Strona 83 z 194 PierwszyPierwszy ... 337379808182838485868793133183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 051 do 2 075 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #2051
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    cateleya widać postępy u Ciebie co aplikacja to ładniejsze rzęski Brawo zgodzę się z marchewkowy_las też dałabym pierwsze 6-7 rzęsek o 1 mm krótsze a tak pozatym czysta, bardzo ładna aplikacja

  2. #2052
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moje dzisiejsze uzupełnienie klientki po 4 tygodniach norki syberyjskiej. Rzes zostalo jej ogolnie dosc duzo, ona z natury ma nie za geste swoje rzeski naturalne wiec efekt na zywo jest o duzo lepszy Norki Syberyjskie zmienilam z profilu b na c a z dlugosci poschodzilam o 1 mm krotsze ma troszke 14,13 w wiekszosci teraz 12, 11,1o,9

  3. #2053
    Kosmetolog Avatar Marz_g
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Tak więc pierwsze samodzielne przedłużanie rzęs za mną! ;-)
    Wrzucam zdjęcie i czekam na Wasze opinie.

    Wrzucę też fotkę z przedłużania kursowego (karo).

  4. #2054
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    jakie długości rzęs?

    ja bym dala krótsze w kącikach i wewn i zewn na tym pierwszym, ale to chyba z kursu? wiec sie nie wtrącam ;D

    a drugie - wyklejone wszystkie? bo dużo rzęs naturalnych jest na zdjęciu przed. rzęsy na prawym lekko gubią kierunek. i tez bym ostatnie w wewn dała minimalnie krótsze, zobacz jak się kładą w inna stronę.

    ale wg mnie ok. nie sklejone




  5. #2055
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dawno nic nie wklejałam..
    3d i 1:1

  6. #2056
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    marz_g długosc przedłużenia jest maksymalna dla tej klientki, wiec dłuzszych juz nie rob jej, ja bym zeszła o 1 mm z długosci wszedzie wew i zew tak jak pisze kiwaczek krótsze o conajmniej 2-3mm bym dała i bedzie lepiej no i staraj sie kleic prostopadle aby kierunek był lepszy, wtedy uzyskasz ład na oku , porzadnie wyczesz kazda skonczona aplikacje bo wydaje mi sie, że te rzeski sa malo wyczesane Wklejaj wiec rzes bo jak dla mnie to na 1 zdjeciu jest wyklejone 80% a z 2 zdjecia nie ma nawet 60% wyklejonych, gdzie sie szkolilas? Nie bój się kleic wiecej nie skleja Ci sie rzeski poprostu tego pilnuj i przejrzyj dokladnie na koniec aplikacje i bedzie dobrze 3mam kciuki

  7. #2057
    Kosmetolog Avatar Marz_g
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Tak wiem właśnie że troszkę długie, ale jeszcze ciężko mi to określić przed aplikacją
    Na pierwszym zdjęciu szkoleniowym były klejone J 0.20 nie pamietam długości i w zewn kącikach C 0.25 13 albo 14. Na drugim zdjęciu J 8, 9, 11 0.20mm zawsze myślłam że siostra ma mało cienkich i krótkich rzęs - pomyliłam się było ich mega dużo i faktycznie nie wyklejone wszystkie, niestety w mało profesjonalnych warunkach robione więc dłużej ani ja ani siostra nie dałyśmy rady, no i z tymi mini mini rzęskami jej też nie do końca potrafiłam sobie poradzić

    kurs robiłam w Krakowie

  8. #2058
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    O matko, a gdziez to ucza kleic rzesy na szkoleniu na 0,2 i 0,25 ?
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  9. #2059
    Kosmetolog Avatar Marz_g
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    No właśnie uczą, dowiedziałam się że najczęściej się używa 0,20 a żebym zobaczyła fajny efekt to kilka 0.25. Dowiedziałam się też że B to jest jakiś tam najmocniejszy skręt, którego się w zasadzie nie używa a pracuje się prawie tylko ja J i C i głównie 9, 10, 11 i najlepiej 0.20. Dzięki Wam dowiedziałam się troszkę więcej, więc następnym razem nie będę tak szaleć ;-)

  10. #2060
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    No to mnie mówiono inaczej. Że najczęściej używa się grubości 0,15. 0,2 daje się dziewczynom które mają dość grube i mocne rzęsy, a 0,25 tylko okazjonalnie (nie na stałe). Z kolei skręt najczęściej używany to C, zaraz po nim B i najrzadziej J(A) - skręt zależny w dużym stopniu od osadzenia oka. W sumie pokrywa się to z moimi obserwacjami przy samodzielnym wyklejaniu...
    0,2 chyba faktycznie jest często używany ale czy taki znowu bezpieczny dla większości rzęs Na 17 dziewczyn którym już robiłam rzęsy, grubości 0,2 odważyłam się użyć na 2 lub 3
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  11. #2061
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Cataleya 1981 Zobacz post
    O matko, a gdziez to ucza kleic rzesy na szkoleniu na 0,2 i 0,25 ?
    Ja byłam tak uczona w tej chwili większość aplikacji 1:1 mam na grubości 0,2, albo mix 0,2 i 0,15, a 0,25 mam tylko w jednym rozmiarze i wrzucam dosłownie po kilka sztuk dla Pań, które zdecydowanie sobie tego życzą i chcą mega efekt na jakąś okazję. Natomiast cała aplikacja 0,25 - nieeeee

  12. #2062
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    agulaaa, bardzo ładna aplikacja, staranna, dobrze, że skracacie długość.

    bombelkowa, bardzo równie, takie lubię

    Marz_g, kiedy zaczniesz kleić grubość 0,15mm, aplikacje będą bardziej lekkie i staranne, rzęski będą lepiej się układać i dłużej się nosić. Profil B to są rzęski lekko podwinięte, pomiędzy J (A) i C.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #2063
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    nie chcę tutaj nikogo obrażać.. ale jak można tak szkolić?
    po pierwsze błędy w informowaniu o skrętach..polecanie grubych i prostych rzęs.. no nadają się dla nielicznych.. poza tym na o,15 dużo łatwiej się pracuje.. lepiej się przyciągają do rzęsy naturalnej..
    ehh.. szkoda gadać..

  14. #2064
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    marz_g czy szkolenie bylo na ul florianskiej? jak bym znala z autopsjii to co napisalas i to miejsce gdzie sie szkolilas.... na moim kursie 1 rzesy wygladaly tak samo jak twoje albo jeszcze gorzej bo niestety na taki kurs trafilam jedynie swoja ciezka praca i doswiadczeniem nabytym na wielu wielu aplikacjach oraz doszkoleniach na kolejnych kursach doszlam do tego co potrafie teraz

  15. #2065
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Cataleya 1981 Zobacz post
    O matko, a gdziez to ucza kleic rzesy na szkoleniu na 0,2 i 0,25 ?
    Mnie też uczyli na 0,20 i też mówiono, że to najpopularniejsza grubość w SL jakby ktoś pytał...

  16. #2066
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    a mnie uczono ze 0,25 to najczesciej stosowane rzesy a dlugosc 12,13,14 mm masakra aa no i profil J i na szczescie wspomniano tez o C.. a kocie oko ze robi sie 15,14 schodzac do 13 mm nie wazne jakie rzesy maasaaakra dobrze, ze nie stosowalam tego w praktyce bo jakos klocilo mi sie to z moja logika i smakiem

  17. #2067
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ja miałam grupowe szkolenia w szkole
    Tak samo, najczęściej używamy 0,2mm, a 0,25mm też wyglądają dobrze (ale całe szczęście ich nam nie dała tylko pokazała). Stwierdziłam, że wyglądają jak klocki i chyba mogą obciążać rzęsy to Pani zaprzeczyła, stwierdziła, że wyglądają bardzo dobrze i wtedy możemy wykleić ich mniej dając równie ładny efekt O.o

    Ja głupia się naczytałam wcześniej, jak modelować kształtami rzęs oko, jak dobrać do cienkich rzęs cieńsze, do grubszych grubsze zależnie od pożądanego efektu. Filmików pół internetu obejrzałam...

    Na kursie tymczasem, kleiłam 12 i 14mm, 0,2mm, J (bo najczęściej używanym skrętem jest J oczywiście), do średnio mocnych i średnio długich rzęsek. Tak sobie dziewczyna zażyczyła
    Rzęsy na których kleiłyśmy też były to najtańsze chińskie plasticzki, gdzie rozmiarówka była ze 2mm dłuższa niż wskazywałby opis.

    Nie wykleiłam wszystkiego, ale tak mi się efekt nie podobał, że mało się nie zraziłam po tym pierwszym razie :/

    Sama do wszystkiego dochodziłam, bardzo dużo rzęs na znajomych pozakładałam, aktualnie wydaje mi się, że większość rzeczy do których sama mogłam dojść opanowałam... Teraz czekam jak będzie jakiś przypływ gotówki co by sie do którejś naszej mistrzyni zapisać na doszkalanie
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  18. #2068
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ja tez uzywam najczesciej 0.2...0.15 tylko do slabiutkich
    uwielbiam kleic tej Pani rzesy..ma swoje piekne i dlugie - przez dluzszy czas wcierala olej rycynowy u nasady i efekty sa mega piekne


  19. #2069
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ja tam uczę że 0,15 i 0,2... tak jak ja najczęściej kleje..
    ale o,25.. było parę takich co przyszło z płaczem od takich stylistek..

    zgodzę się, że nawet po słabym szkoleniu.. to ciężka praca i tak się opłaci i można dojść do perfekcji

  20. #2070
    Kosmetolog Avatar Marz_g
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ul Floriańska to nie była, troszkę dalej od centrum. No ale nie istotne, czekają mnie zatem dodatkowe rzęsowe zakupy i godziny pracy i nauki

  21. #2071
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bogusia ładnie !
    Ile ja bym dała za takie brwi


    To może teraz ja coś wkleję. Doszkolenie u Pinoczetki bardzo mi pomogło, dziękuję Kochana raz jeszcze ! ale czas pracy 3D i norek 4 godziny

    1:1 równie 2 godziny ze zdjęciami.

    w 1:1 teraz widzę 4 rzęsy nie doklejone

    w 3D zabrakło mi długości 9 mm do kącików dlatego nie schodziłam z 10 do 8 bo nie lubie tego przeskoku.

    no i wyklejone noreczki po raz pierwszy Wszystko made in evo i profile C. Bałam się tego profilu ale zaczynam się w nim zakochiwać
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 15-04-2013 o 20:01

  22. #2072
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mucha, bardzo mi się podobają

    Moje dzisiejsze 0,2 C 8-12. Zle mi się separowało. Rzęski blond, miejscami miałam wrażenie że z 1 cebulki wyrastają 2-3 włoski. Możliwe to czy to moje zwidy ?
    Laska kleiła wcześniej rzęsy u jakiegoś gościa Ale wyjechał do Warszawy no i trafiła do mnie
    Ostatnio edytowane przez Cataleya 1981 ; 15-04-2013 o 21:32
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  23. #2073
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cataleya dziękuję

    owszem zdarza się się, że rosną po 3 z jednej cebulki. Przy 3D wyklejam po jednej 0,10 by nie przeciążyć cebulki.

    Ale faktycznie jaśniutkie rzęski, oczopląsu się szybko dostaje Ładnie czysto
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 15-04-2013 o 22:52

  24. #2074
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    mucha slicznie bardzo ładnie jak na 1 raz samemu tylko noreczki na 1 zdjeciu do tej Pani jak dla mnie za długie ale to moje osobiste zdanie

    a to moje wyklejanki dzisiaj


    Niestety usunelam zagadke co to za rzeski bo nie chce zeby sie Admin mnie przyczepil

  25. #2075
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dziewczyny bardzo ladne rzeski

    mnie sie takie trafily do poprawki
    polowa rzes powyrywana, klejone byly metoda 5:10

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •