Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 61

Temat: 8 rad jak wytrzymac na diecie

  1. #26
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    dobra dieta to 5 posiłków co 3 godziny,uwzględniając jogurt albo owoc to też posiłek
    a najważniejszy jest program 70 do 30 czyli 70% kalorii do godz 15 a potem reszta

    pytajcie dietetyków o indywidualne diety..........a efekt murowany!

  2. #27
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    a wg mnie najlepiej jest nie traktowac diety jako ... diety tylko jako nowy fajny sposób odżywiania. zupelnie inne podejscie, bo dieta kojarzy sie negatywnie!

  3. #28
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    zgadzam sie.Dieta nie powinna być koszmarem i katorgą,ale chęcia zmiany na lepsze

    Ja 6 tyg temu postanowiłam,ze zmieniam swoje nawyki,bo przez ostatnie 3 lata upasłam sie jak świnia.
    Nie obzerałam,nie jadłam słodyczy,nie słodziłam,ale siedzący tryb życia i jedzenie raz czasem dwa razy w ciagu dnia wtedy jak mi już słabo z głodu było zrobiło swoje.
    Postawiłam na wiekszą regularność i odrzucanie tzw.zapychaczy czyli pieczywa,makaranów itp...
    i co ? i dupa.po 6 tyg nie schudłam nawet pół kilo

  4. #29
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Dziewczyny,ja mam to samo od miesiąca na diecie tzn. jem połowę tego co wcześniej,zero słodyczy,chociaż i tak nigdy ich nie jadłam,do tego ćwiczenia i co? nic przez miesiąc,poddałam się zauważyłam ,że szybciej traciłam na wadze mając te 65,a teraz niestety z 84 jest koszmarnie,,nie jest lekko,dodam że przez 2 lata przytyłam 20 kg. nie zauważając tego. A wy od jakiej wagi zaczęłyście odchudzanie ?

  5. #30
    Debiutantka Avatar sakiewka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Ja zaczęłam się odchudzać jak przekroczyłam 70kg. Wzięłam się w garść i zaczęłam dietę 1500kcal, bo ta pierwsza wpadła mi w oko w internecie przy tematach jak schudnąć. Całkiem szybko zauważyłam efekty, bo po trzech tygodniach już było 2kg mniej. I dalej ciągnę tą dietę.

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Muszę poczytać o tych 1500 kaloriach

  7. #32
    Debiutantka Avatar sabinaL.
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Białystok
    Postów
    4

    Smile Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Cytat Napisał sakiewka Zobacz post
    Ja zaczęłam się odchudzać jak przekroczyłam 70kg. Wzięłam się w garść i zaczęłam dietę 1500kcal, bo ta pierwsza wpadła mi w oko w internecie przy tematach jak schudnąć. Całkiem szybko zauważyłam efekty, bo po trzech tygodniach już było 2kg mniej. I dalej ciągnę tą dietę.
    Sakiewka - jak Twoje postępy?

  8. #33
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Ja 4 dzień jestem na diecie kapuścianej i 2,5 kg w dół. Wiem, że to straszna dieta, ale kwestia przyzwyczajenia do jedzenia zupy (która mi naprawdę smakuje) owoców i warzyw. jak czuję głód to sięgam po marchewkę

  9. #34
    Debiutantka Avatar vanessssa
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    bardzo przydatne informacje

  10. #35
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Próbowałam tej diety kapuścianej i wytrzymałam tylko 2 dni, nie mogłam w ogóle tego jeść widocznie za mało miałam motywacji hehhe...mam do was pytanie dziewczyny, słyszałyście może o wczasach odchudzających w Primavera nad morzem? są to bardzo fajne wczasy, spacery, ćwiczenia na świeżym powietrzu do tego dieta i różnego rodzaju zabiegi, wszystko to wyczytałam na ich stronie internetowej Programy Odchudzające 8 Dniowe - Primavera ciekawa jestem czy rzeczywiście w 8 dni można schudnąć? jeśli któraś z was słyszała coś na temat takich wczasów to napiszcie, ok?

  11. #36
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Katowice
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Rady są naprawdę przydatne i takie życiowe. Ja mam tak o 4 kilo za dużo i co jakiś czas staram się coś z tym zrobić. Wtedy zmniejszam porcje jedzenia, nie jem kolacji i więcej się ruszam. Dodatkowo dołączam do diety kofeinę spożywczą w proszku, która pomaga spalać tłuszcz, poprawia samopoczucie, daje energię. Duży wybór jest tutaj Kofeina-sklep.pl. Kofeina, tauryna, laktoza oraz Inositol w proszku. - kofeina-sklep.pl, naprawdę można poczuć różnicę.

  12. #37
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Dokładnie najważniejsze jest to, żeby pić dużo wody niegazowanej i jeść tylko niskokaloryczne produkty. Jeśli chodzi o mnie to ja bardzo często jem zupy, są bardzo zdrowe i nietuczące. Możecie zamówić sobie zupki w internecie na tej stronie PROFI - Życie nabiera smaku już są przeze mnie sprawdzone i są pyszne i nie zawierają szkodliwej chemii. Macie tam do wyboru aż 18 smaków

  13. #38
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    z tym bilansem masz ogromną rację. ja jeszcze do tego brałam therm line hydro fast co bardzo pomogło mi w całym odchudzaniu. Pozbyłam się zbędnej wody, cellulitu oraz nadmiaru kilogramów.

  14. #39
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    2

    Foo Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Najłatwiej na diecie wytrzymać, jak jest smaczna i jak nie trzeba mężowi smakołyków na obiad gotować a samemu wsuwać tylko sałatę z olejem lnianym. Ja ostatnio spróbowałam nieco innego podejścia i zamówiłam catering dietetyczny. Najpierw z dietetykiem ustaliłam co, kiedy i ile jeść a teraz mi szykują smakołyki i mam więcej czasu dla siebie,a co najważniejsze, jak ja jem te swoje superzdrowe posiłki, to mnie szlag nie trafia, że mąż je co innego, bo nie musiałam tego gotować Kieszeni nie rujnuje, a jak się już nauczę różnych posiłków, to sama zacznę kombinować przepisy.

  15. #40
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Hej. Ciekawe rady, ale ja uważam, że dużo lepiej jest łączyć dietę z ćwiczeniami pod okiem trenera. Ostatnio natknęłam się na interesujący artykuł: Ćwiczenia pod okiem trenera - Preparat.eu - można z niego uzyskać pomocne rady, dzięki którym dowiecie się jak prawidłowo dbać o siebie i ćwiczyć.

  16. #41
    Debiutantka Avatar Jeppers
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Wg mnie najlepiej utrzymać dietę jeśli jest ona odpowiednia. Tzn. jeżeli zawiera wszystkie potrzebne wartości odżywcze to raczej nie ma problemu z ciągłym podjadaniem. Polecam samemu przyrządzać sobie dania wtedy będzie miały pełną kontrolę nad spożywanymi kaloriami
    Pozdrawiam

    __________________
    Przepisy.pl - Przepisy kulinarne

  17. #42
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Z całego serca polecam stronę:e-Medyczne centrum - blog informacyjny o zdrowiu i medycyniee-Medyczne centrum | blog informacyjny o zdrowiu i medycynie. Jest tam mnóstwo interesujących rzeczy, dotyczących zdrowia. Z pewnościa znajdziecie coś, co Was zainteresuje. Warto zaglądnąć!

  18. #43
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    ja jestem na dietach od ponad dwudziestu lat z roznym skutkiem tzn zawsze mam efekt jojo.nie jestem specjalnie gruba mój max rozmiar to 40 nigdy więcej nie było ale zawsze lubiłam jednak mieć 36 tym bardziej ze jestem o tzw.ciezkiej kosci i wg wynikow mam dużo wody w organizmie wiec ta waga nigdy nie była zbyt niska.ale czuje się dobze w mniejszym rozmiarze.diety zawsze rozne najróżniejsze ale zawsze plus ćwiczenia w domu trener osobisty na siłowni często porady dietetyka itd. zawsze to było takiekompleksowe nigdy nie była to sama dieta.wiem ze efekt jojo to nie dobze przeprowadzone odchudzanie ale nie przekraczam nigdy rozmiaru 40 wiec po prostu jak widze ze już jest stan alarmowy znowu od początku.ale nawet gdy miałam diety zawsze nawet cos słodkiego jadlam tylko bardzo male ilości i wtedy jest ok dostarczasz mózgowi i organizmowi co potrzebuje i jest ok tylko w mniejszej ilości.od poniedziałku znowu dieta i ćwiczenia.

  19. #44
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Moim zdaniem to nawet nie chodzi o to, jak wytrzymać na diecie, tylko jak żyć PO diecie. Jak przejść z etapu odchudzania na normalne odżywianie i nie tyć Przecież nie chodzi o to, żeby całe życie wszystkiego sobie odmawiać, ale z kolei wiadomo, że łatwo zaprzepaścić efeky diety. Jak to robicie Dziewczyny, jak wyczuć granicę i odżywiać się normalnie po odchudzaniu, żeby nie tyć, ale nie trzymać ciąglej diety?

  20. #45
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    nie ma cudownego sposobu jak zyc po ukonczionej diecie aby nie tyc .jak przestaniesz stosować diete i zaczniesz normalnie jesc a skoro ja skończysz to tak będzie to zaczniesz powoli wracac do swojej normalnej figury w sensie przybierać na wadze.zobcz na zagraniczne oraz Polskie gwiazdy piosenkarki itd. kazda ma skoki wagi może u niektórych nie sa one duże ale generalnie sa nawet gwiazdy z pierwszych stron gazet.wiec nie ma cudownego srodka.sama tak mam jak koncze znowu diete to przybieram na wadze bo zaczynam jesc normalnie czyli więcej lub rzeczy których sobie odmawiałam.

  21. #46
    Debiutantka Avatar justine88
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Utrzymanie wagi po diecie redukcyjnej to rzeczywiście spore wyzwanie. Sama miałam z tym problem, ale w moim przypadku odchudzanie zaszło za daleko i musiałam przytyć. Teraz jestem w miarę zadowolona, jednak chciałabym trochę wyrzeźbić sobie ciało. Ostatnio zaczęłam ćwiczyć z ciężarkami i muszę powiedzieć, że jest to dużo lepszy trening niż ciągłe cardio. A co do jedzenia to staram się jeść zdrowo (dużo warzyw, pełnoziarniste produkty), ale niestety mam straszną słabość do słodyczy i często nie mogę sobie odmówić paru ciastek... I tu leży główny problem, bo wiem że jakbym jednak nie pozwalała sobie na takie podjadanie to efekty z ćwiczeń byłyby dużo lepsze. W każdym razie dla mnie "dieta" to nie coś na chwilę a jednak cały styl życia

  22. #47
    Wczytuje się Avatar Dzbanek
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Żeby wytrzymać w diecie to trzeba mieć dobrą motywację i jak i samą detę. Nie chodzi o to żeby się głodzić i pomijac posiłki itp. Wbrew pozorm na diecie odchudzającej nie trzbea wcale chodzić głodnym. Wystarczy dobrze wszystko zbilansować. Dobrać posiłki itp. No i oczywiście silna wola która wam pozwoli w tym wytrwać.

  23. #48
    Wczytuje się Avatar ukaska3
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    NO fajne te porady Ale tak jak ktoś już tu wcześnie napisał, najważniejsza jest motywacja i silna wola. Bez tego ani rusz. No i wcale nie trzeba się głodzić żeby schudnąć. To też jakiś mit który ciągle jest rozprowadzany a masa kobiet w to wierzy. Potem jest omijanie posiłków i poczucie, że zrobiło się coś dobre gdy takie omijanie posiłkow to najgorsze co można zrobić.

  24. #49

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Zdecydowanie motywacja jest bardzo ważna! Na początku niestety nie widać efektów zewnętrznych więc mnie np. na początku motywowało mierzenie poziomu tłuszczu w organizmie, bo tutaj od razu widać było efekty. Dlatego bardzo się cieszę że wydałam trochę pieniedzy i zakupiła sobie taką wagę https://kredos.pl/waga-medyczna/waga...4-specyfikacja, bo dzięki temu że widziałam postępy byłam w stanie ćwiczyć dalej

  25. #50
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: 8 rad jak wytrzymac na diecie

    Jeśli chodzi o mnie to miałam największy problem z motywacja. Po prostu nie chciało mi się ćwiczyć ! Potem jednak postanowiłam się zebrać w sobie i byc bardizzej aktywna ( ważyłam zbyt wiele);

    zapisałam sie na siłownie z koleżanką
    oraz kupiłam sobie odtwarzacz mp3 do biegania aby biegało mi się przyjemniej. I powiem Wam, że to działa !
    http://szczuplapannamloda.pl/samodys...w-odchudzaniu/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 28-04-2017 o 12:12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •