Strona 68 z 68 PierwszyPierwszy ... 18586465666768
Pokaż wyniki 1 676 do 1 692 z 1692

Temat: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

  1. #1676
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa Londyn
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Dziewczyny a ten hs11 to bardziej taki dotykowy jest czy można nim delikatnie miznąć <-- śmieszne słówko ;D , tak jak hs4 ?
    Bo ja ostatnio się złapałam że za mało kleju nakładałam czasem i póżniej przy czesaniu troche spadało teraz daje ciut więcej mi miziam delikatnie rzęske i jest ok ( pracuje na hs4 czasem mieszam go z green )

  2. #1677
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Cieżko sie z Wami skontaktować...pisałam czy wysłaliście maja paczkę? W niedziele zrobiłam przelew wiec rano w poniedziałek powinien być u Was.
    Wiktoria Brzozowska

  3. #1678
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Prosze dzwonic lub pisać sms. Tu na forum oststnio rzadko bywamy.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #1679
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Rety pisałam miesiąc temu apropo swojego zamówienia ok 4 meile nie dostałam żadnej odpowiedzi na sam koniec dostałam zamiast hs11 butyl U+ ... ok trudno już wzięłam. ok 20 zamówiłam nowy hs11 do dnia dzisiejszego wysłałam 3 meile i odezwu zero. Macie jakiś szacunek do klienta?!
    Kiedyś zamawiałam byłam zadowolona bardzo ale to co teraz sie dzieje to jakaś paranoja!

  5. #1680
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Tez złożyłam dzisiaj zamowienie, myslalam ze mozna zapłacić karta albo przez PayU czy podobne, niestety wyskoczyły mi tylko polskie banki, nie mieszkam w Polsce wiec nie mam konta polskiego, pisałam mail, niestety nikt nieodpowiada [emoji20]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #1681
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Ja jestem zmuszona zamawiać na ..., jeśli zależy wam na profesjonalnej obsłudze klienta i szybkiej wysyłce, to EVO można sobie raczej odpuścić. Próbowałam się z nimi kontaktować na wszystkie możliwe sposoby, pisałam kilka maili , wielokrotnie dzwoniłam, nic zero odzewu. Pisałam nawet na FB, zastanawiam się czy w ogóle ta firma jeszcze istnieje, ostatnie posty i oferty są jeszcze z tamtego roku...a szkoda. Z takim podejściem do klienta to ja dziękuję
    Ostatnio edytowane przez Kamis ; 21-05-2015 o 20:25 Powód: do polecania innych firm są dedykowane wątki

  7. #1682
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    To akurat prawda. Kontakt jest tragiczny! Ja jakiś miesiąc temu zamówiłam hs11, po kilku meilach (na które oczywiście odezwu nie dostałam) po 2 tygodniach dostałam klej. Jeszcze gdyby to był hs11 to ok, a dostałam jakiś klej którego na stronie brak. Dodzwoniłam sie do którejś z pan to nawet nie wiedziała dlaczego taki dostałam. Prsymknelam oko i zostawiłam mimo ze okazał sie beznadziejny. Teraz powtórka pokazania zero profesjonalizmu z ich strony. Zamówiłam hs11 zrobiłam przelew tego samego dnia i czekam...mija 5 dni kilka meili na które nikt sie nie odezwał. Dopiero zobaczyłam ze pieniądze nie wyszły z konta i w środę zrobiłam przelew expresowy,w najgorszym przypadku miały w czwartek pieniądze ba swoim koncie. Paczka przyszła w środę za tydzien... Za ostatnia pomyłkę mogły jakoś przeprosić np wysłać expresowo tego samego dnia co przelew lub zamiast ekonomem wysłać priorytetem. Nie wspomnę ze po wymianie w końcu kilku smsow które pisałam do dwóch pan w końcu ktoś sie odezwał ale tak ze nigdy więcej nic nie zamówię od nich :/
    ...
    Ostatnio edytowane przez Kamis ; 21-05-2015 o 20:26 Powód: do polecania innych firm są dedykowane wątki

  8. #1683
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Enedipo pierwsze dokonałaś zakupu 21 a pieniądze wpłaciłas właśnie z 5 dniowym opóźnieniem, wiec tak jak napisałaś wpłynęły z dużym opóźnieniem. Nie jestem w stanie dzwonić do każdej klientki, (której płatność nie wpłynęła) i mówić, ze pieniądze nie były wpłacone na czas i że paczka nie wyszła w dniu zamówienia. To nie nasze zaniedbanie z żadnej strony. Mamy w regulaminie informację, ze wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych od wpłynięcia pieniążków na konto i dokładnie w takim terminie zamówienie zostało zrealizowane. o, że zamówiłaś przesyłką ekonomiczną to niestety nie moja wina, ze ma czas być póżniej doręczona.

    Jeśli chodzi o kontakt z nami to jeszcze nie zdarzyło mi się zebym na wiadomość sms lub na telefon nie oddzwoniła. Jeśli chodzi o maile staramy się odpowiadać w ciągu 48 godzin. Nasz jedyny mail, który jest aktywny to evolashes@gmail.com. Niestety nie wiem dokąd wysyłane były Wasze maile, ale na pewno nie na adres który widnieje na stronie.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  9. #1684
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    A czy ten adres mailowy, z ktorego dostalam na przyklad potwierdzenie zamowienia nie dziala?
    sklep@evolashes.pl
    Bo tez nie dostalam odpowiedzi

  10. #1685
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    ...Jeśli chodzi o kontakt z nami to jeszcze nie zdarzyło mi się zebym na wiadomość sms lub na telefon nie oddzwoniła. ...
    równiez miałam problem z zamowieniem (pomyłka w pakowaniu) zadzwoniłam, opisałam sytuacje
    no(ł) problemo

  11. #1686
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    dziewczyny mam mały problem...
    początkiem kwietnia kupiłam primer---> Primer do rzęs
    dostałam jakiś nowy, w nowym opakowaniu pięknie zafoliowany, elegancko zabezpieczony
    Załącznik 78976
    miałam jeszcze stary wiec tego póki co nie otwierałam...do wczoraj
    i tu pojawił się PROBLEM:
    czy Wasz też śmierdzi jakimś butaprenem tudzież innym starym klejem obuwniczym?

  12. #1687
    Debiutantka Avatar Monigue2
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    rzęsowa a ja się zastanawiałam co jest - u mnie to samo mi nosa wykręciło.

  13. #1688
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Czy któraś z was zna adres mailowy do płatności paypalem?

  14. #1689
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Niestety, kontakt rzeczywiscie slabiutki, ale przesylki sa bardzo terminowe.
    Zlozylam zamowienie rano i po godzinie dostalam info, ze juz wyslane.
    Dwie poprzednie przesylki tez szybko doszly. (wysylka zagraniczna)

  15. #1690
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Dziewczyny, jak u was zapłacić kartą? albo paypalem? jakkolwiek inaczej niż przez polski bank?

  16. #1691
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Witajcie mam pytanie Czy rzęsy MINK w mini paletce z evolashes nadają się dla metody 1:1? Jaki klej polecacie dla początkującej osoby? Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam

  17. #1692
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek

    Heej! Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum bo można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy Mam pewien dylemat i będę wdzięczna za pomoc. Niedawno odnowiłam pracę nad rzęskami, miałam dłuższą przerwę, w związku z czym ominęło mnie zapewne wiele nowości. Jak do tej pory pracowałam na produktach SL, ale z różnych źródeł dowiedziałam się o Evo i chciałam zaczerpnąć Waszej opinii jak się pracuje na rzęsach z Evo? Jak się noszą? Czy klientki są zadowolone? Jak na razie pracuję metodą 1:1, ale z czasem chciałbym się pewnie rozwinąć, poszerzyć ofertę i skorzystać ze szkoleń

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •