Strona 65 z 102 PierwszyPierwszy ... 155561626364656667686975 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 601 do 1 625 z 2534

Temat: Bezpłatne próbki.

  1. #1601
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    dziewczyny, bardzo prosze, w ogole ta dyskusja jest zbędna, sylwunia przestrzega, żeby nie podawać telefonów i tyle. nie podajecie- bardzo dobrze.

  2. #1602
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    ok Asiu

  3. #1603
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Temat o probkach a ja pisze co teraz robie,hihi

  4. #1604
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Niestety w tej chwili nie mamy na stanie już próbek naszych produktów. Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę monitorować stronę www.fenomenail.pl, jak tylko próbki pojawią się w magazynie, ponownie uruchomimy możliwość ich zamawinia.
    Natomiast może również podjechać do Pani nasz przedstawiciel i zaprezentować nasze produkty. Proszę tylko o informację czy byłaby Pani zainteresowana.
    Pozdrawiam serdecznie,
    Monika Bacia
    Ja wypełniałam jeszcze ta ankiete a mimo to probek nie dostane...Trzeba czekac

  5. #1605
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    moja imienniczko a kiedy ją wypełniłaś? bo ja w czwartek o ile pamiętam i dalej czekam na przesyłke

  6. #1606
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Ja wysłałam maila z 10 minut temu i już dostałam odpowiedź no niestety taką samą



    Cytat Napisał Sylwunia83 Zobacz post
    Niestety w tej chwili nie mamy na stanie już próbek naszych produktów. Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę monitorować stronę www.fenomenail.pl, jak tylko próbki pojawią się w magazynie, ponownie uruchomimy możliwość ich zamawinia.
    Natomiast może również podjechać do Pani nasz przedstawiciel i zaprezentować nasze produkty. Proszę tylko o informację czy byłaby Pani zainteresowana.
    Pozdrawiam serdecznie,
    Monika Bacia
    Ja wypełniałam jeszcze ta ankiete a mimo to probek nie dostane...Trzeba czekac
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  7. #1607
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    siedziałam od wczoraj do teraz i wysłałam wszedzie maile oraz wypełniałam ankiety gdzie się tylko dało z tych waszych linków
    Pominęłam dosłownie kilka które były mi całkowicie nieprzydatne.
    Robiłam to pierwszy raz, bo nigdy w to nie wierzyłam, ale ostatnio do siostry przyszły podpaski, kaszki, karma dla psów, dla taty jakies szpachelki, kilkukilogramowy! klej atlasa i katalogi i stwierdziłam ze warto spróbowac..;p a może jednak się uda...
    Lubie yves rocher, Pani wymieniła ze mną kilka maili, ale ostatecznie nie rozumiem, czy wyśle mi je przy zakupie kosmetyków, czy wyśle mi je ot tak.
    Co do fenomenu, dostałam również odpowiedź ze przyjedzie konsultant i mi je zaprezentuje..;/
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  8. #1608
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    co do fenomenu to juz dawno wypełniałam i ani próbek ani odpowiedzi nawet takiej ze nie wysla...
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  9. #1609
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    mi w czwartek Pani napisała maila, że nie ma problemu wyślą mi próbki pewnie wysyłają pocztą zwykłym listem więc muszę czekac

  10. #1610
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Sylwia_88 ja wysłałam emaila w czwartek do nich i ankiete rowniez w czwartek wysłałam((buuu

  11. #1611
    No to..wpadłam Avatar szeryl23
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    ja miaałam ostatio numer że hej zamawiałam próbki z jakiejś zagraniczej srony a po jakimś tyg. dzwoni zastrzeżony hmm oderałam aa tu jakiś angol dzwoni czy nie chcem z nim ww jakiś interes wejsć -i ględził mi z pól godziny aż się rozlaczyłam w koncu -jutro wyszperam wam nowe linki

  12. #1612
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Sylwunia83 ojj to mnie nie pocieszyłaś

    szeryl23 haha czyżby ciemne interesiki? też jutro poszukam jakiś nowych linków ale jest takie branie na próbki, że chyba coraz mniej firm chce je wysyłac bo by na tym zbankrutowali więcej dają darmówek niż sprzedają

  13. #1613
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    dziewczyny, bardzo prosze, w ogole ta dyskusja jest zbędna, sylwunia przestrzega, żeby nie podawać telefonów i tyle. nie podajecie- bardzo dobrze.
    Asieńko ale mogłaby w jakiś bardziej przyjazny sposób .. ja jej posty odbieram jakby miała pretensje do dziewczyn niewiadomo o co .

    ---------- Dodano o godzinie 12:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:19 ----------

    Cytat Napisał Sylwunia83 Zobacz post
    Nie rozumiem w czym masz problem dziewczyno ostrzegam ze wydzwaniaja a jak ci nie pasuje nie czytaj
    spokojnie laska ... można chyba bardziej kulturalnie się do koleżanek zwracać

  14. #1614
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Darmowe próbki kawy Darmowe Próbki Kawy - Atrakcyjne Nagrody Gwarantowane Do Wygrania - Wygraj Bony Prezentowe Do Empiku - Ambasador Marki Douwe Egberts dzisiaj przyszły mi 2 saszetki po 2g moze to nie dużo ale zawsze coś... przy okazji można wziąć udział w konkursie

  15. #1615
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Cytat Napisał aga Zobacz post
    Darmowe próbki kawy Darmowe Próbki Kawy - Atrakcyjne Nagrody Gwarantowane Do Wygrania - Wygraj Bony Prezentowe Do Empiku - Ambasador Marki Douwe Egberts dzisiaj przyszły mi 2 saszetki po 2g moze to nie dużo ale zawsze coś... przy okazji można wziąć udział w konkursie
    ja też dostałam dwie saszetki tej kawy

  16. #1616
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    Asieńko ale mogłaby w jakiś bardziej przyjazny sposób .. ja jej posty odbieram jakby miała pretensje do dziewczyn niewiadomo o co .

    ---------- Dodano o godzinie 12:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:19 ----------



    spokojnie laska ... można chyba bardziej kulturalnie się do koleżanek zwracać



    Przeczytaj uważnie kto zaczał naskakiwanie na kogo ja tylko ostrzegłam i przestrzegłam zeby nie podawac nr tel bo wydzwaniaja ...Pretensji nie mam do nikogo oprocz firmy ktora wprowadza w bład iz rozdaje próbki a tak naprawde sprzedaje towary

  17. #1617
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Nie odzywałam się do tej pory ale to już przegięcie... Piszę na forum że telefonu nie trzeba było podawać na tej konkretnej stronie, że trzeba czytać regulamin a nie później mieć pretensje i że przed stroną ostrzegać nie trzeba tylko przed podawaniem numeru i teraz czytam że na kogoś "naskoczyłam" Czy to jest "naskakiwanie" na kogoś Czytać ze zrozumieniem a obędzie się bez obrażania! A przede wszystkim to przydałoby się trochę samokrytyki bo jeśli ktoś wytknie nam zwykłą ludzką pomyłkę to nie trzeba to odbierać jako atak!

  18. #1618
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Skoro napisałam ze mi wyswietla sie obowiazkowo nr tel to tak jest .Ocen sama.A jesli chodzi o przestrzeganie przed logowaniem to nadal tak uwazam to nie sa bezplatne probki tylko sprzedzaz

  19. #1619
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Proszę o zakończenie dyskusji lub ewentualne przeniesienie się na PW !









  20. #1620
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    To ja poprosze o skasowanie mojego konta bo widocznie prawda jest nie milo widziana .pozdrawiam wszystkich..
    Ostatnio edytowane przez Sylwunia83 ; 27-04-2010 o 17:55

  21. #1621
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    Ja tam wole sie w sklepie spytać o próbki heheh, no chyba ze gdzieś akryl kolorowy rozdają to z chęcią namiary wezmę

  22. #1622
    No to..wpadłam Avatar szeryl23
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    dermika mi kazała wypełić akiete i za wypełnienie niby mają wysłać próbki -można spróbować co tam szkodzi http://www.dermika.pl/engine/index.php?page=ankieta_probki aha instytut blenda med ma nowe startery z pastami do wygrania

  23. #1623
    No to..wpadłam Avatar netus0406
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    mi też kazali wypełnić ankietę z dermiki napisali że próbki przyjdą w ciągu miesiąca

  24. #1624
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    nie wiem czy ta stronka była już podana bo trochę tego jest w tym temacie w każdym bądź razie nie sprawdziłam na sobie ale znalazłam na jednym forum (z tego roku), że wystarczy wysłac maila z prośbą i przysyłają darmowe próbki
    TOŁPA w kontakcie od razu można pisac wiadomosc

    Znalazłam jeszcze (również nie wypróbowałam) darmowy informator kursów językowych za granicą (może się komuś przydac) Informator
    Ostatnio edytowane przez Sylwia_88 ; 28-04-2010 o 11:51

  25. #1625
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Bezpłatne próbki.

    EKOnkurs - Wygrywaj w zgodzie z naturą | Tesco (Polska) Sp. z o.o.
    Odpowiedz na pytanie czym jest dla Ciebie planeta i wez udział w losowaniu nagród
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •