Strona 87 z 194 PierwszyPierwszy ... 377783848586878889909197137187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 151 do 2 175 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #2151
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    nie znam się tak bardzo niech doświadczone się wypowiedzą. mi sie takie C podoba. ale może i B lub slabe C bylo y lepsze, nie wiem
    to miałaś ograniczony czas? bo wygląda jakby jej rzęsy zaczynały się prawie od połowy oka. wydaje mi się ze już inny efekt będzie jak wykleisz wszystko, tylko nie za długaśne te kąciki. a jaką długość dalas w zewn kącikach? nie za długie?




  2. #2152
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Pewnie troche za dlugie eh :/ 8 i 10 tki. Mam profil B 0,15 i 0,20 oraz C 0,15 - wszystko z evo.

  3. #2153
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Iraaa kocham Cie za te piekne aplikacje no

    Asiuniak Slicznoty

    Honey nie zakladaj C, ćwicz nadal na B, to bardziej uniwersalny skręt i lepiej sobie z nim poradzisz, zobaczysz sama. I zakładaj pełne aplikacje, bo inaczej klientki pouciekają bo za szybko wyłysieją

    Zuzaneczka jak równiutko

    Liz za mało, warto pani zaporonować 3d, nich sie nie boi, mam wrazenie, ze większość Pan z 98% uwielbia gęste firanki nich chwiejace się pojedyńcze włoski. Spróbuj ja przekonać.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #2154
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dlugo nic nie wstawialam, bo nie bylo sie czym chwalic. Gdyz wasze prace normalnie mnie zwalaja z nog i daleko mi jeszcze do takiej perfekcji. Dziewczyny moze mam glupie pytanie ale czy moglybyscie mi wytlumaczyc metode 3d, bo nie bardzo kumam a czasami mam klientki z lichymi rzesami i moglabym im to zaproponowac. Prosze. Wstawie pare moich prac i prosze o litosc. Pierwsza praca nie jest wyklejona w srodku gdyz klientka powiedziala ze jej przeszkadzaja w srodku i napewno je wytarga a na ostatnim zdjeciu to jakosc okropna, bo mi chyba aparat siada. Pierwsze-B-0,20-11,9. Drugie po innej stylistce - B-0,20-11,9,8. Trzecie na zyczenie klientki - B-0,25-13,11,9.

  5. #2155
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    nikt Ci nie wytłumaczy metody 3d..
    po to są szkolenia żeby nabywać wiedzę..
    my za to zapłaciłyśmy więc nie rozdajemy za darmo..

  6. #2156
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dzieki ja tylko pytalam ( i nie musialas uzywac takiej ironi) Tez jestem stylistka i tez sie ksztalce tylko chwilowo mi czas na to nie pozwala, gdyz wole robic szkolenia w Polsce ze wzgedu na jakosc szkolen a nie mialam od roku mozliwosci przyjazdu do kraju. Wiec jak bede to napewno to nadrobie. I niechcialam nikogo urazic.

  7. #2157
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    3D jak każda objętościowa to przyklejanie więcej niż jednej rzęs sztucznych do 1 naturalnej. ale wytłumaczyć na forum się nie da nawet jak by któraś chciała Ci tę wiedzę w gratisie przekazać. najlepiej widzieć, tłumaczyć i próbować jednocześnie.
    najlepiej opracować do perfekcji 1:1 a później się za objętościowe zabierać. bo ciężko się szkolić na 3D jak 1:1 nie jest wystarczająco opanowane.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  8. #2158
    Kosmetyczka Avatar chic.chick
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Z drżącym sercem załączam moją pierwszą, wykonaną aplikację (na szkoleniu też była, ale foty niet, a teraz pamiętam, że to było wszystko tak po lajcie, że oczy były wyklejone w 70% raczej). Mam tylko takie zdjęcie po na otwartym oku. Tutaj też jeszcze brakuje dokładności na zewnętrznym kąciku, ale kompletnie nie umiałam rzęsy tam uczepić no i parę w wewnętrznym. Posklejane nie były, ani glutków z kleju też nie było, ale takie nieuczesane na zdjęciu ostatnim. Nie zjedźcie mję...nie są też mega proste bo się jakoś tak pokrzyżowały. Dziś następna modelka, wierzę że będzie lepiej i krócej czasowo

  9. #2159
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mi się wydaje, że widzę grudki kleju i sklejki, ale może to tylko moje oko




  10. #2160
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał liz1988 Zobacz post
    chciałąm 3D ale niestety Pani nie chce takiego efektu,a co do długości chciałą jeszcze dłuższe ( przy takich krótkich swoich) więc i tak wynegocjowałam krótszą długośc. najgorsze jest to że ta Pani cały czas mówi, dużo rusza oczami, otwiera je w trakcie aplikacji (mimo upomnienia). to moja najtrudniejsza klientka. dlatego przy mrugająco otwieranych oczach strasznie ciężko wogóle przykleic rzęsę jak radzcie sobie z takimi klientkami
    liz musisz stanowczo powiedzieć pani, żeby nie mówiła. Wytłumacz jej , rozrysuj na kartce na czym to polega, że tracisz odseparowaną rzęsę, bądź źle doklejasz i musisz ją teraz odkleić.... a to trwa. Zapytaj czy pani chce leżeć godzinę dłużej i co za tym idzie aplikacja będzie droższa.
    Ja wiem, ze można stracić klientkę, też miałam ostatnio taką, stękała po godzinie. Fakt nie mówiła. Zapytałam czy chce do toalety, bo ciężarówka, ona że nie i zaczęła mi się rzucać na stole. Poprosiłam, alby o każdym ruchu mnie uprzedziła, że mogę jej poduszkę podłożyć pod kość ogonową. Nie. Zmarnowałam ze 40 rzęs Powinnam doliczyć do rachunku...


    Cytat Napisał Honey Zobacz post
    Ach juz nie zdazylam wlasnie Hmm a profil taki pasuje ? Moze B sprobowac ?
    Honey ładny ten C profil pasuje jej. Jak Ci ciężko wykleić kąciki wewnętrzne może do połowy oczka daj jej B.
    Nie rób więcej próbnych aplikacji przed ślubem, to nie makijaż który można zmyć, chyba że na miesiąc dwa przed i bez uzupełniania do samego ślubu, żeby wszystkie wypadły...

    Jeżeli klientka chce rzęsy na jedną okazję najlepiej zrobić je 5, 6 dni przed ślubem czy inną okolicznością.


    Cytat Napisał jolanta Zobacz post
    Dzieki ja tylko pytalam ( i nie musialas uzywac takiej ironi) Tez jestem stylistka i tez sie ksztalce tylko chwilowo mi czas na to nie pozwala, gdyz wole robic szkolenia w Polsce ze wzgedu na jakosc szkolen a nie mialam od roku mozliwosci przyjazdu do kraju. Wiec jak bede to napewno to nadrobie. I niechcialam nikogo urazic.
    NIkogo z pewnością nie uraziłaś Proponuję doszkolenie z metody 1:1... skoro klientce przeszkadzają rzęsy na środku powieki, znakiem tego są źle przyklejone i drażnią. Drażnią do tego stopnia, że sobie klientka wydrapuje i niszczy mieszki. A co jest tego rezultatem...? wiesz...? łyse oczko przez ponad 2 miesiące. Sama miałam taką "kępkę" I sama sobie wydrapałam, bo nie mogłam wytrzymać.

    Cytat Napisał chic.chick Zobacz post
    Z drżącym sercem załączam moją pierwszą, wykonaną aplikację (na szkoleniu też była, ale foty niet, a teraz pamiętam, że to było wszystko tak po lajcie, że oczy były wyklejone w 70% raczej). Mam tylko takie zdjęcie po na otwartym oku. Tutaj też jeszcze brakuje dokładności na zewnętrznym kąciku, ale kompletnie nie umiałam rzęsy tam uczepić no i parę w wewnętrznym. Posklejane nie były, ani glutków z kleju też nie było, ale takie nieuczesane na zdjęciu ostatnim. Nie zjedźcie mję...nie są też mega proste bo się jakoś tak pokrzyżowały. Dziś następna modelka, wierzę że będzie lepiej i krócej czasowo
    Chic.chick ja widzę pełno grudek, rzęsy wyglądają jakby były pociągnięte maskarą. Ty tego nie widzisz?

  11. #2161
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Chic aplikacja jest brudna, ale spowodowana tym, ze pewnie pracowalas na gęstszym kleju, dluzej schnącym. Jak dla nie troszkę za długie, ale najwazniejsza czystość aplikacji
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  12. #2162
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziekuje Wam za cenne rady O wiele latwiej mi sie zaklada B, wiec nastepnym razem takie zrobie. Ten skret C bardzo mi sie podoba i chcialam zobaczyc jak bedzie to wygladac. To jest moja przyjaciolka dlatego przed Jej slubem chcialam sprawdzic jak Jej jest w takim profilu. Miala raz zalozone rzesy na wesele dawno temu i juz pozniej nie chciala nosic, tylko dlatego ze ma Swoj slub sie zdecydowala. W koncu mam okazje na Niej cwiczyc, bo akurat jest z tych osob, ktore sadza ze rzesy to tylko na specjalna okazje warto przedluzac. Wtedy miala ladnie zrobione, ale byly za malo podkrecone wedlug Niej i nie byla zadowolona. Za 3 tygodnie ma rodzinna uroczystosc, wiec wtedy poprawie

  13. #2163
    Kosmetyczka Avatar chic.chick
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dziękuję za odzew. ja raczkuje w temacie rzęsek i narazie ćwiczę i w ogóle poznaję ten temat i jakoś staram się zrobić cokolwiek żeby tylko mieć okazję do klejenia. Mam klej wonder lashes very strong glue i chyba w nim tkwi też problem. Napewno dokonam zakupu kleju z sklepu evo, bo przeczesując forum nuż się pojawia o nim super opinia i fakt, że poprawia jakość pracy...Nie krzyczcie za dużo, bo ja w ogóle jestem raczkująca w tym temacie nie żebym słabo znosiła krytykę, ale wiadomo, najlepsi też zaczynali jak trochę się odbiję finansowo to napewno zgłoszę się na doszkolenie do któryś z Was mistrzynie tego forum! Ogólnie klejenie dzielę między obowiązki domowe, wychowywanie 9 miesięcznej dzidzi i dbanie o siebie bo jestem jeszcze w ciąży. Ale postanowiłam że trzeba zacząć robić coś dodatkowego, a z racji że jestem kosmetyczką to się doszkalam i chcę ćwiczyć w dziedzinach rzęs i paznokci. ahoj!

    ---------- Dodano o godzinie 19:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:01 ----------

    edytakon a co do długości, to były zakłądane 12 i 11 głównie C 0,15, a koleżanka i tak przy subiektywnej ocenie stwierdziła, że tuszem ma wrażenie że efekt jest bardziej wyrazisty i lepszy. NO chodziło teżo to że nie miałam "na stanie" np. grubszych, wiec kleiłam to co miałam dla ćwiczenia obycia się z tematem. Ale teraz np. mając już grubsze zrobiłabym krótsze ale za to z efektem większej gęstości. Jestem świadoma, że moje aktualne aplikacje to same błędy!

    ---------- Dodano o godzinie 20:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:19 ----------

    bombelkowa a propo Twoich fotek i efektu na siostrze z kilku stron wcześniejszych - łączę się z Tobą w bólu, bo jestem na podobnym etapie o ile nie gorszym, dopiero się okaże po moich sklejkach za 3 tyg :/ praca praca jeszcze raz praca...ważne żeby się nie załamywać i do przodu!

  14. #2164
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Chic cieszę się, że rozumiesz. Ja też uwielbiam zakładać niedługie a gęste rzesy.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  15. #2165
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dzieki Nadiuszka i Mucha za cenne rady bede musiala solidnie nad swoja technika popracowac (tylko ze klientki nie pchaja sie dzwiami i oknami). A tej jednej klientce nie wykleilam rzes w srodkowym kaciku, bo ona mi mowila ze jej jak otwiera oko to przeszkadzaja jakby nie miala miejsca przy gornej powiece a kleilam jej wczesniej tam 8 mm, to chyba wystarczajaca dlugosc. ale sie poprawie.

  16. #2166
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    chic,chick zrób fotkę na zamkniętych oczkach z góry już po wykonaniu aplikacji, będzie lepiej oceniać, ale masz racje najważniejsze na początek to praca, praca, praca i nie załamywać się, z takim podejściem można wiele zyskać

    Czytam na bieżąco ale nie mam czasu dodawać, a kilka się uzbierało, dzisiaj ode mnie C 0,15, dł 13,11,10 czas wykonania 2,5 godz
    Ostatnio edytowane przez Agula Hol ; 27-04-2013 o 21:54

  17. #2167
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Agula Hol Bardzo ładne...

    3D na rzęsach B 0,07 do klejenia są cudne

  18. #2168
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Żeby nie było tutaj tak pięknie, to wkleję swoje drugie samodzielne wyklejanki...JA WIEM JAK TO WYGLĄDA Jest to osoba, która lubi spać na brzuchu...rzęski ma niesamowicie zmierzwione, krzyżujące, sztywne o niezliczonej ilości maluszków, do tego zauważyłam że ma na niektórych rzęsach resztki kleju - obstawiam tutaj nieprawidłowe zmywanie tuszu, a tłumaczyłam co i jak... Na szkoleniu mordowałam na niej C 0,15 8,10,12,10. Dzisiaj było to B. Zajęło mi to 3,5h Jakbym miała na kim ćwiczyć to kleiłabym cały dzień, żeby moje prace były takie jak wasze...Chcę to robić, rzęski śnią mi się po nocy i wcale nie wstaję umordowana... Ehhh... Prosze o konstruktywną krytykę wszystkie rady bardzo mile widziane
    edit:jak się teraz temu przyglądam...to widzę, że tak czy siak jest masakra...idę coś wypić :/
    Ostatnio edytowane przez Chantelle ; 29-04-2013 o 15:42

  19. #2169
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ja tez cos dodam.uzupelnienie po 4 tygodniach.
    przepraszam za jakosc zdjec.
    Silki C 0,20 12, 11,9

  20. #2170
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Chantelle - chyba widzę trochę kleju?




  21. #2171
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Hej dziewczyny po namowie mojej instruktorki wklejam kilka fotek mojej modelki ... liczę na szczere komentarze

  22. #2172
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    mi się podobają bardzo, ale ja się nie znam

  23. #2173
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał chic.chick Zobacz post


    bombelkowa a propo Twoich fotek i efektu na siostrze z kilku stron wcześniejszych - łączę się z Tobą w bólu, bo jestem na podobnym etapie o ile nie gorszym, dopiero się okaże po moich sklejkach za 3 tyg :/ praca praca jeszcze raz praca...ważne żeby się nie załamywać i do przodu!

    nie wiem o co chodzi

  24. #2174
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    kiwaczek klej jest na taśmie (przesyłka z SL z moimi podkładkami idzie juz tydz czasu ). Rzeski się krzyżują, może stąd to wrażenie oblepienia, nie ma sklejek na 100%, ale popatrzę jutro raz jeszcze na te rzęski na żywo czy faktycznie nie ma gdzieś klejowych niespodzianek...

  25. #2175
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kiwaczek zrobiłam C, ale ja jeszcze nie potrafie zobaczyć niektórych rzeczy a moja modeleczka ma 14 lat i nie chciałam jej robić za bardzo przesady na tych rzęskach

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •