Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 61 z 61

Temat: 8 rad jak wytrzymac na diecie

  1. #51
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    najważniejsza jest motywacja! moją mmotywacją było to, że spodobał mi się znany piosenkarz, dużo młodszy (22 lata - ja mam 31) - mój mąż 28 ale mimo iż schudłam 25 kg w pół roku, to onn w ogóle tego nie docenia, uwaza ze on nie musi się starac, więc chciałam schudnąć zeby inni faceci zazdrościli mu fajnej żony. a potem zobaczyłam piosenkarza i stwierdziłam, colera...... jak musiałabym wyglądać żeby on na mnie poleciał. i chociaż to głupie i wręcz dziecinne, zaczęłam sobie wyobrażać jak się zmieniam, bo nigdy nie wiadomo i poskutkowało

  2. #52
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    nie ma głupich motywacji, ważne zeby byly skuteczne! moja motywacja to może banalnie, ale jednak - wesele. wlasnie jestem na diecie,a że czasu niewiele bo 4 msce to zdecydowałam się na catering dietetyczny. znalazłam taki z kuchnią 5-przemian, na której mi bardzo zależało i jak narazie idzie mi naprawde calkiem dobrze. nie męczę się z uczuciem głodu jak to zazwyczaj bywalo na diecie, bo dania sa wystarczające i sycace. a od 2 mscy zgubilam juz 3kg takze sukces - gdyby ktos szukal dobrego cateringu dietetycznego z Wawy to polecam Macro Bios Bar

  3. #53
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    popieram wszystkie rady od siebie dolozylabym jeszcze picie wody z cytryna na czczo i dicopeg 10g na szybszy metabolizm i jesc blonnik

  4. #54
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Motywacja zawsze może się znaleźć, ale jednak gorzej jest z tym, by wytrwale dążyć do celu. Często jest tak, że po jakimś tam niewielkim sukcesie lub jego braku odpuszczamy, bo już mamy dość takiego żywienia albo zbyt męczą nas ćwiczenia. Najchętniej wtedy rozłożylibyśmy się na kanapie, przy dobrym filmie i niezbyt zdrowych przekąskach. Skąd ja to znam. Szukam sposobów na to jak się motywować, żeby były przede wszystkim skurteczne i tak trafiłam na ten ciekawy blog. Jest tam wiele porad odnośnie różnego rodzaju motywacji, myślę, że każdej z nas się przyda poczytać i pooglądać filmiki na nim zamieszczane. Trzeba wierzyć w to, że w końcu nam się nad tym wszystkim uda zapanować.

  5. #55
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Wytrwałość jest bardzo ważna i wsparcie najbliższych

  6. #56
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Nie stosować głodówek
    Raz na jakis czas pozwolić sobie na kostkę czekolady albo coś co lubimy
    Wybierać produkty, które nam smakują. W sieci jest bardzo wiele zdrowych smacznych przepisów tak wiec warto jest się bawić kuchnią

    Oraz wprowadzić do naszego codziennego rytuału sport Nie da się skutecznie schudnąć bez uprawiania sportu. Jesli nie będziecie się ruszały to dopadnie Was prędzej czy później efekt jojo
    Kilka dobrych porad dietetycznych znajdziecie tutaj: http://czytelnia.cefarm24.pl/dieta
    Ostatnio edytowane przez cass ; 02-11-2017 o 08:48

  7. #57
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Z dietą nie jest lekko. Zaczęłabym od wczasów odchudzających - minimum 2 tygodnie, np. w http://folwarknapolwyspie.pl/. Tak żeby wyrobić sobie dobre nawyki żywieniowe i zamiłowanie do ruchu. Potem warto zapisać się na siłownię i zorganizować czas tak, żeby być tam minimum 4 razy w tygodniu. No i odstawić fastfoody, słodycze, pieczywo itd.

  8. #58
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    A ja mogę zaproponować, aby urozmaicić dietę zdrowymi sokami i koktajlami, które można zrobić wyciskarką do soków i warzyw. Wyciskarka Muke poradzi sobie z twardym burakiem, owocami włóknistymi typu rabarbar czy zieleniną jak sałata. Warto pamiętać też o tym, że im wolniej pracuje wyciskarka tym mniej utlenia się witamin i enzymów. Wyciskarka Muke ma 30 na minutę, czyli najmniej obrotów na rynku, dlatego z pewnością będzie to świetny wybór. Dzięki niej i diecie m.in. dr Dąbrowskiej udało mi się zrzucić 9 kg.

  9. #59

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Jeśli dieta jest wystarczająco dobrze przemyślana i człowieka w ciągu dnia nie męczy przy niej głód, to nie ma większego problemu, by na niej wytrzymać. Dlatego osobom mającym problem z odchudzaniem, polecam catering dietetyczny, który ostatnio robi się coraz bardziej popularny. Taką dietę oferuje między innymi WygodnaDieta.pl. Mają sporo różnego rodzaju diet do wyboru, więc coś na pewno dla siebie znajdziecie.


  10. #60
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Mi na diecie bardzo pomagały koktajle, które zamawiałam na https://eapteka.pl/simplic-wysokoblo...x-10-100006755 . Niwelowały ogromne uczucie głodu, które towarzyszyło mi przez większą część dnia. No a do tego są naprawdę smaczne, więć wreszcie można było sobie wypić coś dobrego

  11. #61
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Mnie bardzo pomogły kapsułki Nature Essence, wspomagające skuteczne spalanie tłuszczu . Jak do tej pory nie znalazłam lepszego specyfiku. W 100% ze składników naturalnych, hamujących apetyt i przyspieszających metabolizm. Efekt odchudzania utrzymuje się na stałe i bez efektu jo-jo, a to wszystko bez dietetycznych wyrzeczeń czy intensywnych treningów. Miesięczna kuracja kosztuje ok. 99 zł. Bardzo polecam!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •