Strona 33 z 194 PierwszyPierwszy ... 232930313233343536374383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 801 do 825 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #801
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    no i tez kobitka miala takie luki i nie mailam zielonego pojecia co z tym zrobic..
    jak radzic sobie w takiiej syt
    ja nie widzę innego sposobu, jak tylko zagęszczać metodą 2:1, 3:1. ja robiłam nawet 5:1, w tym mieszałam długości. w takich stylizacjach radzę zastować bardzo cienkie rzęsy.

    rzęski zastosowałam real mink, czyli 100% z włosia norki. takie rzęsy nie mają jednej grubości, zdarzają się w tym samym rzędzie i 0,10, i 0,15, i 0,05.
    długości zastosowałam 7-13mm. podwinięcie C, aczkolwiek tu też zdarzają się rzęski bardziej i mniej podwinięte. rzęsy 100% z włosia norki nie są perfekcyjne, bo jest to produkt naturalny, ale są bardzo puszyste i leciutkie. i mają specyficzny połysk, dzięki któremu można od razu je rozpoznać na oczach kobiet.

    Mysiaczkeq, podoba mi się bardzo stylizacja, szczególnie piękne jest zdjęcie na dole, moje estetyczne zmysły biją brawa
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  2. #802

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dzieki

    a takie pytanie jak robimy 2;1 3;1 to nei ejst za bardzo obciazona nasza naturalna rzeska tego sie obawiam badz tego ze beda mowily dziewczyny pzoenij ze przychodza na 1;1 a ni ena kepki bo wtedy tak to beddzie wygladalo.

  3. #803
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jeżeli zastosujesz odpowiednią grubość (długość też), to nie obciążysz naturalnych. nasze zadanie polega m.in. na tym, by dobrać optymalne rzęsy indywidualnie do każdej klientki.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #804
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ale się dużo stylizacji naroilo, człowiek nie ma czasu nadrabiać zaległości

    marchewkowy, świetnie- z takich słabizn coś takiego zrobić-super- jestes specjalistką a tam zasady, pani te resztki miała dość grube tyle, ze co druga wystąp
    ivonka -niewyraźne zdjęcie, widzę na otwartych oczkach jedynie, ze coś się pani "podwiesiło", to oznacza, że albo troszenkę coś skleiłas, albo też, ze za bardzo obciązona jakas delikatna rzęska

    edusia, znow jak żołnierze elitarnej jedostki, wszystkie stoją równiusieńko

    kasiaszesc-niezle, ale zdejmij te taśmy straszliwe do foty i stopniuj trochę te rzęski, bo mam wrażenie, że użyłaś dwóch długości, a kącik wew nie powinien być tak długi, bo przeszkadza
    malutka istotka, sklejki widzę, sklejki
    beata, znow fajny geścioch, kącik wew trochę malo dosunięty do powieki, albo.. Pani miała tak jasne rzęski, bo widać taką mini łunę w kąciku wewnętrznym

    Norasy 100% na rozpoczęcie roku dla Pani nauczycielki

    Rzęsa Premium Real Mink Fur z Evo, profilowana podwójnie. Dla mnie najlepsza nora jaką spotkałam(jak na razie). klasyczne 2:1 skręt C, długość 11, 10,9
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 29-08-2012 o 07:13

  5. #805
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dzikakura-cudowneeeee

  6. #806

    Domyślnie

    dziakura piekna stylizacja!

    a u mnie to jest tak ze jak zdejmuje plastry to dziewczyny lzawia i wsyztsko sie skleja i tak szybko nie wysycha dlatego tak wygladaja jak sklejone a po kazdej stylizacji na koncu pojedynczo przelatuje i rozklejam to co si esklilo wiec watpie zeby to bylos sklejone..

    kolejne rzeski
    ale caly czas walcze z czasem... z 4 h zeszlam do 3.5
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 29-08-2012 o 09:37

  7. #807
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dzika.. pikne!
    ja się we wrześniu wybiorę do Edytki na norki.. mam jedną panią (taką o powalającym spojrzeniu , zdjęcie z wytrzeszczem już wstawiałam ) i błaga mnie żebym norki zaczęła robić nasz klient nasz pan

  8. #808
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    malutka, mile rzeski, pani ma powalające spojrzenie


    eee, bombelkowa ujmujmy to tak, klient nasz pan, jego komfort najwazniejszy, a nasz portfel troszkę grubszy......... -mnie znaczy... takie rzeczy gadac

  9. #809

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    kurcze te wasze jakies gesiochy a moje takie jakies ...

  10. #810
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewuszki a to moje oczy z "double tapered lashes", zdania jeszcze do końca nie mam natomiast napewno zawiodłam się na długości. Te u mnie z fotek to B 0,2 10/11/12mm
    Zazwyczaj noszę 12stki i jest OK w tych czuje się jak z conajmniej z samą 10tką
    Napewno należy przyjąć poprawkę na długość bo realnie są nieco krótsze.

    Załącznik 58666Załącznik 58665

    Narazie noszą się dobrze, nie widać przejścia z doklejonej na naturalną za co daje dużego plusa.

  11. #811
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczyny czy ktoras moze mi powiedzieć jak dobrze wystylizowac rzesy aby byl efekt otwartego oka? Na szkoleniu mialam tak: 1/3oka 11,10,9, ale czy w kacikach zew nie powinno sie zejsc do krotszych jednak?

  12. #812
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ja otwieram oko w ten sposób (zdjęcie nr 1): najdłuższe rzęsy daję na środku oka, po bokach krótsze. lubię zaczynać stylizację od 7mm w kąciku wewnętrznym, stopniuję do środka np do 11mm (jak na zdjęciu), schodzę do kącika zewnętrznego np do 9mm.
    dodam, że za środek oka uważam nie jeden punkt, tylko cały obszar, gdzie widzę wyraźne zarysowanie rogówki.

    pozostałe zdjęcia - stylizacja 100% norkami, komentarze umieściłam na zdjęciach (no i tu mam nie otwarte oko, lecz wyciągnięte. od wewnętrznego kącika do samego środka oka (w tym przypadku jako najwyższy punkt) 7-11mm, od środka do kącika zewnętrznego 11-13mm)
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #813
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moje dzisiejsze, koleżanka chciała, żeby coś tam było widać przy jednoczesnym zachowaniu naturalności
    Załącznik 58697

  14. #814
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jak wy to robicie że wasze rzęski są takie równiutkie?
    Ja juz czeszę,układam itp.a one nadal się czochrają

  15. #815
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ja staram się mocno doprofilować rzęsę, żeby prosto stała, sprawdzam, czy nic małego nie przykleiło sie u podstawy, bo wtedy też ciągnie rzęskę w bok, no i najważniejsze, to dobrze rozdzielić to co sklejone i wyczesać

  16. #816

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    a co jesli klienta ma swoja naturalna lecaca w strone kacika zew wtedy nie da sie doczepic tak zeby stala rowno w pionie... przynajmneij mi nie wychodzi

  17. #817
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Podpisuje się pod tym pytaniem. Moje rzęski też poczochrane. Nawet wstyd mi je wstawiać na forum .
    Nadal długa droga przedemną...

  18. #818
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Opisałam to bodajże tu nawet kilka stron wcześniej

  19. #819
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    moja dzisiejsza praca...
    o zdjęciu przed...przypomniałam sobie już w trakcie pracy - stąd płatki na oczach i kilka wklejonych rzęs

  20. #820
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ja też dziś o zdjęciu przed przypomniałam sobie już w trakcie pracy Szkoda, że nie masz lepszego zdjęcia, rzęski nie są posklejane? Czesz je mocniej będą ładniej wyglądały

  21. #821
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał edusia777 Zobacz post
    Ja jak sie dopadne do jakiegos skanera to moge Wam wrzucic te materialy co dostalam. Duzo ich nie ma ale zawsze sie komus moze przyda
    to ja poproszę o te skany...na moim szkoleniu podobnie jak u którejś z koleżanek-siadłam,kazali robić i nic...zero podpowiedzi, wszystko, co wiem teraz na temat rzęs to metoda prób i błędów

  22. #822
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ja dzisiaj podczas robienia rzęs przypomniałam sobie, że na kursie miałam taką sytuację,że modelka miała powyginane naturalne rzęsy i instruktorka mówila aby je omijać i tyle. Teraz to juz bym chyba wolala poprosić Edusię lub Marchewkową o szkolenie i chociaz dobrze kasę wydać
    Ostatnio edytowane przez Gorzkajakmokka ; 30-08-2012 o 21:48

  23. #823
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    moja pani instruktor też kazała mi omijać nietypowe rzęski i nakładać tylko na te prościutkie, przez to po zabiegu klientka wygląda bardzo naturalnie, rzęsy są tylko przedłużone...

  24. #824
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mam kolezanke i to nie jedna ktora ma rzesy idace prawie po powiece i niekiedy nie jest to jedna rzesa, lecz wiele, moim zdaniem omijajac je aplikacja wyglada na niedokonczona. Dlatego staram sie doklejac wszystkie, czasem tylko koncem jestem w stanie dokleic. Dzis mialam tez taka dziewczyne, polowa rzes tanczyla mocno na boki, zapraszam do obejrzenia zdjecia mojej 1 kursowej aplikacji, gdzie myslalam ze rzese klei sie od jednego do drugiego konca rzesy naturalnej i porownanie z tym jakradze sobie z tym teraz odpowiedz sama przyjdzie. Dziewczyna z mojego kursu miala doslownie kazda rzese w inna strone

  25. #825
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał iivonka Zobacz post
    moja pani instruktor też kazała mi omijać nietypowe rzęski i nakładać tylko na te prościutkie, przez to po zabiegu klientka wygląda bardzo naturalnie, rzęsy są tylko przedłużone...
    Moja tak samo mnie uczyła, ale spokojnie, z czasem dokleja się więcej i więcej, na początku byłam w szoku że moje rzęsy są takie rzadkie ale grube a dziewczyn mega gęściochy, ale leciutkie, po pierwsze wydaje mi się że na kursach najczęściej uczą kleić rzęsy grube (0,2 a nawet 0,25) i długie, tymczasem już zejście z grubości i długości daje początkującym lepszy efekt. Jeszcze co do tego omijania małych rzęsek - wszystko fajnie, tylko jak przyjdzie kiedyś kobita od innej stylistki taką jak ja miałam dziś, tzn połowa rzęs maleńkich odrastających po niewłaściwej aplikacji, to doklejanie do "puszku" będzie normą i koniecznością, a nie czymś nietypowym

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •