli ja juz to zrobilam ponad 15 lat temu i Mi pomoglo a powiedziala Mi ,raczej poogla Moja babunia swietej pamieci i pomoglo...ale napisalam ze nie zawsze moze pmoc bardziej moze zmniejszyc sie jej poglebianie....czytajcie uwazniej to co piszemy na forum...i na pewno nie jest to bzdura...

  9. #9
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    uwierz ze naprawde jest bardzo dobrym lekarzem i wykladowca,dla mnie liczy sie bardziej zdanie osoby ktora siedzi w fachu od kilkunastu lat. skoro jest dermatologiem to logiczne ze posiada ponadprzecietna wiedze. no tak napisalas ze nie zawsze moze pomoc ale ja napisalam ze WOGOLE NIE POWINNO SIE SMAROWAC KURZAJKI LAKIEREM a nie ze NIE POMAGA a to jest roznica.

  10. #10
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Ja nie podwazam zdania Twojego dermatologa Kochana,doswiadczenie w tym zawodzie jest bardzo wazne i Ja rowniez sie z nim licze ale Ja rownez mam znajmych lekarzy i nikt nie widzial przeciwskazan do tego,jedyna reakcja jaka byla ze to tylko ciut dziwne ale pomaga choc nie zawsze...ale jakos jak kazdemu polecalam nikomu sie nic nie stalo i nie bylo efektow ubocznych...i odrazu jakby nie bylo pod reka i o wiele taniej jak srodki do tego przeznaczone ktore czasami lecza o wiele dluzej...

  11. #11
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    teraz tak sama z siebie się zastanawiam jaki skladnik lakieru do paznokci moze leczyc kurzajke przeanalizowalam sklad lakierow i nie zawieraja one ani kwasu mlekowego ani salicylowego a te dwie substancje szczegolnie przyczyniaja sie do leczenia kurzajek jak zadalam babce to pytanie to zapytala skad ja takie rzeczy biore.

  12. #12
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    powiem tak i nawet masz racje ze skladniki ktore ma lakier nie posiada takich wlasciwosci ktore podalas...wiec wytlumacz mi Moj przypadek ktory jest potwierdzony i pomogl nie tylko Mi a Moja babcia byla internistka.... i bajek tutaj nie opowiadam,bo bzdur bym nie wypisywala tutaj na forum ,to nie jest w moim zakresie i rowniez nie jestem nieomylna,wiec moge sie mylic rowniez w niektorych przypadkach...ale ten byl przetestowany na mojej skorze i co najlepsze mialam do czynienia z kurzajkami i to nie raz,i nigdy wiecej sie juz one nie pojawily na Mojej skorze,...

    ---------- Dodano o godzinie 18:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:23 ----------

    a tak wogole Pati to Ty chyba lubiSz ze Mna konwersacje...Ale Ja rowniez...

  13. #13
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    jekuś dziewczyny bo tu się zaraz rozpęta wielka kłótnia o jakiś zwykły lakier na kurzajce Jak ktoś nie będzie miał sposobności nabyć w aptece specjalny preparat na kurzajki to może zastosuje ten lakier, ale to zależy od niego... KAżdy ma swoje zdanie... Annamon wierze że zniknęła kurzajka, kiedyś sama też słyszałam o czymś takim... PAti wierze że Twój dermatolog ma ogromną wiedze i napewno by Ci kitu baba nie wciskała...

  14. #14
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ale Ja sie nie kloce,my tylko wymieniamy poglady... My lubimy tak z Pati,czasami...

  15. #15
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    nie mówię, że zaczęła się kłótnia, ale było blisko Zresztą zauważyłam , że Wy lubicie sobie tak od czasu do czasu "pogawędzić"

  16. #16
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie

    Od tego jet forum żeby wyrażać swoją opinię, annamon ma taką pati inną i na tym to właśnie polega. Bardzo dobrze że staramy się weryfikować informacje a nie przyjmujemy wszystkiego na wiarę

  17. #17
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    powiem tak i nawet masz racje ze skladniki ktore ma lakier nie posiada takich wlasciwosci ktore podalas...wiec wytlumacz mi Moj przypadek ktory jest potwierdzony i pomogl nie tylko Mi a Moja babcia byla internistka.... i bajek tutaj nie opowiadam,bo bzdur bym nie wypisywala tutaj na forum ,to nie jest w moim zakresie i rowniez nie jestem nieomylna,wiec moge sie mylic rowniez w niektorych przypadkach...ale ten byl przetestowany na mojej skorze i co najlepsze mialam do czynienia z kurzajkami i to nie raz,i nigdy wiecej sie juz one nie pojawily na Mojej skorze,...

    ---------- Dodano o godzinie 18:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:23 ----------

    a tak wogole Pati to Ty chyba lubiSz ze Mna konwersacje...Ale Ja rowniez...
    pewnie ze lubie wlasnie mnie tez to zastanawia, nie mam pojecia dlaczego lakier do paznokci pomogl Ci na kurzajki, interesuje sie medycyna dlatego wglebie sie w ten temat i sprobuje znalezc uzasadnienie, Annamon ja wiem ze Ty bzdur nie wypisujesz zreszta w jakims temacie napisalas zebysmy opieraly sie wlasnych doswiadczeniach zastosowalas ta metode-pomoglo wiec sie z Nami tym podzielilas.mnie to zainrygowalo-jak to mozliwe dlatego zapytalam pani dermatolog ktora to obalila. a zeby rozwiac wszelkie watpliwosci JA NIE JESTEM BOJOWO NASTAWIONA I NIE MAM ZAMIARU SIE Z NIKIM KLOCIC I OCZU DRAPAC poprostu jezeli jakies mam watpliwosci to pisze

  18. #18
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    Hehehehhe jak komus się pojawi kurzajka to niech wypróbuje lakieru i niech tu napisze

    ________________________________________


  19. #19
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    swietne swietne
    szkoda ze z kurzajka niewiedzialam wczesniej

  20. #20
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    guziki ktore swieca noca...w ciemnym pokoju chwytasz pilot i przyciskasz nieodpowiedni guzik..okazac sie moze ze zmieniasz kanal zamiast przyciszyc telewizor..polakieruj najczesciej uzywane przyciski pilota swiecacym w ciemnosciach lakierem,fluoroscencyjnym lakierem mozesz rowniez pomalowac klucze,dziurki od kluczy i inne niewidoczne w ciemnosciach przedmioty
    Wiecie co...aż wstyd się przyznać ale pierwsze słyszę o fluorescencyjnym lakierze do paznokci

  21. #21
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    moze chodziło o lakier UV

  22. #22
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie

    Ja też kiedyś miałam kurzajkę na kolanie, ale jak miałam może sześć, siedem lat to ją wygryzłam... Szkoda, że wtedy nikt mi o lakierze nie powiedział...

  23. #23
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Ja też kiedyś miałam kurzajkę na kolanie, ale jak miałam może sześć, siedem lat to ją wygryzłam... Szkoda, że wtedy nikt mi o lakierze nie powiedział...
    o kuuur*** o nieee.. troszkę mi niedobrze....

  24. #24
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    Wiecie co...aż wstyd się przyznać ale pierwsze słyszę o fluorescencyjnym lakierze do paznokci

    tez sie nad tym zastanawiałam ale uznalam ze widocznie niedoinformowana jestem



    mialam kiedys koleżanke która wygryzła xd

    ________________________________________


  25. #25
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    nie, nie błaaaagam! nie opowiadaj mi już takich rzeczy bo mi się trochę niedobrze rooobi.....

    ---------- Dodano o godzinie 09:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:38 ----------

    moja mama pi teraz powiedziała jak mała była to mieszkała na wsi no nie I jej się zrobiłą wielka kurzajka na pięcie i ona tak dłubała, i dłubała w niej i w końcu ją wydłubała razem z korzeniem i później tak jej krew leciała i miała gigantyczną dziurę...

    ---------- Dodano o godzinie 09:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:40 ----------

    Dede, mieszkaniec indonezyjskiej wioski, nazwany człowiekiem-drzewem, znów musi się leczyć. Dede od lat cierpi na dziwną chorobę. Jego ciało pokrywa masa ogromnych kurzajek podobnych do konarów drzewa. Po dwumiesięcznej kuracji w szpitalu i usunięciu 6 kg narośli mężczyzna wrócił we wrześniu do domu. Niestety, od tego czasu kurzajki na rękach i nogach od nowa zaczęły rosnąć.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-04-2010, 15:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •