Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: wzorek na paznokciach żelowych, czy można go jakoś usunąć?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    2

    Smile wzorek na paznokciach żelowych, czy można go jakoś usunąć?

    A więc mam do Was małe pytanko. teraz na święta, kumpela robi mi żele, ładnie zatopi wzorek. i właśnie po świętach, muszę jakoś go usunąć, bo oczywiście szkoła.... więc powiedzcie mi , jak go usunąć? i czy wg sobie robić? słyszałam, że można przy ostatniej warstwie żelu wzorek zrobić, a potem najwyżej spiłować... czy to prawda?

  2. #2
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: wzorek na paznokciach żelowych, czy można go jakoś usunąć?

    Cytat Napisał kocurka4 Zobacz post
    A więc mam do Was małe pytanko. teraz na święta, kumpela robi mi żele, ładnie zatopi wzorek. i właśnie po świętach, muszę jakoś go usunąć, bo oczywiście szkoła.... więc powiedzcie mi , jak go usunąć? i czy wg sobie robić? słyszałam, że można przy ostatniej warstwie żelu wzorek zrobić, a potem najwyżej spiłować... czy to prawda?
    Jeśli jest zatopiony to trzeba spiłować, ale to będzie rzutować na kształt i trwałość paznokci, może lepiej jakiś stempelek, który będzie można po prostu zmyć?

  3. #3
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: wzorek na paznokciach żelowych, czy można go jakoś usunąć?

    Wszystko zależy od tego jakiego typu to będzie zdobienie. Jeśli będą zatopione ozdoby typu: hologramy, brokat, igiełki itp. to z pewnością nie usuniesz go sama pilnikiem, bo musiałabyś zdjąć 3/4 masy. Natomiast sam wzorek namalowany farbkami akrylowymi, lub linerami pokryty żelem wykańczającym, bądź utwardzaczem możesz usunąć delikatnie sama i pokryć paznokcie utwardzaczem, lub bezbarwnym lakierem.

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: wzorek na paznokciach żelowych, czy można go jakoś usunąć?

    chyba, że bym zrobiła sobie takie dłuższe i takie małe końcóweczki brokatem i potem najwyżej skrócić i po brokacie mam nadzieje że śladu nie będzie

  5. #5
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: wzorek na paznokciach żelowych, czy można go jakoś usunąć?

    Cytat Napisał kocurka4 Zobacz post
    chyba, że bym zrobiła sobie takie dłuższe i takie małe końcóweczki brokatem i potem najwyżej skrócić i po brokacie mam nadzieje że śladu nie będzie
    tylko że np jak masz długie pazurki i je skrócisz np do skórek to one będą na końcówce grube bardzo, bo tam jest najwięcej zelu, aby paznokieć się trzymał.


  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: wzorek na paznokciach żelowych, czy można go jakoś usunąć?

    Jeżeli zrobisz tą brokatową końcówkę to będziesz musiała spiłowywać też trochę z grubości. Jest też opcja , że jeśli wszystko będzie wtopione w żel i paznokieć miał ładny kształt to możesz kupić dobrze kryjący lakier i po prostu malować paznokcie, a na żelowych paznokciach lakier lepiej się trzyma niż na naturalnych więc nie będziesz musiała codziennie przy nich chodzić

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •