Strona 95 z 194 PierwszyPierwszy ... 4585919293949596979899105145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 351 do 2 375 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #2351
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    Zgadzam się , że są leciutkie i mięciutkie bo to właśnie ja mam je na sobie) [czyt. ja jestem na zdjęciu ]
    I jestem baaardzo zadowolona. Moje naturalne rzęsy rosną w dół, więc jakiego tuszu bym nie użyła to efektu nie będzie..
    Zależało mi na delikatnej aplikacji, na efekcie lekko wytuszowanych rzęs. Jestem bardzo zadowolona.
    Wcześniejsze rzęski, które nosiłam kuły mnie i swędziały mnie oczy bo miałam od groma posklejanych rzęsek.

    teraz nic mnie nie boli, nie ciągnie, rzęsek wręcz nie czuję )

    Jestem mega zadowolona
    Dziękuję Ci Zuzuś *
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 27-05-2013 o 12:08

  2. #2352
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczyny piękności kleicie,w niektórych to zakochałam się od pierwszego kliknięcia jak miło się ogląda takie przemiany
    Ja mam mega problem,bo choć rzęsami zajmuję się kilka dobrych lat,takiego przypadku jak ten,to nigdy nie miałam i nie wiem o co chodzi....może któraś z Was to rozumie,bo ja wychodze z siebie i główkuję...oczywiście oddam Dziewczynie pieniążki za te rzęsy,bo to nie jej wina-sama by sobie ich nie zdjęła,bo bardzo chciała mieć założone rzęsy...Dwa dni w nich pochodziła i przysłała mi takie zdjęcie-byłam w szoku,bo nawet nie przypuszczałam,że to możliwe-czasem przy zdejmowaniu mam większy problem niż ona miała na drugi dzień...Klej HS5 i rzęski oczywiście z Evo-broń Boże nie robię antyreklamy-inne rzęsy innym dzieczynom trzymaja się bez zarzutu - na szczęście nikt mi nigdy nic nie reklamował-aż do dziś,nie wiem o co może chodzić,bo rzęsy kleiły się świetnie,pani o wszystkim uprzedzona,czy klej za słaby jak na jej rzęsy-poważnie nie wiem,może któraś z Was ma pomysł,bo umówiłam się z nią jeszcze raz...wyszła z takimi jak na zdjęciu a za 2 dni przysłała mi TO!

  3. #2353
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Iraaa moze laska ma bardzo tłuste powieki, po odtłuszczeniu rzęs pamiettasz o przetarciu odtłuszczaczem powiek?
    w sumie nawet jesli nie to na 2 dzien wyłysieć to przesada....;/
    A czy ta Pani wczesniej nosiła juz rzesy
    stylistka rzęs oraz świeżo upieczona






  4. #2354
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Iraa, to chyba przypadek trudnych klientek rzęsowych. Jakieś czary mary w ogóle. Nie pojmuję jak rzęski mogą tak poodpadać na drugi dzień. Ja osobiście jestem typem skubacza pospolitego ale nawet w najgorszych przypadka po miesiącu jeszcze mam tyle co ta pani po 2 dniach...
    Czegoś takiego jeszcze nie widziałam, ale wydaje mi się że to nie może być sama sprawka tłustych powiek. Raczej jesteś wprawiona i pewnie ją dobrze odtłuszczałaś. Musiało złożyć się na to kilka różnych czynników jak np. hormony, tłuste rzęsy, może do tego okres, może do tego coś tam jeszcze.
    Ja bym z panią zrobiła baaardzo dokładny wywiad, zaproponowała za darmo zrobić raz jeszcze przy potrójnym odtłuszczaniu, a jak by znowu wyszło to samo to pieniążków bym nie zwracała bo to ewidentnie nie Twoja wina. Prace wykonałaś, materiał sraciłaś i to podwójnie. Nie ponosisz odpowiedzialności za jakieś ukryte choroby klientki (o tym zresztą mowa w ankiecie i zwolnieniu z odpowiedzialności jakie klientka odpisuje przed zabiegiem)
    Życzę powodzenia w pozytywnym rozwiązaniu tej sytuacji.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  5. #2355
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ja jeszce pomyslałam , czy nie poszła przypadkiem ta Pani tego samego dnia na basen saune cięzki przypadek, ja mam tez jedna laske która gubi szybko rzesy. Z tym, że szybko to znaczy 3 tyg, no i dziewczyna jest sportowcem, ciagłe sauny, baseny, treningi. Poprostu je wyciera. Ale tu to jest poprostu masakra.

    Przy okazji moje Rzęsy podwójnie cienkie Double Tapered z Evolashes.
    Plus cyrkoniczka
    Załącznik 69157

    Załącznik 69158

    Załącznik 69159

    Załącznik 69160

    Załącznik 69161

    Załącznik 69162

    Załącznik 69163

    Załącznik 69164

    Załącznik 69165

    Załącznik 69166

    Załącznik 69167
    stylistka rzęs oraz świeżo upieczona






  6. #2356
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    No i właśnie miałam podobny przypadek, ale po 9 dniach i z nieco większą liczbą rzęs u klientki. Tutaj wygląda, że ta pani coś zmajstrowała, ale nie chce się przyznać, albo jest nieświadoma tak naprawdę, że coś zrobiła źle. Niemożliwością jest żeby wszystkie rzęsy odpadły po dwóch dniach same z siebie.

  7. #2357
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    jeju pino, jaka piękna linia na zdjęciu z góry jak by od krzywika namalowany


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  8. #2358
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ooo kogo ja widzę na forum dołącza do nas kolejna zdolna stylistka rzęs - Patrycja

    Co do przypadku naszej Iry, to faktycznie nieprzyjemna sytuacja, choć mi też się raz tak zdarzyło - dziewczyna miała dobre i mocne rzęsy naturalne, przykleiłam jej full stylizację, a ta po tygodniu przyszła na poprawkę z pięcioma rzęsami na krzyż argument o odtłuszczaniu, primerowaniu, itp do mnie nie przemawia, bo jak już kiedyś pisałam, gdy ja miałam robione rzęsy pierwszy raz ok. 3-4 lata temu, to moja stylistka nie miała żadnych primerów czy odtłuszczaczy, przemywała mi oczy solą fizjologiczną, podklejała oczy taśmą (żadnych płatków cudów nie było ), klej był jednego rodzaju i wszystko się trzymało... czasem ja też mam końcówkę kleju, powieki klientki tłuste, pani mocno malująca się, wydaje się że bedzie klapa z rzęsami a wraca po miesiącu z małym ubytkiem, drugiemu wykona się perfect stylizację na świeżutkich produktach i kiepsko się trzyma... niezbyt to logiczne, ale zdarza się basen czy sauna owszem, ale ja z kolei mam klientkę - dziecięcą nauczycielkę pływania - ona codziennie jest na basenie i chlapie się z dzieciakami, a rzęsy trzymają jej się normalnie...

  9. #2359
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mi raz klientka wróciła z trzema rzęsami ale powiedziała że była na jakimś zabiegu kosmetycznym na twarz. Nie wiem dokładnie na jakim ale sama stwierdziła że to przez to jej tak powypadały, bo ani wcześniej ani później nie miałyśmy takiego problemu.
    Drugiej trzymały się niecały tydzień ale była to osoba która STRASZNIE łzawiła podczas aplikacji (pisałam kiedyś o tym przypadku) świeżo doklejone rzęski momentalnie były zalewane łzami i tam się w nich chlupały.
    Ira ja też myślę że mogła ona zrobić coś "nie tak". Przeprowadź z nią porządny wywiad. Może je konkretnie zamoczyła albo... stała długo nad rozlanym rozpuszczalnikiem ?

  10. #2360
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ja mialam podobna sytuacje co ira :/ tylko moja klientka uzyla removera w domu bo stwierdzila ze zle wyglada w takiej dlugosci jaka na mnie wymusila a ze podpisala ze reklamacja nie bedzie uwzgledniona poniewaz jest to stylizacja na zyczenie kupila remover i czesc sciagnela po czym do mniedZien pozniej dzwoni ze 90% rzes wypadlo,, przyjechala po poludniu i ewidentnie widac bylo ze sasciagane bo resztki kleju rozpuszczoego byly w zywe oczy klamala bo chciala gratisowa poprawke :/ wklncu sie przyznala
    Sory ale nie wierze w cudowne odpadanie rzes bez pomocy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #2361
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziś mi przyszła na uzupełnienie stała klientka. Wysmarowana tuszem do rzęs Od progu mówiła ze dużo wypadło i że pomalowała dopiero dzisiaj bo jakieś spotkanie w pracy. Podczas domywania tuszu płynem micelarnym jeszcze trochę odpadło. Na zdjęciu sprzed uzupełnienia widać rzęsy już po oczyszczeniu i usunięciu odrośniętych. A to tylko 2 tyg Uprzednio trzymały się świetnie, uzupełnianie trwało może godzinę z groszkiem. Dziś 2,5 z domywaniem...
    Ochrzaniłam za tusz. Prosiłam o telefon gdyby znowu leciały bo może klej... kończy mi się właśnie.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  12. #2362
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    moglas dac plyn i waciki i wyslac do lustra zeby sie myla
    nie rob teo bledu co ja na poczatki ze wymywalam klientki z ton tuszu podkladu i innego syfu
    szybko sie przyzwyczaja a jak sie pojdzie sama myc to wiecej nie przyjdzie wymalowana

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #2363
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Umyła się najpierw sama. Wodą z mydłem, a potem jeszcze dałam p.micelarny w łapkę i wio. Niestety jak mi się pod lampą położyła, to mycia było jeszcze hohoho. Poszczególne rzęsy były polepione tuszem i na zmianę przemywałam płynem i ściągałam pensetkami. I teraz mam stresa czy dobrze oczyściłam przed klejeniem
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  14. #2364
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    jesli przecieralas primerem i aplikator byl czysty to znaczy ze dobrze

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  15. #2365
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cholera, ide do kosza poszukać aplikatora...

    EDIT: czysty
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  16. #2366
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    no i po stresie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  17. #2367
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Cataleya 1981 Zobacz post
    Umyła się najpierw sama. Wodą z mydłem, a potem jeszcze dałam p.micelarny w łapkę i wio. Niestety jak mi się pod lampą położyła, to mycia było jeszcze hohoho. Poszczególne rzęsy były polepione tuszem i na zmianę przemywałam płynem i ściągałam pensetkami. I teraz mam stresa czy dobrze oczyściłam przed klejeniem
    Aj no właśnie to jest najgorsze, że kobitki przychodzą na uzupełnianie i tak jak już była mowa w "trudnych klientkach" mają różności w tych rzęsach. Przy domywaniu mimochodem gdzieś się pociągnie lub co gorsza wyrwie i właśnie masz stresa.. Jedna dziewczyna się obruszyła i więcej nie przyszła jak ją poprosiłam czy mogłaby się nie malować, bo wtedy mamy większą pewność ,że rzęski się lepiej trzymają... Eh

  18. #2368
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A ja to mam wrażenie, że wiele jest obruszonych faktem, że każę im zmywać makijaż samodzielnie.
    Jednak jak sama to kiedyś szorowałam to wieki mi to zajmowało

  19. #2369
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    chyba nie ma nic gorszczego niz zmywanie tuszu z rzesek przed aplikacja ja ostatnio tez tak mialam i potem co chwile w trakcie aplikacji jeszcze sie doszukiwalam resztek bo to bylo uzupelnienie wiec wymycie ich bylo koszmarem.
    A dzis u mnie najkrotsze rzeski z jakimi mialam doczynienia
    0,15 7,8,9,10

  20. #2370
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Delyszys na otwartym oku wyglądają bardzo naturalnie. Rzadko kiedy udaje się taki efekt.

  21. #2371
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    moje pierwsze uzupełnienie objętościowe forumowej Marchewkowej

    zrobiłam 2:1 i 3:1 i kilka 1:1 0,15, pozostałe które są to jakieś mega objętości z poprzedniej stylizacji

    zewnętrzne kąciki nie wyklejone, bo Marchewkowa tak sobie życzy




  22. #2372
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał edusia777 Zobacz post
    Dzisiejsze rzeski naszej Tusi
    noo są moje rzesiory dopiero dopadłam do forum po weselnych baletach, rzesy 3D sa mega! jestem ich nową fanką
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 28-05-2013 o 13:22

  23. #2373
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    moglas dac plyn i waciki i wyslac do lustra zeby sie myla
    nie rob teo bledu co ja na poczatki ze wymywalam klientki z ton tuszu podkladu i innego syfu
    szybko sie przyzwyczaja a jak sie pojdzie sama myc to wiecej nie przyjdzie wymalowana
    niestety po takim czymś mi się kładą i dalej mają syf. więc muszę myć dalej.
    tak już niektóre są przyzwyczajone że nigdy nie domywają makijażu dokładnie. a później się dziwią ze nużeniec i te sprawy.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  24. #2374
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Uzupełnienie mojej mamy. Czas 2 h 45 minut :/

  25. #2375
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ładniusie, widać że bardzo się starałaś. teraz tylko czas przyśpieszać


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •