Strona 105 z 194 PierwszyPierwszy ... 55595101102103104105106107108109115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 601 do 2 625 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #2601
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    aguula to można mieć za dużo rzęs ślicznie wykleiłaś
    zresztą wiekszość prac jak do żurnala

  2. #2602
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    To ja wrzucam moje wypociny

    1. Uzupełnienie 1:1 po 8 tyg...
    2. Stylizacja 1:1

  3. #2603
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    pieknie!
    jak ty to robisz że po tylu tyg jest jeszcze tyle rzęs? jakieś sekrety ?




  4. #2604
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Agulaa świtna aplikacja i zdjęcia! jak Ty robisz takie fotki?

  5. #2605
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dawno mnie tu nie było, kilka moich ostatnich ładniejszych z tego i zeszłego tygodnia.

  6. #2606
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    tutaj uzupełnienie mojej Pani Młodej z przed 3,5 tygodnia, która ślubuje w tą sobotę noraski moje ukochane Natural lashes profil C, oraz świetne płatki kolagenowe od Nadiuszki
    Jak się okazało to są takie same płatki kolagenowe jakie mi przysłało teraz Evo bardzo je lubię i pracuję na nich już jakiś czas, zrobiłam sobie zapas od Nadiuszki na 60 par no i teraz dodatkowe 10 zamówiłam od Evo bo ciekawość mnie nosiła co to za super płatki kolagenowe, faktycznie dziewczyny mogły również je polubić bo są fajne i nie wpływa kolagen do oka tylko trzeba wcześniej lekko je "oporządzić" \


    Muszka da się zrobić aplikację 1:1 aby wyszedł podobny efekt trzeba tylko specjalnych technik użyć i odpowiedniej grubości rzęs


    Śmieszna mam bardzo dobrej jakości aparat no i umiem robić ładne zdjęcia dziękuję za komplementy

    chantelle owszem można mieć " za dużo rzęs do aplikacji 2:1" dla klientki, która nie chce mieć przesadzonego efektu 2:1 nie wyklejam wszystkiego jeśli swoje ma baaaardzo gęste chyba, że jej wolą jest wykleić 100% to oczywiście, ta Pani nie chciała bo robiła 1 raz objętościówkę dzięki za komplement

    Zen ale śliczne objętóściowki mhmmm i ten puszek na końcach rozpłynełam się

  7. #2607
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    agulaaa, patrze, patrzę i nie widzę L-ek brokatowych, ani na otwartych, a ni na zamkniętych aplikacja śliczna.

    wszystkie dziewczyny, każda praca jest ładna, gdyby była brzydka, to nie mogłabym się powstrzymać i bym skomentowała. wszystkie mi się spodobały, dobra robota!
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  8. #2608
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    marcheweczko no i są L-ki z brokatem zielonym komputer mi się zwiesił i ogólnie coś się porobiło, że nie mogłam edytować posta bo nie chciały się zdjęcia dodać ale już są

  9. #2609
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczynki piękne rzęski kleicie, aż miło popatrzeć jak niektóre z was rzeźbią i z początkowego chaosu są teraz w stanie wyczarować takie cuda. Dobrze to świadczy o was. Fajnie że jesteście uparte i ćwiczycie do rękościsku pęsetowego! Oby tak dalej.

    Tu moje skromniutkie niedawne noreczki 3D i na koniec z dodatkiem delikatnego wrzosowego brokaciku. Rzadko mam możliwość wystawienia zdjęć moich prac, ale jeszcze trochę i to się zmieni

    Załącznik 69934 Załącznik 69935 Załącznik 69936 Załącznik 69937

    Zen, rzęski z pierwszego zdjęcia po prostu WOW! takie milusie...
    Ostatnio edytowane przez nadiuszka ; 27-06-2013 o 01:50


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  10. #2610
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Miałam dziś przyjemność ratować rzęski dziewczyny. 70 zł zapłaciła za takie coś. Balkonik na rzęskach. ani jedna nie przyklejona prawidłowo, powyrywane naturalki. dramat, trzeba nie miec sumienia tak ludzi krzywdzic. wszystkie posklejane na maksa. Dobrze, ze sie zjawiła
    Załącznik 69954Załącznik 69955Załącznik 69956Załącznik 69957Załącznik 69958Załącznik 69959

  11. #2611
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mysiaczeq - katastrofa jakaś ...

  12. #2612
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    katastrofa

    misiaczeq a nie zakładałaś jej, nie chciała już rzęs ?

  13. #2613
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    powiedziała, że pojawi się u mnie jak zregeneruje rzęski, na razie chciała odpocząć, zreszta ciezko przekonac sie jest do nowych jak sie mialo na oczach takie cos. potem chodza przeswiadczenia, ze to nie wygodne, niszczy rzesy i sztucznie wyglada

  14. #2614
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ło matko

  15. #2615
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    powiedziała, że pojawi się u mnie jak zregeneruje rzęski, na razie chciała odpocząć, zreszta ciezko przekonac sie jest do nowych jak sie mialo na oczach takie cos. potem chodza przeswiadczenia, ze to nie wygodne, niszczy rzesy i sztucznie wyglada
    Ciekawe czy wróci .... pewnie nie.
    Naturalne rzęsy są przeciążone wymęczone pewnie kilkadziesiąt "wypadło" przedwcześnie. Staraj sie przekonywać klientki jeszcze przed zdjęciem "takich perełek", że założysz im takie, które nie obciążą, że się wszystko ładnie zregeneruje. Ja nie pozwalam patrzeć w lustro po zdjęciu rzęs, od razu ma się kłaść przemywam solą fizjologiczną , odtłuszczam i aplikuję. Wiadomo, że nie będzie ich tyle ale i tak klientki są zadowolone, bo je nic nie boli, nic nie ciągnie i ma rzęsy

  16. #2616
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Agula - chyba zaczynam się do L-ek przekonywać. Jak mi Marchewkowa założyła to było spoko, ale bez zachwytu. wolałam zwykłe skręty. ale może może......

    Mysiaczeq - a wiesz czemu przyszła zdjąć do Ciebie a nie tam gdzie zakładała? bała się ponownie?

    Moje dzisiejsze wyklejanki mamusi mojej. Kto pamięta ten wie, ze te krzywe rzęsy były moją pierwszą aplikacją zaraz po szkoleniu Po 3 miesiącach mamie zachciało się norek . Ona chce mieć miękko i w ogóle.
    Zauważylam że te krzywe rzęsy bardzo pchają te obok. i po pewnym czasie wszystkie sztuczne i tak będą leżały (tak było po ok 3 tyg po pierwszym klejeniu)

    użyłam norek z evo 9-10mm i minek od nadii 0,07 w kącikach 7-8mm

    ah no i nie wszystko wyklejone, mama zaczęła jęczeć, prawe zaczęło płakać ale jest przeszczęśliwa. Mi się również podoba mimo, że widzę niedoskonałości ale jak na takie rzęsy uważam że OK




  17. #2617
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    kiwaczek - rzęski naturalne wyglądają jak proste druciki, super aplikacja, mi się podoba

  18. #2618
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    przyszła z chłopakiem i on presje wywierał, żeby nie robiła, bo znowu będzie źle, ona wyraźniej chciała, myślę, że się zgłosi. Jak chce odpocząć od rzęsek niech odpoczywa, nie mogę nikomu nic perswadować. A co do zdjęcia u mnie a nie tam, gdzie zakładała, wydaje mi się, że nie ma co wracać do miejsca, gdzie aplikacja została schrzaniona, jeszcze by jej te rzęsy powyrywała usuwając, wiadomo co takiej w głowie siedzi. poza tym dziewczyna nie odbierała telefonu, była nieuchwytna, wiadomo czemu

  19. #2619
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    kiwaczek sama się zdziwiłam, że po takim czasie pani miała tyle rzęs

    zen te pierwsze boskie

    mysiaczeq u mnie było kiedyś na odwrót - znaczy przyszła dziewczyna z chłopakiem i to on ją namawiał, żeby sobie u mnie nowe zrobiła No i teraz jest stałą klientką

  20. #2620
    Szkoleniowiec Avatar liz1988
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Jaworzno (śląsk)
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    masakra jak niektórzy krzywdzą ludzi takimi posklejanymi rzęsami szok. dobrze że są też stylisktki które potrafią wyratować klientkę z takich tarapatów...


    a tu norki w moim wykonaniu

    szkoleniowiec

  21. #2621
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A tutaj moje dzisiejsze wyklejanki...

    Pani przyszła z polecenia no i to co ujrzałam było nie miłe ;/ wszyściusieńkie rzęsy zwichrowane, kręcącę się, wewnętrzne kąćiki rosnące w kierunku zewnętrznego kącika i przerzedzone i duuużo baby lashes. Dodam, że ta klientka poczekała na to aż wypadną jej rzęsy po nieudanej aplikacji po kimś.. niestety to moja konkurencja z " zza rogu" i niestety wiem jak tam robią, więc twierdzę, że albo tak jej zniszczyły tam rzesy ze takie jej odrosly krzywusy albo ma takie z natury.

    B minki progil B 0,12 z Evo kocham 0,12 grubość oraz szmaragdowe ombre z Evo gdzie niegdzie Stylizacja różnymi metodami

    Sorki ze tyle zdjęć, ale chciałam pokazać jakie wyszły z każdego punktu i tak nie jest to taka stylizacja równiutka jak zawsze mi wychodzi ale na takich powichrowanych rzesach i kręcocych się naprawdę ciężko się pracuje, aplikacje założyłam w 2,5h ze zrobieniem zdjęć Prawe oko było dla mnie meeega wyczynem żeby je "wyprostować i nadać rzęsom odpowiedni kierunek" ostatecznie prawe wyszło mi ładniej niż lewe hehe


    Kiwaczek slicznie wykleilas rzeski mamie idziesz jak burza BRAWO

    Nadiuszka ale pieeekności ja znam te oczka powiem Ci, że gdyby nie to ze mi tak zjaśniały to się dziwię że aż takie geste i długaśne moje naturalki się zrobiły moje noreczki wymiataja, klientki nie mogą się napatrzeć na moje błyskotki hehehe na panieński mogę się błyszczeć a co tam aaa i brokaciki pięknie siedzą od niedzieli nic się nie wykruszyły

  22. #2622
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jakbym zobaczyła takie powichrowańce u siebie to bym zwatpiła w swoje mozliwości
    Pieknie je wyprowadziłaś
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  23. #2623
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    agulaaa super ! tyle zdjęć aż miło sie ogląda w ogóle szacun za taką piękną aplikację na tak powichrowanych rzęsach, cudnie

  24. #2624
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    cataleya nie należy się bać swoich umiejętności, trzeba wierzyć w swoje siły wtedy zawsze wyjdzie ja też na początku jak je zobaczyłam to się nagłówkowałam jaką stylizację zrobić żeby skamuflować te wichry no i jak ona zobaczyła swoje rzesy przed z góry i po to zwątpiła, że można tak ładnie wystylizować Wogóle to super babeczka jak obejrzała oczka w lusterku dokładnie to powiedziała, że " moje rzęsy stoją rzędem jak oficerowie w szeregu" hahahhahahhahhh ja się zaczęłam tak śmiać że szok

    mini89 dziękuję

  25. #2625
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    2:1 + rzęsy zielone w dwóch odcieniach


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •