Strona 58 z 194 PierwszyPierwszy ... 84854555657585960616268108158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 426 do 1 450 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #1426
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Edytko puść mi linka jak możesz do tej profesjonalnej zalotki, dzięki
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  2. #1427
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Długie i gęste, ale proste jak druty naturalne rzęsy+bałagan w kącikach zew.


    I po stylizacji: 0,2B 8,9,10,11


    A tu stylizacja z granatowymi rzęskami




    oraz długaśne norki

  3. #1428
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    luska-, ale trzaskasz rzesiska super
    patka, ladne, rowniutkie aplikacje
    ira, ale od linijki sliczniochy
    Zuzaneczka, cudne i takie zalotne!
    termiczna zalotka, ma zbyt malą temperaturę, (nawet ta lepsza i lepiej grzejąca), by rozpuscic czy stopić klej przy uzupełnieniach, mozna machac podkręcenie nawet na rzęsie przedluzanej, w sensie na ich częsci, bo przy uzupełnieniu. Chwilke trzeba odczekac przed przeczesaniem, aby rzęski ostygły i już-jest spoko,

    a tu takie uzupełnienie, nie mam zdjęcia przed, ale babeczka uwielbia aby mieszac dlugosci na całym oku, tu 10, 11 i 12 mm C. Kącik wew 8 mm B
    Czas operacyjny 50% ubytku-25 minut, płyta Kravitza w radiu leciała i kleiłam, kleiłam, babka wstała, popatrzyła dziwnie na mnie i powiedziała, że kupi mi Kravitza w prezencie, skoro tak na mnie działa, że "zmarnowałam" jej tylko pół godziny. Nie wiem jak wasze klientki, ale moje uwielbiają szybko. Jak najszybciej, a stałe klientki już nie patrzą podejrzanie, że jak szybko to pewnie nie wszystkie rzęsy wykleiłam, można oczywiście gmerać i udawać, że się klei coś czego nie ma, ale to chyba już kwestia zaufania.

    Bo jak się tak człowiek zapamięta i w rytm wejdzie, a babior nie gada to idzie raz dwa. Kolejna, to cała aplikacja, czas operacyjny 1,10h. To taki pościk dla tych, które mówią, że się nie da poniżej 2h. Da się, tylko trzeba się skupić i wejść w trans. Podstawy Jogi. Znam kobitki, które całe pazury z przedłużką trzaskają w 40 minut)) (to tak na marginesie, bo to wątek rzęsowy nie pazurowy)
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 09-01-2013 o 02:56

  4. #1429
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    pewnie ze sie da sie 1:1 calutkie max 1,20 a uzupelnienie max do 50minut
    na poczatku klientki dziwnie patrzyly bo muslaly ze krotszy czas wiaze sie z tym ze lysieja i maja coraz mniej rzes ale jak po widzialy sie w lustrze to doszly do wniosku ze chyba klej zmienilam i on tak szybko klei
    nie wyprowadzalam ich z bledu

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #1430
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Zuzaneczka-ache z niebieskimi
    Dzikakura-mam nadzieje ze kiedyś i ja dojde do takiej wprawy. Nowe robię w 3h a uzupełnienia ok 1,5h. Piękne te rzęski i to w tak krótkim czasie.

  6. #1431
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    zuzaneczka, kura

  7. #1432
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    mala metamorfoza
    B 0,20 12,11,10,9,8mm

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  8. #1433

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Zuzaneczka świetnie oczka wyglądają z dodatkiem tego granatu.
    agulusia ekstra i rzęski i makijaż
    Dzikakurko, super aplikacje a czas ich zrobienia jeszcze lepszy, jak ja bym tak chciała śmigać

  9. #1434
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Oczywiście, że da się mniej niż w 2h. Ja co 2h mam umówione klientki, więc musi mi zostać chwila na podsumowanie zabiegu i wyjaśnienie zaleceń dot. pielęgnacji, danie szczoteczki, zmianę prześcieradła, uprzątnięcie stanowiska, rozprostowanie gnatów, na króciutką przerwę Normalna stylizacja zajmuje mi 1,5h, jak b.dużo rzęs to dochodzi do 2, ale bywa 1h15min...

  10. #1435
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    pewnie ze sie da szybko ale u niekorych nadal schodzi mi 3! tyle rzęs do wyklejenia
    wiekszosc robie w 2 i ciagle zmniejszam czas...

    pierwsze evo minki
    drugie nory mamuski w ktorych sie kocham dziko i namietnie
    trzecie fioletowy akcent

  11. #1436
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dzięki dziewczątka, w mojej opinii czas pracy to ważny temat, przede wszystkim liczy się dokładność, ale czas jest zaraz po niej. Mnie klientki uciekały ze względu na zbyt długi czas aplikacji.
    Moim glównym klientem jest kobieta pracująca, ok 30 tu lat, zarabiająca w przedziale 2-4 tysiące złotych, często dzieciata. Czytaj- robi rzęsy najczęściej po pracy, przed albo po zakupach , potem goni do dzieci i do męża. Dwie, trzy godziny to dla niej stanowczo za długo, bo ona ma masę obowiązków! Mam parę zaledwie klientek, z tych "leżących i pachnących", z mocno wypchanym portfelem swojego męża/przyjaciela, dla których czas nie gra roli. Takie, ktore czasu nie liczą są fajnymi klientkami, bo często napiwek zostawią, nie przeliczają grosza na pieluchy, albo czesne za przedszkole, ale to promil -przynajmniej wśród mojej klienteli. Zresztą jesli mnie poleca, to ten czas to główny atut, który podają klientki- czyli to brzmi mniej więcej tak w słuchawce: Dzień dobry, ja jestem z polecenia Zosi, ona ma takie łądne rzęsy, słyszałam, że pani robi SZYBKO i dokładnie.
    A co wy słyszycie w słuchawce dziewczyny?
    To są niby szczegóły, ale te szczegóły sprawiają, że można się wyspecjalizować nawet w tak wąskiej dziedzinie jaką są rzęsy. Ja jestem specjalistką od czasu, od starszych pań i od rzęs 3d, praktycznie nie robię już 1:1, bo to się robi na każdym rogu, a wy od czego jesteście specjalistkami? No dzielcie się dzielcie, jesteście naprawdę biegłe w te klocki, czas się wyspecjalizować można być specjalistką nawet od miłej atmosfery(to nie żart, wiecie ile babek przychodzi do Was bo im atmosfera odpowiada?) gadać mi tu szybko
    Wracając do tematu:
    Powiem tak, ja nie wiem jak wy, ale ja nie wyleżę dwoch godzin na aplikacji, nie ma takiego chińskiego Boga, który by mnie zmusił, a rzęsy mam robione od okazji do okazji i nie wyobrażam sobie leżenia co miesiąc 2 godziny na łózku kosmetycznym, boby mnie szlag jakiś trafił, ale to ja, chociaż jak się pytam kobitek, to mówią, że gnaty bolą jak się leży dłużej niż godzinę, więc znaczy, że nie tylko mnie!. Dlatego robcie dziewczyny, klejcie to czas się Wam sam bedzie skracał, a jak się nie skraca to znaczy, że wykonujecie jakieś mini czynności, które jak się je zsumuje wydłużają czas pracy, to może być wszystko:
    poprawianie każdej zaaplikowanej rzęsy pincetą czy trzeba czy nie trzeba
    parokrotne maczanie rzesy w kleju, klej w złym miejscu
    nieumiejętność szukania wolnych rzęs, które są jeszcze nie zaaplikowane
    złe ułożenie rzęs do aplikacji
    złe podklejenie podkładek czy taśm, które trzeba co rusz poprawiać i wybija człowieka z rytmu klejenia
    złe ułożenie nadgarstków, które się przy entej rzęsie męczą i człowiek czy chce czy nie chce-zwalnia
    powodów moga być dziesiątki



    Agulusia, ale super sexi oko, zupełnie inna dziewczyna!
    zyza, super norasy, norasy to jest to! Nikt mi nie powie! W noszeniu przede wszystkim.
    ale się rozpisałam, widocznie mam za dużo czasu!
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 09-01-2013 o 22:48

  12. #1437
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    teraz juz wiem na co mam zwracac uwage by troche skrocic czas. dziekuje kura

  13. #1438
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kuro, może i pisałaś już gdzieś ale powiedz proszę jaka jest u Ciebie różnica cenowa między 3d a 1:1?


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  14. #1439
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A mi dużo czasu zajmuje czyszczenie tj. przygotowanie rzęs do klejenia (przy dopełnieniach).
    O co chodzi z tym 3D, czy w galerii były zdjęcia tą metodą? Nie zauważyłam, a powinnam, jakaś różnica chyba musi być, rzęski-materiał widziałam ale stylizacji nie

  15. #1440
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    przyszla do mnie opani z takimi rzeskami.
    Naturalne rzesy bardzo slabe sam meszek.Zrobilam co moglam.
    2:1 i 1;1 mink 11,10,8 B

  16. #1441
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Pieknie kleicie rzesy...
    Ja na razie tak nie potrafie ,bo mam za soba dopiero 5 aplikacji,wiec wprawa zadna
    No i te dwie godziny mi schodza na klejeniu...

    Te z granacikiem zuzaneczki sa przesliczne

  17. #1442
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    luska-prosz, ale to i tak tylko promil oraz całkiem fajne te rzeski, no niestety starsze nieco panie czesto mają takie puszki

    nadiuszka-160 za 1:1, 220 za 3d, extreme i inne takie 2:1, 3:1, 350 za norasy

    cubaro 3d to nic innego jak 2:1, 3:1, 4:1 we wszystkich odcieniach i grubosciach czyli piórkowa nie piórkowa, extrimy i inne takie, czyli wszystko co się sadza na jednej rzęsie naturalnej w ilosci sztuk więcej niż jedna

  18. #1443
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    luska bardzo ładnie sobie poradziłaś też miewam "puszkowe" panie i nie tylko te starsze...
    mi udało się przekonać moją 17-stkową klientkę na 15-stki 0.15,0,20 z 17 0,25,bo zaczynałam już mieć problem do czego je kleić,bo zaczynały się gubić...7 miesięcy noszenia 17-stek
    Sama zaproponowała,żeby to były fiolety po całości
    Może w kolejnej aplikacji będzie gęściej

  19. #1444
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    bardzo fajnie ira, ale rzeczywiscie cholercia, nie za duzo tych rzes naturalnych, ale juz pierwszy sukces masz, zeszla z grubosci i dlugosci!

  20. #1445
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mój czas pracy to do 3h.Ale nigdy poniżej 2,5 :/ Dzięki Kura za wskazówki - może rzeczywiście te pierdoły niepotrzebne jakoś wyeliminować trzeba...ale już kilka z tych czynności, które opisałas ja na pewno wykonuję.
    Równiez dużo czasu zajmuje mi czyszczenie rzęs przy uzupełnieniach, nie umiem zrobić tego szybko.

  21. #1446
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    śmieszna, ale czyszczenie z czego? Z resztek makijazu, czy z odrosnietych powykrecanych rzęsek?

  22. #1447
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mnie też trochę czasu zajmuje przygotowanie/czyszczenie: zdejmowanie odrostów i tych, które się słabiej trzymają (nie wiem, czy to nie nadgorliwość), czyszczenie z resztek makijażu, bo przecież jeśli toto siedzi u nasady, to klej nie złapie, odtłuszczenie... i tak się robi z tego pół godzinki

  23. #1448
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    To jedno z moich dzieł niedawno "wylepionych"
    Ciągle się uczę, dopełnienie średnio zajmuje mi 2h, czasem u Pań z gęstszymi rzęskami nawet 3h Nowe rzęsy 3h jak nic...Moje Klientki wiedzą, że robię wolniej, ale żadna nie narzeka, cierpliwie leżą. Tylko ja czasem przeliczam, ile klientek mogłabym zrobić, gdyby nie ten mój perfekcjonizm... Niedługo idę na kurs przyśpieszania klejenia do naszej Kury i zobaczę co będzie dalej

    Załącznik 64344

  24. #1449
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    To ciekawa jestem jak Ci pójdzie to przyspieszanie, ja mam identyczne czasy jak Ty
    Gdy pisałam o długim czasie przygotowań przy dopełnianiu to miałam na myśli wszystko tj. jakichś resztek np. makijażu, naskórka, później odrosty, odtłuszczenie i dopiero klejenie, i tak mi schodzi do 2h, czasami krócej, ale to przy rzadkich rzęsach tylko , a kleję już 3 rok non stop.
    3D - haha a ja już przypisałam to tym rzęskom w profilu cieńszym na początku i końcu, paraboliczne chyba się zwą. Jak człowiek do końca nie wie - to zmyśli. A robicie tymi parabol., jak to wygląda?
    Ostatnio edytowane przez cubaro ; 12-01-2013 o 17:51

  25. #1450
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moje dzisiejsze. Piszcie co z nimi jest nie tak.



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •