Strona 64 z 102 PierwszyPierwszy ... 145460616263646566676874 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 576 do 1 600 z 2534

Temat: Bezpłatne próbki.

  1. #1576
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    To powinno byc karalne ja podaje nr do rejestracji a ktos bez mojego pozwolenia rozdaje go roznym firmom skoro loguje sie na danej stronie obdarzam ich zaufaniem i podaje własciwe dane..Tylko niektore firmy na to zaufanie nie zasługuja jak widac

  2. #1577
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Dziewczyny problem tkwi po Waszej stronie po nie czytacie regulaminu. A w regulaminie jest jasno napisane że przez rejestrację zgadzacie się aby ta firma przesyłała Wasze dane do innych instytucji... A poza tym akurat numer telefonu nie był tam potrzebny do rejestracji.

  3. #1578
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Sęk w tym że nie jest potrzebny
    w nie których danych trzeba podac numer telefonu bo z boku jest gwiazdka że jest obowiązkowy ,bo się nie zarejestrujesz

  4. #1579
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    elaxx76 ja się na tej stronce zarejestrowałam i nigdzie numeru nie podałam

  5. #1580
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Mi pole od telefony podswietlalo sie na czerwono i pojawila sie gwiazdka z informacja pole obowiazkowe

  6. #1581
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    elaxx76 ja się na tej stronce zarejestrowałam i nigdzie numeru nie podałam
    nie wiem o jakiej stronce teraz ty mowisz ja piszę z własnego doświadczenia gdzie się logowałam i tak jest że trzeba podac numer telefonu ,bo się nie zarejestrujesz są zaznaczone okienka obowiązkowe i w nie których ankietach też własnie numer telefonu

  7. #1582
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Czy trzeba czy nie trzeba chodzi o to ostrzezenie reszty dziewczyn przed rejestracja tam

  8. #1583
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Dziewczyny ja się tam rejestrowałam wczoraj i nawet teraz sprawdziłam to ponownie, przy każdym polu jest gwiazdka oprócz numeru telefonu sory ale jakoś nie wierzę w to że niektórzy muszą podać numer a ja akurat nie

    ela no ja pisałam teraz o tej jednej konkretnej, tam gdzie trzeba podawać numer nawet się nie loguję
    Ostrzegać dziewczyn przed rejestracją nie trzeba, po prostu nie podawajcie numerów

  9. #1584
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Nie rozumiem w czym masz problem dziewczyno ostrzegam ze wydzwaniaja a jak ci nie pasuje nie czytaj

  10. #1585
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Kultura w tej chwili mówi sama za siebie

  11. #1586
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Darmowe gadżety, darmowe słodycze, darmowe próbki[/quote] nie rozumiem ludzkiej głupoty jedna z dziewczyn napisała ,ze rozdaja tam gadzety i inne probki a ja po 1dniu od rejestracji dostaje telefony wlasnie z tej strony z ofertami sprzedazy a nie bezplatnymi probkami wiec ostrzegam inne przed naiwnoscia bo to raczej nie jest nic za darmo
    Ostatnio edytowane przez Sylwunia83 ; 24-04-2010 o 22:29

  12. #1587
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    jak gdzieś w rejestracji trzeba podac numer tel to daje sam skrót, np 500 i w 99% da się tak zarejestrowac a w razie wypadku gdy znów wyskakuje, że trzeba podac numer to wpisuje swój stary który już mam nieaktualny gdyby mi na drugi dzień napisali na maila dlaczego mój numer jest nieaktywny (chociaż jeszcze ani razu nikt mi tak nie napisał) to bym odpisała, że zgubiłam dziś telefon a gdyby spytali się czy mogę podac nowy nr. to bym odpisała, że narazie nie mam telefonu
    mnie najbardziej wkurzają ci z orange co dzwonią niby z super ofertami co kilka dni mam taki telefon

  13. #1588
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Na moj domowy wydzwania babka z jakies ksiazki oferuje i raz ojciec zamowil atlas u niej a teraz po tym zakupie telefon regularnie przynajmniej raz w tygodniu z nowa oferta.....

  14. #1589
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    nie kłocić mi sie tu!

    co do streetcomu to normalna firma, bo mnie raz dzwonili przy blend -a-medzie czy mam czas podyskutować o paście. i smsy czasami przysyłali, w karmi na przykład.

    ja na przykład na większość próbek przestałam się rejestrować, widać jakie to zbieractwo baz danych po tym ile spamu na maila przychodzi. rejestruję się tam, gdzie naprawde mnie coś interesuje

  15. #1590
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    z tej akurat strony nie trzeba podawać obowiązkowo nr. telefonu


  16. #1591
    No to..wpadłam Avatar szeryl23
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Nowe adresiki mam dla was - http://ks3.iswift.eu/mailing.html - po wypełnieniu akiety dermokosmetyki , http://www.facebook.com/pages/KLIKASZ/114486218570490?v=app_112216788809664
    fajny gadżet kórym jest klikacz ,http://idoveyou.pl/ankieta/
    20 osób przetesuje kosmetyki dove ,biuro@blau-farma.com.pl -napisać maila z prośbą -ja dostałam 20 próbeczek -sa to kosmetyki dziecięce lub dla orosłych do wrażliwej skóry

  17. #1592
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Cytat Napisał szeryl23 Zobacz post
    Nowe adresiki mam dla was - http://ks3.iswift.eu/mailing.html - po wypełnieniu akiety dermokosmetyki , http://www.facebook.com/pages/KLIKASZ/114486218570490?v=app_112216788809664
    fajny gadżet kórym jest klikacz ,http://idoveyou.pl/ankieta/
    20 osób przetesuje kosmetyki dove ,biuro@blau-farma.com.pl -napisać maila z prośbą -ja dostałam 20 próbeczek -sa to kosmetyki dziecięce lub dla orosłych do wrażliwej skóry

    na facebooku kliknełam na tego klikacza tylko czy przesyłka jest gratis? czytałam regulamin ale albo jestem ślepa albo nie ma tam tego

  18. #1593
    No to..wpadłam Avatar hooligan92
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    124

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    a ja napisałam stosy maili z prośbą i wszyscy piszą że nie wysyłają próbek.. ahh szkoda.. chciałam próbki z Zeptera bo jestem zakochana w ich balsamie do rąk i chciałam kupić coś .. no trudno

  19. #1594
    No to..wpadłam Avatar szeryl23
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Cytat Napisał Sylwia_88 Zobacz post
    na facebooku kliknełam na tego klikacza tylko czy przesyłka jest gratis? czytałam regulamin ale albo jestem ślepa albo nie ma tam tego
    -bezpłatna jest

  20. #1595
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    a przynosi to kurier czy listonosz do skrzynki wrzuca? często jak nikogo u mnie nie ma to listonosz zostawia przesyłki do mnie mojej babci a w regulaminie pisze, że jeśli ktoś tego za pierwszym razem nie odbierze to przepada także jakby coś to chciałabym wiedziec czy czekac na kuriera czy mogę spokojnie wychodzic z domu

  21. #1596
    No to..wpadłam Avatar szeryl23
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Cytat Napisał Sylwia_88 Zobacz post
    a przynosi to kurier czy listonosz do skrzynki wrzuca? często jak nikogo u mnie nie ma to listonosz zostawia przesyłki do mnie mojej babci a w regulaminie pisze, że jeśli ktoś tego za pierwszym razem nie odbierze to przepada także jakby coś to chciałabym wiedziec czy czekac na kuriera czy mogę spokojnie wychodzic z domu
    szczerze to nie mam pojęcia ponieważ ja osobiscie tego nie zamawiałam bo niestety nie posiadam konta na facebooku

  22. #1597
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    ja dostałam mnóstwo z Yves Rocher, bo znajma zapisała mnie na kartę stalego klienta....i taką torbę na zakupy, zniżki, katalogi no i z Clareny dostałam dużo jak byłam a evencie w weekend
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #1598
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    nie rozumiem ludzkiej głupoty jedna z dziewczyn napisała ,ze rozdaja tam gadzety i inne probki a ja po 1dniu od rejestracji dostaje telefony wlasnie z tej strony z ofertami sprzedazy a nie bezplatnymi probkami wiec ostrzegam inne przed naiwnoscia bo to raczej nie jest nic za darmo[/QUOTE]




    Ja podawałam tam namiar - jak byk pisze, że nr telefonu, nie jest obowiązkowy

    też nie oczekuj, że na drugi dzień po zarejestrowaniu obsypią Cię gratisami - czytaj regulamin

    ---------- Dodano o godzinie 13:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:42 ----------

    Cytat Napisał Sylwunia83 Zobacz post
    Na moj domowy wydzwania babka z jakies ksiazki oferuje i raz ojciec zamowil atlas u niej a teraz po tym zakupie telefon regularnie przynajmniej raz w tygodniu z nowa oferta.....
    Jak już raz coś kupisz, to wiadomo, że będą dzwonić...
    Ostatnio edytowane przez RoksiSK ; 26-04-2010 o 13:50

  24. #1599
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    prosze skończyć tą dyskusję

  25. #1600
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    nie rozumiem ludzkiej głupoty jedna z dziewczyn napisała ,ze rozdaja tam gadzety i inne probki a ja po 1dniu od rejestracji dostaje telefony wlasnie z tej strony z ofertami sprzedazy a nie bezplatnymi probkami wiec ostrzegam inne przed naiwnoscia bo to raczej nie jest nic za darmo



    Ja podawałam tam namiar - jak byk pisze, że nr telefonu, nie jest obowiązkowy

    też nie oczekuj, że na drugi dzień po zarejestrowaniu obsypią Cię gratisami - czytaj regulamin

    ---------- Dodano o godzinie 13:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:42 ----------



    Sorka nie sprecyzowałam o kogo z ta ludzka glupota chodziło....Nie pisałam do Ciebie tylko do tych popaprancow z tej firmy!
    Ostatnio edytowane przez Sylwunia83 ; 26-04-2010 o 15:56

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •