Strona 160 z 194 PierwszyPierwszy ... 60110150156157158159160161162163164170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 976 do 4 000 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #3976

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witajcie! jestem pół roku po kursie przedłużania rzęs Z powodu przeprowadzki i braku czasu do tej pory zrobiłam 3 klientki. Przy pierwszej klientce straciłam cierpliwość,chciałam wszystko rzucić, to była totalna porażka ( posklejane rzęsy dolne z górnymi itp.) ale juz przy trzeciej bylo lepiej. Teraz chce zasięgnąć waszej porady. Wklejam rzęsy które robiłam trzeci raz. Proszę o wasze opinie Tutaj Noblelashes kształt C, grubość 0.20, rozmiar 8, 10, 11.

  2. #3977
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ćwicz ćwicz a będą postępy. w ogóle czemu robisz na taśmie? na płatkach jest wygodniej. no i zdjęcie na otwartym oku niewiele ukazuje. nie z tej strony zrobiłaś, zobacz sobie jak inni na forum robią.
    widać że niektore rzęsy są za daleko od powieki. i nie wszystkie wyklejone ale to zrozumiałe na początku kierunek rzęs spoko. klej więcej bo to jedyny sposób.




  3. #3978

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    No właśnie jak pierwszy raz kleiłam na płatkach i płatek się osunął i rzesy górne posklejały się z dolnymi. Na róznych forach czytałam, że dziewczyny tez kleja na taśmie, i jak podlożyłam taśme i płatek to klientka stwierdziła, że na taśmie jest wygodniej bo jej nie czuje. Ja miałam szkolenie właśnie na płatkach ale nie wiem co zrobić zeby ten płatek sie nie obsuwał, dodatkowo klientce oczy łzawiły juz od początku zabiegu, nie przez klej tylko poprostu wrażliwe oko, może przez to ten płatek sie osunął. Mam płatki z Noble Lashes.Może one maja małą przyczepność albo źle podłożyłam dlatego rzęsy się posklejały, no ale mówie do dopiero poczatek wszystko przede mną przesyłam zdjęcie tamtych rzęs z innej strony

  4. #3979
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Pzetrzy skore pod okiem tonikiem i osusz platek sie "zassa" do skory i nie przesunie
    Przynajmniej moje tak robia
    Co do rzesek to opadly kaciki zewnetrzne
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 05-03-2014 o 20:54

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #3980
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    a dziś chciałabym się z Wami podzielić efektem mojego drugiego podejścia do skrętu L i stwierdzam, ze kocham go kleiło się rewelacyjnie metoda 2:1
    Załącznik 75945

  6. #3981
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moje ultrasy
    Cel: mega zagęszczenie
    chciałabym takie nosić

  7. #3982
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A tutaj moje 1-2-3 uzupełnienie rzęs po 3 tygodniach Mistrzyni Nail Artu następne, moje ultra lekkie 2:1 wyklejone w 1,5h tak dla odmiany co by tu ciągle hollywooda nie robić

  8. #3983
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Jakie śliczne. Izi opisz zdjęcia. Nie ma żadnej informacji do kogo należą i o prawach autorskich. Jeżeli takiej info nie ma każdy może sobie takie foteczki "pożyczyć". A byłoby co pożyczać. Cudne!

    Cytat Napisał Honey Zobacz post
    Moja wczorajsza praca. Jedno zdjęcie wyszło kompletnie nieostre :/ Stresowałam się, Pani była już wszędzie w moim mieście.
    Rzęsy evo B 0,15 9,10,11 i trochę B 0,20 11.
    I już od Ciebie nie odejdzie ! Śliczne rzęsy Honey

    Cytat Napisał OnlyBeautyInMe Zobacz post
    Witajcie! jestem pół roku po kursie przedłużania rzęs Z powodu przeprowadzki i braku czasu do tej pory zrobiłam 3 klientki. Przy pierwszej klientce straciłam cierpliwość,chciałam wszystko rzucić, to była totalna porażka ( posklejane rzęsy dolne z górnymi itp.) ale juz przy trzeciej bylo lepiej. Teraz chce zasięgnąć waszej porady. Wklejam rzęsy które robiłam trzeci raz. Proszę o wasze opinie Tutaj Noblelashes kształt C, grubość 0.20, rozmiar 8, 10, 11.
    OnlyBeatutyInMe. Wiem, że to tak prostacko powiedzieć "idź na doszkolenie" . Wiem i z góry przepraszam. Ale skoro tutaj trafiłaś , czegoś szukasz. Pół roku kleisz i mimo tego robisz podstawowe błędy, a na tekst "kąciki pouciekały" pewnie zbliżyłaś twarz do monitora i powiedziałaś "cooo? "... Powiem prosto z mostu. Szkoda czasu i zdrowia na nerwy Kochana. uwierz mi. Nikt Tobie tutaj nie zdradzi tajników pięknych rzęs ani nie wklei korespondencyjnego kursu przedłużania rzęs. Doszkolenie wcale dużo nie kosztuje, po takim doszkoleniu 3 klientki i masz zwrot kosztów. Świat rzęsowy będzie stał przed Tobą otworem. Pomyśl o tym. Koniecznie wybierz kogoś z forum. Tutaj są "best of the best". Pozdrawiam.

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    a dziś chciałabym się z Wami podzielić efektem mojego drugiego podejścia do skrętu L i stwierdzam, ze kocham go kleiło się rewelacyjnie metoda 2:1
    Załącznik 75945

    Mysiaczku
    boskie. moje L-ki leżą chętnej brak


    Cytat Napisał bombelkowa Zobacz post
    Moje ultrasy
    Cel: mega zagęszczenie
    chciałabym takie nosić
    kto by nie chciał.


    Troszkę moich. 4 pierwsze zdjęcia 2D, 8,9,10B +12C

    Pani od momentu położenia się nawet nie kiwnęła palcem. Zero jakichkolwiek oznak życia, gdyby nie usilne próby oddychania przez zaktany nos myślałabym, że skonała mi na stole

    Poza tym to była klientka moja rekordzistka jeżeli chodzi o ilość rzęs, może nie są gęste ale ma dużą powiekę, szeroką, aż nie wiedziałam jak kleić ... Kleję, kleje i końca nie widać.
    Prosiłam, że jak poczuje kolagen w oczku żeby dała znać.... Machnęła ręką, "co tam oczy, mam rzęsy" Pieniądze wyciąga, 100 daje mi więcej mówię że za duzo ... uśmiałam się jak trza na koniec wczorajszego dnia


    piąte zdjęcie Pani strasznie cierpi podczas aplikacji. Wstaje ze dwa razy, z resztą, wstaje to mało powiedziane Cały czas się wierci i stęka, ale to moja bardzo dobra znajoma. Nie potrafię też zrobić jej porządnych zdjęć. Nie wychodzą i koniec. Jakaś niebieska jest. Na żywo wygląda całkiem inaczej.
    4D-6D rzęsy 0,07 7,8,9,10,11 skręt C - BIS

  9. #3984
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    agulaa - oczy ostatniej modelki to jak oczy Różdżki normalnie

  10. #3985

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mucha ja nie napisałam, że kleje już pół roku tylko, że jestem pół roku po kursie a do tej pory zrobiłam tylko 3 klientki, z braku czasu, przeprowadzki itp, to zdjęcie jest dziewczyny której trzeci raz w życiu przedłużałam rzęsy. Mam zmysł estetyczny i dobrze widze, że "kaciki pouciekały" i że praca jest nie najlepsza, ale jak na 3 raz, nie mam sobie czego zarzucić, a z każdą klientką będzie coraz lepiej. A jestem po bardzo dobrym kursie, tylko brak mi praktyki, a na forum jestem po to po co każda z nas

  11. #3986
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    hej, hej
    wrzucam swoje 2D.
    w oczku po prawej troszkę za długie zrobiłam...no i chyba w niektórych troszkę za daleko od powieki ?
    ale klientka była zadowolona

  12. #3987
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    wydaje mi się, że jest fajnie, tylko mam wrażenie, że za bardzo między długościami skakałaś, ale zobaczmy co odpowiedzą Ci nasze ekspertki?
    KAMIS AJ LOF JU

  13. #3988
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    długości różne, generalnie to jest B - 7,9,11,12 i 13

  14. #3989
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał OnlyBeautyInMe Zobacz post
    Mucha ja nie napisałam, że kleje już pół roku tylko, że jestem pół roku po kursie a do tej pory zrobiłam tylko 3 klientki, z braku czasu, przeprowadzki itp, to zdjęcie jest dziewczyny której trzeci raz w życiu przedłużałam rzęsy. Mam zmysł estetyczny i dobrze widze, że "kaciki pouciekały" i że praca jest nie najlepsza, ale jak na 3 raz, nie mam sobie czego zarzucić, a z każdą klientką będzie coraz lepiej. A jestem po bardzo dobrym kursie, tylko brak mi praktyki, a na forum jestem po to po co każda z nas
    Only przepraszam, nie doczytałam . wklejasz zdjęcie do oceny z błędami które widzisz, jaki w tym sens? Zaproś koleżankę wyklej ją jak potrafisz najlepiej z odpowiednią "stylizacją" i wtedy będziemy oceniały.

    aticzka Mnie się podoba.

  15. #3990
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    3D Ultra Light Efect

  16. #3991
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Nadrabiam zaległości

    1.2. Uzupełnienie 2D po 1:1 + dolne
    3.4. Uzupełnienie Hollywood po 3d

  17. #3992
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    wisienka zielonooka cudo sliczne
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 10-05-2014 o 23:27

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #3993
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kiwaczek i Agulusia bardzo mi sie podobaja bardzo

    a powiedzcie mi...czy macie jakas rade na pekniete zylki w oczach?
    dalam sobie nalozyc rzesy i nie wiem czy cos mnie drazni bo oko strasznie mnie boli to raz, a dwa to to ze sa cale oczy przekrwione.
    ogolnie mialam zrobione rzesy (ale u innej dziewczyny) regularnie przez ponad rok czasu i nigdy nic sie nie dzialo.

  19. #3994
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    jesli boli to cos jest zrypane rzes dobrze zaaplikowanych nie masz prawa czuc

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #3995
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    eh

    tak sie troche ludze ze to moze jakas reakcja na klej czy cos...ale jesli w ciagu max 2 dni mi nie przejdzie to chyba je zdejme po prostu.

  21. #3996
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    może być i od płatków jeśli przekrwione. zakraplaj sol fizjologiczną przez 2 dni i zobacz czy będzie poprawa. powinna. ja często mam przekrwione i boli jakby coś tam siedziało i nie siedzi. z kolei jak robiłam koleżance to w trakcie zabiegu nic nie mówiła, że coś czuje że coś uwiera, a okazało się że minimalnie płatek drażnił. i 4 dni chodziła z żylkami.

    a ode mnie pajączki klientki, która po 2 latach chodzenia do tej stylistki zdecydowała sie na zmianę. i to tylko dlatego, ze widziała jakie rzęsy zrobiłam jej siostrze.




  22. #3997
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    aticzka najlepszym testem czy jest ok czy nie zamknij oczy i zacisnij jak kluje idz na poprawke jak nic nie czujesz to znaczy ze platki

    kiwaczku super metamorfoza

    a tu pokazuje jak wyglada alergia na platki zdjecie dzisiaj dostalam od mojej modelki kursowej

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  23. #3998
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    kluje nawet boli, tak jakbym siniaka tam miala :/
    ehhh

    kupie jutro sol i zaczne nasaczac nim oczka, oby pomoglo.
    jakos glupio mi odzywac sie z "reklamacja" czy tam naprawa - wiem to glupie. przeciez sama robie rzesy i zawsze uczulam ze w razie czegokolwiek od razu alarmowac.

  24. #3999
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    radze to jak najszybciej poprawic bedzie tylko gorzej, i namaczanie nic nie da trzeba usunac zle wklejona rzese/rzesy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #4000
    Rozkręcanko Avatar maksik
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Wisienka,
    aleś Kobito dała czadu, zdradź proszę jaka to grubość i długość dolnych?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •