Strona 63 z 68 PierwszyPierwszy ... 1353596061626364656667 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 551 do 1 575 z 1692

Temat: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

  1. #1551
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Dziewczyny a co z tymi zelami i innymi produktami do pazurkow?

    Zrezygnowalyscie z pomysly (wyczytalam, ze planowalyscie).
    Chetnie bym sie skusila, bo rzesy uwielbiam

  2. #1552
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    Izi Proponowałam zwrot pieniędzy czy nie tak sklepy internetowe działają, że jesli nie mają odyłają pieniązki?
    Tak, Edytko proponowałaś ale dopiero po ponad tygodniu. Gdybym od razu wiedziała że ich nie będzie rozegrałabym to inaczej a tak czekałam... Nie chodzi mi o to żeby Wam zrobić antyreklamę. Staracie się wiem, miłe jesteście i w ogóle super babki, ale robicie małą zmyłkę w sklepiku niestety
    Zamówiłam 6 różnych paletek z rzęsami z czego de facto miałyście fizycznie tylko 2 Rzęski były zamawiane pod konkretną klientkę, która usłyszała ode mnie "Pani Małgosiu takie jak Pani chcę zrobimy przy następnej wizycie", Pani Małgosia od tego czasu była u nie już 4 razy a rzęs ani widu ani słychu.
    Posiadanie dużego asortymentu myślę nie jest po to żeby używać go jako substytut.
    I kurcze cokolwiek bym teraz nie napisała to i tak wyjdzie że Was się czepiam
    Ja chciałam jedynie wyrazić swoją opinię że wg mnie nie działa to wszystko idealnie. Jeśli czegoś nie ma to klient powinien o tym wiedzieć przed zakupem a nie kiedyś tam - moje zdanie. Jeśli w sklepie nie ma wody 1,5 litra to nie kupuje baniaka 5 litrowego tylko idę do sklepu obok, jakbym czekała na dostawę w pierwszym spożywczaku to bym się odwodniła

    Nie znam się na prowadzeniu sklepu internetowego, ale jakoś sobie ludziska radzą więc chyba się da.

    W skrócie: aktualizacja stanów magazynowych. Tyle z moich sugestii a reszta cud, miód, malina Brawa za starania, dobrej jakości produkty itp.itd.

    Mam nadzieję że wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem i wyłapią złota myśl. To nie jest atak tylko zwrócenie uwagi myślę uzasadnione. God bless You

  3. #1553
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Izi-aktualizacja nie działa, prowadzimy rownież sprzedaż bezposrednią i dystrybutorską, nie jesteśmy w stanie ściągać na bieżąco wszystkiego z magazynu internetowego, ściąga sie to, co zamówicie fizycznie przez sklep. Wiele z Was zamawia towar smsami lub dzwoniąc lub przez maila.System wystawiania faktur nie jest u nas zintegrowany ze sklepem,(wtedy gdybysmy wystawialy fakturę na towar zamowiony smsem samo by się ściągało) mógłby być ale wtedy trzebaby by było przestawić go na inny serwer, co wiąże się dla nas ze spadkiem pozycjonowania w googlach na szary koniec branży, co będzie się wiązało z kolei ze spadkiem obrotów przynajmniej przez pierwszy rok. Postawilysmy go na kiepskim serwerze najtanszą opcję jaką się da, nie przypuszczałyśmy, ze to się tak rozhula. Tak samo jak nie działa u nas payu, powinno działac a nie działa- serwisanci payu, nasz administrator nie jest w stanie na to nic poradzić. ćwiczymy to od pół roku.

    Przymierzamy się do "przelewów 24" ich serwisanci zapewnia, ze bedzie to dzialac- nie bardzo wierzymy Aktualizujemy stany raz w miesiącu zgodnie z rozliczeniem księgowym to za rzadko-wiemy. Niestety nie jestesmy w stanie nic więcej zrobić.

    Którejś jeszcze napisać o kuluarach prowadzenia sklepów internetowych i sprzedaży rzęs? Moze jakieś dobre rady?

    P.S. Nie wierzę w życzenia nam wszystkiego dobrego Izi tak BDW

    podpisano:
    bezsilna wobec gownianego systemu oprogramowania-Kura
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  4. #1554
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Kura możesz wierzyć lub nie ale życzę Wam tylko tego co dobre.
    Fakt, nie robię u Was dużych zakupów, kupuje tam gdzie mam taniej - takie prawo rynku.
    Lubie Wasz sklep, zawsze był i będzie moim miejscem awaryjnym - o ile w akcie nienawiści nie zablokujecie mi w nim konta
    Nie zmieniam do Was stosunku i nadal będę zapewne korzystać z Waszych usług ale jeśli robię zamówienie i po 60 dniach nadal nie zostaje zrealizowane to chyba mam prawo do wyrażenia opinii, nieprawdaż? Sama widzisz i piszesz że ten magazyn u Was nie hula, więc nic dziwnego, zaskakującego i nienormalnego nie napisałam. Bo mi też z nim ciężko się żyje tak jak Wam

  5. #1555
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Edytko, dziękuję bardzo za rewelacyjnie szybką przesyłkę :-)

  6. #1556
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Zrobiłam dopłatę, nie moge się doczekać tych softów
    Edytka widzisz mnie tam?

  7. #1557
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    z postów wynika ze softy na stanie są, a ma stronie sprawdzałam 3 razy pod rząd- w tym dzis i nie ma ich na stanie
    co to się dzieje?
    zamawia się w końcu na sklepie czy na forum?

  8. #1558
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Rzęsowa softy są na stanie ale do pracy jestem chwilowo ja a mam tylko dwie ręce
    Dodałam na razie softy w mixach - b te są.
    W uzupełnieniach w zakupie tylko w B i C grubość 0,10

    Lki w duzych paletach tez w koncu są.
    Przykro nam Dziewczyny, ze tak długo musicie czekać z wstawianiem, ale wtajemniczone wiedzą, ze zamowienia (równie te telefoniczne, sms itp) tez sa realizowane

    Mucha widze Cię widzę, juz paka czeka
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  9. #1559
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    A ja mam pytanko odnosnie wysylki za granice i przelew . Czy macie platnosc paypal ( nie znalazlam na stronie) i ile trzeba czekac na taka przesylke?
    No i koszt jest od 20 zl a ja chce ok 6 opakowan rzesek i cos pewnie jeszcze
    Bede wdzieczna za odpowiedz bo rece swierzbia do zamawiania

  10. #1560
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Hmmm... może się nie znam, ale co ma serwer do pozycjonowania? Pozycjonuje się domenę a nie serwer na którym fizycznie wisi stronka (poprawcie, wytłumaczcie jeżeli się mylę).

    Szczerze powiedziawszy mnie również niesamowicie zniechęca ten motyw do zakupów. Kilka razy już zamawiałam gdzies indziej rzęsy, mimo, że akurat rzęsy lubię u was zamawiać ze względu na różnorodność.
    Szeroki asortyment jest genialną sprawą - pod warunkiem, że wszystko się zgadza i jest na stanie.
    Inaczej to - mimo sympatii - lipa straszna.
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  11. #1561
    Debiutantka Avatar ALUTKAPIATEK
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    A ja mam pytanko czy macie dystrybutora w Warszawie od ktorego by mozna kupic? Bo ciagle mi czegos brakuje a nie jestem w stanie robic wiekszego zamowienia

  12. #1562
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Phoenix koszt wysyłki zostanie 20 zł, mozliwośc płatności paypal jest napiszę info po otrzymaniu zamówienia jesli zostawisz w uwagach taką informację.

    Alutkapiatek jest w Sulejówku Smialo dzwon Agnieszka Szymańczuk 516181249

    AnastazjaB Przykro mi, ale niestety w tym oblatane ie jesteśmy. Jeśli fachowiec w tej kwestii mówi nam, że spadniemy to tak to przyjmujemy.

    Poza tym pamiętajcie proszę, że to nie jest nasze jedyne zajęcie. Ja też kupuję w róznych sklepach z róznym skutkiem (w niektorych czas realizacji to - 14 dni roboczych i jesli chcę to czekam a jesli czegoś nie mają to dzwonią piszą, staraja sie pomoc, zamienić.
    Zakończmy już ten temat. nie jesteśmy w stanie zapewnić Wam 100% asortymentu i już. I doskonale wiem, ze nie tylko my mamy braki w magazynach. Sorry ale my tyle kasy na tak duże zamówienia nie mamy i często właśnie z tego powodu czegoś po prostu brak
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #1563
    Wczytuje się Avatar iza281
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Słupsk
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Kurcze nie wiem w czym problem i czemu ma służyć ta nagonka na dziewczyny. Zamawiam rzęsy u dziewczyn od jakiegoś roku systematycznie i nie są to małe zamówienia. Nie zdarzyło się jeszcze ani razu żebym czegoś nie dostała. Wręcz przeciwnie zawsze coś nadto w paczce za co bardzo dziękuję. Więc albo ja mam szczęście albo Wy pecha. Trzymam za Was kciuki laski i serdecznie pozdrawiam



    --------------------------
    iza281.pinger.pl

  14. #1564
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Cytat Napisał AnastazjaB Zobacz post
    ...lubię u was zamawiać ze względu na różnorodność.
    Szeroki asortyment jest genialną sprawą - pod warunkiem, że wszystko się zgadza i jest na stanie.
    Inaczej to - mimo sympatii - lipa straszna.
    dokładnie tak.
    dziwne się też wydaje dowiadywanie się stąd że towar jednak jest i "zamawianie go na forum"...
    w sklepie nie ma, na forum jest.
    przepraszam ale moim zdaniem: albo ma się sklep albo handluje się na forum bez sklepu

    póki nie rejestracja tutaj nawet bym nie wiedziała...

    zniechęca to bardzo smutne to i przykre bo od prawie 2dwóch lat z zamówieniami byłam wierna tylko Wam bez musu posiadania "konta" na forum

  15. #1565
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Iza dziękujemy, że jesteś z nami tak długo

    Rzęsowa - wynika to z tego, ze nie ma komu wstawić towaru jednocześnie na sklep i jeszcze rozpakować takich ilości rzęs. Jest jakby informacja na forum żeby dziewczyny poinformować o sprwadzonym towarze. Bo gdzie indziej mamy informować o nowościach jak nie tutaj?
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  16. #1566
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Wy to macie takie szczęście, że towar jak jest, to macie go za dwa dni u siebie. Ja musze czekać aż się szanowna poczta zlituje. Liczyłam, że będą w piątek i lipa W niedzielę jadę na rzęsy i nie będę nosić L ek czasem paczka jest po 4 dniach a czasem dwa tygodnie bite. I nie ma znaczenia czy priorytet rekomendowana wycałowała, nie ma. Od konkurencji paczki też tak idą.

    Więc trzeba brać kiedy są na stanie. Ja wolę zadzwonić zapytać się co jest czego nie ma i wszystko jasne.


    Gdyby nie to forum to nie miałabym pojęcia o Evo. Pewnie już bym rzęs nie robiła

    Tez Wam kibicuję dziewczyny. Kawał dobrej roboty, świetny towar oby tak dalej

  17. #1567
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    Bo gdzie indziej mamy informować o nowościach jak nie tutaj?
    |
    powiem szczerze ze tu jestem od miesiąca moze nawet nie, a od dwóch lat nie miałam problemu z waszymi nowościami.. zawsze byłam na bieżąco i to forum do niedawna niebyło mi potrzebne by dowiedziec się czy coś na stanie ejstczy nie ma...

    myślę ze nie ma co dalej rozwijać tematu, tylko przydałaby się wam chociaż 1 osoba ogarniająca po prostu sklep
    wtrącać się nie chce, tym bardziej organizować wam działalności, ale ja tak to widze

  18. #1568
    Debiutantka Avatar Artusia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Edytko, dziękuję za przesyłkę która doszła do mnie z prędkością światła! I to za pośrednictwem poczty polskiej
    Jesteś kochana a Wasze produkty towarzyszą mi już tak długo że nie wyobrażam sobie pracy bez nich <3

  19. #1569
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Ja jestem mega zadowolona z jakosci rzes i zamowien zlozylam juz z 15, ale znow nie otrzymalam rachunku

    Prosilam o rachunki i nigdy zadnego nie dostalam

  20. #1570
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Jeśli to ja wysyalam to powinnas miec mailowo, bo ja chwilowo tylko tak wysyłam, odezwij sie na pw i daj dane, to az niemozliwe
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  21. #1571
    Rozkręcanko Avatar kamzu
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lubin - Dolny Śląsk
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    A ja tam uwielbiam Evo-skie dziewczyny Zawsze pomogą, doradza itp. Zamawiam telefonicznie, Esemesowo a nawet Facebookowo ;-) wiec od razu wiem co jest a czego nie ma. Nawet jeśli czasami trzeba na coś poczekać to wart bo potem jak juz jest to jest najlepszej jakości - takie jak być powinno

  22. #1572
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Edytakon- wiadomosc prywatna napisalam tego samego dnia i zero odzewu.
    Przykre troche, bo potrzebuje tych rachunkow do rozliczenia z podatku

    Jakosc waszych rzes jest super i nie chcialabym z nich rezygnowac, ale ta sprawa z rachunkami

  23. #1573
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    a co się stało ze skrętem A(J)?

    mam napaloną babkę na ten skręt
    od 2 lat posiadam jedną jedyna paletkę (A) 0,15- taki popyt:?
    i dziś jej zrobiłam wlasnie te
    ale skończyły mi sie 11mm...
    poza tym babka chciała "miększe"
    wzięłabym A 0,10 w "krótkich, naturalnych"długościach po prostu go ale nie ma

  24. #1574
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    A ja mam pytanie co do kleju 'S'
    do tej pory pracowalam na roznych klejach, najbardziej bylam zadowolona z HS5 z NL, poki nie trafilam na Golda z LL, doskonale kleil 0,20, nie sklejal miedzy soba minkow itd , ale zauwazylam ze jego trwalosc sie popsula, zreszta na stronie producenta byla kiedys adnotacja ze trwalosc do 10tyg, teraz 4-8tyg,
    myslicie ze wasz 'S' bedzie rownym zamiennikiem? najbardziej boje sie tego, ze nie utrzyma rzes o grubosci 0,20, bo podobno bardzdo rzadki no i ze szybko sie odkleja- mialam juz takie kleje, doradzcie prosze

  25. #1575
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Rzęsowa wycofujemy się z A, jednak zostało mi kilka rozmiarów jesli coś konkretnie sprawdzić czy mmam to daj znaka. Jak widzisz nie tylko u CIebie te rzeski cieszyly się własnie takim powodzeniem.
    Mam troszkę minków i silków w 0,15 i 01 z A, ale nie wrzucam już na sklep, mam zamiar z czasem utworzyć kategorię "outlet" i tam wrzucać tzw "niedobitki"

    Amygirl Uważam, ze jesli chcesz wypróbować któryś z naszych klei to warto wziąc B ultra plusa (używam go sama i dla mnie jest miłością numer 1, Następnie wypróbuj obowiązkowo Hs4, Hs 5 według mnie jest doskonała teraz na tą pogpdę, u mnie w gabineciku jest teraz ani za gorąco ani za zimno i doskonale mi się nim klei.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •