Pokaż wyniki 1 do 25 z 56

Temat: Studniówka

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar madziorkowa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    180

    Domyślnie Studniówka

    Zbliża się okres studniówek co radzicie rajstopy czy może pończochy?
    Na pozór rajstopy banalna rzecz ale żeby się dobrze czuć należy dokonać dobrego wyboru.

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Studniówka

    super temat zwłaszcza, ze ja mam za rok studniowke takze ja Ci nie poradze ale ja bym juz chciala wiedziec mniej wiecej jaka sukienke miec bede

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Studniówka

    ja polecam ponczochy samonosne, jak dla mnie wygodniejsze i podwiazka fajniej wyglada;p ja tak mialam na swojej studniowce i u mnie sie to sprawdzilo. no i do kibelka wygodniej chodzic;p

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Studniówka

    Cytat Napisał edusia777 Zobacz post
    ja polecam ponczochy samonosne, jak dla mnie wygodniejsze i podwiazka fajniej wyglada;p ja tak mialam na swojej studniowce i u mnie sie to sprawdzilo. no i do kibelka wygodniej chodzic;p
    zdecydowanie pończochy! nie spocisz się wiesz-gdzie i fajniej będzie wyglądać (o ile ktoś będzie oglądać )
    gatta jest ok, ale jeśli masz powyżej 170 cm wzrostu, to mogą być na Ciebie za krótkie (ja mam 177 cm i roz.4 mi na połowie ud się kończy... - ale jeśli nie jesteś tak wysoka, to będą super eleganckie). Kup z szerszym zakończeniem (to z koronką i silikonem), dzięki temu będziesz miała absolutną pewność, że się nie zsuną. Gatta pończochy MICHELLE wz.03 - rajstopy gatta pończochy hurtownia gatta bielizna brubeck | MARBET

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar madziorkowa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Studniówka

    właśnie mam straszny dylemat czytałam na innych forach to dziewczyny przeważnie wybierały pończochy samonośne a jak oglądam zdjęcia to wiekszość dziewczyn ma rajstopy

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Studniówka

    pończochy lepsze zero problemu z nimi nic nie uwiera, nie przesuwa się, no i faktycznie łatwiej do kibelka ;p (przynajmniej sobie ich nie zaciągniesz pazurkami bo nie musisz ściągać )

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: Studniówka

    też polecam pończochy, są wygodne i praktyczne ale to Ty masz czuć się dobrze, komfortowo, jeśli masz możliwość zakupu pończoch to może warto kupić,przymierzyć, sprawdzić w czym będziesz się czuła lepiej

  8. #8
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Studniówka

    pończochy !

    choć ja osobiście nienawidzę rajstop.. nie są dla mnie stworzone, nie umiem w nich chodzić, zawsze mam krok w połowie ud + nie umiem dyskretnie ich podciągnąć...

    Jeśli nie masz takiego problemu to bierz to co wygodniejsze.. Od razu mówię, że nie do wszystkich sukienek ładnie wyglądają rajstopy, bo się odznaczają w biodrach...

    ________________________________________


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •