Strona 46 z 194 PierwszyPierwszy ... 364243444546474849505696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 126 do 1 150 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #1126
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    odważę się wstawić kilka swoich prac.

    moje pierwsze. kupę lat temu. przeliczyłam równe 25!
    Załącznik 61985

    późniejsze

    Załącznik 61986 Załącznik 61987 Załącznik 61988 Załącznik 61989

    no i ostatnio testowane podejrzanie tanie real minki z LL
    Załącznik 61990

    więcej info o tych noreczkach w temacie http://forum.wzorki.info/rzesy/8410-...je-itd-13.html


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  2. #1127
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moje ostatnie dzieło, coś czasu brak na wstawianie zdjęć... SL C 0,20 i trochę 0,15 1:1 12,11,10,8. Bardzo ładne i długie rzęsy naturalne. Ja mając takie nie zdecydowałabym się na przedłużanie.

    Nie jestem zadowolona z czasu aplikacji, zdecydowanie za długo i trzeba będzie przyspieszyć zakup łóżka.

  3. #1128
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Średnio to widać bo w zupełnie innym świetle zdjęcie. To są rzęski z miesięczną kuracją l'biotica. Są wydłużone, fajnie się błyszczą. Moje dodatkowo wygęstniały ale swoich zdjęcia nie mam.

    Przed
    Załącznik 62015

    Po
    Załącznik 62016

  4. #1129
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    nadiuszka, uwielbiam, kiedy dziewczyny wstawiają swoje początki i obecne prace, jest to niezwykle motywujące. jak ci się pracowało na norkach? aplikacje bardzo ładne, nawet pierwsza jest niezwykle staranna, a pamiętam, jakie były kleje kilka lat temu
    śmieszna, przedłużać takie rzęsy to sama przyjemność, bardzo mi się podoba aplikacja.

    wstawiam swoje biało-czerwone. skończyły mi się rzęsy, dlatego aplikacja wygląda brzydko. chcę kupić rzęsy kolorowe sypane, wykleić wszystkie rzęsy i zobaczyć rezultat.
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 13-11-2012 o 15:54
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  5. #1130
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    śmieszna, ale gęścizny te naturalne, aplikacja przystojna, nie powiem nie powiem mospanku

    karchola- oj widać rezultat, urosły


    marchewka- na euro 2012 byłyby hiciorem, laski robiły sobie biało-czerwone pazury rzesami by pewnie też nie pogardziły i aplikacja nie wygląda brzydko, nie, nie, super jest, ale kurde wygląda dziko, juz widzę dziewczę z takimi rzesami w autobusie

  6. #1131
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Marchewkowy - ja nie wiem skąd Ty bierzesz ciągle takie szalone pomysły? oczywiście szalone w sensie pozytywnym Rozumiem, że 11 listopada był inspiracją? Ale na Halloween też by się nadały

  7. #1132
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    nadiuszka, uwielbiam, kiedy dziewczyny wstawiają swoje początki i obecne prace, jest to niezwykle motywujące. jak ci się pracowało na norkach? aplikacje bardzo ładne, nawet pierwsza jest niezwykle staranna, a pamiętam, jakie były kleje kilka lat temu
    dzięki. nie kleje były a marzenie! ciągnęły się glutkiem, śmierdziały, i wysychały pół godziny ;D
    po 3 godzinach byłam mega wykończona.

    co do tych noreczek to zaraz się zabiorę w końcu do pisania o nich w wątku o polecanych produktach.

    widziałam dziś na blogu ta stylizację! ciekawa jestem jak będzie wyglądać efekt końcowy ale pomysł mnie powalił na kolana


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  8. #1133
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    no, na Halloween też by się nadały spróbowałam rzęsy cieniowane czerń-fiolet metodą 1:1. nie do końca mi się podoba, bo takie rzęsy miałam tylko 12mm długości. przy uzupełnieniu trzeba będzie po bokach (gdzie same czarne rzęsy) pomieszać z krótszymi rzęskami fioletowymi. trochę głupio, jak fioletowe końcówki są tylko na środku oka.
    zaczynam lubić płatki silcopad, dzięki Katii777 nauczyłam się je podklejać, teraz nie podskakują
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 13-11-2012 o 19:37
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  9. #1134
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    moja pierwsza pelna aplikacja
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  10. #1135
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Och i moje 5 godzinne zmagania........bylo bardzooo duzo rzes...jedna na drugiej ............jeszcze moglabym kleic ale musialam juz puscic swoja ofiare do domu hhhiih
    Bardzo ciezko bylo mi wykleic kaciki wewnetrzne - takie malusienkie i wiotkie, ze nawet nie moglam rozdzielic..masz tu babo placek
    Mam problem z podklejaniem dolnych rzes - platek kolagenowy uwiera i staram sie nim zjezdzac troche w dol bo dziewczyny nie moga zamknac oczu.....i teraz skleilam dolne z gornymi -oo matko az sie przestraszylam, ale na szczescie daly sie ladnie odseparowac bez szkod....

  11. #1136
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Noooo Sieciunia, super, to jest to o co chodzi, ćwicz babo ćwicz będziesz super stylistką i czas też skrócisz, nie przejmuj się

    Bogusia jest całkiem dobrze, ale, rzeski się trochę gną na rózne strony, moze to być efekt podklejenia małych baby lashes, albo też rzęsa nie do końca jest doklejona przy podstawie i schodzi Ci gdzieś z rzesy naturalnej gdzieś w bok, czy przypadkiem nie poprzytulały Ci się też rzeski już zaaplikowane jedna do drugiej ?ćwicz, będzie dobrze

  12. #1137
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A tu norki naturalne ode mnie. Naturalne? Hmm. Nie ukrywam że nigdy nie aplikuję tylko i wyłącznie naturalnych norek bo...nie podoba mi się ich nierówny, potargany efekt (albo nie umiem właściwie kleić ) w związku z czym zawsze wrzucam trochę syntetyków (powiedzmy 20% całej aplikacji) o grubości 0,1 i wychodzi "porządek"

    Przed - rzesy naturalne (osz w mordę )


    I po



  13. #1138
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    zuza.. ładniute...

  14. #1139
    Debiutantka Avatar monika84.
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cześć dziewczyny.Co sądzicie o mojej 3 aplikacji? tylko szczerze proszę.Pozdrawiam
    http://pliki.wzorki.info/images/XvuLQ.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/BIMh.jpg

  15. #1140
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kurka pozno juz bylo i na milosc sie rzesom zebralo ihihi ciezko mi bylo czasami bo obok naturalnej 3 baby lashes rosly i nie moglam tej glownej dokladnie odseparowac i pewnie dlatego taki efekt....dziekuje za uwagi, bede probowac nadal

  16. #1141
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bogusiu jak nie chce ci sie ladnie platek ulozyc to proponuje ponacinac koncowke, wtedy ladnie do kontorow sie dopasuje
    jak na foto

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  17. #1142
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał monika84. Zobacz post
    Cześć dziewczyny.Co sądzicie o mojej 3 aplikacji? tylko szczerze proszę.Pozdrawiam
    http://pliki.wzorki.info/images/XvuLQ.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/BIMh.jpg
    Ja mogę powiedzieć, że całkiem niezła aplikacja mi się podoba

  18. #1143
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Zuzaneczka cudowne te Twoje rzęski
    Ja wkleje swoje wypocinki Nie kleje za duzo i za często więc proszę o wyrozumiałość
    Rzęski C 0,15 dł.12,10,8 (Kaciki wew niewykonczone z braku czasu-moja zmora te kaciki wew, zawsze mi sie wydaje ze to juz i efekt wyglada super a jak ogladam zdjecia to widze ile ich jeszcze jest jak wy to robicie ze wyklejacie je tak perfekcyjnie

  19. #1144
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Monika84 alez cudo Ci wyszlo, Pamietaj tylko ja widzialam Twoja pierwsza drug\a i trzecia aplikację i uwazam, ze ta jest baaaardzo ładna. Super dobrana dlugość i skręt odpowiedni do buzi dziewczyny, Super naturalnie

    Bogusa, cięzkie takie rzesy są wiadomo, jednak tak jak Kura mysle, ze podoklejały sie babylashes i zeby temu zapobiec musisz dluzej przytrzymac pesetkę (separowana rzese) i mysle ze dobre oswietlenie lub henna ze 3-4 dni przed aplikacja ulatwilaby pracę (i tu mialabys jak w sam raz lampe lupe to, ktora wkleilas w watku ogólnym)

    ---------- Dodano o godzinie 15:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:33 ----------

    Loginka musisz wiecej w wewetrzne dać i bedzie naprawde fajnie, Zauważ, ze nasze gesciej wygladaja bo to najczęsciej nie jest aplikacja 1:1 juz
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  20. #1145
    Debiutantka Avatar monika84.
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Edyta wiesz,ze licze sie z Twoim zdaniem i odrazu mi sie buzia usmiechnela jak to przeczytalam no ale oczywiscie
    trzeba cwiczyc dalej a co do moich pierwszych aplikacji to wiesz jak wygladaly :/ wstyd bylo pokazac.a i przepraszam za pomylke to była 4 próba
    Ostatnio edytowane przez monika84. ; 14-11-2012 o 16:50

  21. #1146
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Monika84-bardzo ladna naturalna aplikacja. Gęsto, fajnie, tak jak trza! Chcesz ze mną pracować? Bedą z Ciebie ludzie

  22. #1147
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jesli kąciki wewnetrzne to zmora i nie mozecie ich nigdy wykonczyc, to zacznijcie prace od nich.
    Zazwyczaj srodek oka jest najlatwiejszy i najszybciej idzie. Dlatego warto zaczac w 4 punktach. Kacik zewnetrzny i wewnętrzny na obu oczkach. Dzieki temu szybciej pojdzie i moim zdaniem dokladniej.

    Bogusia ja bym ciensze rzeski przykleila. Grube sa bardziej kaprysne i przy takich krotkich kikucichach lubią się bujac na wszystkie strony.

    Zuza cód miód i orzeszki!

  23. #1148
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ja tez mam problem z kacikami i chyba nastepnym razem rzeczywiscie od nich zaczne. Dzisiejsze moje
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  24. #1149
    Debiutantka Avatar monika84.
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dzikakura - pracowac z kims takim jak Ty lub Edyta to sama przyjemnosc a ile bym sie nauczyla

  25. #1150
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    czesc dziewczeta, dawno mnie tu nie bylo, widze dolaczylo kilka nowych perełek a oto moje zaległe, coś sie popsuło, nie umiem kleić skrętu C bo mi sie strasznie wichruje, kącików tez nie umiem kleić, a ponadto wszystko znow sie skleja

    Załącznik 62123Załącznik 62124Załącznik 62125Załącznik 62126Załącznik 62127Załącznik 62128Załącznik 62129Załącznik 62130Załącznik 62131Załącznik 62132

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •