Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Temat: Zakładanie stron gabinetu, salonu

  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Zakładanie stron gabinetu, salonu

    widze ze jest temat o blogach a czy któras z was ma swoja stronę internetowa? czy mozecie polecić stronki gdzie najciekawiej wygląda tworzenie stronek? jakie są koszta i jak wam sie sprawdza? stanęłam przed dylematem utworzenia takiej stronki i chciałabym po swojemu ale nie wiem gdzie sie rozglądac

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    super temat, ja też chętnie się dowiem co i jak i gdzie

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    Dziewczyny zróbcie sobie stronkę na www.moja-kosmetyczka.pl. Bardzo proste i funkcjonalne stronki, od tego roku wprowadzili oplatę 40zł (u mnie pokazuje ze abonament mam wazny przez chyba 730 dni także to żaden koszt)w zamian za duzo nowych opcji, ja polecam. Przynajmniej tym, którzy nie mają ochoty bawić się w htlm i inne bajery. U mnie to wygląda tak: www.zuuzaneczka-nails.zor.pl

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    Za tą cenę, to można się skusić. Wiedziałam, że to drogi interes, więc poszłam w blooga. Ale 40zł na rok, to kusząca propozycja.
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    stworzenie własnej stronki to koszt od 1000zł w małych miejscowościach (grafika + programowanie) do tego serwer darmowy z reklamami lub od 20zł za miesiąc bez reklam + domena (adres stronki) od 20 do 100zł za rok.

    co do utworzenia stronki po swojemu to jeśli przekaże się wszystkie informacje grafikowi to na pewno wyjdzie tak jak chcemy a nawet może i lepiej

    jeśli chodzi o grafikę i programowanie to mogę polecić znajomych ^^ jakby ktoś był zainteresowany to pw xD

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar Herbaba
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    Bloga nie polecam... znaczy, nie, żebym miała. Ale jak się szuka czegoś takiego, to jest naprawdę nawał tego typu stron i żeby się wybić, to trzeba by mieć super-mega reklamę. A to kosztuje.
    Ale kawy to ja nie lubię!

    Ćwiczyć, ćwiczyć - raz jeszcze ćwiczyć.

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    ja mialam kiedys bloga, jednak własna strona jest bardziej profesjonalna.
    Moja stronka to La Premiere | Studio Stylizacji

    klientki bardzo sobie chwalą taką formę informacji.

    Najlepiej oddać się w ręce profesjonalisty, a efekty będą lepsze niż sobie założyłyśmy.

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    no ok u mnie nie obedzie sie bez profesjonalisty, całe szczescie okazało sie ze mam kogos wśród swoich znajomych...
    jednak ciekawi mnie czy któras z was sama sobie robiła swoja strone

    zuzneczka a jak na tej kosmetyczce jest jesli chodzi o własne grafiki nie szablonowe? jesli mam swoje firmowe logo to co? jest mozliwosc umieszczenia czy typowo szablonowo tam działamy?

    Kasiek uchyl rabka tajemnicy jakie koszta poniosłaś bo stronka jest świetna

    Honey webmasterowi bo grafika mam od logo a na stronach sie nie zna a poza tym ja znam kogos kto tworzy takie rzeczy od 400zl i to nie u mnie w miescie a w sieci.. widziałam dzieło świetnie zrobione 1000 to dosc wygórowana cena

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    Hmmm są szablony... Ale może jest możliwość wstawienia własnego...

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    Ja mam to szczęście, że moją stroną zajął się mój narzeczony, który jest grafikiem, więc kwestie mojego gustu i potrzeb miałam ułatwioną

  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    Witam

    Jak także mam stronkę na www.moja-kosmetyczka.pl to mój adres: www.dora.zor.pl oprócz strony mam także wizytówkę w katalogu usług: www.moja-kosmetyczka.pl/dora
    Można też dodawać dowolną ilość zdjęć, założyć bloga i jeśli robię promocję to jest pokazywana w wyszukiwarce promocji.

    Pozdrawiam
    Dodzia

  12. #12
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    Własna strona to nie są aż tak duże koszta, jakby się mogło wydawać
    Serwery stabilne w pracy są od 5.50 miesiecznie, transfer maja spory nigdy mi się nie skończył przedwcześnie, a mam sporo wejść. Domenę można kupić w promocji za złotówkę nawet, późniejszy koszt oscyluje w okolicy 60-120 zł rocznie zależy za jaką. Wiele serwerów ma opcję wgranai automatycnie oprogramowania czyli np bloga wordpress czy joomla, mambo etc, więc odchodzi zakładanie bazy danych - wszystko się robi automatycznie
    Kwestia obsługi np wordpressa jest banalna, podobnie jak popularny blogger.
    Każdy z systemów CMS ma szereg darmowych templatek - skórek i są ich serio tysiące do wyboru, do koloru.
    Każdą można spersonalizować wg uznania i gustu
    Zalety własnej strony i płatnego serwera - nikt Was nie wyrzuci,nic nie zniknie, co często się dzieje z darmowymi serwerami dziś są jutro nie ma i oprócz szpecących reklam, jest często brak stabilności ialbo właściciele po prostu zwiną interes i nie ma ani strony, ani żadnego sposobu na odzyskanie danych tam zawartych.
    koszt domeny i serwera to max 200 zł rocznie, decydująca jest domena .pl -120 zł com.pl już 60 zł eu koło 50 bodajże.
    Wordpress oprócz funkcji bloga ma możliwośc tworzenia stron statycznych, z menu normalnie jak strony internetowe mają, więc jest schludnie i ciekawie I serio jest to do ogarnięcia.

  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    no tak Taste jak sie ktos na tym zna tez pytałam roznych osob i mowili ze wlasna strona to nie taki koszt... sporo webmasterów powiedziało mi ok 400-600zl za robocizne...

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    moja stronka też stoi na wordpressie i nie mam żadnych problemów z jej aktualizacjami. Proste dodawanie zdjęć nawet kilkunastu na raz. Dla mnie jest to ważne bo nie zajmuje mi to dużo czasu. I można podpiąć pod niego bloggera co niedlugo też uczynię.
    Sama przyjemność korzystanie z tego dziewczyny

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    Jak dajecie radę z bloggerem to wordpress jest równie prosty, ja 2 razy kupowałam stronę tzn jej zrobienie, i super było jak się stawiało wtedy webmaster mógł cuda na kiju za opłatą wykonać.
    Problem się pojawił jak chodziło o aktualizację nawet drobną, dzisiaj, jutro, za tydzień, głowa mnie boli, czyli słoń doopa ołówek. Więc zaczełam sama grzebać a wujek google wszystko ci powie
    I się okazało że " dziś ci tego nie wstawię bo to mega roboty" to 3 minuty nawet dla niezorientowanej jak ja osoby... a serio czekałam czasem tygodniami i nie upominałam się zanadto bo skoro to tyyyle pracy to nie chciałam się narzucać a tu zonk 3 min i po sprawie i zaczełam sama sobie grzebać i robić więc jest to do ogarnięcia bo przygotowania nie mam żadnego w tym kierunku.

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    co do wlasnej strony to dobra sprawa napewno my mamy od poczatku strone salonu i super to funkcjonowalo do mometnu kiedy pojawil sie facebook , teraz własnie 20 stycznia zamykamy strone bo i tak tam zagladaja żadko jak patrze na spis kto kiedy i co oglda to nie ma poco trzymac strony , na fecbooku mamy konto salonu wiec to wzupelnosci wystarczy i nawet przynosi lepsze wyniki, nowych klientek wiecej przybywa bo widzialy fotki na fecbooku ,albo jej koleżanka pokazala ,,, co do ceny za strone to koszt mielismy jakes 300zł rocznie ,nie dużo , ale wszystko sam robilem wiec nie musiałem płacic za tworzenie ,maja darmowe tworzenie stron , Hosting • Tanie serwery • Hosting seria K • Hosting seria DA.
    może komus sie przyda link

  17. #17
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: zakładanie stron gabinetu, salonu

    Ja mam wlasnie jednego bloga na wordpressie. Da się bloga przerobić na stronę? Czy to chodzi o tą opcję za ileśtam $ rocznie? Zastanawiałam się nad kasowaniem tamtego bloga i zakładać stronę ale jesli sieda go przerobic na stronę to chyba bym wolała tą opcję. hm muszę przewertować google.

  18. #18
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Zakładanie stron gabinetu, salonu

    da się, nic nie przerabiaj tam masz zakładkę strony statyczne i normalnie menu tworzy, masz w panelu 1 dotyczące postów, dodaj, edytuj itp. i drugie media, linki, strony- i tu robisz stronę statyczną pokaże sie w górnym menu.

  19. #19
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Zakładanie stron gabinetu, salonu

    Dobra strona internetowa salonu to ogromna reklama. Dlatego trzeba zastanowić się dobrze nad nazwą strony i domeną. W Hekko możecie kupić domeny, mają domeny pl, europejskie i globalne. Można u nich na stronie też od razu sprawdzić czy dana nazwa strony jest wolna.

  20. #20
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Zakładanie stron gabinetu, salonu

    Jeśli chodzi o zakup sprzętu do gabinetu to np. wirówkę idealną do osocza bogatopłytkowego można znaleźć na przykład w Cosmed24 https://cosmed24.pl/produkty/3037-wi...plytkowego.php . Pasuje ona między innymi do zestawów REGENERIS i może pomieścić probówki o pojemności do 10 ml. To bardzo fajny profesjonalny sprzęt idealny do laboratoriów, w których wykonuje się analizy krwi, osocza, surowicy itp.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki
    By zizia in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 324
    Ostatni post / autor: 07-12-2020, 15:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •