Strona 1 z 68 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 1692

Temat: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Fas Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Zapraszamy do zapoznania się z nową marką na rynku.
    strona
    evolashes - EVOLASHES
    powstała z myslą o stylistkach, które cenią sobie doskonałą jakość produktów w naprawdę korzystnej cenie. To dla Was staramy się uzyskać jak najlepsze ceny od producentów;kłócimy się o każdego dolca

    Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę i do zakupów. Strona bedzie oczywiscie na bieżąco aktualizowana!

    Edyta i Dzikakura
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  2. #2

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Rzesy z norek 100%- ile gramowo lub ilościowo jest ich średnio w jednym opakowaniu?

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Około 3500 szt. 12 pasków w róznych konfiguracjach jesli chodzi o dlugość czy tez skręt
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Chciałabym zakupić produkty Evolashes i zrobiłam sobie wstępną liste. Mam jednak problem z wyborem rzęs - nie wiem jaki skręt kupić i czy jako początkująca powinnam wybrać na początku MIX? A w sklepie są duże braki jeśli chodzi o rzęsy, czy można spodziewać się dostawy?

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Oczywiscie juz braki uzupełnilysmy. Zapraszamy na zakupy

    jesli ma Pani jakies pytania prosimy o telefon
    do mnie 515234466 lub do Bożeny 516066244

    ---------- Dodano o godzinie 10:10 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 13:35 ----------

    Poniżej wklejam specyfikację produktów do stylizacji
    na poczatek rzęsy

    100% Naturalne rzęsy z Norek
    Rzęsy naturalne ze 100% włosia norki syberyjskiej to produkt dla bardzo wymagających klientek. Rzesy są bardzo lekkie i delikatne. Wystylizowane nimi oko wygląda wyraźnie, a zarazem naturalnie. Rzęsy z 100% włosia norek firmy eVo eyelash evolution to produkt bardzo wysokiej jakości.W trakcie pozyskiwania włosia do produkcji rzęs nie ucierpiało...


    a tak wyglada stylizacja tymi noreczkami
    (zdjęcie wykonane na kursie doszkalajacym, stylistka wykonała tą stylizacje w 2,5 godziny)






    rzesy Silk Diamond
    Silk Diamond to rzęsy o wysokiej elastyczności, bardzo błyszczące(granatowy odcień czerni)Rzęsy są starannie selekcjonowane, przyklejone na 16 paskach w pudełku mięsci się około od 3.500 do 4.000 rzęs (ilość rzęs jest zależna od długości i grubości mieszczących się w pudełku) Rzęsy Silk Diamond przeznaczone są dla Pań oczekujących wyraźniejszego look'u. Świetnie prezentują się u Pań o ciemnych włosach i karnacji, ale również nadają się dla platynowych blondynek. Idealnie wyprofilowane(grubsza podstawa i cieniutka końcówka) pozwalają na uzyskanie precyzyjnej stylizacji oka.


    tak wygląda stylizacja tymi rzeskami
    Tu kursantki na kursie doszkalajacym - czas pracy - Arta



    rzęsy MINK
    Mink Premium to As w świecie rzęs. Wyjątkowo delikatne i miękkie. Charakteryzują się głęboką czernią i subtelnym połyskiem.
    > Rzęsy są starannie selekcjonowane, przyklejone na 16 paskach. W
    > pudełku mieści się około od 3.500 do 4.000 rzęs (ilość rzęs jest zależna od długości i grubości mieszczących się w pudełku) Rzęsy Mink Premium nie wykręcają się w trakcie noszenia. Są bardzo lekkie, nie obciążają rzęsy naturalnej. Znakomicie nadają się dla Pań o jasnej karnacji i oprawie oczu. Preferują je kobiety ceniące dyskretną elegancję i naturalne stylizacje. Rzęsy Mink Premium pozwalają stylistce na precyzyjną, piękną stylizację.

    a tu delikatna - naturalna stylizacja MINKAMI
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    A już niedługo będziemy miały rzeski cieniowane... kilka kolorów w 1 boxie
    Juz si enie moge doczekać mam nadzieje ze Wy tez

    ---------- Dodano o godzinie 17:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:16 ----------

    I zapraszamy na stronę nasza na Facebooka polubcie nas... i zawsze bedziecie wiedziały o wszystkich nowościach i... konkursach orgnizowanych przez EVO
    Evolashes.pl | Facebook
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  7. #7
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    i ja polubilam. i chwale sobie produkty

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    teraz to trzeba tylko uaktualniac... w koncu zblizamy sie ku końcowi
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  9. #9
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    tez polubiłam ;>

  10. #10
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Polubiłam i ja
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  11. #11
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    ja tez lubnęłam
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Dziewczyny, parę z Was pytało się o rzęsę do zagęszczania, np typu "Y" za półtora tygodnia będziemy miały takie rzęski (czytamy uwaznie co piszecie i staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom)

    Za chwilę również będziemy miały bardzo mocny klej w sprzedaży "półsekundówkę"

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    A ja tam pokochałam a nie polubiłam

  14. #14
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Ja też polubiłam Edytko doszła dzisiaj do mnie paczuszka, dziękuję za pomoc w wyborze i za ekspresową przesyłkę

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Klej rzeski klej i wstawiaj fotki
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Dziewczyny a ja mam pytanie. W teorii piszecie, ze rzęsy z norek (Mink) nie uczulają, ale czy to w 100% przekłada się na praktykę? Mialyscie przypadki że ktoś puchł, swędziało itd?

  17. #17
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Super. Napewno kupię rzęski i nowy klej

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Zen, tak-ja miałam jedną klientkę, która mi się uczuliła po norkach. Wiem, ze to po norkach, a nie po kleju, bo kleju uzywalysmy tego samego co zawsze, pani jest alergikiem na wszystko, kurz, roztocza, sierc, niektore produkty jedzeniowe, pyłki. rzęsa syntetyczna ją nie uczuliła, norki tak, ale ale.. nieznacznie, nie tak, ze napuchła i szczerwieniala i wygladała jakby ktoś ją cięzko pobił. parę godzin po stylizacji pojawiło się lekkie swędzenie, ktore po dwóch dniach przeszło. Potem pojawiło się znowu po trzech tygodniach, jak miała kłopoty sercowe i jak mowi sama-trzy dni ryczała jak bóbr i potem po jednym dniu znow przeszło. Wiec mogę przypuszczac, ze to norki, ale..(duzo tych ale)

    I ja w koncu sprobowalam norek na sobie, chcialam zobaczyc co zachwalam, nie?

    I powiem Wam.. o chrystusie, nie zamienie tych rzes na zadne inne. Ja generalnie nei mogę nosic rzes, mam alergie na twarde chyba, zawsze po aplikacji mam przynajmniej zapalenie spojowek, (standardowo trzy dni po aplikacji czerwone powieki) jak mnie cos uwiera to ryczę,a wtedy jest jkeszcze gorzej puchne cała. noszę rzęsy dwa tygodnie maks bo zawsze wyskubię, raz mialam problem z rogówką, a tu nic! Nic! Nie czuję, nie skubię, trzymaja się świetnie wyglądam pieknie (khem) nic sie nie wywija, nic nie razi w oko, nie mam tego odruchu "podbijania wachlarzyka" paluchem, nie ropieję.. masakra jak pięknie.

    to moje norki, mają tydzień


    Zen, ale jeszcze jedna uwaga- rzęsy Mink, nie są rzęsami z norek, ja teraz piszę o 100% rzesach z norek (nie doczytalam i się rozpisalam)

    Fajnie Ewlinek
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 23-02-2012 o 21:24

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Dzięki kurko za odpowiedź

    Mam właśnie te rzęsy i jednej dziewczynie je założyłam, klej nouveau lashes, platki pod oczy i do odtłuszczania tez tej firmy. Teoretycznie na nic nie ma uczuleń (a przynajmniej nie wie o nich), w trakcie robienia rzęs wszystko ok. Ale potem zaczęła się jazda, powieki spuchnięte, jakieś krostki pod oczami podobne do potówek, świąd no ogólnie masakra. Zaczęłam szukać przyczyn, klej raczej nie, świeży w dodatku mega delikatny również dla alergików jak wszyscy twierdzą, myslałam że może płatki pod oczy i ta ich alantoina w składzie, że może płatki do odtłuszczania, taśma, cholera wie... w końcu dziewczyna wylądowała u lekarza, dostała jakieś dwa rodzaje kropli na receptę, dzisiaj jest podobno lepiej (rzęsy zakładałam jej bodajże w czwartek w zeszłym tyg). Ogólnie to bardzo dziwne objawy, rano wszystko nasilone że dziewczyna wstydziła sie wychodzić z domu ustępowało wieczorem i od rana znowu to samo. I tak właśnie przypomniałam sobie że przecież ja jej robiłam na norkach. Oczywiscie zaproponowałam jej ściagniecie tych rzęs ale dzisiaj jest już ok i stwierdziła że zostawiamy, jestesmy w stałym kontakcie jakby co. Do końca nie mam pewności że to od rzęs, stąd to pytanie czy miałyscie takie przypadki. Chyba będę jej musiała robić na innych rzęsach i nastepnym razem zrobić jej próby uczuleniowe zobaczymy co to będzie...

  20. #20
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Nie, nie Zen, nie zrozumialysmy się, rzęsy Mink oprocz zwyczajowej norki w... nazwie nie maja w sobie nic z norki, a reakcja uczuleniowa moze byc na wszystko kochanie, na rzesy mink też, na rzesy silk, na rzesy z noveau, z secreta i na wodę z kranu tez. zreszta co ja ci to bede mowic, wiesz to przeciez, a jeszcze jedno pytanie, dziewcyzna miala pierwszy raz rzesy?

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    wiem wiem dlatego nie napisałam o 100% norkach tylko napisałam mink, z resztą pewnie wiesz które od Ciebie brałam

    wiadomo, mozna byc uczulonym na wszystko slonce, wode i wiatr, szkoda tylko ze dziewczyna się wycierpiała przez to ,ale obie nie miałysmy pojęcia że taka sytuacja bedzie, ja jej tego z premedytacją też nie zrobiłam, byłoby łatwiej gdyby wiedziała no ale nie wszystko da się przwidzieć A rzęsy miały byc do sesji dla chłopaka heh....

    Metodą prób i błędów pewnie dojdziemy do tego co ją uczula, pod warunkiem że wróci. Ale dobra, dowiedziałam się tego co chciałam mniej wiecej wiec tematu juz w tym wątku nie ciagnę

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    No wiem, wiem, które. Ale ta rzęsa Mink to jak kazda inna rzęsa cholercia. Dlatego to moje niedoczytanie, bo kontrowersje wzbudzają rzęsy norkowe. Norkowe-norkowe

  23. #23
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Kurko a wasz bardzo mocny klej "półsekundówka" będzie dostępny

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Evelina, bedzie kochanie, bedzie jak tylko do nas dojdzie, od razu wbijemy go na stan sklepowy czekamy, naprawde same czekamy i tez przebieramy nozkami

  25. #25
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    w przyszlym tygodniu bedzie, ale to naprawde dla bardzo szybko pracujacych stylistek
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •