Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 325

Temat: Propozycje na konkursy

  1. #26
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    bardziej mi chodziło o zdobienie , bo po ostatnim konkursie same dziewczyny widzicie , te co zdobią akrylem maja już zapewnione miejsca że tak powiem ...
    mi też właśnie bardziej chodziło o te zdobienia akrylem, bo jak będą wystawione takie pazurki, to aż wstyd wystawiać własne przy nich

  2. #27
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    czyli zrobić dwie kategorie tak? zdobienia i zdobienia akrylowe? tylko czy nasze kochane szefostwo i inne dziewczyny się zgodzą.. bo mi osobiście nie przeszkadza taki podział
    I forum
    miłośniczka akrylu

  3. #28
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    jak dostaniemy odpoweidz od sponsora to bedziemy z kamisem myslec
    narazie dawajcie propozycje
    ale ten pomyslna slubne pazurki jest super.

  4. #29
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    ja sie tez godze na te ślubne już mam nawet pomysł.... ale i tak mam nadal pomysl na te pazurki kibica.... pomysłów dużo i mam nadzieje ze jak znajda sie sponsorzy to znajda sie osoby aby oddac prace... bo spotkalam sie na innych forach ze kazdy mowil ze bedzie brał udziały a co do czego przyszło to nie brali...

  5. #30
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja wezmę jeśli uda mi się cyknąć dobrej jakości fotki zrobię pazurki, ale ze zdjęciami to już nie wiem jak będzie...

  6. #31
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    To jeśli temat ze ślubem to może ,,Panna młoda w letnich barwach", ,,Barwy lata natchnieniem na slubne zdobienie",, Panna młoda letnią porą" ,,Ślubne stylizacje natchnione urokiem lata", ,,Panna młoda muzą lata" Co o tym myślicie?

  7. #32
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie

    o kurcze a ja z tymi slubnymi tak palnełam hehe ;D bo sama uwielbiam takie delikatne i subtene zdobienia tez ubolewam czasem nad tymi zdobieniami 'nieuzytkowymi' bo wiadomo nikt z tym na ulice nie wyjdzie itp. wiec naprawde warto byłoby rozdzielic na żel/ akryl lub nawet zorganizowac konkurs by głównie była oceniana budowa i ewentualne BARDZO SKROMNE I DELIKATNE zdobienie w stylu ślubnym

    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  8. #33
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    budowa powinna być oceniana, ale są tu dziewczyny na różnym poziomie - jedne się dopiero uczą a niektóre pokończyły już wiele szkoleń i mają duże doświadczenie więc to nie byłoby zbyt sprawiedliwe...chyba żeby jakoś to rozdzielić...
    Moim zdaniem powinien liczyć się pomysł i ilość pracy włożony w wykonanie, budowa też ale nie powinnyśmy oceniać tylko pod tym kątem

  9. #34
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie

    wiesz ale z drugiej strony to budowa jest najwazniejsza a nie ilosc ozdob, rozumiem ze sa osoby poczatkujace jak i instruktorzy z którymi nie mamy szans, wiec w ten sopob mozna by rozdzielic - profesjonalisci(instruktorzy itp.) i amatorzy

    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  10. #35
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    hm sama nie wiem co myśleć o tym rozdzielaniu coraz wiecej kategorii nam rośnie.. w końcu każda bedzie miała konkurs indywidualny
    I forum
    miłośniczka akrylu

  11. #36
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Podział instruktorzy/ stylistki może być.
    A co do kategori to uważam że również przeszkodą będzie dawanie jednej kategori żel albo akryl bo sa tez osoby ktore pracują tylko na akrylu.Moim zdaniem niech każdy stara się być jak najlepszy w tym co robi, a i będzie bardziej się starał jak będzie czuł konkurencję. Prawda jest taka że czy to akryl czy żel, czy combo to można stworzyć piekną pracę

  12. #37
    Rozkręcanko Avatar megi222
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    góry
    Postów
    47

    Domyślnie

    Ja też jestem za ślubnymi>>>> to idealna pora na taki konkurs

    ---------- Dodano o godzinie 10:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:01 ----------

    Bardzo mi się podoba propozycja podziału na profesjonalistów i amatorów....Szanse by się jakoś wyrównały!

  13. #38
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    dla mnie najważniejsze jest to żeby w konkursie brały udział tylko osoby które uczestniczą w życiu forum..
    I forum
    miłośniczka akrylu

  14. #39
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja bym bardzo chciała bym podział na profesjonalistów i amatorów, aczkolwiek ważny jest też dla mnie akryl/żel


  15. #40
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    fajny pomysl na te podzialy wyrownane szanse by bylo... i można by było zrobić tak jak Madzialena mówi żeby w konkursie brały udział osoby które jakoś się wypowiadają..

  16. #41

    Domyślnie

    no z tym żeby brały udział tylko osoby które się udzielają na forum to ja jestem jak najbardziej za , jak dla mnie to nie że rodzielic techniki robienia czyli akryl/żel tylko zdobienia...bo wiele z Nas w tym ja nie potrafi zdobic akrylem ..
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  17. #42
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja tez nie umiem kwiatków i właśnie bardziej o to mi tez chodzi.. o zdobienieee


  18. #43
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie

    Jest już jeden konkurs w necie na stylizację ślubną, tylko nie pamiętam kto go organizuje. Jak znajdę to dam znać, ale to nie forum organizuje tylko jakieś centrum szkoleniowe chyba. Fajne macie pomysły z tymi podziałami, ale ja bym pewnie robiła lakierkami a nie żelem czy akrylem
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  19. #44
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie

    Słuchajcie nie ma sesnu dzielic na akryl/żel bo tak czy siak tą czy inna metodą, mozna wykonac ładne i prawidłowo zbudowane pazury. Sorki dziewczyny za szczerosc ale tłumaczenie 'bo ja nie umiem czegos akrylem/żelem" jest troche nie na miejscu, bo dziewczyny które super np. lepią kwiatki włozyły cieżką prace by się tego nauczyc, a taki konkurs to najlepsza mozliwosc dla was by poczuc konkurencje i przyłozyc sie do swojej pracy jeszcze bardziej, a nawet pocwiczyc przed jej zrobieniem by wyszła idealnie. Po co robic konkurs który bedzie 'ułatwiony' przez to nie bedziemy sie rozwijac tylko dopasowywac do naszych potrzeb. Jeżeli też nie czujemy się na siłach- nie mamy odpowiedniej wiedzy, a nasze pazurki nie wychodzą tak jak powinny to poprostu nie brac udziału w konkursie,proste. Uważam, że wystarczyłby podział instrukotrzy/amatorzy. Inny podział uważam za zbędny i wręcz uwsteczniający. Sorki dziewczyny za szczerośc ale takie jest moje zdanie. A a propos zdobien- myślę ze pazurki powinny byc uzytkowe z SUBTELNYM zdobieniem- by wkoncu ważna była technika, a nie naciapanie czegos na pazury.

    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  20. #45
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    ja sie Bera z Tobą nie zgadzam co do zdobień.. myśle że to indywidualna sprawa każdego czy podobają mu sie naciapane czy skromne.. i taki jaki ma pomysł na temat konkursu takie powinnien zrobić paznokcie.. a nie ograniczać się
    I forum
    miłośniczka akrylu

  21. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madzialena Zobacz post
    ja sie Bera z Tobą nie zgadzam co do zdobień.. myśle że to indywidualna sprawa każdego czy podobają mu sie naciapane czy skromne.. i taki jaki ma pomysł na temat konkursu takie powinnien zrobić paznokcie.. a nie ograniczać się

    i się z Tobą kochana zgodze, bo jeszcze trzeba wziąść pod uwage to że każda z nas ma inne pojęcie o subtelności ..
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #47
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja rowniez sie z Wami dziewczynki zgodze, kazdy ma inna wyobraznie, jedna lubi lepic kwiatki, druga zas malowac farbkami inna jeszcze woli blyskotki i tak prace oceniamy MY ile osob tyle gustow

  23. #48
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie

    rozumiem dziewczyny, są gusta i gusciki, chodzi mi jednak o to że podczas oceny niepowinnismy zapominac o technice-budowie paznokcia o tym co 'wałkujemy' , skupiajac sie tylko na zdobieniu. Macie racje niech każdy ozdobi pazurki zgodnie ze swoim sumieniem i wyczuciem Teraz sobie tak pomyslałam, że odpowiednimi osobami własnie do oceny naszych prac byłby instruktorki które z 'amatorami' mają do czynienia na codzien i mają najlepsze pojecie co i jak
    Oddaje sie w rece szefowej !wkoncu to ona zadecyduje co i jak bedzie

    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  24. #49
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Cytat Napisał bera0 Zobacz post
    Słuchajcie nie ma sesnu dzielic na akryl/żel bo tak czy siak tą czy inna metodą, mozna wykonac ładne i prawidłowo zbudowane pazury. Sorki dziewczyny za szczerosc ale tłumaczenie 'bo ja nie umiem czegos akrylem/żelem" jest troche nie na miejscu, bo dziewczyny które super np. lepią kwiatki włozyły cieżką prace by się tego nauczyc, a taki konkurs to najlepsza mozliwosc dla was by poczuc konkurencje i przyłozyc sie do swojej pracy jeszcze bardziej, a nawet pocwiczyc przed jej zrobieniem by wyszła idealnie. Po co robic konkurs który bedzie 'ułatwiony' przez to nie bedziemy sie rozwijac tylko dopasowywac do naszych potrzeb. Jeżeli też nie czujemy się na siłach- nie mamy odpowiedniej wiedzy, a nasze pazurki nie wychodzą tak jak powinny to poprostu nie brac udziału w konkursie,proste. Uważam, że wystarczyłby podział instrukotrzy/amatorzy. Inny podział uważam za zbędny i wręcz uwsteczniający. Sorki dziewczyny za szczerośc ale takie jest moje zdanie. A a propos zdobien- myślę ze pazurki powinny byc uzytkowe z SUBTELNYM zdobieniem- by wkoncu ważna była technika, a nie naciapanie czegos na pazury.
    Co do podziału i podejscia to ja się zgadzam w 100%

    Ja uważam że zdobienia ślubne są różne i tak jak dziewczyny napisały klientki mają różne gusciki, kazda jest inna. Dlatego neich w regulaminie bedzie ( tak jak ja mam u siebie na forum) aby byly 3-4 ujec ( 1- budowa paznokci, 2- paznokcie wykoczone bez zdobień jak sie prezentuja, a 3 - ujecie tez brane pod ocene aranzacja) i bedzie sprawiedliwie, kazda bedzie mogla poszlalec, lub wybrac delikatniejsze zdobienie ( takie też czasem potrafi wygrać z ardziej bogatymi). Tak szczerze to wszystko zalezy od Was jakie pazurki zrobicie aby zainteresowaly..... Jak by co moge podeslac regulamin jaki ja stosuje moze sie przyda do czegos...

  25. #50
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    "paznokcie wykończone bez zdobień" A co jak są zatopione zdobionka Chyba , że chodziło Ci o te akrylowe zdobienia. Jeśli tak to się zgadzam


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Propozycje
    By Kamis in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 230
    Ostatni post / autor: 15-03-2013, 20:24

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •