Strona 133 z 194 PierwszyPierwszy ... 3383123129130131132133134135136137143183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 301 do 3 325 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #3301
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dizewczyny dajcie linka do sklepu lash butik
    Szukam szukam i nie moge znalezc a chetnie zobacze co to za cudo te platki

  2. #3302
    Rozkręcanko Avatar maksik
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    pinusia6,

    zerknij :Forum wzorki.pazurki.info/zdrowie moda i urodz/rzęsy/dystrybutorzy i producenci/ lash butik
    lub
    https://www.facebook.com/LashButik:)

  3. #3303
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Nie lubie na szybko pracowac , a dzis tak musiałam, ech(
    Zapraszam :


    Mój fanpejdż

    https://www.facebook.com/ppolszewska KONKURS!

    Beka z prac pseudo - stylistek rzęs i paznokci


    https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

  4. #3304
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    norka 2d po 3 tyg.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  5. #3305
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cataleya 1981 naprawdę super się trzymają
    Alu dziękuję ,
    jakoś się z nim pogodziłam i chyba daje radę

  6. #3306
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witam, jestem tu nowa i chcialam sie podzielic swoimi pracami i oczywiscie czekam na komentarze co w.g. Was robie nie tak

    Generalnie aplikuje NOrki Mink Wonder LashesAle zdarzaja sie sytuacje gdzie sa to rzesy jedwabne
    Kazdej klientce do kacikow wewnetrzych daje rzesy dl. 8-9mm + jeszcze 3 dl

    w 1. przypadku jest to efekt 3D, rzesy Mink 13,12,10
    2. 1:1 C 0,15 13,12,10
    3. efekt 3D Minki 14,13,12

    Czekam na krytyke

  7. #3307
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jeszcze chcialam dolaczyc zdjecie Norek syberyjskich
    efekt 2D 13,12,9 moze nie jest tak ladnie jak bym chciala ale zabraklo mi rzes bo nie spodziewalam sie ze klientka ma tyle swoich

  8. #3308
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Beauty wow! ale Twoja pani norkowa ma swoje naturalki
    Mi się generalnie podobaja Twoje prace tylko w 3 obowiązkowo zeszłabym z długości w kącikach zewnętrznych.

  9. #3309
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał BeautyEvolution Zobacz post
    Witam, jestem tu nowa i chcialam sie podzielic swoimi pracami i oczywiscie czekam na komentarze co w.g. Was robie nie tak

    Generalnie aplikuje NOrki Mink Wonder LashesAle zdarzaja sie sytuacje gdzie sa to rzesy jedwabne
    Kazdej klientce do kacikow wewnetrzych daje rzesy dl. 8-9mm + jeszcze 3 dl

    w 1. przypadku jest to efekt 3D, rzesy Mink 13,12,10
    2. 1:1 C 0,15 13,12,10
    3. efekt 3D Minki 14,13,12

    Czekam na krytyke
    No wreszcie, lepiej późno niż wcale... witamy
    Akurat te co pokazałaś należą chyba do Twoich najlepszych prac. Oglądałam Twoje FB nie raz i pokaż te które naprawdę wymagają poprawy

    Na tych co pokazałaś widać że nie schodzisz z długości w zewnętrznych kącikach, a przez to są za bardzo obciążone - słusznie prawi Izi.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  10. #3310
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ulka sio, czepiasz się. człowiek się nie będzie chwalił najgorszymi pracami jak chce być czule połechtany na przywitanie.

    BeautyEvolution ładne prace. sama wiesz jak wybierałaś najlepsze

    skąd ja te rozcięte płatki znam?


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  11. #3311
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    Ulka sio, czepiasz się. człowiek się nie będzie chwalił najgorszymi pracami jak chce być czule połechtany na przywitanie.
    No ba, przecie wiem i dlatego mrugam oczkiem

    Aleeeee jak się chce coś poprawić, to trzeba pokazać coś z błędami do poprawy. A tak to nie mamy co skrytykować

    Ok.. ide... czepiam się
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  12. #3312
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ooo witamy na forum Beauty Evolution kochana po pierwsze wszystkie Twoje prace są stylizowane na "kocie oko" a niestety nie wszystkim Paniom pasuje ten efekt, zwłaszcza na 1 i 3 zdjeciu widać jak opada kącik zewnetrzny i robi się smutne oczko... Znam Twojego FB, i pamiętam z niego tyle, ze wlasnie 90% Twoich prac to stylizacja na kocie oko, tak się nie robi Jesli nawet upierasz się przy takich stylizacjach to kocie oko robi się inaczej
    Praca z Norki Syberyjskiej podoba mi sie najbardziej, jednak niepokoi mnie fakt, że zabrakło Ci rzęs dla tej Pani tzn, że dysponujesz 1 paletką Norek tylko czy o co chodzi bo nie bardzo rozumiem.


    A tutaj moje Noreczki Syberyjskie po 2,5 tygodnia. Jest tutaj efekt z odrostami po tym czasie, następnie sciągnięte wszystkie odrosty powyzej 1 mm, i efekt po uzupelnieniu Aplikacje 1 wykonanalam na kleju Z, efekty trwalosci widac na zdjeciach


    Nastepna aplikacja to dark brown 0,07 skręt D Lash Butik, 0,12 SIlki skret D Lash Butik oraz fioletowe refleksy z paletki 7-13mm skręt C Lash Butik


    Nastepne zdjecia to rzęsy po 4,5 tygodnia, które zostały zaaplikowane na kleju Z Lash Butik.

    Sciągnełam to co zostało, aby zrobić sklejke, rzęs z przed 6 msc po "mocnych aplikacjach" typu 2:1 0,15, Hollywood Efect, 3:1, itp. Jak widać JA rzęs nie niszczę widać gołym okiem kierunek rośnięcia rzęs- identyczny jak 6 msc temu, widać nawet w której fazie wrostu są rzęski bo te z białych płatków są krótsze niż te z przeźroczystych- modelka nie stosuje wogóle odżywki Więc zeby nie było zabieg przedłużania rzęs u profesjonalisty jest jak najbardziej "regenerujący" przy metodach objętościowych niż niszczący

  13. #3313
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Agulaa te brązowo-czarno-fioletowe...
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  14. #3314
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Agula - ile ty zdjęć cykasz! u mnie ledwo 2 na zamkniętym , 2 na otwartym i panie już chcą uciekać. nie sposób dlużej przytrzymać

    B 0,15 i 0,10 7-10mm i C 11mm




  15. #3315
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ode mnie 1:1 B 0.15 i 0.2 8-12mm

  16. #3316
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A ja po szkoleniu z Blinka wreszcie
    Na razie mała zajawka (z połowy pracy) bo czekam na zdjęcia od Agulii.
    Efekt końcowy zaskoczył mnie bardzo

    EDIT: mam fotki
    Ostatnio edytowane przez Cataleya 1981 ; 23-10-2013 o 21:51
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  17. #3317
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczyny, ależ z Was zdolniachy - napatrzeć się nie mogę! Chyba wieki minął zanim Wam dorównam. Jednak grunt, to się nie zniechęcać

  18. #3318
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kiwaczek ode mnie nie uciekaja bo wiedzą, że dołączą do mojej bogatej galerii zdjęć i czują się wyróżnione tym samym i to nie moje słowa a klientek. Na prawdę nie mam z tym problemów, jak pokazują jak pięknie można uchwycić efekt i stylizację to od razu leżą grzecznie lub siedzą i chcą tylko podglądać jak wychodzą fotki a ja się cieszę bo mogę robic moje ukochane ujęcia oczu

  19. #3319
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziekuje Wam wszystkim za cieple slowkaale tak rzeczywiscie na poczatek pokazalam lepsze prace jak ktoras z Was stwierdzila bo wiadomo tak na dzien dobry to ciezko sie oswoic z krytyka.

    Nie kazda prace stylizuje na kocie oko, acz kolwiek potweirdze ze nie do konca je umiem zrobic - ale pracuje nad tym, ciagle zastanawiam sie nad pojsciem na doszkolenieAle jesli klientka sie upiera to nawet jak nie wiem co bym je mowila to i tak musi byc po jej mysli- ostatnimi czasy w wieksosci klientkom proponuje efekt naturalny. Przyznam sie ze mam certyfikat SL acz kolwiek nie otrzymalam pelnej wiedzy w tym zakresie, nie potrafie jeszcze za bardzo dobrac tak proporcje rzes jakiej dlugosci zeby bylo dobrze, ale im wiecej prac robie tym m chyba lepiej idzie

    Wasze prace sa naprawde piekne!W zyciu chyba tak nie wystylizuje rzes jak Agulaaai reszta z Was, zastanawiamy sie z przyjaciolka jak WY to robicie
    ok wiec pokaze prace oczywiscie z moich ostatnich,ktore wg mnie wymagaja poprawy (bo nei bede pokazywac prac z przed roku kiedy zrobilam kurs)
    W tych przypadkach jest to metoda 2d ale nie wiem co zrobic z rzesami zeby wygladaly na bardziej zageszczone. tzn teraz probuje jak zakladam efekt naturalny zalozmy 10,12,13 to zakladam dana dlugosc ale pomiedzy daje jeszcze krotsze!klientki widza efekty bo zrobilam to juz paru.
    Jesli chodzi o jedna paletke SYberyjek to ja naprawde trafiam na klietnki ktorym szkoda naprawde 140zl czasami, a co dopiero ponad 200zl, ale zamierzam sie z kupnem paru paletek

  20. #3320
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    To jest 2d ? Wyglada mi na dosc rzadkie 1:1. Wszystko wyklejone? Niestety tu u kazdej pani znow zrobilas to samo. Kaciki leca, wewn tez bardzo dlugie. Musisz chyba lepiej ocenic oko i stan rzes szczegolnie kaciki zewn. Rob krocej w samych kacikach.
    Zobacz rzesy pierwszej pani w kacikach zewn, coz ona tam ma, jakies piorka delikatne, wiec i sztuczne warto zrobic delikatne. Szkoda ze nie dodalas oka otwqrtego przed.




  21. #3321
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    BeautyEvolution;

    Nawet się nie zastanawiaj tylko wybierz się na doszkolenie do Aguliii. Nawet nie wiesz jak się potem szybko takie doszkolenie zwraca, a jakość pracy diametralnie poprawia. Po za tym Aga jest mistrzem stylizowania oczu. Gorąco Cię namawiam
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  22. #3322
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    No to i ja dorzucę jeszcze 3 zdjecia Cataleya ze szkolenia Blink&Express chciałabym podkreślić, że tą metodę można zrobić naprawdę pięknie jeśli się przychodzi na porządne szkolenie z tego tematu Jak widać Ula znów pokazała, że potrafi wysłuchać i podpatrzeć to co potrafię najlepiej- szkolić i stylizować BRAWO ULA

    1 zdjęcie 1 oko z dolnymi rzęsami a drugie bez, 2 zdjęcie efekt końcowy


    Droga BeautyEvolution z tego co mi wiadomo jesteś z Krk więc nie masz daleko, jeśli będziesz chętna zapraszam na doszkolenie, pasuje wyeliminować błędy, które popełniasz Pozatym trafiasz na takie klientki, którym szkoda bo za mało bierzesz za zabieg Jak byś brała więcej to uwierz mi wymieniłaby Ci się prawie cała klientela na bogatsze Panie, bierz przykład z osób które Norki Syberyjskie cenią za 350 zł 2:1 bo tyle to kosztuje... ale żeby tyle brać to trzeba umieć to zrobić perfekcyjnie bo klientka wymaga tego od Ciebie, a żeby umieć perfekcyjnie kleić takie cuda to trzeba wybrać się na szkolenie.
    U Ciebie niestety 2D to nie jest 2D, nie wiem czy robiłaś z tego szkolenie czy po prostu sama próbujesz ale póki co powinnaś zastanowić się na porządnym doszkoleniu z 1:1 a potem działać w objętościówkach. Tajemnica tkwi w szczegółach tej metody i od tego są szkolenia aby te tajemnice poznawać

  23. #3323
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    nie cytujemy postów bezpośrednio nad swoim


    Jesli mozesz to prosze podaj nr do siebie to sie skontaktuje bo szczerze to nawet nie mam czasu czytac wszystkich postow a noz widelec jest tam nr bo tak to jest jak sie ma male dziecko i jeszcze chce sie zarabiac- ale daje rade!Tylko jedna klientka byla oburzona moim synem
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 24-10-2013 o 09:00

  24. #3324
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cataleya, sliczna praca szkoleniowa

    BeautyEvolution po Twoich pracach widać, że się starasz. Rzęski nie są posklejane, a SL raczej nie uczy niczego innego niż kociego oka i to takie standardowego naszego "polskiego" więć jakby Ciebie rozumiem doskonale. Czasem tu na forum można wyłapać parę informacji o stylizacji. Po prostu rzeczywiście to doszkolenie by Ci sie przydało,

    W Krakowie masz też naszą forumkową meraszkę- siła spokoju i skromności i ogrom wiedzy. Napisz do niej na PW

    Co do obecności materiału w Twoim kuferku, rozumiem, że chciałoby się mieć w nim wszystko, tylko ilość klientek często na to nie pozwala, a co za tym idzie kasy na nich zarobionej .... odkładaj sobie 20% kaski z każdej stylizacji, nawet wrzucając do świni skarbonki zobaczysz jak szybko się uzbiera pieniądz na materiał

    A teraz chciałabym poruszyć temat obecności dzieci w życiu stylistkiW Twoich postach BeautyEvolution ze dwa razy pojawiło się ciężkie westchnienie na temat przeszkadzającego dzieciaka. Część dziewczyn tutaj dzieci nie ma, nie do końca wiedzą jak to jest je mieć. Bywają ciociami, chrzestnymi etc, ale kleją w spokojuNie oznacza to, że tylko ten kto nie ma dzieci może pracować w tym zawodzie- naprawdę
    Na początku drogi stylistki- dzieciatej stylistki rzęs czy paznokci, nie bardzo są pieniądze na wynajęcie profesjonalnej opiekunki, która da ci komfort pracy. Trzeba sobie radzić, instytucja "babcia" często się sprawdza, ale nie każdy babcię chętną do opieki ma(ja nie mam) Instytucja małżonek też się czasem sprawdza ( u mnie się sprawdza, ale przecież i on nie jest dyspozycyjny 24 h na d )

    Jak dobrze Cię rozumiem z tym małym dzieckiem Sama mam szkraby 4 miesiące i 2 lata i wiesz co czasem robię?
    Umawiam czasami kobitki bardzo późno p 22, 23 kiedy maluchy już śpią. Paradoksalnie dużo jest chętnych na taką "dziką" godzinę. - klientka musi być zmotoryzowana, bo dojechać to pikuś, ale trzeba o dzikiej godzinie jeszcze wrócić, a tu nie zawsze komunikacja miejska się sprawdza. Klientki często same mają dzieci, a ich mężowie nie chcą zostawać z tymi dziećmi tylko dlatego, że mamusia ma "rzęsowe fanaberie". Więc taka pora im odpowiada, bo mąż ze śpiącym dzieckiem zostanie, a i Twoje śpi i gitara.Tylko uprzedź, że nie jesteś walnięta, że taka pora, a one często się na taką porę ochoczo zgadzają

    Proszę bardzo. Stylizacja wykonana od 23:30 do 1:00. Dobrze, że tematem stylizacji była metoda typu Extreme, bo slepe kury o tej porze z delikatniejszą rzęsą by nie dały rady (żaaarcik)

    a poniżej dwie foty dzieciaków w akcji. Pierwsza, Zbyszek, który przy klientkach śpi w wózku(jak się rozryczy to się mu kładzie łapę na pochłaniacz, czytaj- buzię i śpi dalej), a druga fota to Zosia badająca, co też klientka nosi za cuda na rękach i myslisz, że nie można w takich warukach zrobić przyzwoitych rzęs? Czy klientka z lodowo-niebieskimi kącikami ma rzesy nieprzyzwoite?

    Często jest tak, że nie mam opieki nad maluchami, a pora 23:00 nie bardzo odpowiada, ale i z tym moje babeczki kochane sobie potrafią poradzić- przychodzą po dwie, jedna zajmuje się dziećmi, a druga w tym czasie leży i jest obklejana. Ich wybór- naprawdę. Ważne to z nimi rozmawiać- z każdym można się dogadać.
    Często dziewczyny przychodzą ze swoimi dziećmi, trudno, bo trudno, ale da się zrobić w takich warunkach rzęsy. Ty je rozumiesz, one Ciebie też. Powstaje więź nie do przecenienia.

    Przegięciem pały z tą opieką była Iwonka na wóżku inwalidzkiem i jej siostra Nie miałam co zrobić z dziecikami, a one na "już- teraz" rzęsy chciały. Przyjechały we dwie i wiesz co? Ta na wózku lepiej sobie poradziła z moimi dzieciakami niż ta bez- usunełysmy tylko przedmioty, aby tym wózkiem mogła przyjechać swobodnie i śmigała po pokojach, za małymi, a my z jej siostrą dziergałyśmy rzęsiaki , żeby było jasne, Iwonka na wózku potem też się położyła

    Czy to profesjonalne, że te dzieciaki są? Niebardzo. Czy to ludzkie, jak najbardziej, oczywiście- trzeba wyczuć, z którą klientką można sobie pozwolić na coś takiego. Niektóre uwielbiają, niektóre nie znoszą, te które nie znoszą- mają do tego prawo, ale wierz mi- moje baby są naprawdę spoko, prezenciki dla dzieciaków, czekoladki, rajstopki.
    Ty chcesz zarobić pieniądze, a one chca zrobić rzęsy właśnie u Ciebie u nikogo innego, więc musicie się jakoś zgrać
    Nie mówię, że takie sytuacja są zawsze, ale się zdarzają- nie mówimy wtedy klientce"nie- nie da rady", próbujemy wspólnie rozwiązać problem

    Moje klientki często są elementem mojego życia I nie wierzę, że u Ciebie są inne kobiety. Wszystko się da, jak się chce pracować, tylko .....trzeba wyczuć
    Bo jak rzesy kochasz to się wszystko da-naprawdę
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 24-10-2013 o 05:24
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  25. #3325
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Evo B 0,2 12,11,10,9,8mm

    druga stylizacja to objetoscioweczka
    na zdjeciach przed widac 5 rzesek ktore zostaly
    co swiadczy ze evoski klej hs4 trzyma dluzej niz deklarowane 10tygodni bo to sa resztki ktore byly klejone 2 lipca
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 24-10-2013 o 14:59

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •